•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Китай

Автор Повідомлення
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2012, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І, взагалі, чому Ви напали на Вітмана?
[quote]
А чому , власне, напав? Попри те, що я категорично не сприймаю провокативний нік " Міхаель Вітман" на форумі українських націоналістів - от-таке собі возвеличення найбільш ефективного НАЦИСТА другої світової війни ( про що писав йому особисто), не можу не погодитись з тим, що дописи його цікаві, в них є думка, інформація, він не пропадає на кілька років, як інші з форуму, говорить врівноважено та аргументовано. Це викликає повагу. А от те , що деяку заангажованність його тез стосовно Китаю не всі поділяють - то форум - це площа... наскільки я розумію, і тут можливі варіанти.
Про чисельність збройних сил Китаю мені не відомо нічого. Хоча знаю , що служити у війську у них - означає бути забезпеченим і гордитись статусом, чого ніяк не можу сказати про "свого капітана доблесної української армії" , а термін "армія" в контексті - вжито як синонім слів група, кількість - тих , хто прагне, але не має можливоті створити сім"ю.
Про катування в тюрмах, торгівлю органами та нелюдську працю - різниці між Україною і Китаєм не бачу. Маємо те , що маємо.
Ну і стосовно тези Вітмана - "30 років - у Китаї товари середної складності" - якщо космічний корабель, літак по технології "Стелс" - це "середня складність виробу" , особливо на фоні українських досягнень з розливу води по пляшках, чи пакування порізаного бохоняти в пакет, - то тоді да, звичайно. Або потрібно оновити базу даних. А повчитись , все-таки, є чого. Так , у Києві , наприклад - продаж електромобілів ніяк не може зрушити з місця, а в Китаї такі машини мають преференції. Або ж як ,їдучи в магазин власним мікроавтобусом, що зжирає 15л./100 дорогущого бензину, не волати при цьому, що хліб подорожчав на 30коп... Китай по суті - феномен. Маючи досить обмежену територію і гігантську кількість населення - і війною не йде, і їсти не просить. І що головне - інтенсивно розвивається. Я не агітую за Китай. Він сам добре це робить. Бажаю лишень такого інтенсивного зростання для України - не через ... років, а тепер, щоб хватило ще життя тим порадуватись...

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2012, 00:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парабелум написав:

Попри те, що я категорично не сприймаю провокативний нік " Міхаель Вітман" на форумі українських націоналістів - от-таке собі возвеличення найбільш ефективного НАЦИСТА другої світової війни

Перш ніж вибрати отой "провокативний" нік я добряче подумав. В мене був вибір,але я вибрав саме цей нік,як міжнародний символ. Це символ того,якою має бути проста чесна,віддана своїй справі людина. Як вона має любити свою Батьківщину і бути готовою без вагань віддати своє життя за неї. Я почитав його біографію. Гарний сім`янин,справжній товариш. Більшості з нас цього всього не вистачає.Це ті якості які на сьогоднішній день вважаються ледь не героїзмом. І якщо ви спитаєте в пересічного громадянина "хто такий Міхаель Вітман"? Сумніваюсь,шо хтось зможе дати відповідь. А той хто знає - віднесеться з повагою до цього імені (окрім зомбі). Коротше кажучи,тут не більше провокації ніж якби просто назватись там,"Романом Шухевичем",чи "Петром Полтавою",особисто для мене всі ті люди належать до однієї категорії. До категорії ЛЮДЕЙ. Отак то.
Цитата:
Китай по суті - феномен. Маючи досить обмежену територію і гігантську кількість населення - і війною не йде, і їсти не просить. І що головне - інтенсивно розвивається. Я не агітую за Китай. Він сам добре це робить. Бажаю лишень такого інтенсивного зростання для України - не через ... років, а тепер, щоб хватило ще життя тим порадуватись...

Знову ж таки,повторюю: До 1966 року Китай намагався побудувати щось схоже на сталінську модель розвитку. Не вийшло. Не зважаючи на те,що срср передав китаю власні технології та спеціалістів безкоштовно,ті технології переважно використовувались у військовій промисловості. Тому фактично китай був прив`язаний до радянської моделі,бо сильно залежав від технологій,до того ж сировина і відсутність кадрів позначилася дуже сильно. Після смерті сталіна китай відмовився від прив`язки до радянського союзу і вирішив іти самостійним шляхом. Реально це призвело до голоду і купи невдалих проектів. І вже після 1966 року китай почав потроху налагоджувати контакти з сша. Ще за життя Мао було прийнято рішення іти шляхом південної кореї,а саме дозволити впустити до себе іноземний капітал і фактично прив`язати себе до західної моделі поділу праці,завязаній на сша. Тобто до смерті сталіна китай був привязаний до радянської моделі поділу праці,а після 1979 року - китай привязався до моделі поділу сша,звідси і орієнтація і залежність від експорту. США передали технології китаю. Ось і все. Ще на поч.90 - х коли в Україну потрапляв китайський імпорт,мені спало на думку,чому власне комуністичний китай так уподібнюється до там південної кореї? Тіпа ті ж капіталісти? а це ж комуністи. Ну.Я то ще тоді не знав чому. Так що падатимуть зовнішні ринки (та вони власне і падають) - у китая зявляться дуже сильні проблеми з космічними кораблями і новими ракетами і це ще оптимістичні прогнози. Хоча китай вийде за рахунок південної кореї та японії. Японію посунуть,це точно. Це врятує китай.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2012, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У сучасному світі головне "мізки". Вміння винаходити щось нове і запроваджувати його в суспільне користування.
У Китаю такого вміння поки що нема.
Колись мій батько, отримавши від радянської влади орден трудового червоного прапора, під час "обмивання" почав вихвалятись тим, що може виготовити на своєму фрезерному верстаті деталь будь-якої складності, а головними перешкодами в його праці були ІТРівці. В 90-ті дирекція заводу, наче послухавши його палкі промови "підшофе", в першу чергу скоротила "непотрібні" інженерні кадри, зараз підприємство фактичний банкрут, який замість крилатих ракет з великими труднощами опанував випуск лічильників води, а існує за рахунок здавання приміщеннь в оренду. Всі потуги впровадити у виробництво щось інше терплять фіаско, навіть скопіювати дитячі коляски не вдається, не кажучи вже про щось більш складне, але жодної копійки на відновлення складу інженерно-технічних кадрів не вкладається. Китайці - копіювальники, досить часто з порушенням авторських прав. Викравши, та отримавши технології у інший спосіб, вони почали вкладати кошти у виховання "мізків", але... Перший політ людини в космос відбувся на пів-століття раніше, ніж перший політ туди китайця. оце і є реальний показник відставання китайської моделі розвитку від світових сучасних технологій. І співати "дефірамби" китайській моделі розвитку може лише особистість, яка відстає від китайців.
Справжного "прориву" китайська модель розвитку досягне тоді, коли припинить як мавпа копіювати, а почне творити щось власне, та, нажаль, нинішнє покоління китайських "творців" лежить роздушене танками на площі тяньаньмень. І китайському суспільству доведеться чекати, доки виросте нове покоління, ще не факт, що воно не зітре "китайську модель розвитку" у порох в процесі свого підростання.

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2012, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Справжного "прориву" китайська модель розвитку досягне тоді, коли припинить як мавпа копіювати, а почне творити щось власне, та, нажаль, нинішнє покоління китайських "творців" лежить роздушене танками на площі тяньаньмень.

Що поганого якщо китайці скопіюють BMW замість того щоб винаходити власний велосипед?
Позавчора показували передачу - український науковець їздить в Китай піднімати китайську економіку - має тим житло, пристойну з/п, авто і власного кухаря. В Україні він має дулю з маком в общазі. І його прийняття китайського громадянства - це питання часу. От вам і обізяни. А ми грамотні європейці фігачимо сировину за безцінь і дуже з того тішимся. Зате нічого не копіюємо.
Щодо тяньаньмень - ті творці розвалили б Китай і була б там зараз розруха і повальний голод. Зате свобода слова і по проституції були б на перших місцях. Маєте "благіє намєрєнія..." - і верещали б на увесь світ про злочини Мао-Дзедуна - але статків би то не прибавило
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 21:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

НЕ знайшов гілку з Корєю Північною...
Голод в Кореї....
http://www.expres.ua/world/2013/01/28/81293-pivnichniy-koreyi-golodomor-ukrayini-32-33-rr-selyan-vidibraly-ostannye

комуняки довбані...

Слава Україні!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
НЕ знайшов гілку з Корєю Північною...
Голод в Кореї....
http://www.expres.ua/world/2013/01/28/81293-pivnichniy-koreyi-golodomor-ukrayini-32-33-rr-selyan-vidibraly-ostannye

комуняки довбані...

Діду,років зо 15 тому я чув те саме....корейці Пн Кореї їдять траву. Там голод. Натомість Пд Корея квітне і там все чудово. Але хочу нагадати,що і в Пд Кореї були роки,коли люди їли траву,а саме рочків так 50 тому.
І там були далеко не "комуняки". А потім все магічним чином налагодилось..хаха. Не скажете яким чином? І як так склалося,що саме з розпадом срср,в Пн Кореї почався повальний голод? І "світові змі" вбивали в голови наївних людей,що це вина "жахливих кровожерливих
комуняків Пн Кореї",а насправді Пн Кореї поставили умову: або ви припиняєте ядерні дослідження і розвиток ракетних технологій,або ми введемо для вас режим ембарго і жодної зернинки ви не отримаєте.Це був ультиматум і якби керівництво Пн Кореї пішло б на це,то Пн.Корею можна було б брати "голими руками". Японія заблокувала ввезення зерна. А нам,лохам розповідали,що там якісь дибіли ціною людських жертв проводять військові дослідження та розробки. По суті Іран сьогодні в подібній ситуації,хоч там своя специфіка. Не так все просто як може здатись на перший погляд. Якби Пн.Кореєю керували б "сучасні демократичні політики" (за тих умов) - то я взагалі сумніваюсь,що вони б протримались хоча б тиждень. І не варто забувати політику англійських колоністів в Індії,коли англійська адміністрація штучно утворювала дефіцит продовольчих товарів в індійських штатах і таким чином від голоду постраждали мільйони людей,але про це сьогодні не згадують,щоб не очорнити шанованого багатьма лохами У.Черчіля,який сприймав таку політику нормально і всіляко сприяв їй. Я навіть більше скажу! Істино незалежна Україна,ту про яку Ми всі Мріємо,якби вона істинно була незалежна - то Ми б на якомусь етапі самі б змушені були їсти деякий час "кору дерев",тому як в цьому випадку ізоляція була б нам гарантована. Колись і Китай це проходив. Сьогодні Іран. Істинна незалежність насьогодні досягається величезною ціною. І це потрібно пам`ятати!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 22:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Міхаелю,Ви ж самі знаєте методи управління державою комуняками.
Я те все розумію-і санкції,і блокади.Народ тут що винен?Я не прихильник США,але пам*ятаєте смерть лідера Пн.Кореї-цирк.Нашому Батькові нації Віть Хведоровичу й не мріяти про таку любов.Вам шкода ще одного острова дибільного комунізму,чи народ,з якого зробили зазомбованих рабів?Це ж не Іран,і навіть не Куба.Це потворна держава ,потворного комунізму.І це пугало дуже вигідне Гамериці.Має ж бути двополярність....

Слава Україні!
Вартовий

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знову ця страшилка - ізоляція України. Переляканим пропоную подумати, як ізолювати найбільшу країну Європи з надпотужним транзитним потенціалом, 15-ма атомними реакторами, 25% планетарного запасу жирних чорноземів, яка знаходиться за Хантінґтоном на межі західної, ісламської та православної цивілізації і тд і тп.
От у вас завдання - ізолювати. Спробуйте пояснити, як ви будете це робити. Одна підказка: якщо Україна у відповідь перекриє ГТС, через 2 тижні промисловість Німеччини, Франції та ін країн ЄС зупиниться і мільйони завезених чорносраких піднімуть бунт...
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 23:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вартовий написав:
Знову ця страшилка - ізоляція України. Переляканим пропоную подумати, як ізолювати найбільшу країну Європи з надпотужним транзитним потенціалом, 15-ма атомними реакторами, 25% планетарного запасу жирних чорноземів, яка знаходиться за Хантінґтоном на межі західної, ісламської та православної цивілізації і тд і тп.
От у вас завдання - ізолювати. Спробуйте пояснити, як ви будете це робити. Одна підказка: якщо Україна у відповідь перекриє ГТС, через 2 тижні промисловість Німеччини, Франції та ін країн ЄС зупиниться і мільйони завезених чорносраких піднімуть бунт...

Вартовий,а як Вам такі слова: СВІФТ - експорт - імпорт - енергонеефективність- інфляція - обігові кошти - збій постачання-некомпетентне управління - ...неминучі наслідки. Гадаю Ви для себе прокрутите в мізках взаїмозв`язок. Зауважу: і це далеко не все...і я навів приклад "на сьогоднішній день". На рахунок труби...3 - 5 місяців якось переб`ються запасами газосховищ....за чорноземи мовчу і за атомну енергентику також,тому як без них то точно якось "проживуть".
Тут головне сподівання на те,що наше керівництво через місяць - другий навколішках приповзе просити прощення. Та при бажанні навіть Китай можуть ізолювати,просто зараз це недоречно,але можливо. В кінці - кінців спецслужби для чого?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2014, 11:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Повернувшись до теми.
Планетарний економічний гігант і найпотужніша економіка - може варто все-таки дружити з ними?
але чомусь впарюють деградуючу Європу, вступайте, вступайте, куди вступати? чого? що ми там забули і що ми там будемо мати?
чисто гіпотетично - потужний євразійський союз - РФ (виключно сировинна база) Китай, Казахстан, брати білоруси, Індія, Монголія - на дідька нам та Європа зі своїми проблемами і збочинцями?
Адже чутки про те що Захід загниває - виявилися правдою.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2014, 12:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Повернувшись до теми.
Планетарний економічний гігант і найпотужніша економіка - може варто все-таки дружити з ними?
але чомусь впарюють деградуючу Європу, вступайте, вступайте, куди вступати? чого? що ми там забули і що ми там будемо мати?
чисто гіпотетично - потужний євразійський союз - РФ (виключно сировинна база) Китай, Казахстан, брати білоруси, Індія, Монголія - на дідька нам та Європа зі своїми проблемами і збочинцями?
Адже чутки про те що Захід загниває - виявилися правдою.

Ваню, ну ти ж рахувати наче вмієш :)))

Глянь но у вікі ВВП номінал на душу населення

Бо ж роздмухують той Китай, де требі і де не треба, а насправді....

Величезна зграя голодних щурів на 98-му місці, що намагається розлізтися по всьому світу, це небезпека не менша, ніж рашка.

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2014, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А захід не роздмухують?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2014, 13:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

наприклад Китай активно розвиває атомну енергетику - та ж Німеччина - звертає і закриває, то з ким треба працювати?
Крім того величезний % ВВП заходу - різні послуги і всяка вибачте коштовна невиправдана фігня накшталт швейцарських годинників або якогось французького вина, чи чорт їх там знає, а Китай - це реальний сектор, а що буде кориснішим при майбутніх кризах - самі розумієте, бо без вина, годинників і німецького беемве якось можна прожити, а от без сільськогосподарської техніки і запчастин - сумніваюсь
можна звичайно придбати німецький комбайн, але скільки то буде коштувати? І я не спеціаліст, але не здивуюсь якщо німецькі комбайни уже роблять китайці
принамі вольво китайці уже купили
далі буде
подивимся на картину після чергових кількох криз
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 травня 2014, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Або беремо Монголію - 70 (!) % земель з природними копалинами не розвідані - потенціал величезний, чому б не запропонувати наші послуги (які ще є, поки не здеградували остаточно) і інтелект в обмін на частку у добутому і контрактик на закупку українських літаків наприклад
не знаю чи куплять німці наші літаки - а от монголи - куплять
а ми будемо у них фольфрам добувати і молібден
а потім домовимся щоб на безкрайніх територіях облаштувати територію для зберігання наших атомних відходів (доречі, куди ми їх зараз сплавляємо, ніхто не знає?) і т.д. і т.п.
це схематично
з бразильцями щось там пробувати з приводу космосу, але мабуть комусь перебили, тому співробітництво знорнули на користь конкурентів, а Індія? Величезний ринок!
замість того нам пропонують чистити унітази німцям і прибирати за пристарілими італійками
помоєму це принизливо
навіть за єври
а от з індусами - контрактик на побудову АЕС або електростанцій хоча...
ХЗ чи можемо ми запропонувати такі унікальні і рідкісні послуги...
які АЕС, ТЕЦ, літаки, ракети?!
може Ви і праві... унітази - наше все, можемо ще плитку класти
педікюр робити європейським збочинцям
зачіски собачкам
виноград збирати у Франції
а нє, араби дешевше візьмуть
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 27 травня 2014, 01:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Китай пропонує заселити Сибір своїм етносом.
http://uainfo.org/yandex/328909-kitay-oficialno-predlozhil-zaselit-sibir-kitaycami.html

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,