•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Китай

Автор Повідомлення
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2012, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як вам подобається зміна лідера в Китаї?
Без всяких витрат і потрясінь, демократично (в хорошому розумінні цього слова). Стабільна країна, потужна економіка.
Що ви думаєте взагалі про Китай?
Багато пишуть про якісь підкилимні війни всередині партії, боротьбу - але все це сміття не виноситься назовні, і Китай стабільний і спокійний.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2012, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так пишете,ніби ви щойно приїхали звідти. Так,Китай стабільний. Стабільні 500 млн безробітних,та ще мільярд ницих селян. А решта тримається на експорті в країни заходу,особливо до сша. Проблеми заходу диктують проблеми китаю. Вся та потужність створена західними партнерами і зараз поступово демонтуєтсья і вивозиться у вєтнам. А так "всьо хоросьо прєкрасная маркіза..всьо хоросьо всьо харасьооо"...підспівує диктор китайського радіо.
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Перш, ніж писати про Китай в стилІ "фе" , варто усвідомити, що пишете Ви це на "клаві" китайського виробництва, користуєтесь Ви китайським комп'ютером, світить Вам китайський світильник, їсте китайською ложкою китайську гречку , а в дворі стоїть такий дорогий Вашому серцю - Чері Амулет - і т.д і т.п. І варто знати, що найбільший золотовалютний резерв в світі має Китай. Як і найбільшу в світі (40 000 000) " армію" неодружених хлопців. А ще - найбільшу в світі ГЕС на Хуанхе - за потужністю - 20 ЧАЕС. І що самотужки вони літали в космос, і що на основі уламків збитого і викупленого в свого ж населення "Стелса" створили свій власний літак-"невидимку". І ще багато чого в них є! Особисто мене вразив міст з материка на острів в морі дожиною 25 км і відповідною висотою, в 6 рядів. Згадую київську мостоепопею - нема слів!. У Вас, Вітмане, у Херсоні, такий же, чи не правда?
Да, їхня економіка орієнтована на експорт. А чия не орієнтована? Українська? Да, можливо китайці вже не хотять шити сорочки за 10$?, і ці вагончики переїдуть у В'єтнам. А для чого їм це - якщо вони вміють будувати ракети? А машинобудування - не переїде, бо для нього треба енергію, кадри, та й навіть клімат. На мою думку- без перебільшення - Китай - майбутній світовий лідер., кажуть до 50-го року випередить Америку. Трудолюбиві, кмітливі, вони працюють за 100$ на бетонному моноліті, маючи 3 сотки землі на брата - продають рис в Україну - і багато в чому нам в них треба ще повчитись. Та й є в кого - одна з найдревніших націй. І пишу я так саме тому, що недавно звідти приїхав. Як то кажуть - очевидець...

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 21:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я противник того,щоб когось ідеалізувати,як ми то робили на поч.90х коли ідеалізували країни заходу та сша.

