•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ховайсь хто встигне.(ахтунг):))

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Дід Володя,яка Цеце Вас вкусила?:)

ЦеЦе на ім`я Кайзер :)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та до чого тут пан Кайзер,просто завжди мене виводить з себе дурнувата брехня.Ось за брата Тягнибока,наприклад.Цей брат дупу підняти і присвятити 5 хв.на написання кількох слів не має можливості?Або спростувати,або підтвердити.Можливо й була така трагедія,з цим важко жити,але це ж випадковість.І якщо судимість знята-то все по-закону.У Янека,Ляшка,та і купи інших теж познімали.Це ж не відчепляться.Ви всі не відчуваєте легенький дискомфорт?Можна ж цим теревеням покласти край.А то скелети з шкафів будуть лізти й лізти...
За тиждень вже матимете про що сперечатись,а то від розбирання пана Бога на атоми і цифри-у мене вже нудьга....

Слава Україні!
бомба

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 22:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Ось за брата Тягнибока,наприклад.Цей брат дупу підняти і присвятити 5 хв.на написання кількох слів не має можливості?Або спростувати,або підтвердити.Можливо й була така трагедія,з цим важко жити,але це ж випадковість.І якщо судимість знята-то все по-закону.У Янека,Ляшка,та і купи інших теж познімали.Це ж не відчепляться.Ви всі не відчуваєте легенький дискомфорт?Можна ж цим теревеням покласти край.А то скелети з шкафів будуть лізти й лізти...

+1 також хочеться почути правду на рахунок Андрія Тягнибока.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 23:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Та до чого тут пан Кайзер,просто завжди мене виводить з себе дурнувата брехня.Ось за брата Тягнибока,наприклад.Цей брат дупу підняти і присвятити 5 хв.на написання кількох слів не має можливості?Або спростувати,або підтвердити.Можливо й була така трагедія,з цим важко жити,але це ж випадковість.І якщо судимість знята-то все по-закону.У Янека,Ляшка,та і купи інших теж познімали.Це ж не відчепляться.Ви всі не відчуваєте легенький дискомфорт?Можна ж цим теревеням покласти край.А то скелети з шкафів будуть лізти й лізти...
За тиждень вже матимете про що сперечатись,а то від розбирання пана Бога на атоми і цифри-у мене вже нудьга....

Слава Україні!

Я не знаю, може хтось там когось і вбив.
Але ви просто як попка-папуга тиражуєте чиїсь слова.
Я дуже добре це розумію,як можна жонглювати фактами,
на своєму прикладі.
Я судима за тунеядство, мене виключили з комсомолу.
Нормально?
А тепер давайте детально це розберемо.
Яка з мене тунєядка у 18 років,студентки КПІ?
Людям ліпили будь які кримінальні статті. аби тільки не називати
речі своїми іменами.
Щоб ніхто навіть не здогадався, що у нас в країні існують
незгодні.
не дозволяйте маніпулювати своїми думками нікому.
Тільки факти. в яких ви впевнені на сто відсотків.

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хех, мою тему про Андрія Тягнибока видалили.
Складається враження що щось приховуєте.
Ну що поробиш, ви собі гірше робите.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На то,шановна пані Шкодо,є такий-собі Андрій Тягнибок,який українською мовою говорить на форумі,що все це є звіздьож-і моментально кінець балачкам.Чи може хотять попіаритись.....
Ви вважаєте,що це не серйозний закид?
Питання не в тому,що сталась безглузда смерть,а в тому,що,пробують недолуго відмазуватись.Он Михальчишин-послав,вибачився-і герой,козак!!!!То хай спростують....
Все.Мені вже не цікаво.....

Слава Україні!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 23:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дивні ви якісь стали.
З"явився шанс перетвори Україну на краще.
а ви чогось випендрюєтесь.
як саботажники.

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 00:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вишиванки - занадто прогнозовано. Я б втримався від цієї спокуси, бо вже набридло дивитися на біло-сердешних, з їх вишиванками й нахабним популізмом. "Не одяг прикрашає людину, а добрі справи". За рік-два вас люди або поважатимуть, або зненавидять і ніяка вже вишиванка не допоможе. Народ чекає від вас якісної роботи в парламенті, пропаганди українського націоналізму, та обдуманих кроків.
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 08:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хай усі вдягнуться у ЗЗК (загальновійськовий захисний комплект), бо саме цей одяг вдягають коли збираються вигрібати лайно (хто був у війську – знає). А лайна за 20 років у нашій політиці навалили добряче – тільки гребти й відкидати…

Жарти-жартами, але якщо серйозно, то дуже дивним виглядає взагалі розгляд подібних питань. Фракція СВОБОДИ, як і будь яка інша фракція запам’ятається не тим у краватках якого кольору вони прийшли на перше засідання, тим, як вони виборюватимуть права своїх виборців.

Тому ніякого шутовства – звичайні костюми, краватки, однотонні сорочки.
І головне – настрій на роботу заради розвитку нації!
Марися

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 09:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Смолоскип, вишиванка - найкращий і найзручніший одяг у світі. Це ще й оберіг від зла , а там, у ВР, його ого-го...

Ви ж таки люди, не собаки!
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В перший день у Верховній Раді можно запам'ятатися лише кількістю зареєстрованих законопроектів.
Виборці очікують на справи, а не на театральні постанови. Для цього там досить одного ляшка.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 10:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

але електрошокер в кишені не завадить

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"