•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Про освіту і ЗНО

Автор Повідомлення
Вартовий


Повідомлень: 119
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2013, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дуже дивує "праведній" гнів свободи на захист ЗНО і болонської, ябо як люди кажуть, болванської системи освіти. Тестування замість повноцінних екзаменів призводить до різкого зменшення творчих здібностей молодих людей, вихолощує мислення до ідіотського процесу "вгадай варіант". Болванська болонська система, нав'язана Україні глобалістами, різко знижує планку якості освіти, особливо для природничих наук, і спонукає до вимивання мізків за кордон.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2013, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

+
правду кажучи і екзамени і ЗНО це вже наслідки деградації системи освіти, насамперед починати треба з вчителів, праця яких насьогодні є невдячною і низькооплачуваною,
ще вдарилися в цю комп"ютеризацію, наче ця комп"ютеризація щось вирішить, комп"ютерний клас відкрили в школі - все, перемога!
Школа і система знань застаріла, потребує кардинальної модифікації
насьогодні школа це система пригноблення індивідуму і засіб для утримання дітей під наглядом поки батьки працюють, щоб по вулицям не швендялись.


Редаговано: Дядя Ваня (25 січня 2013, 16:43)
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2013, 16:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Система знань зараз мозаїчна і примітивна, достатньо подивитися на сучасні дитячі книжки, мінімум інформації - максимум ілюстрацій, форма переважає над вмістом і сенсом того що подається.
Для порівняння взяти книгу про Дюрера часів СРСР (ну вибачайте що є то є) і сучасну.
Стара книга має максимум даних про творчість, вплив, сучасність, світосприйняття - цілісна картина епохи і митця, зараз маємо шикарні ілюстрації на весь розворот, і дані, народився, помер, любив, їздив, і підписи під роботами. І все.
Пляшечник


Повідомлень: 290
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 09:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Система знань зараз мозаїчна і примітивна, достатньо подивитися на сучасні дитячі книжки, мінімум інформації - максимум ілюстрацій, форма переважає над вмістом і сенсом того що подається.
Для порівняння взяти книгу про Дюрера часів СРСР (ну вибачайте що є то є) і сучасну.
Стара книга має максимум даних про творчість, вплив, сучасність, світосприйняття - цілісна картина епохи і митця, зараз маємо шикарні ілюстрації на весь розворот, і дані, народився, помер, любив, їздив, і підписи під роботами. І все.

У сучасному світі кількість інформації, яку потрібно засвоїти людині неухильно зростає. А час на це не змінюється. Саме тому винаходяться нові форми подання інформації, серед яких – графічний. Я гадаю, що попереду взагалі відмова від друкованих творів і перехід до їх «коміксів».

Болонська система нав’язана не стільки глобалістами, скільки ринковим мисленням «Перший на ринку – переможець». Вона вчить людину приймати рішення за чітко визначений термін, що не робила радянська система освіти.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 11:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Я гадаю, що попереду взагалі відмова від друкованих творів і перехід до їх «коміксів».

тобто остаточна дебілізація неминуча
уже почали, комікси малюють на українську класику
далі - життєпим Шевченка в коміксах
не здавуюсь якщо подібне уже існує
Цитата:
яку потрібно засвоїти людині неухильно зростає

кількість зростає але деградацію це не спиняє чомусь
Цитата:
Вона вчить людину приймати рішення за чітко визначений термін, що не робила радянська система освіти.

радянська система дозволяла підготувати кадри для виходу в космос і побудови атосних станцій і літаків
а зараз - приймають рішення приймають, а мост через річку побудувати доводиться з інших країн наймати
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 13:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи варто аналізувати ЗНО людям,які живуть мареннями про принади совєцької системи освіти???
Ви би в батьків учнів поцікавились скільки розумних дітей завдяки ЗНО змогли без хабарів поступити у вузи. І чи просто так табачники руйнують ЗНО???
Тепер про Дюрера...Невже якісні репродукції творів графіка менш красномовніше говорять про автора, ніж байки на тему його біографії у викладі совдепівських критиків від мистецтва і через призму ідеології срср???

І про "космос". Особисто мені оті всі інтеграли-логорифми-синуси-косинуси знадобились рівно для того в житті, щоб дитині щось допомогти з домашнього завдання по алгебрі...А як згадаю якою ціною мені "5" дісталось в атестаті і яку ненависть до алгебри пронесла через життя,бо ніяк не могла зрозуміти ( і нині не розумію) для чого простій людині вся та вища математика , яке практичне примінення отого всього? Я не хочу такого своїй дитині. Нехай краще дізнається про Альбрехта Дюрера і спілкується "вживу" з його творами, чи милується якісними поліграфічними виданнями.

