•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Наука та суспільство.

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2016, 16:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:

Правдослов написав:
- просто дехто злочин Птолемея на церкву хоче повісити...

Який злочин? Катування та вбивства на вогнищі за невідповідність святим текстам? :):):)

Набагато важчий - повернення людства до буквоїдства та одноваріантного мислення.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2016, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не приписуйте свої проблеми Птолемею.

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2016, 11:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ж чужих праць не знищую і не ховаю.
Бо знаю - нічого нема таємного, що явним не стане!:
Цитата:
Поки наука шукає відповідь на запитання:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=276934#276934

пропоную суспільству деякі думки про заборонений плід та про зміст другої глави:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=279077#279077

До речі...
Впевнений, що сучасна наука до цього не причетна навіть при всіх своїх стараннях та намаганнях:
http://vgolos.com.ua/news/u_malayzii_narodylos_motoroshne_kozenya_z_lyudskym_oblychchyam_foto_214233.html

Просто після легалізації людством содомських гріхів
, князь світу цього спробує легалізувати і допотопні...

Наука ж скоріше за, ніж проти.
Чи не правда???

І оприлюднення намірів безпідставно не заперечую та параноєю не називаю - бо й такого варіанту не відкидаю:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=279838#279838

А блудодійним учням Птолемея раджу, не зациключись на одному варіанті, пояснити яким чином Арістарху Самоському (у 3-му ст до н. е.) вдалося з такою точністю визначити тривалість земного року?

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2016, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Є такий новітній підхід, коли вчитель виводить правило(формулу, теорему) разом з дитиною, тобто навпаки: дитині запропоновують не формулу, а потім задачу, а спочатку задачу, яку дитина намагається розв'язати і, вроздумах, доходить до формули. Але це складніше і потребує більше зусиль педагога.
А природничі науки... Це ж пізнання Світу! А дитина сидить в класі перед книжкою(зараз, правда, ще фільми використовують) і дивиться на ознаки осені(як приклад), а осінь же ж на вулиці... То ж, звичайно, в таких умовах лише одиниці відчують в собі хист науковця.
Як говорив наш викладач: "Наука- це ліс в якому багато цікавого, але з цього лісу можна й не вибратися."

Такі новітні підходи можуть підійти репетиторам, але не вчителям загальноосвітніх шкіл.
У часи мого дитинства ще існував давній, як і наш світ, підхід:
учитель, довівши теорему, звертається до класу - ХТО ДОВЕДЕ ІНШИМ СПОСОБОМ?

Результат - ми більшість теорем доводили трьома, чотирма, іноді і п'ятьма способами.
Стимул - відмінна оцінка і можливість навіть не записувати домашнє завдання - що дозволяло більше часу приділяти самостійному пізнанню навколишнього світу...

Додаткова інформація для роздумів для зубрил:
Цитата:
«Ми не знайшли доказів, що домашнє завдання допомагає дітям краще вчитися в школі», – говорить професор з Університету Дьюка (місто Дюрем, Північна Кароліна, США) Харріс Купер. Ця заява однаково шокує і тих, хто обома руками за домашнє завдання, і тих, хто проти.

Джерело: http://zhyvyaktyvno.org/index.php/news/chi-korist-vd-domashnogo-zavdannya
© ЖивиАктивно

На підтвердження можу додати і свій приклад. Те, що я навіть не записував домашніх завдань, не завадило мені розв'язувати обидва варіанти на контрольних роботах у школі.
Причому свій варіант я розв'язував трьома способами - одним для мученика науки, який сидів позаду мене, - другим для мученика науки з яким разом ганяли футбольного м'яча, - третім способом для себе. Трохи згодом і другий варіант почав розв'язувати двома способами.
А в 9-му класі не завадило мені вибороти третє місце на обласній олімпіаді з фізики.
І це при тому, що двом учасникам олімпіади інспектор поміняв проштамповані напівпорожні "зіпсовані" листочки не на чисті - а з готовими рішеннями...
Тому маю вагому підставу вважати, що перших два місця саме їм і дісталися.

