•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

штунди

Автор Повідомлення
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2012, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто то чи що то такі/таке?

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
неформал

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2012, 14:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Штунди були при царській росії , це німецькі переселенці які жили в росії і були протестантами вони збирались вечорами на 6 чи сім годин вечора ( по німецькі штанди це чи шість чи сім ) не наю німецької .
Зараз їх немає. сектів хватає і без них - як на мене то що попи що інші різниці мало. вони всі схожі на клюб по інтересам.

ПовідомленняНаписане: 08 грудня 2012, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

die Stunde - це година
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 грудня 2012, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ШТУНДАМИ узагальнено називали конкретно по селах (і в містах теж) - усіх отих мешканців протестантів різних відгалуджень (баптисти, адвентисти-суботники, п'ятдесятники-"трясуни" і т. д.), які не ходили "до церкви", мається на увазі церкви у селі (чи в місті), до якої ходили усі віруючі громадяни, окрім ШТУНДІВ.
Прошу вибачення у протестантів за "просторіччя" у своєму поясненні.

_________
Пан майор
Володимирович

ПовідомленняНаписане: 10 грудня 2012, 07:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
ШТУНДАМИ узагальнено називали конкретно по селах (і в містах теж) - усіх отих мешканців протестантів різних відгалуджень (баптисти, адвентисти-суботники, п'ятдесятники-"трясуни" і т. д.), які не ходили "до церкви", мається на увазі церкви у селі (чи в місті), до якої ходили усі віруючі громадяни, окрім ШТУНДІВ.
Прошу вибачення у протестантів за "просторіччя" у своєму поясненні.

_________
Пан майор
Неохристиянство.Космополітизм.
1.Доказ присутності Бога для Совків.
2.Ти грішний.
3.покаяння.
4.Неохристиянство.
Основна помилка як і всіх Християнських напрямках.
1.Основна докрина-покаяння.
2.А має бути переродження.
3.Грішні всі і всі позбавленні Слави Божої.
4.І ця вічна грішність робить народ скуляний,християнам здається,що вони в когось щось вкрали,іТ.Д.Зате інші релігії при такій доктрині паразитують.
5.має бути ПЕРЕРОДЖЕННЯ.
6.тоді християнин небуде ходити скуляний.а каються нехай інші релігії.Які це повинні зробити.
Штунди це спроба людини стати людиною.Невже без штундизму можна бути людиною.В зібраннях багато бу повій,брехунів бу.злодіїв бу.бандюг бу.тобто того.що недовиховали батьки.пяниці бу.наркомани бу.І слава Богові.
7.99%мають бажання виїхати в США,і переслідують лише матеріальну мету.
8.зібрання в срср були набиті сексотами.адже кдб при загальній подавленості свободи треба було давати лпан.Їх перевербувало фсб і відправило в сша.
9.Розмова безконечна.
Краще поговоримо про економіку,ато багато політиків схожі на с котів яким голову запхали в шкарпетку.візьміть домашнього кота і голову запхайте в шкарпетку,отакі ми економісти вчіться від німців,трудолюбивість+надбудова..

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Підбурювання до релігійної ворожнечі. Попередження. Адміністрація.]

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

в примітивно-народному розумінні - сектанти, і не важливо які
"хто то приходив?
а, якась штунда..."
характерні риси - костюм, краватка (зношені і потерті відповідно до стажу штунди)
приторна доброзичливість на межі нудоти
наявність книжечок і журнальчиків
охайна зовнішність
володіння методами впливу на несформовану/нестійку психіку
фанатичний блиск в очах
часто - окуляри
подібні до розповсюджувачів БАДів, продукції "Мері-кей" і чудо-пилососів
активні були в 90-х, неодноразово спілкувався, досить прикольно, якщо володіти навичками парадоксальних суджень і алогістичних порвнянь, бажано мати базові знання з біблійних текстів, це додає колориту в бесіді зі штундами
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 11:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас в селі є декілька угрупувань штунд різних видів. Як правило вони цікавляться релігією більше ніж родиною, дуже нудотні. Справно і фанатично платять десятину в касу.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

скажіть будь ласка, а негативні випади в сторону МП будуть розцінюватися як "підбурювання до релігійної ворожнечі"? :)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 12:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МП це москальскій пархат?
Рано чи пізно будуть вчинені дії,
як з будь яким окупантом.

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2013, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чесно, за штундів не зрозумів. Видно, лінійна функція мого мозку має коефіцієнт 3.

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2013, 10:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
має коефіцієнт 3.

мабуть
якщо не можете хоча б знайти в інтернеті
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D8%F2%F3%ED%E4%E0
http://stunda.org/html/kto_oni.html
воно Вам треба?
виникло логічне питання до свободівців - чи будуть вони після приходу до влади боротися з різними сектами, чужими релігіями і різним мракобіссям?
Бо якісь придуркуваті сатаністи теж скажуть що у них така релігія і що у нас свобода віросповідання.
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2013, 10:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
якщо не можете хоча б знайти в інтернеті
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D8%F2%F3%ED%E4%E0
http://stunda.org/html/kto_oni.html

Можу придумати своє тлумачення "штундів" без помічного Інтернету. Наприклад, штунди - кутові точки штрафних майданчиків футбольних полів світу. Першим експерементально це довів провідний філософ українського походження Ілларіон Курчатов в своїй книжці практичної спрямованості "Футбольне поле: чому?"

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
сопілка

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2013, 11:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ШТУНДИ це тема делікатна не можна сказати всі вони погані єе істино віруючих та добрих людей які вірять в Бога АЛЕ ЄЕ кримінал котриї під віруючим лицем прокручуе свої операції тероризуе віруючих.вимагае зних гроші.примушуе робити їх дуже страшні речі для за тмариня власної релігії щоб підтвердити .звирніть увагу на між церковні воїни які всігда ведуться там де єе гоші та прихожани і як правило виграють наїбілюш грошовиті масові релігії які наїмають різниї рекет освітлють велико маштабні вбивства по смі зтавиться титаня кому це вигодно якої релігі в україні.Я можу напевно сказати я був врелігії повуха та знаю що там робиться тому моя рекомендація така для запобіганя криміналу врелігії потрібно вести закон про те що хочиш мати свю щеркву в якомусь місті должен проїти детектор лжи і проходити його кажин рік у любої рилігії. Вкажної людини своя дорога до Бога і нема людини яка не ошибаеться як мала дитина падає та піднімаєтьсь на ноги.Вусіх релігіях е грішники та нарушають закон це факт.Регісрацію можуть і не писати але детектор повині походити чи віруючиї на справді чи ні я знаю що разом зробимо нашу україну як доглянуту клумбу яка буде радувати око.
Олесь Вахній

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2013, 16:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Некоректні деякі вислови на адресу баптистів. Раджу зацікавленим ознайомитись з журналом українців -баптистів в США та Канаді "Післанець Правди". Як і грекокатолики та православні, в часи окупації України, вони молились за волю, брали участь в мітингах біля совєтських посольств

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,