•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Звернення з Донецьку

Автор Повідомлення
Вадим Сова

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо спостерігач чи журналіст на совість робить свою роботу, а не протирає штани на дільниці з думкою "коли це скінчиться і я отримаю свої 300 грн.?", то навіть на Донбасі можна, якщо не зірвати порушення, то принаймні його зафіксувати і мінімізувати. Говорю з власного досвіду, наберіть в пошуковику "Вадим Сова Красний Луч".
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 12:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
в США уже кілька століть фактично правлять дві партії

У нас теж вже чітко вимальовуються 2 партії - проукраїнська і промосковська, а всі інші - то дрібнота для відбору голосів
верба

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
...
У нас теж вже чітко вимальовуються 2 партії - проукраїнська і промосковська, а всі інші - то дрібнота для відбору голосів

Промосковських і антиукраїнських вималювали нам далеко не одну!
А от цікаво, проукраїнською Ви в Донецьку чи не єБЮТ приймаєте?

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:

В Україні, за словами Путіна, не має ані проросійських, ані прозахідних партій. Усі партії і політики проукраїнські… І тут важко з ним не погодитися.

Є риторики, є спектакль для мас, які дійсно мають промосковський, проевропейський, антимосковський, чи інші ухили. Але за суттю усі хто є у політикумі охороняють свої і (як наслідок) державні інтереси.

Приклади? Будь ласка.
1. ГТС так і залишилася українською.

2. …а Україна так і не стала членом митного союзу…

3. Введення утилізаційного збору на українські авто у Росії призвело до такого самого збору на російські авто в Україні

4. Сирна проблема була розв’язана зустрічною забороною на імпорт цілого ряду продуктів з Росії.

Щодо таких речей, як Харківські угоди, чи мовний закон.
Перші фактично неможливо було не підписати. Точніше, можна було і не підписувати, але тоді Росія взагалі нічого б могла не платити. А витіснити їх флот з України силою навряд чи б В

Від мовного закону Росії ані холодно ані жарко. Це перш за все передвиборча риторика і …можливість витягнути додаткових грошей з бюджету на введення регіональних мов.

Але усі, хто дорвався до влади згодом забувають про народ. І ми маємо їм про це нагадувати не тільки під час виборів (як нагадали пану Ющенку і НУНСу), а й у повсякденному житті.
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 15:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="верба"]
Сергій53 написав:
проукраїнською Ви в Донецьку чи не БЮТ приймаєте?

А ви хіба так не вважаєте? - всеж-таки в БЮТ були Левко Лук'яненко , Яворівський і ще багато патріотів

Пляшечник написав:
[Приклади......

Мабуть основний крітерій "проукраїнськості" - це відношення до української мови
Вадим Сова

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно патріотизму Яворівського. Ви в курсі що цей парторг вкупі з іншими павличками ганьбили на чому світ стоїть дисидентів? Десь в 1989, коли стало можна, "прозріли".
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 08:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадим Сова написав:
Стосовно патріотизму Яворівського. Ви в курсі що цей парторг вкупі з іншими павличками ганьбили на чому світ стоїть дисидентів? Десь в 1989, коли стало можна, "прозріли".

Ні, я цього не знав, але я сподіваюсь, що він переглянув своє минуле і врахував помилки.....всі ми в ті часи були вірними ленінцями і переконаними будівельниками комунізму, бо з дитинства нас пічкали брехнею
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
я сподіваюсь, що він переглянув своє минуле і врахував помилки.....всі ми в ті часи були вірними ленінцями і переконаними будівельниками комунізму, бо з дитинства нас пічкали брехнею

Психологи стверджують, що це майже неможливо. «Перегляд» скоріше ознака пристосуванця, ніж націоналіста і патріота.
Радомира

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечнику, а чого неможливо? У Донецьку дуже багато моїх знайомих саме зараз проголосувало за Свободу, хоча раніше їхнє ставлення до ВО було діаметрально протилежним.

