•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хто головний ворог України

Автор Повідомлення
савва

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Головні вороги України є США, Великобританія та Ізраїль. Їх треба знищувати як пацюків. Дуже багато євреїв на Україні. Ідеальний для нашої держави варіант- виселити усіх жидів до Ізраїлю. Силоміць. Це буде очищенням держави.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 18:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви щось за Росію забули. Якщо ви поставили США, чи Британію на перше місце то вони мали зробити щось страшніше за голодомори, виселення в Сибір, заборони української мови ... Ну і не ходили по нашій землі американськи чоботи, лише московськи
савва

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Ви щось за Росію забули. Якщо ви поставили США, чи Британію на перше місце то вони мали зробити щось страшніше за голодомори, виселення в Сибір, заборони української мови ... Ну і не ходили по нашій землі американськи чоботи, лише московськи

Ні, не забув. Але по нашій землі ходили німці, чи не так? А їх фінансували евреї та британці. А Росія що? Кого ви маєте на увазі? Сталінські більшовики-ось хто творив зло. А нинішня Росія це є раб США та евреїв? Чи не так? Логіка, друже, є така наука логіка.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І забув додати. Сталінські органи НКВС - на 95% складались із евреїв. Чи не так? І сам Сталін єврей, це вже доведено. Шукайте глибше.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сталін продовжував політику моск. царів.
Русскій цар в 1916 гуляв по порожнім вулицям Львова, а його перший наказ був про закриття всіх українських учбових закладів у Львові. Українських священників висилали на Сибір, і Сталін в 1939 році виглядає як відмінник який вивчився у таких вчителів як Іван Грозний і Петр 1. Сталін в рос. історії не виняток, а рівний серед рівних, можливо більш гуманний, порівнено з іншими людожерами.

На побутовому рівні, зараз, як я бував в в Росії, кожен тобі (буквально) нав`язує остагидли розмови про братство, але чомусь мріють про знищення української мови і культури.

Не розумію як можна поєднати розмови про братність і повну не повагу до вибору, свідогляду і історії опонента.

Якщо американці мені не кажуть про братство я їм вже вдячний, жиди до речі також по братство всіх людей забагато кажуть. Справа в тому що за подібними розмовами ховаються недобрі наміри.
савва

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 20:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Сталін продовжував політику моск. царів.
Русскій цар в 1916 гуляв по порожнім вулицям Львова, а його перший наказ був про закриття всіх українських учбових закладів у Львові. Українських священників висилали на Сибір, і Сталін в 1939 році виглядає як відмінник який вивчився у таких вчителів як Іван Грозний і Петр 1. Сталін в рос. історії не виняток, а рівний серед рівних, можливо більш гуманний, порівнено з іншими людожерами.

На побутовому рівні, зараз, як я бував в в Росії, кожен тобі (буквально) нав`язує остагидли розмови про братство, але чомусь мріють про знищення української мови і культури.

Не розумію як можна поєднати розмови про братність і повну не повагу до вибору, свідогляду і історії опонента.

Якщо американці мені не кажуть про братство я їм вже вдячний, жиди до речі також по братство всіх людей забагато кажуть. Справа в тому що за подібними розмовами ховаються недобрі наміри.

Ти, друже, мало розумієш, що відбувається. Ти захищаєш євреїв та американців? Дуже добре. А чи ти знаєш, хто організував революцію? Хто був Ленін та його команда? Сталін- єврей. Хто організував голодомор? Хто ти такий- ось питання? Простий російський народ живе як худоба. Майже вся влада зараз в Росії належить жидам. Хто ти є? Цікаве питання.

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 21:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я в американців ворогів не бачу, вони білі люди, таки як і я, те що ними керують жиди мого ставлення до них не змінює адже і нами керують жиди.
З москалями інша справа вони не ізжили імперськи амбиції. А ви самі ізжили? Ви готові визнати український вибір? Наш погляд на історію, майбутнє і бажання в свому домі робити свій закон?
савва

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 21:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Я в американців ворогів не бачу, вони білі люди, таки як і я, те що ними керують жиди мого ставлення до них не змінює адже і нами керують жиди.
З москалями інша справа вони не ізжили імперськи амбиції. А ви самі ізжили? Ви готові визнати український вибір? Наш погляд на історію, майбутнє і бажання в свому домі робити свій закон?

