•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Міф про російський ГАЗ.

Автор Повідомлення
Володимирович


Повідомлень: 54
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2012, 07:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міф про ціну на ГАЗ.
1.Тімоха сидить за договір по газу.А за договір по криворіжсталі????+20млрд.У.о.???Нахера це все???Те що Українець мовчить.він завжди мовчить.але до пори до часу,для чого нам ця колотнеча,що Українці колотять на своїй землі ні!!!Приблуди,жидва,кацаби охалуєні маскалі,їм всього мало.А економіку витягують штрафами тими,хто хоть якось працює.В кацапстані така ж кухня.За криворіжсталь чого нікого не посадили???
2.Тімоха сидить за демократію!!!!
3.Янукович пішов на поступки з кримом,Харківська кабала,закон про кацабську говірку на територіях голодоиору,Під цей шумок одеські жиди почали встановлювати на Козацькій землі свої правила,а тримаються портів бо там легко найокувати Вітьку і ділитися..І кримські жиди незабарилися.Чим більше інтер нацизму тим більше шансів їм безнаказанно обкрадати як кордони так і курорти України.Як крим нерентабельний???та за ніч перерночувати в курнику.або гаражі, дорожче ніж в анталії.То в анталії КУ РО Р ТИ,а тут смітники для кацабів.Невкладають в економіку криму,а вивозять до своїх ізраїлів.хто куди бабло гонить.Нетреба там жити.щоб цю хирню нерозуміти.
3.Кремлівські жиди вирішили.що Янукович для них хлопчик в Коротких штанах і на побігеньках.
4.кремль старається все сильніше загнати Вітьку в свою лузу.Щоб він робив помилки проти 48млн.народу і сховок собі шукав в Кремлі.Ось мета червоних вихованків.Тобто перетворити Україну в Білорусію.
5.Що миколаїв немає роботи,нехай будує яхти для олігархів і нехай олігарх купить собі іспанску яхту ,то нехай там і плаває все життя.Цього зробити нехочуть.
6.Що науковий харків заслуговує на таке посміховисько.Там що немає науковців і толкових інженерів менеджерів в яких є олія в голові.
7.Що законом неможна встановити кредит в 4%,а депозит 3%.Неможеш непрацюй і тоді манмипуляція відсотками і інфляцією припинеться за один місяць,а щурі попробують вивозити те що награбували і на них закон.Тоді небуде ніякої інф.Кучма банкірів за горло тримав і долар неріс.Вітька має це реалізувати протягом тижня мперекривши електронні міжнародні транші.Закордон гроші лише в бумажках і мішками.Тоді небудуть пуляти туди сюди міліардними сумами.
8.Зерно в світі давно некоштує того.по чому світять Українцям.це лише коли хочеш кури годувати то тобі поставлять світові ціни,а ціна йде цінулька+відкат.Щоб податки державі Україна неплатити.
9.Україна плацдарм для нароботок Борі Берьозовіча.Якщо в Україні проходить закон про національну колотнечу,то чого в кацабії неможна.Боря каже Українці народ пацефіст.нехоче проливати кров,проляємо декому ,якщо треба то і в смітнику англійському знайдемо.В борі одна мета-кацапстан роздробити на куски,а колісніченко прожидок профінансований березовським.
9.Притягувати путіна персонально до суду за кабальний договір.що є енергетична блокада України.Кого боятися,кремлівських прожидків які розікрали росію і відпрацьовують свою жидівську політику на україні.щоб вибори вигравати з глашатим путіна-жириновським.На чому жириновський тримається.на тому.що ніхто йому незакатав такий скандал який закатує жінка чоловікові на кухні коли стягнула з коханки.І зразу в цього глашатого морда закриється.Невже в росії немає руских .щоб заткати цього жида.та накинулися б на телебаченні обхаркали і копняків надавали б і росія тоді зміниться.Хамло в кацапстані з 17 го року.А кацапська церква перекочувала до україни тут їм комфортніше,адже масква вже мусульманська.
P.S А проект договору про енергетичну блокаду України підготував ПУТІН,а підписала Тімоха яка на гачку в путіна.Ось і вся політика міжнародна між кацапами вічними окупантами і Українцями хліборобами науковцями.
10.Свободі треба людину яка буде нести всю таку правду в вигляді ахінеї ,аля жириновський дурачок.В нашому народі варятів хватає,тільки треба пошукати.Рубатися треба,але не до крові нас 48 млн.тільки неорганізованих і розділених холуями.

_________________
Український ринок збуту .не в Українських руках,основна причина психологічного,морального і фізичного рабства холуїв.Наслідки,як на долоні.
Случ


Повідомлень: 2348
Звідки: Польща

ПовідомленняНаписане: 19 грудня 2012, 01:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ющенко пояснив, за що сидить Тимошенко

http://www.youtube.com/watch?v=aO21xxv9DwA&feature=player_embedded

_________________
Слава Україні!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET