•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Донецьк

Автор Повідомлення
Злепко

ПовідомленняНаписане: 19 січня 2013, 00:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пітскожите куди треба звернутися щоб вступити до партії свобода??? Місто Донецьк.
І що треба для цьго???
Скайуокер

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013, 13:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Зважаючи на невелику чисельність об'єднання - всього 15 тисяч, я думаю там відбір дуже жорсткий. Треба добре знати українську мову і історію, вміти конкурентно вести діалог з політичними опонентами та і взагалі бути освіченою людиною. Я теж думав вступити, але я під деякі категорії не попадаю нажаль :(.

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скайуокер написав:
Треба добре знати українську мову і історію, вміти конкурентно вести діалог з політичними опонентами та і взагалі бути освіченою людиною.

А ще не треба бути засланим козачком ригіоналів - на Донбасі це суттєва вимога, бо прецеденти були і не тільки у Свободі. ПР докладає зусилль для підривної роботи в лавах опонентів.

Телефон для контактів: (099)066-15-91.
Сіромаха

ПовідомленняНаписане: 02 лютого 2013, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Злепко написав:
Пітскожите куди треба звернутися щоб вступити до партії свобода??? Місто Донецьк.
І що треба для цьго???
Для початку зателефонуйте керівнику донецької свободи - Артур 050-050-80-53

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2013, 20:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скайуокер написав:
Зважаючи на невелику чисельність об'єднання - всього 15 тисяч, я думаю там відбір дуже жорсткий. Треба добре знати українську мову і історію, вміти конкурентно вести діалог з політичними опонентами та і взагалі бути освіченою людиною. Я теж думав вступити, але я під деякі категорії не попадаю нажаль :(.

Хай Бог милує..
Ваш допис тролізм?
чи дійсно такі думки панують у деяких українських землях?
Не вірю!
Головне, просто відчувати біль за те що роблять з твоєю землею
зайди і бути готовим до спротиву цим зайдам.

Думайте не над тим як кудись вступити, а над своєю особистістю.
Працюйте над собою. читайте історію, слухайте українські пісні..
І коли відчуєте себе українцем...тоді і відпаде бажання
кудись вступати:)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику