•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

для роздумiв

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2013, 00:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а шо робити ? Он скільки хлопців наших нежонаті. А хороші ж хлопці.
От і проводимо незалежне тестування.

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2013, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

знову Ви з тим тестуванням..) тільки одну тему зачинили з тим тестуванням.... так Вам знову треба за живе зачепити))) і взагалі, якщо хлопці такі хороші... то чому ж нежонаті??? щось там певно не той-во-во)))

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2013, 11:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

в наших хлопців все той-во !
А от, щоб те той-во підтримувати в належному стані, Борщик має бути ого-го !

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2013, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
в наших хлопців все той-во !
А от, щоб те той-во підтримувати в належному стані, Борщик має бути ого-го !

тільки БОРЩ???... БАРАБАСе... а зажирно їм не буде ??)))

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2013, 03:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я вживаю лише рибу,тому в борщі жодного м’яса, а тимпаче сала. Петрушку додаю вже в тарілку, обов’язково додаю шматочок гострого перцю, кріп, буряк має бути попередньо звареним(так борщ краще зберігає колір). Квасолю не замочую.
Ставлю на вогонь кастрюлю з квасолею залитою холодною водою і злегка підсоленою з лавровим листом і чорним перцем горошком,а поряд кастрюлю з венегретним буряком. Коли закипить додаю посічену капусту(я капусти кладу порівну з буряком,бо моя родина любить борщ густим), і дрібно покроєну картоплю досолюємо---все готується до готовності квасолі. Тим часом готуємо заправку: розігріваємо олію,додаємо подрібнену цибулю і трішечки підсмажуємо,додаємо дрібно терту моркву і дрібно кроєний солодкий перець,а за 3-4хв. додаємо помідори або томат або маринад з консервованих помідорів(можна додати 2-3 ложки сметани,але я не додаю,бо дехто більше любить майонез),вимикаємо. Коли квасоля готова,додаємо тертий буряк,перемішуємо вміст кастрюлі іодразу додаємо заправку,доводимо до норми солоність,закипає---вимикаємо;додаємо часник,гострий перець,кріп;накриваємо кришкою і нехай півгодини настоюється. Борщ готую лише на відкритому вогні,смак кращий,але до приготованого в печі далеко :)
Подаю борщ з лінивими пампушками: картопляне пюре,1-2 яйця,сіль,сода гашена оцтом,борошно стільки щоб відставало від рук,але було м’яким, замішуємо;розкачуємо в пласт 0.5-0.7см ріжими на ромби і смажимо з обох боків на розігрітій пательні з олією до зарум’янення;складаємо в кастрюлю і заливаємо заправкою:часник, перець чорний мелений, сіль, олія з теплою водою порівну.
Борщеві м'ясо не зашкодить:тоді варимо квасолю окремо і додаємо перед буряком;заправка ж відповідно робитиметься на салі чи смальцеві.

• Коли очi говорять одне, а язик друге, досвiдчена людина бiльше вiрить першим.• Мудра людина завжди стає на сторону тих, хто на неї нападає. Вона бiльше, нiж вони, зацiкавлена знайти в собi слабке мiсце. (Ральф Уолдо Емерсон)
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2013, 08:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А бачите БАРАБАСе,варто було сказати про нежонатих гарних хлопців, і..... зразу борщ з лінивими пампушками.... ) тож будете свахою тепер))))

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2013, 09:19 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, Киця, за цікавий рецепт. Зкопіював його в свою улюблену тему, щоб не загубився : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=238608#238608

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2013, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

справа не в чоловіках... просто я трохи хворію і мені було не до писанини.

• Коли очi говорять одне, а язик друге, досвiдчена людина бiльше вiрить першим.• Мудра людина завжди стає на сторону тих, хто на неї нападає. Вона бiльше, нiж вони, зацiкавлена знайти в собi слабке мiсце. (Ральф Уолдо Емерсон)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2015, 02:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

всього 219 секунд.....

https://www.youtube.com/watch?v=7d3hOwuOq1s

Редаговано: дід Володя (25 листопада 2015, 23:04)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2015, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
всього 219 секунд.....

https://www.youtube.com/watch?v=7d3hOwuOq1s

Пане Володю! У двох словах - про що тут, бо я чомусь не можу відкрити.
Дякую

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2015, 10:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Красиве кіно про місце землян у безмежному Всесвіті. Надихає)))

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2015, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:

Пане Володю! У двох словах - про що тут, бо я чомусь не можу відкрити.
Дякую

Обновіть ADOBE FLASH PLAYER...
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 04:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для роздумів....

https://www.facebook.com/cvclavozonline/videos/10153231468231984/

Редаговано: дід Володя (15 грудня 2015, 13:19)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Креативненько ))) Реклама камер відеоспотереження, я так крозумію.

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та ні,скоріш,захисних ролет....:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"