•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Проект "Збережемо Україну"

Автор Повідомлення
учитель

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2007, 22:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні! Героям Слава!

Шановні відвідувачі сайту! Як Ви всі знаєте в якому лайні перебуває сьогодні Україна. Я маю на увазі саме московську-єврейську окупацію, яка не дає кожному українцю на право читати своєю мовою журнали, дивитися DVD фільми, книжки, тощо. Сьогодні як і 60 років тому, українці перебувають в підпіллі, "якщо, наприклад, хочеш замовити український фільм чи книжку, ти обовязково повинен робити це через когось". У вільному продажі є лише та інформація, яка зомбує українських грмадян, недаючи на їх вільний розвиток, як українців, а навпаки як на інтернаціональний народ.

Тому, я хочу запропонувати такий проект під назвою "Збережемо Україну". В цьому проекті я хочу зібрати всі українські фільми, книжки тощо, чого не має у вільному продажу. Робити з них копії та розсилати безкоштовно тим, хто цікавиться тою чи іншою інформацією в місті Вінниці. Було б чудово щоб кожен це робив у своєму власному регіоні.

Але нажаль я живу у Вінниці, де не має такої можливості зібрати таку інформацію. Всі хто володіє українськими фільмами, книжками, документами та іншою інформацією, будь-ласка звяжіться зі мною по електронній адресі zeusson@mail.ru або 8 097 512 08 15 для детальнішого обговорення. За надану інформацію я заплочу.

Дякую Всім, кому не байдужа доля України.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2007, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хочу спитати у партійців ВО "Свобода", чи думаєте Ви коли не будь створити обласний осередок у місті Вінниці???

От наприклад, я знаю багато кого, хто має спільні думки із програмними засадами ВО "Свобода", та нажаль вони не мають можливості приєднатися до цього обєднання.

Я сам із Вінниці, і ядуже жалкую що тут немає обласного осередку, і тому у Вінниці нажаль, дуже мало людей знають про цю партію.
Треба, панове, змінювати цю ситуацію. Чи не так???

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 10:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Сам розумієш, що зі Львова ніхто не приїде, не створить осередок і не буде проводити збори щопонеділка. Якщо є люди, яким не байдуже, готові працювати - то вперед. Максимум чим ми можемо допомогти - то відправити до вас Петровича:) він розкаже що і як, покаже, а далі самі - тоді і в вінниці буде обласний осередок.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А що, ніба немає?

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 10:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто такий, Петрович?

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
Хто такий, Петрович?

Головний відповідальний по реєстреції осередків :)

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 13:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На скільки мені відомо, у Вінниці осередок є. Що правда, там були якісь проблеми з керівником, його нібито звільнили, нібито й ні.

Мені молодим помирати
учитель

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2007, 19:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Розкажіть мені будь-ласка, що потрібно для реєстрації, який її порядок.

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2007, 21:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!

Чи не може хтось з вас прислати мені по пошті символіку ВО "Свобода"? футболки, прапорці тощо. Я заплочу. Я буду вам дуже вдячний. Просто я хочу, щоб і Вінниця бачила, що існує така партія.

ПовідомленняНаписане: 31 березня 2007, 21:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
Чи не може хтось з вас прислати мені по пошті символіку ВО "Свобода"? футболки, прапорці тощо. Я заплочу. Я буду вам дуже вдячний. Просто я хочу, щоб і Вінниця бачила, що існує така партія.

Звичайно. Контактуйте +38 067 314-59-90. Представтеся, скажіть що треба. Вам або дадуть контакти локального осередку, якщо він є, а якщо немає - то вишлють.

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2007, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дуже вам дякую.

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2007, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!

Можете мені будь-ласка відповісти на запитання:
Скільки коштує членський внесок в місяць, будучи однопартійцем ВО "Свобода"? Чесно кажучи я хочу бути одним серед вас. Хоча я уже один серед вас, проте не офіційно. Хочу бути офіційно. Я би дуже хотів жити в Львові або не подалік від Львова, і бути членом вашої організації.

Мене ще турбує одне, яким чином відбувається контроль за людьми, котрі хочуть вступити в партію, та які вже вступили? Тобто яким чином запобігати зрадників та інших нелюдів "московських агентів"?
Дякую за вашу відповідь.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2007, 09:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:
Скільки коштує членський внесок в місяць, будучи однопартійцем ВО "Свобода"? Чесно кажучи я хочу бути одним серед вас. Хоча я уже один серед вас, проте не офіційно. Хочу бути офіційно. Я би дуже хотів жити в Львові або не подалік від Львова, і бути членом вашої організації.

Обовязкові членські внески номінальні. Наприклад у Львові - 5 грн в місяць. а реально дає хто скільки може, залежно від статків та бажання. В тому ж Львові суми коливаються від 5 до 500.

учитель написав:
Мене ще турбує одне, яким чином відбувається контроль за людьми, котрі хочуть вступити в партію, та які вже вступили? Тобто яким чином запобігати зрадників та інших нелюдів "московських агентів"?

Згрубша, все дуже просто - якщо людина приходить "нізвідки", то що б реально отримати доступ до будь-якої інформації, контролю на людьми, ресурсами, обійняти найменшу посаду перед тим прийдеться відпрацювати 2-3 роки стоячи на пікетах, роздачах періодики тощо. Рідкісний зрадник таке витримає. А вже потім починають діяти певні структурні підрозділи партії.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2007, 09:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

учитель написав:

Можете мені будь-ласка відповісти на запитання:
Скільки коштує членський внесок в місяць, будучи однопартійцем ВО "Свобода"?

Розмір членських внесків затверджує голова первинного осередку. В середньому це 5-10 грн в місяць. Успішні бізнесмени платять стільки, скільки не шкода.
учитель написав:
Мене ще турбує одне, яким чином відбувається контроль за людьми, котрі хочуть вступити в партію, та які вже вступили?

Три обовязкові умови до кандидата на вступ: українець, віруючий, не перебував в українофобських партіях. Далі, порука двох діючих членів партії та пів-річний випробувальний термін. Всі таємні та закриті питання вирішує політрада первинного осередку, тобто люди які вже один одного давно знають. Тому "московським агентам" нема шо робити. :)

Мені молодим помирати
ко3ак

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2007, 14:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:

Три обовязкові умови до кандидата на вступ: українець, віруючий, не перебував в українофобських партіях.

В кого? Це обов'язково вірити у Бога, що сидить на небесах і за всім слідкує на Землі?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,