•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Звернення з Донецьку

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 19:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що це у нас тут за коментатор дописів завівся?
ФайнийЛегінь ,Ви за кого голосували?

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
А що це у нас тут за коментатор дописів завівся?
ФайнийЛегінь ,Ви за кого голосували?

)) "Шкода" заводятся блохи або щось інше .. я думаю що з твоєї сторони це не зовсім коректний вислів ...
Щож до мого голосу на парламентських виборах 2012, хоч це моя річ особиста але я приховувати немаю що. Я проголосував за БЮТ хоча варто відмітити що на виборах 2007 я голосував з Свободу.
Обидва голоси можу аргументувати! Спочатку я голосував за Свободу бо вважав що націоналістів треба підтримати і хто памятає той підтвердить що 1.5% тоді це був також хороший результат. На цих виборах я голосував з БЮТ тому що вважав що їх треба підтримати так як їх лідер сидить за гратами і вони перші ініціювали обєднавчий процес демократичних сил. Думаю це вичерпна відповідь!

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 22:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я так і думала,тому і спитала.
Сідайте.Двійка.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Сідайте.Двійка.

Опа) так ти дівчина ... дівчатам не грублю ...))
Слава богу я вже успішно закінчив усі свої навчання тому ще одна двійка мене абсолютно не страшить)) а от сісти усе встигну тому не поспішаю)) і ти не спіши!))

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 22:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФайнийЛегінь написав:
Шкода написав:
Сідайте.Двійка.

Опа) так ти дівчина ... дівчатам не грублю ...))
Слава богу я вже успішно закінчив усі свої навчання тому ще одна двійка мене абсолютно не страшить)) а от сісти усе встигну тому не поспішаю)) і ти не спіши!))

Щось я не пригадую,щоб ми разом з Вами корів пасли.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,