•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Локалізація вільного програмного забезпечення Лінукс

Автор Повідомлення
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2013, 18:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От власне створюю тему на форумі Свободи, маю надію, що тут є справжні патріоти які бажають зробити свій внесок у переклад програм на українську мову. Сам перші свої спроби робив ще два роки тому, вдалі доречі спроби але тоді я ще не йшов так далеко, не відправляв свої переклади до розробників але час йде кваліфікація підвищується й от я вже почав свою роботу по перекладу ще не перекладених програм й здається вдало. Є обсяг роботи й її потрібно комусь робити, я роблю це з двох причин :

1). Доказати самому собі як то кажуть не словом, ділом що я справді патріот !Й зрозуміло що то корисна справа для всіх
2). Просто захоплення

Існує українська команда перекладачів робочого оточення Gnome, є програми переклад яких підтримується у актуальному стані, а є вже давно закинутий й є також ще не перекладені програми, ось сторінка проекту :

http://l10n.gnome.org/teams/uk/

звичайно тут не всі пакети які розроблені для Лінукс тому для перекладу інших програм потрібно контактувати з розробниками інших проектів. Кому цікаво питайте, чим можу тим поможу.Й прохання бажаючим не лякатись якщо наприклад не знаєте англійської мови, можна перекладати з будь-якої мови яку знаєте якщо є переклад на ту мову,

Редаговано: Гуманойд (21 лютого 2013, 20:06)
киця1609

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013, 07:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

хіба не зрозуміло:люди на цьому форумі збираються, щоб попліткувати чи пустословити...

• Коли очi говорять одне, а язик друге, досвiдчена людина бiльше вiрить першим.• Мудра людина завжди стає на сторону тих, хто на неї нападає. Вона бiльше, нiж вони, зацiкавлена знайти в собi слабке мiсце. (Ральф Уолдо Емерсон)
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2013, 14:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

киця1609 написав:
хіба не зрозуміло:люди на цьому форумі збираються, щоб попліткувати чи пустословити...

Тим часом я вже пів-року беру активну участь у перекладі на українську мову вільного програмного забезпечення окрім зазначеного проекту на gnome.org (але бачу, що певно з-за зміни графічного оточення там трохи перекладачі певно порозбігалися по інших проектах) тому переважно на launchpad.net та transifex.com, доволі суттєва кількість вільного часу на то йде, я впевнений що роблю корисну справу, зараз Лінукс вже завоював левову частку мобільних пристроїв, черга за ПК, є сенс допомагати у розробці перш за все тому, що це ПЗ є майже повністю безкоштовне та має дуже добрий захист від шкідливого ПЗ, а ще завдяки таким добровольцям як я ще й добру українську локалізацію. Я точно знаю що на цьому сайті є користувачі Лінукс але невже лише халявщики ?Шановні долучайтеся до локалізації !!!

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 17:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

перекладена прога мною особисто Advanced SystemCare 6,,,,6.1,,,,,6.2,,,,6.3 версії

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,