•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Крістофер Дорнер

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 16:15 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
бо не можу заспокоїтися.

це погано. Може вріжте скибочку сальця з хлібчиком? Мені допомагає :))))

А взагалі мій товариш, що жив в США кілька років (в Бостоні), розповідав, що того американського поліцая-героя, якого ми бачимо в кіно, не існує.
Теж тотальна корупція і ні про які "права людини", якщо в тебе нема надійних свідків, навіть мова не йде.

Було таке, що він йшов до знайомих на День народження, перепинили поліцаї в машині, спитали - куди йдеш, обшукали поклавши на копот (дійсно як в кіно :))) , а потім таки чекали, що він подзвонить в двері і його впустять.
Коли він господарям про це сказав, то ті засміялись і вдповіли - то у нас в районі (котеджі) справа звична, бо ми за це платимо по сто доларів щомісяця у "фонд заохочення поліції".
А якщо не заплатимо, то наш будинок пограбують, коли будемо у відпустці і ніхто нікого не знайде.

Так шо так.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені з одного боку подобається це,
а з іншого ні.
Отака я загадашная:) Навіть сама з собою сперечаюся:)
Не плутайте з роздвоєнням особистості.
Тут інше.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас в Америці теж є друзі.
Така маленька замальовка:)
Приїздить спеціальна служба і тикає мордою обличчя у не скошений
газон перед будинком: кажуть або платіть штраф, або ми вам
скосимо за кількісот там долярів.
Людина ,на мій погляд, там не належить сама собі.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

бартка написав:
це щось схоже на цю історію

http://kinovonline.net/load/zagnanij_ukrajinskij_dubljazh/70-1-0-13526
http://toloka.hurtom.com/viewtopic.php?t=4586
щойно додивився цей фільм. досить реалістично виглядає, окрім кінцівки.
Є над чим задуматись. Це звичайно ж якщо почати думати. Система робить із людей - машину для вбивства, і її не цікавить що буде із цією машиною потім.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" Є над чим задуматись."

у Львові кажуть-задуматись?:)

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
" В південному Лос-Анджелесі чотириповерховий будинок був охоплений полум'ям і повністю згорів.
На першому поверсі жила сім'я чорних з 6 чоловік, займалася підробкою чеків. Вся сім'я загинула. Група з семи нелегальних
іммігрантів, ісламістів з Кенії, що зуміла обдурити муніципальних працівників і отримувала соціальну допомогу, жила на другому
поверсі. Всі вони загинули. Шість членів латино-американской зграї, займаючі третій поверх, теж загинули. З мешканців
будинку в живих залишилася лише сімейна пара білих, займаюча четвертий поверх.

Ел Шерптон, Джон Буріс і Джесі Джексон були обурені цим фактом і вилетіли в Лос-Анджелес на зустріч з начальником місцевої
пожежно-рятувальної служби, де в різкій формі зажадали відповідь - яким чином всі чорні, мусульмани і латиноамериканці загинули
і лише біла пара залишилася в живих ? Відповідь начальника пожежників була коротка: "Тому що вони були на роботі"...."
клас!:-))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"