І маю ще більш вагому підставу вважати, що решта учасників взагалі не впоралася із завданнями...
Бо я звик подавати "сухі" розв'язки - без пояснень. Тому навіть на районній олімпіаді виборов тільки друге місце - перше дісталося моєму однокласнику, якому я допоміг правильно розв'язати складну задачу.
Допоміг - бо не розраховував на перемогу.
Тому що зі своїми "сухими" розв'язками я міг перемогти тільки за умови, що ніхто з учасників не зможе правильно розв'язати усіх завдань!
Що таке знову може статися ще й на обласній олімпіаді - навіть думки не допускав.
Тому здав свою роботу ще за дві години до закінчення відведеного часу...

Зараз все більше переконуюся у тому,
що метод "зубрилова" пригнічує не тільки здоровий глузд та нормальну логіку, але й сумління!

ПовідомленняНаписане: 18 жовтня 2016, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На додаток - як сучасна освіта вбиває у дітях особистість:

"Дослідження показують, що творче мислення проявляється у 98% дітей у віці до 6 років.
Далі залежність така:
6-12 років - 40% дітей з креативним поглядом,
12-18 років - вже 10%.
А потім настає момент, коли креативне мислення практично зникає.
У віці від 18 до 35 років вчені виявили творчий підхід у 2% людей."

http://biz.liga.net/upskill/all/stati/3189783-mozhno-li-nauchitsya-myslit-tvorcheski-mozhno-stante-detmi.htm

Бажаєте самі у цьому переконатись - запитайте в економіста, фінансиста та банкіра - як ціна на нафту впливає на курс долара? Акуратно запишіть їхні відповіді.

Дальше попросіть дітей до 12-ти років розв'язати нескладну (навіть для них) задачку:
У 1998-му барель нафти коштував 13 дол. США, а у 2008-му - 98 дол. США.
Коли купівельна спроможність дол.США була вищою і у скільки разів?

Більш, ніж упевнений, що діти правильно розв'яжуть задачу.
То хто ж дав правильну відповідь? - діти, чи спеціалісти з академічною освітою???

ВАЖКО ПОВІРИТИ - ТОДІ ПОЖИНАЙТЕ ПЛОДИ:
Цитата:

Рівень сукупного боргу урядів, домогосподарств і нефінансових корпорацій досяг рекордних $152 трлн, або 225% світового ВВП...

Що це означає?

...Весь світ повинен працювати два роки і три місяці, щоб розрахуватися з боргами. Причому весь цей час боржникам доведеться нічого не купувати, а випущену продукцію збувати інопланетянам (адже боржники нічого не купують!).

І не смійте казати, що то через те, що купівельна спроможність американського доляра падає, а курс чомусь НІ!

ЧОМУ - БО ЗАРАЗ БУДЕ ВІЙНА!

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2016, 00:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Президенту України
гр.____________________

ЗВЕРНЕННЯ.

Шановний гаранте державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

"Гарантувати" - дія абсолютно протилежна до "змінювати" та "грабувати".

Саме тому я, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Конституцією України категорично вимагаю:

1. Відкрити персональні рахунки для кожного громадянина України і перераховувати громадянам України не менше 50% вартості усіх корисних копалин, які видобуваються на території України!

2. До повного відновлення цілісності та недоторканності території України та відшкодування нанесених відторгненням частини наших земель збитків накласти мараторій на розгляд будь-яких змін до першого, третього та тринадцятого розділів Конституції України та на повернення усіх державних боргів!

3. Позбавляти громадянства України осіб, які не бажають виконувати вимоги перерахованих вище розділів Конституції України!

4. Щороку проводити референдум про довіру виборним органам влади усіх рівнів!

Якщо Ви не бажаєте, чи не можете виконувати обов'язки гаранта, то прошу чесно і відкрито про це заявити і скласти із себе непосильні обов'язки.