_________________
О люди! люди небораки!
Нащо здалися вам царі?
Нащо здалися вам псарі?
Ви ж таки люди, не собаки!

Редаговано: Марися (28 січня 2013, 13:12)
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 13:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
і через призму ідеології срср

повірте, "призма ідеології" зводилася до декількох згадок Карла Маркса у передмові :)
Цитата:
Невже якісні репродукції творів графіка менш красномовніше говорять про автора

уявіть собі
особливо якщо взяти до уваги його теоретичні роботи
для сучасної, т.з. мозаїчної освіти дійсно, достатньо знати що був такий собі Дюрер і знати що від намалював (одну-дві роботи, не більше). Ну на додаток знати в якому столітті жив. Це вже для професіоналів :)
Те ж саме з Ван-Гогом - для сучасного етапу важливо знати дві речі - що він собі відрізав вухо і як зустрів проститутку. Цих академічних фактів достатньо щоб вважатися знавцем живопису Голандії:)
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тьху... наврочив...
По-друге, героями «Класних коміксів» є персонажі класичних творів української літератури: Захар Беркут, Мина Мазайло, Конотопська відьма, Кайдашева сім’я та ін.
...До серії входять такі твори: Іван Франко «Захар Беркут»; Іван Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я»; Григорій Квітка-Основ’яненко «Конотопська відьма»; Іван Карпенко-Карий «Хазяїн»; Іван Котляревський «Москаль-чарівник»; Микола Гоголь «Ніч проти Різдва»...
Марися


Повідомлень: 2490
Звідки: Станіславів

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня, Ви пропонуєте зафарширувати дитину основами всіх наук, плюс мистецтвознавство, спорт, правила вуличного руху ... І що у Вас з тої дитини може вийти? Ноутбук, або пацієнт психлікарні :)))

_________________
О люди! люди небораки!
Нащо здалися вам царі?
Нащо здалися вам псарі?
Ви ж таки люди, не собаки!

Редаговано: Марися (29 січня 2013, 18:28)
Пляшечник


Повідомлень: 290
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 14:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже майже рік працюю з однією східно-азіатською компанією. Галузь – IT технології. Вся без винятку документація – це презентації у Power Point. 99 відсотків картинки, схеми діаграми. Текст – переважно цифри.

Я зі своєю радянською освітою спочатку взагалі не розумів, як пропозиція по новому проекту або звіт про виконану роботу не повинен містити тексту! Потім колеги пояснили, що на мою пропозицію або звіт у відповідного фахівця лише 2 хвилини. Максимум – 5, якщо пропозиція обіцяє великий прибуток. І за цей час він має зрозуміти про що мова, який зиск і прийняти або відхилити проект.

І продажі техніки цієї компанії в Україні, СНД та світі аж ніяк не свідчать, що в ній працюють деграданти.
Вартовий


Повідомлень: 119
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 15:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли я сюди заходжу, в мене останнім часом дуже часто виникають сумніви де я, на форумі націоналістів чи ліберастів? Засраність мізків лібероїдними штампами просто вражає.
Небезпека ЗНО пов'язана з тим, що тестова система замість повноцінних екзаменів, робить з дітей дебілів. При чому тут хабарі? Вам ґрантоїдні виродки на гроші соросів понавішували локшину про хабарі і ви як зомбовані повторюєте, але ж про тести не сказали ні слова.
Вам не потрібні інтеграли? Так нацисти теж так вважали: бидло повинно вміти рахувати до 100, вміти писати без помилок ім'я хазяїна і здатно показати на мапі Берлін.
Якщо радянська освіта така погана, тоді чому в 90-х, та й зараз йде таке полювання на колишніх радянських та й молодих українських вчених? Чому американські технічні виші - це коли радянські професори вчать китайських студентів, а та ж силіконова долина - суцільні вихідці з союзу?
Ви цікавились думкою викладачів технічних вишів про катастрофічне падіння рівня знань нового покоління, що не знає елементарних речей зі шкільної програми?
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 15:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ви пропонуєте зафарширувати дитину основами всіх наук

Мова не йшла про фарширування усіх і усім - лише про якість інформації. Навпаки я вважаю що якщо учень - гуманітарій, то забивати йому голову математичними формулами і законами фізики це абсолютно зайве. І навпаки. Я про те, що зараз знання подаються у викладі "ізложеніє для дебілів". Головне щоб поліграфія була якісна. Замінити сенс картинкою 3-д, а геологічні процеси космічного масштабу - старозавітними байками. В дитинстві читав серйозну книгу - "Мандри Гулівера" Свіфта. Це було повне видання, де зноски, примітки і пояснення займали, мабуть, половину книги, без всяких скорочень. Зараз це все "переказ для діточок", про те як дядя потрапляв у різні країни, картинок більше ніж тексту.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 15:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Небезпека ЗНО пов'язана з тим, що тестова система замість повноцінних екзаменів

Я б не звужував системну кризу в освіті лише до екзаменів. Це лише невелика частина проблеми.
Попит-пропозиція - освіта для того щоб ліпити горщики і свистюльки не потрібна. А для виплавки болванок і приготування гамбургерів достатньо примітивнах знань
Вартовий


Повідомлень: 119
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 16:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Попит-пропозиція - освіта

Господи, знову. Ну немає ніякого "вільного ринку", неіснує ніякої "невидимої руки", скільки вже можна повторювати це. Є конкретна сила, яка через пропаганду олігархічних змі, через продажних політиків, псевдонауковців і рукотиснених "експертів" проштовхує ліберальну освітню реформу, мета якої знищити якісну освіту в Україні. Глобалістам не потрібна Україна, як держава з потужним науковим потенціалом - потрібні ресурси, ресурси і ще раз ресурси.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 28 січня 2013, 16:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Глобалістам не потрібна Україна, як держава з потужним науковим потенціалом - потрібні ресурси, ресурси і ще раз ресурси

гм, ну так я про що
Чи є попит на потужний науковий потенціал? (В Україні)

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET