•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Палестинсько/Ізраїльський конфлікт та його значення для нас

Автор Повідомлення
Технолог777

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звернення до ВО " Свобода "
Пане Олег , шановні " Свободівці " , ось на цій сторінці праворадикальної партії Угорщини "Йоббік" —- http://jobbik.com/jobbik_no_israelis_hungarian_parliament
я знайшов чітку позицію партії по відношенню до
- В Угорському парламенті не повинно бути громадян Ізраїлю
- Ізраїльсько-Палестинського конфлікту
- Засудження Ізраїлю як терористичної держави та такої що скоює злочини проти людства зокрема Палестинського народу
- Перебування в парламенті Угорщини осіб що мають громадянство Ізраїлю як таке що загрожує національній безпеці Угорщини
- Права громадян країни знати хто з парламентарів Угорщини має громадянство Ізраїлю
- Угоди згідно якої в разі небезпеки Ізраїлю Угорщина повинна прийняти 500.000 ізраїльтян як біженців
- інші коментарі що стосуються цієї тематики .
Я вважаю що подібні питання також стосуються України , Української Нації та національної безпеки України , на жаль , відповідні коментарі на Вашій офіційні сторінці я не знайшов , тому , прошу прокоментувати ці питання та викласти їх на Вашу офіційну сторінку та розмістити в Ваші друковані ЗМІ.
З повагою , Іван Мельник.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли прийшов час голосування в ООН про надання Палестині статуса спостерігача, представник України відразу обісрався і побіг в туалет, аби не голосувати - ні за, ні проти, ні навіть утриматися. Немає позиції у маріонеток, отже про що тут говорити?

А у мад"ярської партії хороша назва. Так навіть жінка до свого коханця може звертатися "Йобік ти мій, любий". :))
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 12:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вважаю що подібні питання також стосуються України , Української Нації та національної безпеки України

-----

Стосуються. Тільки ж, як я вважаю, не треба обмежуватися "ізраїльскою" проблематикою. Як щодо росіського або американського підданства депутатів, міністрів, президентів та їхніх жінок та дітей? Навчання і нерухомості за кордоном. Ну і так далі. Бо ж не Ізраїль головний ворог - а США і його маріонетка Росія, американський жандарм на теренах Ессен Ге - не самі росіяни, а їхня атлантистська прозахідна правляча клика. Так що - можна сформулювати і так: як там стосовно засудження США як терористичної держави?
Технолог777

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні , давайте не будемо змішувати все на купу , США та РФ розглянемо в інших темах . тут прошу коментувати Ізраїль та громадян Ізраїлю що можуть бути при владі в Україні , соь відео де президент Ізраїлю каже що купив Угорщину як якесь підприємство , можливо вони і Україну купили і ми в своїй державі є просто найманою силою ?
http://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 13:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чим Вам взагалі так цей Ізраїль заважає? Як на мене, це з самого початку була нормальна націонал-соціалістична країна, в одній руці гвинтівка, в іншій плуг. Вперше за 2000 років історії у євреї знову стали народом меча і молота. А все негативне, що пов"язане з Ізраїлем, походить з США, цього бастіону демократії. Але на США тявкати не можна, бо "українські націоналісти" - атлантисти і прозахідники, і чомусь з сефардськими прізвищами.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Вперше за 2000 років історії у євреї знову стали народом меча і молота.

Про які 2000 років мова ? Жиди лише в 16-17 сторіччі отримали писемність ( алфавіт ашкєнази взяли від кримських караїмів, а їхній священній книзі дали назву "Второзаконня" і вкупі з книгами інших народів об'єднали в Тору ).
До того це були кочові племена бомжів-мінял, що меч або молот могли лише поцупити у інших народів, через землі яких кочували.
О ! Ще ж були сефарди, що як скотарі арабів-завойовників, разом з отарами і обозами потрапили до Іспанії, а потім, втікаючи від Торквемади, розбіглися по Європі. Ці теж тільки в арабів побачили і плуг і молот ...

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн , Ізраїль мені абсолютно нічим не заваджає , заваджає його терористична політика в яку може бути втягнуте населення України , ресурси України шляхом здійснення владних повноважень громадянами Ізраїлю в вищих ешелонах влади нашої держави .
Кажеш в одній руці плуг а в іншій гвинтівка ? А власником МВФ якому боргують майже всі країни світу по твоєму хто є ? Америка ? Американці ? називай речі своїми іменами , всю політику Америки контролюють євреї . Щось ти дуже захищаєш цю народність .
Тобто виступ президента Ізраїлю де він каже що українці повинні забути свою історію бо наробили багато помилок ми не повинні бачити ?
Закон про донорство органів , про постійні реклами медицими Ізраїлю куди наші українські людські органи повинні направлятися --- ми не повинні бачити .
Мінору - єврейську спілку яка підтримує світове єврейство --- ми не повинні бачити .
Національний склад керівників НКВД 1932-1933 разом з Менделем Хатаєвичем --- ми не повинні бачити .
Фірташа ( українець ? ) власника облгазів --- який продає українцям український газ , ану скажи скільки газу добувають в Україні ? яка його вартість ? по якій ціні купує газ облгаз і по якій продає населенню та українцям ? --- є відповіді ? це стосується кожного українця котрому додому приходить квитанція за газ.
Обленерго , Укрспирт , Митниця ...... ---- українці керують ?
Тому я і задав питання в початку теми на яке прошу відповісти .
І , шановний Моргенштерн , прошу не відволікатися , бо коли українців в Україні стане менше - от тоді вже юуде пізно задавати ці запитання.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євреї Америки і євреї Ізраїля - РІЗНІ євреї. Одні - євреї-націоналісти, інші - космополіти-атлантисти. Євреї Америки служать не ізраїльским, а західним, атлантистським інтересам. Америка - це головний ворог України, а не Ізраїль.

Обленерго , Укрспирт , Митниця ...... ---- українці керують ?

----

А хто ж? Коли українець народився, єврей повісився...
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євреї різні бувають. Ідеологічно.

http://barron-reeck.chat.ru/dugin/dugin018.htm

Євреїв-націоналістів - ізраїльску "воєнщину" - я підтримую. Я, як євразієць, їх підтримую, як національних соціалістів.

А євреїв-космополітів, демократів, лібералів - ні. Але не тому, що вони євреї, а тому, що вони атлантисти, західники, демократи, свободолюби, ліберали. Бо я проти Заходу, свободи, демократії, прав людини, ринку та іншого. Ці гнілі ідейки. Але за походженням вони навіть і не єврейські, вони західні, від французських сатаністів -просветителей (іллюмінаті).
І ці ідейкі підтримують не лише євреї. Я проти цих ідей і проти тих людей, які їх підтримують, для мене не має значення, чи вони євреї, чи французи, чи українці. За демократію, за права людини, за свободу, за ринкову економіку, за толерантність - то йди в пекло, і все.
Технолог777

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пане , повідомляю Вас особисто , що всіх євреїв об"єднує релігія Моісея - Іудаїзм , і ідеологія євреїв абсолютно ніякого відношення до Націона-Соціалізму не має , не вносьте в дискусію неправдивих даних бо посторонній читах зможе зробити не відповідні дійсності висновки .
Якщо Ви вже зачепили НС , то скажіть -
1) Яка центральна ідея в НС ( з посиланням на джерела )
2) Чи ця ідею присутня в Іудаїзмі ( світогляд євреєв у всьому світі )
3) Чи притримуються євреї-іудеї центральної ідеї НС ?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моисей Гесс считал: «Если мы полагаем, что расы различны, отсюда не следует вывод, что можно говорить о ценных и неполноценных расах. Гармоничное сосуществование разных народов может быть достигнуто лишь в том случае, если каждый народ освободится от чужого господства. Национальная независимость – предпосылка всякого политического и социального прогресса».

Моисей Гесс первым дал понятие «национал-социализм». Под этим он подразумевал еврейский национализм – и это еще в 1862 году! Таким образом, параллели между сионизмом и немецким национал-социализмом были с самого начала и позже идеологически и политически они сделались еще более четкими.

http://ru.altermedia.info/?p=106
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 14:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:

Євреїв-націоналістів - ізраїльску "воєнщину" - я підтримую. Я, як євразієць, їх підтримую, як національних соціалістів.

З Вами все ясно :

http://www.jewish.ru/news/cis/2009/12/news994280495.php

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 15:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[У дописувача важка форма сказу. Адміністрація.]
Технолог777

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пане Моргенштерн ,вдруге прошу коректно по пунктам відповісти на мої питання , якщо Ви вже розпочали коментувати НС .
Якщо Ви вже зачепили НС , то скажіть -
1) Яка центральна ідея в НС ( з посиланням на джерела )
2) Чи ця ідею присутня в Іудаїзмі ( світогляд євреєв у всьому світі )
3) Чи притримуються євреї-іудеї центральної ідеї НС ?

Це актуально тому що ми з"ясовуєм єврейську суть яка має безпосереднє відношення до українців та України .
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2012, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Негайно випийте кефіру і заспокойтесь. Все буде добре, і Європа залишиться Європою, а Азія - Азією. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,