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2016, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Президенту України
гр.____________________

ЗВЕРНЕННЯ.

Шановний гаранте державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

"Гарантувати" - дія абсолютно протилежна до "змінювати" та "грабувати".

Саме тому я, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попередніми, нинішнім та прийдешніми поколіннями, керуючись Конституцією України категорично вимагаю:

1. Відкрити персональні рахунки для кожного громадянина України і перераховувати громадянам України не менше 50% вартості усіх корисних копалин, які видобуваються на території України!

2. До повного відновлення цілісності та недоторканності території України та відшкодування нанесених відторгненням частини наших земель збитків накласти мараторій на розгляд будь-яких змін до першого, третього та тринадцятого розділів Конституції України та на повернення усіх державних боргів!

3. Позбавляти громадянства України осіб, які не бажають виконувати вимоги перерахованих вище розділів Конституції України!

4. Щороку проводити референдум про довіру виборним органам влади усіх рівнів!

Якщо Ви не бажаєте, чи не можете виконувати обов'язки гаранта, то прошу чесно і відкрито про це заявити і скласти із себе непосильні обов'язки.

У Вас дуже гарний і правильний допис.
Я б хотіла викласти його на фейсбук.
Але наше суспільство,як холєра зазомбоване.
Зразу скажуть-кремлівський агітатор,човна розхитуєш.

Перший,третій і тринадцятий розділ конституції(з малої ,бо шльондра,їбуть у всі дири) напишіть,будь ласка.

Хоч номери статті напишіть,це важливо.
Щоб дурний люд знав. Є яка, ни яка конституція і є грабіжникі.

ПовідомленняНаписане: 29 жовтня 2016, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

У Вас дуже гарний і правильний допис.
Я б хотіла викласти його на фейсбук.

Можна і на фейсбук. Тільки шапку потрібно змістити вправо, саме слово "ЗВЕРНЕННЯ" поставити по центру, а внизу поставити дату та підпис.
Щоб все було згілно зразка:
http://www.president.gov.ua/appeals/sample-grom

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2016, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Перший,третій і тринадцятий розділ конституції(з малої ,бо шльондра,їбуть у всі дири) напишіть,будь ласка.

Хоч номери статті напишіть,це важливо.
Щоб дурний люд знав. Є яка, ни яка конституція і є грабіжникі.

Найновіша редакція Конституції:
http://urist-ua.net/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B8/%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%86%D1%96%D1%8F_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8/

Розділи - перший (ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ), третій (ВИБОРИ. РЕФЕРЕНДУМ) та тринадцятий (ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ) можуть бути змінені тільки після затвердження всеукраїнським референдумом:
Стаття 156. Законопроект про внесення змін до розділу I "Загальні засади", розділу III "Вибори. Референдум" і розділу XIII "Внесення змін до Конституції України" подається до Верховної Ради України Президентом України або не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України і, за умови його прийняття не менш як двома третинами від конституційного складу Верховної Ради України, затверджується всеукраїнським референдумом, який призначається Президентом України.

ТОМУ ті розділи мажна читати у будь-якій редакції, бо жодних змін там бути не може!

І ДАЛЬШЕ!:
Стаття 157. Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.

Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.

(Підкреслене чомусь уже замовчується і приховується - одразу у найновішій редакції і не побачиш... )

Стаття 158. Законопроект про внесення змін до Конституції України, який розглядався Верховною Радою України, і закон не був прийнятий, може бути поданий до Верховної Ради України не раніше ніж через рік з дня прийняття рішення щодо цього законопроекту.
Верховна Рада України протягом строку своїх повноважень не може двічі змінювати одні й ті самі положення Конституції України.

(Підкреслене взагалі відсутнє у найновішій редакції...)

Стаття 159. Законопроект про внесення змін до Конституції України розглядається Верховною Радою України за наявності висновку Конституційного Суду України щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 цієї Конституції.

Виникає запитання:
КОМУ ПОТРІБЕН ГАРАНТ, який не захищає, а порушує навіть Конституцію України, згідно якої був обраний?