Тепер щодо того,кому я маю завдячувати,хоча наприклад ложкою я користуюсь радянського виготовлення.
Для початку умовно розділимо товари на 3 види:
1.товари малої складності.(ложки,радіо,різні тряпки ітд)
2.товари середньої складності (телевізори,двд плеєри,мобілки,автівки,різні там чіпи,типу контролерів,процесорів,материнські плати ітд)
3.товари високої складності (літаки,космічні кораблі,космічні ракети)
Треба розуміти,що напр.в Середні віки годинник був товаром високої складності,а різні тряпки - товаром середньої складності,машинка Зінгера на поч.20 ст. була товаром середньої складності,а ось трактор був товаром високої складності. З цим гадаю зрозуміло.Рівень складності визначається кількістю компонентів,які входять до складу товару,складність проектування та виготовлення.
Так ось,в радянські часи такий товар середньої складності як телевізор виготовлявся зусиллями мінімум кількох республік. Такий товар високої складності як літа виготовлялвся зусиллями всього радянського союзу і навіть країн,які входили в РЕВ. Сьогодні літак марки Боїнг виготовляється зусиллями всього світу. Тобто мова йде про рівень локалізації виготовлення того чи іншого товару. Значить в Китаї середній показник локалізації по виготовленню товарів середньої складності складає десь приблизно 20%. До товарів високої складності Китай дотичний відс.на 5 - можливо 10. Що ж стосується товарів малої складності,то рівень локалізації може складати від 90 - до 100 відс. І якщо ми подивимось на китайську промислову орієнтацію за останні 30 років - то вона стосується переважно товарів середньої складності,а це означає,що вся промисловість Китаю максимально тісно завязана на попиті з західних країн. Звідси і такі високі золотовалютні резерви,з якими Китай не знає що робити,і тому закуповує на них акції компаній в різних країнах та вкладається в їхні ресурси.
Тому коли ми кажемо про клавіатуру - то завдячувати я маю не лише Китаю,а і країнам ПдСх Азії. А ось з приводу тряпок - так.
Якби Китай виготовляв все сам та ще й для самого себе,то китайці мали б згадати яскраві часи раннього Мао Цзе - Дуна.Довелося б відмовтись від багатьох товарі,знову згадати старі технології виготовлення бідного різновиду товарів. До прикладу,якби напр.Німеччина виготовляла все сама для себе,то німцям довелося б згадати часи наполеонівських війн. А Україні - кінець 18 століття. І то кількість населення я ще не враховував.
Тому оця всяка лабуда,яку всерйоз сприймали і сприймають нащі прахфєсори,типу що німці,французи..тепер китайці вони самі все виготовляють,але ефективніше за нас і тому в них такі зарплати ітд ітп - все це пісенька для лохів.
Китай звичайно ж потіснить США,але тільки тому,що США вже будуть далеко не ті. Скоріше всього Китай опуститься до рівня поч.90 - х,у звязку з загостренням кризи в сша та европі,але потіснивши Японію в конкурентній боротьбі і провівши певну реструктуризацію,все таки втримається на плаву,а дальше Світ вже буде іншим. тут щось прогнозувати не беруся. А нам варто вчитися не у китайців з їхньою тисячолітньою історією,а в наших далеких предків з їхньо десятитисячною цивілізацією суспільства без рабів.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Китай стабільний і спокійний.
А окупований Китаєм Тибет?

Парабелум написав:
має Китай найбільшу в світі (40 000 000) " армію" . Я - очевидець...

Матеріалістичні здобутки Китая. А духовних Ви не запримітили? Чи не бували Ви у Тибеті часом, тибетську мову не вивчаєте? А Чому? Поспілкувалися б із студентами, поцікавились би чому 19-річний тибетець вчинив акт самоспалення. І він не один бореться за Тибетську мову, за Тибетськуе духовне життя, яке нищить китайський окупаційний атеїстичний комуністичний режим. А події на площі Теньаньмень, коли студентів танками чавили. У Вас шановний китаєвід, дійсно як М.Вітман пише - всьо карашо, пржкрасная маркіза з Вінниці. А у мене постійно перед очима отой юний китаєц, який перегородив собою шлях колоні танків із воїнами отої 40 000 000 армії, якою Ви так захоплені. А пікет Китайського посольства в Києві Ви не бачили, протестуючих проти катування в Китайських в'язницях і потрошіння в'язнів на органи для трансплантації, Ви не чули? А те, що існує два Китаї у Китаї - одні в жахливих умовах працюють і їх дурять, не оплачують, а менша частка отими що і Ви в Китаї побувавши досягненнями насолоджується. Без преваги в суспільстві духовності, за яку Ви і не згадуєте, побувавши у Китаї, Вам прийдеться у себе вдома китайською спілкуватися, бо ж бездуховні регіонали ради наживи і її введуть. Бо ж у Китаї... Бо ж у Китаї...
І, взагалі, чому Ви напали на Вітмана? Щоб похвалитися тим, що Ви у Китаї??? :)) Побували ...
До речі отих 40 000 000 воїнів китайці під час свого з'їзду КПК біля найголовніших святинь Тибету на площі посадили - для залякування тибетців.
Бояться комуністи ДУХОВНОСТІ. Пєтя СімОнєнуо теж за Китай чіпляється. Щоб оболванювати українців, які за нього по причині оболванювання комуністичнею маячнею проголосували. Реклама Китайських здобутків при замовчуванні того, яким чином вони здобуваються - підступ. Бо комуністична ідея - ЗЛОЧИН.

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 22:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
"А нам варто вчитися не у китайців з їхньою тисячолітньою історією, а в наших далеких предків з їхньою десятитисячною цивілізацією суспільства без рабів." МіхаельВітман

Прекрасно сказано. Тотально акцентуйте на нашій ВИСОКІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ДУХОВНОСТІ. За нею майбутнє і усі наші перемоги в усьому - і без сумніву! Я - ОДНОЗНАЧНО ЗА!

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Іван_Київ написав:
Китай стабільний і спокійний.
А окупований Китаєм Тибет?

Парабелум написав:
має Китай найбільшу в світі (40 000 000) " армію" . Я - очевидець...

