•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Крістофер Дорнер

Автор Повідомлення
Мураха

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 12:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Які маєте думки?

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-21399813

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 21:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

http://molotoff.info/instruktash/praktika/5662-krajni-zahodi-manifest-antikopa.html
http://lenta.ru/articles/2013/02/08/badcop/

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 22:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

спитайте тут : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_12883_0.php

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 00:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

це щось схоже на цю історію

http://kinovonline.net/load/zagnanij_ukrajinskij_dubljazh/70-1-0-13526
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=4586
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 00:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нічого не зрозуміла.
з подальших дописів зрозуміла так,що мова йде про якогось
вигаданого героя з америкських фільмів?
Америка,як на мене теж поділяєється на два табори-
це південь і іх вороги.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 01:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мураха написав:

Це хвороба.
в америці висунути свої умови...в гіршому випадку
пропіариться на столі.де йому введуть отруту.
У них там в Америці все схвачено:)
нам би хоч одного такого камікадзе...може ще і героєм став би.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 01:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіщо взагалі,створювати тут гілки про іноземних вбивць?
Вони стриляють куди попало,геть без ідеологічної платформи.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 09:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну чому, тут же є любителі Америки і американської демократії. Нехай подивляться, чи хочуть вони цього....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 09:45 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Мураха написав:

Це хвороба.

я б не був таким категоричним. Ця людина, судячи з статті, - загнаний в кут ідеаліст, який переконався в тому, що його порядність та чесність в цій системі нікому не потрібні і лише шкодять йому самому, але не злякався виступити проти неї.

Особисто мені він навіть симпатичний і я розумію людей, що йому допомагають.

В Україні доля таких ідеалістів виглядає значно простіше - їх вбивають швидше, а потім кажуть, що це самогубство : http://uainfo.censor.net.ua/heading/accident/2725-mentovka-eto-takaya-musorka-osobenno-pecherskaya-istoriya-kaznennogo-mihaila-babicha.html

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 12:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну чому не хвороба?
Якась мягкотілість,балований,оранжерійний синдром.
Щоб він заспівав,якби пожив пару років унас?
Може у нього останній терпець урвався,коли йому гірчиці
не поклали у хот-дога?:)

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я його поважаю лише за його жорстку позицію і відсутність страху у боротьбі проти тупої системи. Але...
Цитата:
Вони заявили, що я пресував рекрута, Авраама Шефріса, під час навчання в академії, але з'ясувалося, що я, навпаки, був єдиний, хто заступився за Шефріса, коли інші рекрути наспівували йому нацистські гімни про спалення євреїв у гетто Другої світової. В одному з таких концентраційних таборів перебував батько Шефріса...
без коментарів
Цитата:
Я виріс в районі, де чорне населення становило менше 1%. Мій перший спогад про расизм відноситься до часів, коли я вчився в першому класі Норволкської Християнської школи. Мій однокласник Джим назвав мене ніггером. Моя відповідь була швидкою і не фатальною. Я посадив його поштовхом і ударом. Він заплакав і поскаржився вчителю, а вчитель - директору школи. Директор дала прочухана Джиму за образливу лексику, але, з незрозумілих причин, відлупцювали і мене за те, що я побив Джима, який назвав мене ніггером. Він сказав, що хороший християнин чинить, як Ісус, і підставляє іншу щоку. От тільки я не довбаний християнин, і ця стара книжка, наповнена вигадками і напів-вигадками, під назвою Біблія, не говорить про те, що Ісуса колись називали ніггером. За яким правом ви караєте мене за те, що я захищаю свої права і вимагаю, щоб до мене ставилися як до людини на рівних. У той день я вирішив, що не потерплю расових образ на свою адресу.
без коментарів
Цитата:
Чи відомо вам, що офіцери часто фотографують трупи на свої мобільні і потім обмінюються фотографіями, змагаючись за звання чемпіона ночі по жорсткій сцені? І цим займаються не тільки якісь 20-і літні шалапути, але й респектабельні 50-річні офіцери.
я в цьому ніколи не сумнівався. люди які бачать насильство і смерть кожного дня, просто перестають дружити із своєю головою. Або ж в поліцію потрапляють уже готові психопати-садисти, які легально хочуть проявити себе.
Цитата:
Вельмишановний президент Джордж Буш. Вони так і не оцінили твого президентства, але ти назавжди залишишся другим моїм улюбленим президентом...
цікаві в нього авторитети.
Цитата:
Крістофер Вальц, ти потряс мене в "Безславних виродках", але після "Джанго" я взагалі зафанатів...
Я так зрозумів, що він більше хоче стати супергероєм, ніж добитися правди.
Цитата:
Прийшов час дозволити подружжям-геям отримувати ті ж пільги, які отримують подружжя гетеросексуальних службовців...
без коментарів
бомба

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 14:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Який смисл у вбивстві членів сім'ї тих копів?
Шизофренік якийсь...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 15:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" загнаний в кут ідеаліст, який переконався в тому, що його порядність та чесність в цій системі нікому не потрібні і лише шкодять йому самому, але не злякався виступити проти неї. "
Думаю,ви Барабасе ,помиляєтися.
Нема там ніякого підтексту, сміливості, чи більш того
ідеологічного підгрунтя.
Просто,збій по фазі:) чи як написали-шизофренія:)

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже нігер став президентом.
Мало?
Знов щось не так?

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 15:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще додам,бо не можу заспокоїтися.
Нігери у них там баловані.
Проводиться геть збочена політика,
якщо ти білий, то апріорі маєш відчувати провину перед чорними.
І кольорові цим користуються.
Я вважаю, що це нехитрий план світового жидівського уряду
по знищенню розумних рас.
А з залишками ідіотів буде легше розібратися.

" В південному Лос-Анджелесі чотириповерховий будинок був охоплений полум'ям і повністю згорів.
На першому поверсі жила сім'я чорних з 6 чоловік, займалася підробкою чеків. Вся сім'я загинула. Група з семи нелегальних
іммігрантів, ісламістів з Кенії, що зуміла обдурити муніципальних працівників і отримувала соціальну допомогу, жила на другому
поверсі. Всі вони загинули. Шість членів латино-американской зграї, займаючі третій поверх, теж загинули. З мешканців
будинку в живих залишилася лише сімейна пара білих, займаюча четвертий поверх.

Ел Шерптон, Джон Буріс і Джесі Джексон були обурені цим фактом і вилетіли в Лос-Анджелес на зустріч з начальником місцевої
пожежно-рятувальної служби, де в різкій формі зажадали відповідь - яким чином всі чорні, мусульмани і латиноамериканці загинули
і лише біла пара залишилася в живих ? Відповідь начальника пожежників була коротка: "Тому що вони були на роботі"...."

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,