Я саме так і думав. У вас, друже, дуже дивна психологія. Ви своїх хазяїв поважаєте, навіть любите. Я- ненавиджу. Це- істинні вороги моєї України. Треба боротись за свободу, чи не так? А ви у тих, хто поневолив Україну, не бачите ворогів. Знову вас запитую- а хто ви є? Жид? Не бійтесь, я вас сьогодні не вб'ю, згодом. Я- українець, мій дід помер під час голодомору, який організували саме жиди. Смерть жидам! Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 00:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще раз повторюю, в американцях ворогів не бачу, вони мені зла не чинили. Те що ви розмірковуваєте на тему американців, то повторюєте москальськи міфи, котрі винують американців у розвалі сссра, до речі жидівської країни. Те що Росія керується жидівською мафією не для кого не секрет, фішка в тому що з москалів дуже добрі слуги вийшли, не просто раби, а раби які ще пишаються тим що вони раби, і раби такі які ні кому не дають жити.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Ще раз повторюю, в американцях ворогів не бачу, вони мені зла не чинили. Те що ви розмірковуваєте на тему американців, то повторюєте москальськи міфи, котрі винують американців у розвалі сссра, до речі жидівської країни. Те що Росія керується жидівською мафією не для кого не секрет, фішка в тому що з москалів дуже добрі слуги вийшли, не просто раби, а раби які ще пишаються тим що вони раби, і раби такі які ні кому не дають жити.

СССР -жидівська країна це абсолютно правильно. Нинішня Росія керується жидівською мафією це теж правильно. Але, шановний, ви чи не розумієте, чи не хочете розуміти, Україна теж керується жидівською мафією. Україна не є самостійна держава сьогодні. Від Росії ми незалежні, це факт, але Україна є залежною від Америки та жидів передусім фінансово. Треба визнати (це гірко), що з багатьох українців теж добрі раби, я маю на увазі вас насамперед. Вас і багатьох політиків, наприклад, із партії регіонів, і не тільки політиків. Майже всі олігархи жиди або залежать від жидів.і виконують волю жидівської мафії. Росія -окупована країна. Головна небезпека для України від жидівської світової мафії, яка прагне світового панування. Вони підкорили Америку і Європу. Росія зараз слабка і не являється загрозою для України. Головна загроза - США, Британія та Ізраїль.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Росія (її правлячий клас) є Големом Заходу і жандармом єврейсько-американської олігархії в Євразії. Без західної підтримки Росія не становитиме загрози. Щодо розмов про Росію 18-19-го сторічь, то вона і тоді управлялася німецькими принцами і постачала сировину, рабів і гарматне м"ясо Заходу.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 09:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Росія (її правлячий клас) є Големом Заходу і жандармом єврейсько-американської олігархії в Євразії. Без західної підтримки Росія не становитиме загрози. Щодо розмов про Росію 18-19-го сторічь, то вона і тоді управлялася німецькими принцами і постачала сировину, рабів і гарматне м"ясо Заходу.

Без США і жидів Росія не становитиме загрози. Це правильно. А в якому стані знаходиться наша Україна, як ви думаєте? Хто головні вороги України?

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 11:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

США і Західна протестантська цивілізація, яка є юдейською по суті, хоча і необов"язково складається з етнічних євреїв.
савва

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
США і Західна протестантська цивілізація, яка є юдейською по суті, хоча і необов"язково складається з етнічних євреїв.

Ви забули про Ізраїль. Жидівська фінансова олігархія, чи не так?

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2013, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одна з, але не головна. Ізраїль спочатку, в 40-50-х роках утворився як націонал-соціалістична держава, вперше за тисячи років євреї могли стати на ній народом зовсім іншим, з лихварів і крамарів перетворившись на селян і воїнів, з плугом в одній руці і з автоматом в іншій. Ця тенденція і до цього часу живе в кібуцах. Але Заходу треба було мати жандарма на Близькому Сході, і через американських євреїв (які самі ніяк не хотіли туди їхати) Ізраїль поступово перетворився в середземноморський варіант Брукліна. Мені чомусь здається, коли б продовжилася націонал-соціалістична лінія Бен-Гуріона і Голди Меїр, Ізраїль не став би кінцівкою американського списа, то вони би і компроміса з арабами би досягли і тихою гаванню для олігархії би не стали.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,