Стосовно грабунку можна багато говорити, але якщо коротенько і просто - то прошу:

Зростання цін на енергоносії змушує піднімати ціни на всі товари та послуги.
Відповідно зростає і потреба у гривнях для розрахунків.

Що повинен зробити уряд для захисту держави та народу:

1. Надруківати та пустити в обіг необхідну для розрахунків кількість гривні.
2. Пропорційно проіндексувати усі гривневі доходи та ЗАДОКУМЕНТОВАНІ ЗАОЩАДЖЕННЯ ГРОМАДЯН.
3. Вимагати у тих, хто друкує валюту, проіндексувати зодокументовані валютні резерви нацбанку та ЗОЩАДЖЕННЯ ГРОМАДЯН У ДЕРЖАВНИХ БАНКАХ!

Тепер у зоротньому порядку:
Впевнений, що останнє уряд не тільки робить, але й поетапно отримує.
Тільки оформляє не як компенсацію (індексацію) за знецінення валют, а як позику.
Тобто: У ЗМОВІ З ТИМИ, ХТО ДРУКУЄ ДОЛАР, ЄВРО ТА ІНШІ ВАЛЮТИ ТИШКОМ-НИШКОМ ГРАБУЮТЬ ДЕРЖАВУ ТА НАРОД!!!

Вперте небажання вчасно і повноцінно індексувати доходи та ЗАОЩАДЖЕННЯ ГРОМАДЯН - Є ВЖЕ ВІДВЕРТИМ ТА ВІДКРИТИМ ГРАБУНКОМ НАРОДУ!

Друкування гривні у такій кількості, що призводить до стрімкого зростання цін та КУРСІВ УСІХ ВАЛЮТ...
Є ОСАТАНІЛИМ ГРАБУНКОМ ДЕРЖАВИ І НАРОДУ!

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2017, 02:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Президенту України
гр.____________________

ПОДЯКА.

Дякую, що передали моє звернення-вимогу від 22. 10. 2016 до Відділу інформаційно-аналітичної роботи Приймальні Президента України для врахування та використання в роботі.

Ще більше вдячний, що так плідно працюєте заради отримання різних позик, які постійно супроводжуються знеціненням гривні та інфляцією.
Бо чудово даєте зрозуміти, що насправді нам позичають "дірки з бублика", а реальною вартістю вони наповнюються шляхом пограбування гривні, держави та народу.

Та найбільше вдячний за те, що ДОЗВОЛИЛИ не тільки ПОЗБАВИТИ мене та абсолютну більшість громадян України права бути обраними у Верховну Раду чи Президентом, але й УЗАКОНИТИ замасковану узурпацію влади багатіями у виборчому законодавстві.
Бо це дає нам право в обхід усіх земних інститутів влади звертатися прямо до найвищого і найсправедливішого Небесного Судді.
Що я і зробив, дякуючи неоціненній турботі та допомозі всіх слуг народу.

Сподіваюся, ПОДЯКА суттєво допоможе не тільки плідно враховувати та використовувати в роботі моє ЗВЕРНЕННЯ від 22. 10. 2016, але й повернути у загальнонародну (державну) власність не менше половини нелегітимно приватизованого державного майна.

Бажаю щасливого Різдва та Нового Року.

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ !

04. 01. 2017р. __________________________ підпис
(вручене 06. 01. 2017)

П. М. Якщо Отець Небесний дозволив так жорстоко пограбувати ненаситних глитаїв і віддати їхню власність та владу правдивим спадкоємцям - НАРОДАМ,
ТО НАПЕВНЕ НЕ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ НАРОДИ ВІДДАЛИ ТЕ ВСЕ НАЗАД ЩЕ БІЛЬШ НЕНАСИТНИМ ГЛИТАЯМ!

І напевне, хто не поділитися з ближнім загальнонародним майном подібно Закхею - НЕ ПОТРАПИТЬ У ЦАРСТВО БОЖЕ!
А скоріш за все разом із ненаситними глитаями буде стертий із лиця землі як і в минулому столітті.

