•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Звання для форумчан

Автор Повідомлення
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2013, 20:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні адміністратори форуму, будь ласка зробіть щоб під псевдо було розміщене "звання". Бо не зрозуміло хто відповідає, зайда чи хтось від імені партії.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2013, 23:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навряд чи.
Але це не проблема. Побудете трішки на форумі і зорієнтуєтесь, хто є ким.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 01:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Он гляньте яке число біля ніка пана Шугая.То кількість *з*їдених* неадекватних зайд.Так що,статистика ведеться.Зробіть висновки...:)

Слава Україні!
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 11:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну те що форумчани між собою орієнтуються це і так ясно, але є ж багато людей які просто читають форум. І погодьтеся можуть багато чого начитатися до того як модератори відреагують на пост, а потім сформують собі думку яку уже нічим не зміниш.

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Більшість форумчан хочуть дописувати інкогніто. Ми поважаємо їхнє право. Деякі реєструються під власним ім'ям і прізвищем, деякі просто називають себе. Багато форумчан, знайомі між собою поза форумом і зустрічаються в житті.
Для тих хто просто читає - це також не проблема. Прочитавши пару дописів - одразу стає ясно що собою представляє людина і яке до нього відношення "старожил" форуму... Не бачу жодних проблем. Люди вже не такі тупі і наївні як ви думаєте :)
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 15:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Більшість форумчан хочуть дописувати інкогніто. Ми поважаємо їхнє право. Деякі реєструються під власним ім'ям і прізвищем, деякі просто називають себе. Багато форумчан, знайомі між собою поза форумом і зустрічаються в житті.
Для тих хто просто читає - це також не проблема. Прочитавши пару дописів - одразу стає ясно що собою представляє людина і яке до нього відношення "старожил" форуму... Не бачу жодних проблем. Люди вже не такі тупі і наївні як ви думаєте :)

Я мав на увазі щоб було типу "Член партії" і "Відвідувач", чи щось в тому дусі.
Хоча може ви і праві, з іншого боку навіщо вам тупі і наївні виборці ;)

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 15:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так ,більшість тут є відвідувачами партії,ніж членами...:)
Є тут тема*хто не в Свободі і чому*,може там щось є ,я здається її й не читав...:)
Тут за кількістю дописів до партії не приймуть....Хоча....

Слава Україні!

Редаговано: дід Володя (22 січня 2013, 16:03)
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 15:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Тиверець,я поставлю питання іншим чином... Ви приходите на політичний форум, тільки заради спілкування з членами тої чи іншої партії? чи і заради спілкування і обговорення питань з такими ж як і Ви відвідувачами?чому, скажіть мені на милість, отакі як Ви приходять, які *без року тиждень* і починають шукати в задниці мила? одному бачте, смайликів бракує, другому платформа та версія не підходить, третьому ранги подавай... трясся, як на мене, вже нудить від таких як Ви, які мало того що претензій віз з прицепом, то ще й хочуть всіх тут зробити тупими та наївними... Шановний, Вам пояснили, і думаю, як залишиться ще бажання спілкуватись, з часом зрозумієте хто є хто...чи Ви тут прийшли з *волі власті*?? і вирішили практичну психологію проводити?то Ви не по адресу...

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 15:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
Тиверець,я поставлю питання іншим чином...

а може дійсно до Тиверця варто звертатись : "Яволь, герр генерал" ?

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАСе, ну дістали мене ті *зайди*... отак прийдуть, ні доброго дня ні насерматер... і вже чимось не задоволені...

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 18:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
Тиверець,я поставлю питання іншим чином... Ви приходите на політичний форум, тільки заради спілкування з членами тої чи іншої партії? чи і заради спілкування і обговорення питань з такими ж як і Ви відвідувачами?чому, скажіть мені на милість, отакі як Ви приходять, які *без року тиждень* і починають шукати в задниці мила? одному бачте, смайликів бракує, другому платформа та версія не підходить, третьому ранги подавай... трясся, як на мене, вже нудить від таких як Ви, які мало того що претензій віз з прицепом, то ще й хочуть всіх тут зробити тупими та наївними... Шановний, Вам пояснили, і думаю, як залишиться ще бажання спілкуватись, з часом зрозумієте хто є хто...чи Ви тут прийшли з *волі власті*?? і вирішили практичну психологію проводити?то Ви не по адресу...

БАРАБАС написав:
а може дійсно до Тиверця варто звертатись : "Яволь, герр генерал" ?

Шановні, я просто ввів пропозицію (для цього по моєму ця гілка і існує) і нічого не вимагаю. Звісно я не мав на увазі робити якісь рейтинги між користувачами форуму. Особисто я іще не впевнений буду я голосувати за кандидата від "Свободи" на наступних виборах президента чи ні, от і хочу поспілкуватися з форумчанами не важливо свободівці вони чи ні (і для мене важливо знати хто відповідає тільки за себе, а хто за партію). І не треба мене порівнювати з людьми яким не вистачило смайликів.

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

а може дійсно ...

Даремно Ви прокатали пропозицію, яка більше всіх влаштовує Вас.
Присвоїли б Вам генерал-полковника. Ні. Вище. Генерала армії форумчан.
З всіми належними званню атрибутами: генеральська квартира, особистий лімузин з водієм, покоївка, секретарка, відповідне чину державне фінансування, держдача в Карпатах, безбідна пенсія...
Подумайте від чого відмовляєтесь. )))

ПовідомленняНаписане: 22 січня 2013, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
БАРАБАС написав:

а може дійсно ...

З всіми належними званню атрибутами: генеральська квартира, особистий лімузин з водієм, покоївка, секретарка, відповідне чину державне фінансування, держдача в Карпатах, безбідна пенсія...

ГІІІІ, а я й не подумав про це!!! Ну тепер пізно плакати, не бачити мені ні коня, ні шаблі, не вести мені в бій з Янучарми славних козаків!:)
А якщо чесно і без жартів, просто хочеться мати чітке уявлення про свободівців, а то вийде так як з Ющенком, лікті кусатиму:(

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тиверець написав:
верба написав:
БАРАБАС написав:

а може дійсно ...

ГІІІІ, а я й не подумав про це!!! Ну тепер пізно плакати, не бачити мені ні коня, ні шаблі, не вести мені в бій з Янучарми славних козаків!:)
А якщо чесно і без жартів, просто хочеться мати чітке уявлення про свободівців, а то вийде так як з Ющенком, лікті кусатиму:(
Цитата:
- Пане Тиверець а чи не забагато ви бажаете? Партія має бути трохи вище наших здогадок..Бо коли партія змушена розчинитись в народі і жити в політиці саме для того, аби відстоювати інтереси людей,то ніяких секретів між партією і народом бути не може. Партія це голова однодумців яка захищає усе тіло... На жаль такого стану речей у партії я не спостерігаю. Є окремі ідеали котрі є найближчі до інтересів пересічних громадян і середнього класу порівняно з іншими політичними силами,але ж програмні засади пишуться легко а виконання тих засад можливо зовсім далеко від порядку денного... Я є прихильник партії"Свобода" тому що кращої альтернативи не бачу... В країні де політична карєра можлива лише при наявності великої кількості грошових знаків,жертовним патріотам (а лише вони здатні видерти з руїн свою країну )місця у великій політиці нема а тому надії на щось радикальне-малі!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,