•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Офіційний сайт ВО Свобода

Автор Повідомлення
Стримбак

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2013, 16:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні побратими. Звертаюсь до Вас та адміністраторів сайту. Вважаю настав час поговорити, а можливо й змінити інтерфейс нашого сайту. Ось уже чотири роки як я познайомився з сайтом та форумом, а змін жодних. Вважаю що нам необхідно окрім привабливих та вірних дій ззовні, проводити і гарну медіа діяльність. Мені не подобається ні шрифт, ні оформлення. Та й до авторів є питання щодо занадто розтягнутих статей, та враження що ллється багато води. А тепер уявіть собі, що наш симпатик вийшов на наш сайт і бачить дрібний шрифт і досить непривабливе оформлення. Скільки відсотків захоче ще раз прочитати офіційну сторінку ВО Свобода?
Слава Україні!
Шугай

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2013, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

багато форумчан вам заперечать щодо симпатії.
енергетик

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сайт прийнятний, а от форум дійсно дуже застарілий і незручний.
З приводу дрібного щрифту -- його можна збільшити в браузері.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 10:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

енергетик написав:
а от форум дійсно дуже застарілий і незручний.

енергетик, Вам смайликів бракує?... прошу надайте перелік незручностей.... особисто мене все влаштовує, просто цікаво все ж знати, які незручності у вас

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

енергетик
Мені форум дуже подобається.

Критикувати - просто, а от конкретно: чому застарілий, незручний???

Ви ж таки люди, не собаки!
Марися

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 11:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стримбак написав:
...Скільки відсотків захоче ще раз прочитати офіційну сторінку ВО Свобода?
Слава Україні!

Захоче досить багато людей.
Ви справа лічильники бачили? До речі, отой новостворений анти-сайт думаєте просто так з'явився?

Ви ж таки люди, не собаки!
Татусь

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 21:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Я, певно, був одним з п"яти людей, що прочитала тему, створену Горошком4. Чому її одразу прибрали? Якщо піднята ним проблема існує -- варто було б її висвітлити. Якщо ж Горошок4 -- брехун і провокатор, то спростувати його було б досить легко.
То нащо ж оце совкове окозамилювання?

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
До речі, отой новостворений анти-сайт думаєте просто так з'явився?

Який це анти-сайт? Антівос? Так він же просто дурнуватий і нудний.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я також встиг почитати,ще й думав відповісти цитуючи,а потім,подумав,що на холєру дарма писати,як то під ніж пустят.Та й що було відповісти на очевидні речі,що я теж хочу шмат землі,одну полонину в Карпатах,10 метрів пляжу в Криму,10 вагонів вуглю і 8 цистерн ропи,а також свою долю газу,бажано в газових балонах?
Що з того,що я хочу.....
Чи-то Свобода винна у всіх негараздах в наших головах?Так,потрібно на них тиснути,аби на лаврах не спочивали,але покажіть мені альтернативу на даний момент...Свобода то тільки прототип майбутнього об*єднання патріотів України.Тому не варта впадати в істерію...
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 23:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

діду, ну й забаганки у Вас скажу я Вам.... ))

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 23:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та то я так,перше,що згадалось,а якщо б почав ще перелічувати....
Думаю,що й з кілька метрів труби того газогону,і з 5 метрів траси Київ-Чоп,пів стільця на Даунбас-Арені.....одну тему на форумі....:)
Татусь

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2013, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

А мене дуже про якихось там чогось-лизів заінтригувало. Дуже цікавлюсь бійками та шкандалями.
Взагалі було враження, що хлопець або сильно хвилювався, або -- контужений.

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2013, 00:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Результат-тему потерли.Хвилювався-ще м*яко сказано.Мене коли терли-то два сусідні квартали чули....текст незрозумілою мовою...
Бо й сам не любитель гопників.Але пристрасті,вгамувались,все підтерли-затерли,підчистили-зачистили і пхаємо той віз далі.Тут Шевченківські роковини на носі,так що події будуть...
Татусь

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2013, 00:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Будуть? Ну, тоді варто гарненько виспатись.

ПовідомленняНаписане: 01 березня 2013, 22:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
Я, певно, був одним з п"яти людей, що прочитала тему, створену Горошком4. Чому її одразу прибрали? Якщо піднята ним проблема існує -- варто було б її висвітлити. Якщо ж Горошок4 -- брехун і провокатор, то спростувати його було б досить легко.
То нащо ж оце совкове окозамилювання?
Горошок4 - це чергове перевтілення Іво Клаар. Типовий інтернет троль. Сильно за ним не сумуйте. Він з'явиться знову... вже мабуть 29 раз.
дід Володя написав:
Результат-тему потерли.Хвилювався-ще м*яко сказано.Мене коли терли-то два сусідні квартали чули....текст незрозумілою мовою...
Те що Адміни проти русифікації - це нормально.
От сьогодні я подивився частинку відео, де Тягнибок примушував розмовляти якогось нового чиновника українською. Так оце той чиновник відмазувався по повній програмі - він і про любов розповів і про дружбу, і про далекі галактики почав розповідати... українською так і не заговорив. Так от. Пане "дід" Володя, якщо ви вважаєте що усі українці повинні знати російську, то ви помиляєтеся. Даючи посилання на українські веб-сайти, в яких відсутня українська мова інтерфейсу - це по суті реклама українофобського ресурсу. Потім усілякі табачнікі і ківалови будуть вам розповідати усілякі байки на кшталт непотрібності української, її непопулярності і решти дурні. "А зачєм? І так паймут"

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,