Усім добродіям - у Царстві Божім на цім світі довгих літ бажаю!

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ !

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2017, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ох як важко зарозумілим голівонькам
ЗРОЗУМІТИ ПРОСТІ, ЕЛЕМЕНТАРНІ ІСТИНИ:

Усі попередні уряди чи то не посміли, чи то не захотіли отримати від народу прямий дозвіл на продаж загальнонародного (державного) майна.

Тому все державне майно продане, м'яко кажучи, не легітимно - без дозволу народу.

Байки про дозвіл через іменні приватизаційні сертифікати краще розказувати у дитсадочку.
Бо на будь-якому справедливому Суді такі байки навіть до уваги не приймуть:
Мої, для прикладу, спокійненько лежать у папці як доказ того, що я їх не пропив, не продав і нікому не доручав забирати мою частку та частки членів моєї сім'ї із загальнонародної власності.
А більшість тих, що доручали - і понині очікують дивідентів - тобто дозволу на продаж теж не давали.
Крім того слуги народу віддали під безкоштовну ваучерну приватизацію тілки дещицю від загальнонародного майна.

Можна спробувати отримати той дозвіл зараз, але він не зможе оправдати уже прихватизованого!

І "колискову про народовладдя" вже можна хіба що попросити мешканців допотопного світу та Содому і Гомори заспівати Венеціанській комісії та її наставникам.
Бо, якщо у 1994-му я ще реально мав рівний із чинними депутатами Верховної Ради України час для виступів на зустрічах із виборцями (крім тих які вони, використовуючи свій адміністративний та матеріальний ресурс, організовували собі самі)
то зараз я навіть зареєструватися кандидатом не зможу!

Поскільки слуги Божі (всупереч чіткій настанові Сина Божого) поробили себе непомильними отцями та вчителями,
то маю більш ніж достатньо підстав не довіряти ні слугам народу, ні слугам Божим,
а самостійно захищати свої права, та права усіх подібно мені покривджених у найвищому - Небесному Суді!

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ!

Редаговано: Правдослов (02 березня 2017, 22:03)
д.Тигр

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2017, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найгірший ворог-ворог внутрішній. Цей ворог - класовий. Як паразит, що живе в організмі. Не знищивши паразита не можна побороти ворога зовнішнього. Олігархів як клас необхідно усунути фізично.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2017, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр написав:
Найгірший ворог-ворог внутрішній. Цей ворог - класовий. Як паразит, що живе в організмі. Не знищивши паразита не можна побороти ворога зовнішнього. Олігархів як клас необхідно усунути фізично.

Тут шановний,всі це розуміють.
Просто мовчать у тряпочку.
І чекають нагоди.
От Ви Тигр,коли прийшли до висновку,шо олігархів тре усунути фізично?
Я так думаю,що ця геніальна мисль Вас відвідала нещодавно.
Так я Вас,шановний Тигр хочу розчарувати.
Я вже десять років у відомій партії борюся з олігархами.
Олігархів дрючиш-а вони кріпчишають.
Може не в олігархах діло,а з народом щось не так?

Патріотичний відсоток країни вже століття намагається щось зробити,відірватись від кацапні. Життя не шкодують,закликають бути українцем. Майдани один за одним. А потім на вибори приходить бидломасса..і наша пісня нова....а напалму націоналістичного,як не було так і нема. Все набридло.

ПовідомленняНаписане: 15 лютого 2017, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр написав:
Найгірший ворог-ворог внутрішній. Цей ворог - класовий. Як паразит, що живе в організмі. Не знищивши паразита не можна побороти ворога зовнішнього.
Олігархів як клас необхідно усунути фізично.

Непогано би було...
Але як фізично то здійснити?
Маєте шапки-невидимки?
Чи бабло - як Лєнін із Троцьким у сімнадцятому?