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
Пляшечнику, а чого неможливо? У Донецьку дуже багато моїх знайомих саме зараз проголосувало за Свободу, хоча раніше їхнє ставлення до ВО було діаметрально протилежним.

Сподіваюсь, вони не були рупорами і агітаторами комуністичного режиму. А якщо так, Ви маєте певну кількість знайомих пристосуванців, які тримають "ніс по вітру".
В мене теж багато знайомих, які ніколи раніше не голосували за Свободу, а зараз обрали саме її. У більшості випадків це протест проти беззаконня, влаштованого пострадянськими кадрами, які мігрують від партії до партії. У більшості своїй вони не поділяють ідей Свободи. Вони знову обрали "найменше зло". Вони були й лишились совками, якими їх сформували до 18 років...
Колобок

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 11:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радомира написав:
У Донецьку дуже багато моїх знайомих саме зараз проголосувало за Свободу, хоча раніше їхнє ставлення до ВО було діаметрально протилежним.

Думаю, Ваші знайомі самі зможуть Вам пояснити, чому так відбулося.
Що вони раніше знали про ВО Свобода? Нічого, окрім того, що просочувалося крізь фільтри влади. Просто нарешті Свободі вдалося донести про себе трошечки більше інформації, внаслідок чого змінилося уявлення багатьох людей.

Я пам'ятаю своє первісне ставлення до промови Тягнибока на Яворині. Воно у мене протрималося до того часу, поки я не почув, що ж насправді він там казав.
Памятаю "ніж в спину помаранчевій революції" - організація Тягнибоком штурму ВР. Вже тоді я не докінця розумів, чому таке негативне ставлення намагалися нав'язати до тієї події, адже якраз вона і не дала можливості прокучмівській більшості взяти ситуацію в свої руки. Однак перебуваючи під "загальним враженням" від виключення Тягнибока з фракції "НУ", я погодився спийняти інформацію саме в тому трактуванні, в якому мені її намагалися подати.

Для мене Свобода вийшла з тіні ще перед парламентськими виборами 2006 року, для Ваших знайомих лише перед цими.
А в якій такій тіні для Яворівського перебувала компартія совка, і в якій такій тіні був для нього Василь Стус, котрого він зрікся своїм підписом на догоду компартії?

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
верба

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 12:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:

Ні, я цього не знав, але я сподіваюсь, що він переглянув своє минуле і врахував помилки.....всі ми в ті часи були вірними ленінцями і переконаними будівельниками комунізму, бо з дитинства нас пічкали брехнею

Так він тої брехнею лицемірно і пічкав. А нас пічкали як чистий лист. Різниця є?
На рахунок переглянув... Як казала героїня з "Кавказської полонянки" - "ганьбу треба змивати кров"ю." Хай замочить Азарова, чи хоч Табачника, тоді зарахується. )))

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А підтримуючи Лозинського,Яворівський чим думав,заднім місцем?Це добре,що там таких підбирають.До нас кращі прихиляться.

Слава Україні!
Іггор

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2012, 19:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:
Сергій53 написав:
я сподіваюсь, що він переглянув своє минуле і врахував помилки.....всі ми в ті часи були вірними ленінцями і переконаними будівельниками комунізму, бо з дитинства нас пічкали брехнею

Психологи стверджують, що це майже неможливо. «Перегляд» скоріше ознака пристосуванця, ніж націоналіста і патріота.
Я так не вважаю. Та цікаво було б про це почитати, сподіваюсь вони професійні психологи, а не "професійні патріоти". Поділіться будь ласка джерелом інформації.
ФайнийЛегінь

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 16:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
Пляшечник написав:
фальсифікації у електронному вигляді майже не можливо довести!

Це так, але нема нічого неможливого і розумні люди врешті решт щось придумають, бо витрачати гори паперу на вибори, а потім на перевибори і т ін. просто нераціонально

Нам до цього ще дуже далеко ...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"