Матеріалістичні здобутки Китая. А духовних Ви не запримітили? Чи не бували Ви у Тибеті часом, тибетську мову не вивчаєте? А Чому? Поспілкувалися б із студентами, поцікавились би чому 19-річний тибетець вчинив акт самоспалення. І він не один бореться за Тибетську мову, за Тибетськуе духовне життя, яке нищить китайський окупаційний атеїстичний комуністичний режим. А події на площі Теньаньмень, коли студентів танками чавили. У Вас шановний китаєвід, дійсно як М.Вітман пише - всьо карашо, пржкрасная маркіза з Вінниці. А у мене постійно перед очима отой юний китаєц, який перегородив собою шлях колоні танків із воїнами отої 40 000 000 армії, якою Ви так захоплені. А пікет Китайського посольства в Києві Ви не бачили, протестуючих проти катування в Китайських в'язницях і потрошіння в'язнів на органи для трансплантації, Ви не чули? А те, що існує два Китаї у Китаї - одні в жахливих умовах працюють і їх дурять, не оплачують, а менша частка отими що і Ви в Китаї побувавши досягненнями насолоджується. Без преваги в суспільстві духовності, за яку Ви і не згадуєте, побувавши у Китаї, Вам прийдеться у себе вдома китайською спілкуватися, бо ж бездуховні регіонали ради наживи і її введуть. Бо ж у Китаї... Бо ж у Китаї...
І, взагалі, чому Ви напали на Вітмана? Щоб похвалитися тим, що Ви у Китаї??? :)) Побували ...
До речі отих 40 000 000 воїнів китайці під час свого з'їзду КПК біля найголовніших святинь Тибету на площі посадили - для залякування тибетців.
Бояться комуністи ДУХОВНОСТІ. Пєтя СімОнєнуо теж за Китай чіпляється. Щоб оболванювати українців, які за нього по причині оболванювання комуністичнею маячнею проголосували. Реклама Китайських здобутків при замовчуванні того, яким чином вони здобуваються - підступ. Бо комуністична ідея - ЗЛОЧИН.

а от мені до вас запитання(судячи з вашихє відозв--ви в темі). скільки коштує (скільки витрачається) на утримання їх цк і нашогоо. яким тягарем це лягає на 1 українця, і на 1 китайця???

тобто не цк, а аппарату управління.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пливе судно по морю. Українець питає в капітана судна: "Яка швидкість цього судна?" Француз питає: "Яка вмістимість судна?" А жид: "Скільки коштує це судно?" Спитайте у Парабелума. Він приїхав із Китаю. І усе матеріальне оцінив.

А це Ви класно написали: "Їжа, розваги, охорона здоров'я та соціальні гарантії не варті плювка, якщо за них треба платити гідністю і цілувати чийсь чобіт". Дмитро Різниченко. ВИСОКОДУХОВНЕ. Оце я ціню.
_________
Пан майор

Редаговано: пан майор (17 листопада 2012, 23:59)
михайло2

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2012, 23:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

трохи зміню питання. чи пишаються китайці(більшість) своєю країною.

зовсім просто. чи варті їх зусилля , щоб вирватись з лайна, їхньї праці?

чи варто так робити українцям?

А це Ви класно написали: "Їжа, розваги, охорона здоров'я та соціальні гарантії не варті плювка, якщо за них треба платити гідністю і цілувати чийсь чобіт". Дмитро Різниченко. ВИСОКОДУХОВНЕ. Оце я ціню.

пс. це не я, але до того хилю.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 00:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Є українці і є влада. Українець пишається тим, що він українець. Китаєць пишається тим, що він китаєць. Поляк тим, що він поляк. Наприклад, Огінський. Він уранці мав бути заарештований. Він знав, що йому доранку назавжди потрібно покинути свою Батьківщину, свою кохану дівчину. Він знав, що він більше їх не побачить. Була темна ніч, була злива. Усе навколо його оселі бурлило, як і його душа. Йому було дуже боляче розставатися навічно із самим дорогим, що у нього було - коханою і Польщею. І оці свої глибокі почуття і переживання в цю страшну гнітючу ніч він передав музикою. Він написав знаменитий "Полонез Огінського". Такі твори своєю мелодійністю сриймаються людьми так, що їх душі відчувають переживання автора. Огінського. Маруся Чурай ще за часів Козаччини свої душевні страждання передала нам у своїх піснях, які стали народними. Дух цих творів невмирущий. Він відтворює в людей езотеричне сприйняття світу з прадавніх часів - часів наших пращурів. Тому-то вороги в особі, наприклад, Сталіна знищували сотнями українських Кобзарів. Повісили Володимира Івасюка. По маршрутках деренчат іноземним непотрібом - тупаком. Щоб молодь тупіла, росла відірваною від свого національного коріння. Усе про любов - вороги вважають фашизмом. І нищать будь-які її прояви - прояви любови. Адже любов - це націоналізм. Про це якраз і пишеться в Святому Письмі. Вороги національної свідомості в Біблії йменуються силами диявола. Що китаєць, що українець, що поляк одинаковою любовю люблять свою матір, свою мову, свою Батьківщину. А влада на Землі передана дияволу. Не я це придумав. З цього починається Новий Завіт. Так що усі запитання щодо націоналізму - до Ісуса Хоиста. І отримаєте відповідь. Бо "Найглибші коріння українського націоналізму - це Християнська мораль". Так сказав Степан Бандера.