Шкода написав:

Патріотичний відсоток країни вже століття намагається щось зробити,відірватись від кацапні. Життя не шкодують,закликають бути українцем. Майдани один за одним.
А потім на вибори приходить бидломасса..і наша пісня нова....а напалму націоналістичного,як не було так і нема. Все набридло.

На виборах, народовладді та майданах можна поставити жирну крапку.
Бо без бабла ні там, ні там, ні там нічого не вийде.
А бабло самі знаєте у кого...

Або вчимося захищати себе у Суді - або зливайте воду.
Не у земному суді - бо у земному без бабла теж нічого не вийде.

А у тому Суді, який 100 років тому дозволив відібрати (хоч би й разом із життям) все майно у багатих і віддати справжнім спадкоємцям - народам.

Який же присуд очікує на тих, які не захочуть повернути тим народам навіть половини сумнівно приватизованого?

А ПОЛОВИНУ ВАРТОСТІ КОРИСНИХ КОПАЛИН ???

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2017, 14:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Президенту України
гр.____________________

ПОЯСНЕННЯ.

Дякую за своєчасну та вичерпну відповідь від 12.01.2017 із якої видно що потребуєте пояснення та допомоги.

Усі попередні уряди чи то не посміли, чи то не захотіли отримати від народу прямий дозвіл на продаж державного (загальнонародного) майна.

Тому все державне майно продане, м'яко кажучи, не легітимно - без дозволу народу.

Байки про дозвіл через іменні приватизаційні сертифікати краще розказувати у дитсадочку.
У будь-якому справедливому Суді такі байки навіть до уваги не приймуть:
Мої, для прикладу, спокійненько лежать у папці як доказ того, що я їх не пропив, не продав і нікому не доручав забирати мою частку та частки членів моєї сім'ї із загальнонародної власності.
А більшість тих, що доручали - і понині очікують дивідентів - тобто дозволу на продаж теж не давали.
Крім того слуги народу віддали під безкоштовну ваучерну приватизацію тілки дещицю від загальнонародного майна.

Можна спробувати отримати той дозвіл зараз, але він не зможе оправдати уже прихватизованого!

А "колискову про народовладдя" зараз можна хіба що попросити мешканців допотопного світу та Содому і Гомори заспівати Венеціанській комісії та її наставникам.
Бо, якщо у 1994-му я ще реально мав рівний (із чинними депутатами Верховної Ради) час для виступів на зустрічах із виборцями (крім тих які вони, використовуючи свій адміністративний та матеріальний ресурс, організовували собі самі) то зараз я навіть зареєструватися кандидатом не зможу!

Поскільки слуги Божі (всупереч чіткій настанові Сина Божого) поробили себе непомильними отцями та вчителями, то маю більш ніж достатньо підстав не довіряти ні слугам народу, ні слугам Божим, а самостійно захищати свої права, та права усіх подібно мені покривджених у найвищому - Небесному Суді!

У тому Суді, який 100 років тому дозволив відібрати (хоч би й разом із життям) все майно у багатих і віддати справжнім спадкоємцям - народам.
Який же присуд очікує на тих, які не захочуть повернути тим народам навіть половини сумнівно приватизованого?

Якщо виникатимуть якісь сумніви чи запитання - запитуйте, завжди буду радий допомогти.

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ !
СЛАВА УКРАЇНІ !
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ !

Цього листа я свідомо не надсилав одразу, а із затримкою у два місяці - щоб дати час та можливість читачам форуму якомога краще його осмислити.
Тому до моменту його вручення адресату (12. 05. 2017.) він не мав жодної юридичної сили навіть у Небесному Суді.
Але починаючи з 12 травня, можуть початися великі неприємності.
І не стільки у гаранта, скільки у тих, хто своєю мовчанкою його "підтримують"!
Тому не раджу зволікати з написанням хоча б такого звернення:

http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=283613#283613

щоб відмежуватися від злочинних дій влади.

21 травня 2017р.

ХРИСТОС ВОСКРЕС !!!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику