•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Дебют Свободи

Автор Повідомлення
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 08:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я голосуватиму за "СВОБОДУ", бо ж вони, хоча б спробували здійснити мрію Українців про Українську Україну!
СЛАВА ГЕРОЯМ ТИМ, ЯКІ З НАМИ ФІЗИЧНО І ТИМ, ЯКІ ДУХОВНО З НАМИ!
Пам'ятаймо!

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 08:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А щось більш осмислене?
Може спробуєте мене переконати?
Ще є час, цілий тиждень.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
А щось більш осмислене?
Може спробуєте мене переконати?
Ще є час, цілий тиждень.

Не ставлю собі за мету вас у чомусь переконувати. Хоча, якщо "СВОБОДА" не буде в парламенті, ви втратите можливість додаткового заробітку, бо хто ж тоді платитиме вам за тролімг на цьому форумі.

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 09:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Не ставлю собі за мету вас у чомусь переконувати.

Уявіть що я - пересічна одиниця українського електорату.
Бо якщо мене не умовите, які взагалі у Свободи шанси?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 09:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:
Не ставлю собі за мету вас у чомусь переконувати.

Уявіть що я - пересічна одиниця українського електорату.
Бо якщо мене не умовите, які взагалі у Свободи шанси?

Я не член партії, тому можу дозволити собі діяти за принципом: "Не розкидайте перлів перед свиньми."

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 09:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну от, образили ні за що
але ж Ви не член партії, тому я не ображаюсь
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2014, 09:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
ну от, образили ні за що
але ж Ви не член партії, тому я не ображаюсь

А в чому образа? Чи ви вбачаєте себе в цитаті з Біблії?

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2014, 19:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У повідомленні Олени Білозерської фігурує ВО "Свобода" і саме той Пилипишин... Ніби і Майдану не було.

ВИБОРЦІ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ПІД ВИГЛЯДОМ СОЦОПИТУВАНЬ ВАМ ВПАРЮЮТЬ ПРОПЛАЧЕНУ БРЕХНЮ ПРОТИ КАНДИДАТІВ
http://www.bilozerska.info/?p=24965

Слава Ісусу Христу! Слава Україні! Хай живе вільна Україна!
Серж

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 15:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/054945/

Паралельний підрахунок результатів позачергових виборів до Верховної Ради України, який проводить штаб Всеукраїнського об'єднання "Свобода", засвідчує: націоналістичне об'єднання впевнено проходить до українського парламенту із результатом 5,86%.

Станом на 14:00 на основі протоколів із "мокрими" печатками, наданих членами виборчих комісій та спостерігачами від ВО "Свобода", обраховано 54% голосів виборців.

Дай Боже і ЦВК це скоро покаже....хоча

http://oporaua.org/news/7257-rezultaty-paralelnogo-pidrahunky-golosiv-opory
Партія "Свобода" не долає 5%-й бар’єр і не буде присутньою у новій Верховній Раді... партія набирає лиш 4,6% (+/- 0,2%).

http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/wp300pt001f01=910.html
% опрацьованих протоколів по Україні 55.67
7 політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода" 4.69 383 854
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 16:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І знову таки - якщо за всіми данними у Свободи набагато більші %
принаймі більше за необхідні 5 %?
Значить вкрали, фальсифікували, обманули.
Причому без всякого Ківалова.

Чи виведе "Свобода" на мітинг прихильників і буде тиснути злочинців у владі вуличними методами? Чи почне революцію?
Та ні, проковтнуть, полають, дадуть гнівні інтерв"ю і будуть радуватися тим що є, - кількома кандидатами по округам.
Ліна

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 16:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Подивимось на кінцевий результат, але мучить підозра щодо одного дядька, який наполіг, щоб у ВР не було націоналістів, натомість були покидьки з ОБ. З огляду на мирну поставу найпослідовнішого президента можна припускати і таке. Чи фантазую? Чи це технічно неможливо зробити? Чого ж Москва поспішила з визнанням "хунтівських" виборів?

Случ

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 16:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

Чи виведе "Свобода" на мітинг прихильників і буде тиснути злочинців у владі вуличними методами? Чи почне революцію?
Та ні, проковтнуть, полають, дадуть гнівні інтерв"ю і будуть радуватися тим що є, - кількома кандидатами по округам.

москальский провокатор

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Дядя Ваня написав:

москальский провокатор

:)
Ви там взагалі сидіть тихенько, євродрузі
бронежелети не пускаєте, візи не скасовуєте, навпаки - процедуру ускладнюєте
з такими друзями і вороги не потрібні
Ліна

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 19:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не мене одну дивує ситуація. Інтернет-народ не йме віри, що протягом доби з цифрами відбулася метаморфоза природним шляхом. Кому це вигідно? Тому, хто радіє, що бандити ОБ, "голосувальники-16.01" пролізли до ВР. "Свобода", на відміну від майданних соратників, (за винятком "Батьківщини"), протистала порошенківській маніпуляції 16.09. Ось тому і спостерігаємо вакханалію. Але ще не вечір...

Тягнибок з приводу "Опори". Справді цікаво, чого, замість того, щоб сидіти і мовчки чекати результату, вискакувати як Пилип з конопель? Вискакувати в потрібний час, коли кілька годин результат, як зачарований, стоїть на 4.69.

https://www.facebook.com/oleh.tiahnybok/posts/756519114396358

МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 27 жовтня 2014, 21:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Те, що результати виборів програмуються заздалегіть, це вже не є секретом. А для підстраховки завжди напоготові запасні протоколи
з "мокрими печатками".

Цікаво інше. Якби Свобода набрала більше 40%. Цікаво, як би відреагували наші "европейські", "американські" і "кремлівські"друзі?
Невже визнали б вибори чесними і демократичними? Впевнений, що
всі дружно були б незадоволені результатом, адже все це одне і те саме кодло. А нині у них ляпота...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,