•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

для роздумiв

Автор Повідомлення
киця1609

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 22:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я ні з ким не збираюся сперечатися! я маю свою думку,як і кожен із вас. Для природи характерний взаємозв’язок "відпустити--прийняти",але людям характерніше "дати--взяти";не скаржіться на те,до чого самі століттями йшли.

• Коли очi говорять одне, а язик друге, досвiдчена людина бiльше вiрить першим.• Мудра людина завжди стає на сторону тих, хто на неї нападає. Вона бiльше, нiж вони, зацiкавлена знайти в собi слабке мiсце. (Ральф Уолдо Емерсон)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А шо єто було? Умная дуже?

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 23:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

То, Шкодочка, не для таких, як ми з вами.

Тут такі високі-високі фільозофські матерії, що без пампушок не розібратись.
Знаєте, як буває - коли деякі дівчата аж ніяк не можуть навчитися варити борщ, то з часом вони стають фільозофами і починають цитувати популярну газету "Пенсіонер", що її продають, лузгаючи насіння, такі собі підстаркуваті гуру в київських трамваях до Дарницького вокзалу.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 23:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАСе, ну дався Вам той борщ... та вже всі куштували борщ від Шкоди-всі живі-здорові... а Вам все не йметься) он краще кицю навчіть... може філософствувати перестане,або з Мігалкою їх спаруйте... там якраз Шкода пропозицію гарну внесла)

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 23:33 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю, не знаю....

Шугай он якось написав, що наче куштував, але якось одразу після того на форумі і з'являтися припинив.

Охляв мабуть, бо вже навіть про футбол не пише нічого. А до Шкодиного борщу був такий собі нівроку парубок.

А більше нікого і не знаю з тих, що досі живі.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 23:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всі,хто їв мій Борщ,просто втратили інтерес до інших задоволень.

ПовідомленняНаписане: 12 лютого 2013, 00:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

киця1609 написав:
я ні з ким не збираюся сперечатися! я маю свою думку,як і кожен із вас. Для природи характерний взаємозв’язок "відпустити--прийняти",але людям характерніше "дати--взяти";не скаржіться на те,до чого самі століттями йшли.
Коли хочеш взяти але натомість береться і коли хочеш дати а натомість виходить взяти, тоді треба стрімко обернутися назад і проглянути своє життя з початку :)
БАРАБАС написав:
Не знаю, не знаю....
Шугай он якось написав, що наче куштував, але якось одразу після того на форумі і з'являтися припинив.
Охляв мабуть, бо вже навіть про футбол не пише нічого. А до Шкодиного борщу був такий собі нівроку парубок.
А більше нікого і не знаю з тих, що досі живі.
Ви все жарти жартуєте, а мені от не до сміху. В мене вага на два кілограма перевищує норму. Це трагедія!
Шкода написав:
Всі,хто їв мій Борщ,просто втратили інтерес до інших задоволень.
;)
киця1609

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013, 07:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1-дівчина--кухар!!!тому питання з борщем відпадає саме собою.
2-я не філософ,а реаліст!
3-не читаю газет,не дивлюся телевізор,не слухаю радіо і тим паче не розповсюджую цих джерел активної промивки мозгів!
А ви,бачу,ні про що крім їжі і думати не можете :)
"А шо єто було? Умная дуже?"--а от за таке перекручування рідної мови я б розстрілювала!

Цитата:
Коли хочеш взяти але натомість береться і коли хочеш дати а натомість виходить взяти, тоді треба стрімко обернутися назад і проглянути своє життя з початку :)
---->мені не відома така проблема:я відпускаю і дуже рідко приймаю;а брати чи давати я не вмію,так само як і просити. Не подобається те,що я пишу?--вас ніхто не змушує це читати.
Жінки,що не вміють готувати або навести лад в сім’ї,зазвичай йдуть в політику ,а не філософствують.

• Коли очi говорять одне, а язик друге, досвiдчена людина бiльше вiрить першим.• Мудра людина завжди стає на сторону тих, хто на неї нападає. Вона бiльше, нiж вони, зацiкавлена знайти в собi слабке мiсце. (Ральф Уолдо Емерсон)
киця1609

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013, 07:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ви все жарти жартуєте, а мені от не до сміху. В мене вага на два кілограма перевищує норму. Це трагедія!
Схуднути, а заодно і привести свій організм до норми знаю два способи:
--їжте,що забажаєте,але один день в тижні іжте самі лише яблука(1-2кг);дотримуватися дієти 2-6 місяців;
---менше смаженого,більше капусти(квашеної чи салатів із свіжої).
Смачного ;)

Шугай

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

киця1609 написав:
Схуднути, а заодно і привести свій організм до норми знаю два способи:
--їжте,що забажаєте,але один день в тижні іжте самі лише яблука(1-2кг);дотримуватися дієти 2-6 місяців;
---менше смаженого,більше капусти(квашеної чи салатів із свіжої).
Смачного ;)
Дякую за поради.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013, 17:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

киця1609 написав:

1-дівчина--кухар!!!тому питання з борщем відпадає саме собою.
.....................
"А шо єто було? Умная дуже?"--а от за таке перекручування рідної мови я б розстрілювала!

Не треба розстрілювати. Будьте, будь-ласка, гуманною на нашому форумі :
Викладіть нормальний рецепт автентичної Української страви - то Шкода й сама з оскаженілого розпачу застрілиться мороженою сосискою.

Це тут : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_5762_0.php
Почитайте, як вона над людьми знущається.

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2013, 21:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Киця, то де ж Ви ?

Я ж так сподівався, що Ви очолите нашу важку кулінарно-визвольну боротьбу !

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2013, 21:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Киця, то де ж Ви ?

Я ж так сподівався, що Ви очолите нашу важку кулінарно-визвольну боротьбу !

БАРАБАСе,Вам нас мало?... чи хочете щоб киця Вам Kitekat до макаронів підсунула? будуть макарони по-флотські)))

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2013, 23:38 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а то такий тест на жіночність. Шоб хлопці одразу бачили - можна женитись чи краше хай собі далі хвільосовствує.
Бо ж Борщ - то сила, а хвільософія - могила.

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2013, 23:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ай БАРАБАСе, як до цього часу борщу не зварила,то зведе вона тут Вас до могили своєю хвільософією..тому киньтеся того ровера))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,