_________
Пан майор

Редаговано: пан майор (18 листопада 2012, 00:59)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 00:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сильно!Добре!

Слава Україні!
михайло2

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 01:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Є українці і є влада. Українець пишається тим, що він українець. Китаєць пишається тим, що він китаєць. Поляк тим, що він поляк. Наприклад, Огінський. Він уранці мав бути заарештований. Він знав, що йому доранку назавжди потрібно покинути свою Батьківщину, свою кохану дівчину. Він знав, що він більше їх не побачить. Була темна ніч, була злива. Усе навколо його оселі бурлило, як і його душа. Йому було дуже боляче розставатися навічно із самим дорогим, що у нього було - коханою і Польщею. І оці свої глибокі почуття і переживання в цю страшну гнітючу ніч він передав музикою. Він написав знаменитий "Полонез Огінського". Такі твори своєю мелодійністю сриймаються людьми так, що їх душі відчувають переживання автора. Огінського. Маруся Чурай ще за часів Козаччини свої душевні страждання передала нам у своїх піснях, які стали народними. Дух цих творів невмирущий. Він відтворює в людей езотеричне сприйняття світу з прадавніх часів - часів наших пращурів. Тому-то вороги в особі, наприклад, Сталіна знищували сотнями українських Кобзарів. Повісили Володимира Івасюка. По маршрутках деренчат іноземним непотрібом - тупаком. Щоб молодь тупіла, росла відірваною від свого національного коріння. Усе про любов - вороги вважають фашизмом. І нищать будь-які її прояви - прояви любови. Адже любов - це націоналізм. Про це якраз і пишеться в Святому Письмі. Вороги національної свідомості в Біблії йменуються силами диявола. Що китаєць, що українець, що поляк одинаковою любовю люблять свою матір, свою мову, свою Батьківщину. А влада на Землі передана дияволу. Не я це придумав. З цього починається Новий Завіт. Так що усі запитання щодо націоналізму - до Ісуса Хоиста. І отримаєте відповідь. Бо "Найглибші коріння українського націоналізму - це Християнська мораль". Так сказав Степан Бандера.

_________
Пан майор

варто чи ні без посилання до авторитетів. дописувача критикуєте ви а не ісус.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 01:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

михайло2 написав:

Ісус пишеться з великої літери. Це - раз. Ви - теж. Це - два. А чи не пора вже спатоньки? Це - три. Нічні зміни оплачувалися вдвічі. Це - чотири. Ви як працюєте? Безоплатно? Не вірю. Бо, як безоплатно, то - від душі. А Ви - якби. Щоб так про Вас не підозрювалося, то старайтеся писати грамотно, не забамбулюйте тему тролью.
Вибачте, я не чіпляюся. А йду спати. І Вам раджу.

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 01:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
михайло2 написав:

Ісус пишеться з великої літери. Це - раз. Ви - теж. Це - два. А чи не пора вже спатоньки? Це - три. Нічні зміни оплачувалися вдвічі. Це - чотири. Ви як працюєте? Безоплатно? Не вірю. Бо, як безоплатно, то - від душі. А Ви - якби. Щоб так про Вас не підозрювалося, то старайтеся писати грамотно, не забамбулюйте тему тролью.
Вибачте, я не чіпляюся. А йду спати. І Вам раджу.

дядьку, ви як посиділи на сходах--стали просто нестерпним. прям героєм, якому усі мають усе вибачати. я там теж посидів. і вас там здається бачив. такий дядько років 60, вагою 90, зростом 180. бігали там і тицяли усім три пальці. дуже любили фотографуватись. я тоді зрадів--хоч когось від свободи прислали. бачу = дарма. менше геройства. я не на зарплаті. усе від душі.

добраніч....
пан майор

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 03:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

[Флуд. Попередження. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"