•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Офіційний сайт ВО Свобода

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2013, 00:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо якась коротенька стаття,то можна й перекласти.Але великі для чого.Україномовних ресурсів обмаль.А читаючи,а навіть тою незрозумілою,це процес росту,вдосконалення,чи поповнення запасу слів.Я проти того,щоб придиратись за дріб*язки,але за те,аби спілкування на форумі велося українською,бо такі правила форуму.А посилання,якщо хтось такий запеклий,чи зашкарублий патріот,то російською може й не читати.Я навпаки,пишаюсь,що можу прочитати російською якийсь цікавий матеріал.Я дійсно вважаю,що було би не зле,якби українці вміли читати і російською.Корона,чи бриль з голови не спаде.Якщо читати виключно україномовні ресурси,а їх,на жаль,можна перелічити на пальцях,то можна залишитись у збитку.А те святенництво-то дорога в нікуди.Це нагадує сектантство.Чи то може всі книги цікаві українською перекладені,чи фільми,чи які рукописи,а чи документи.....Все залежить від здорового глузду,чи настрою адміна.
Чи то на 100% моя вина,що правнучка співає російською пісеньки з мультику Winx?Чи радіти,коли вона говорить:-*дурні москалі*,маючи на увазі російську версію Івасика -Телесика,де героя кличуть Івасік-Тєлєсік....?А хто заважає Свободі боротись за відставку Табачника,чи заважав голосувати проти призначення?Ну ,зрозуміло,не на часі...
Ну наприклад,де Ви таке б змогли почитати?

[стаття незрозумілою мовою]
Татусь

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2013, 01:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Я дійсно вважаю,що було би не зле,якби українці вміли читати і російською.

Було би не зле, якби українці спочатку розучились читати російською.

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2013, 02:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та Ви жартуєте...Хай навчаться послуговуватись українською,бо розуміє її будь-який бевзь,тільки *лєбєдя рубають*,що нє панімают.Я мав на увазі україномовних,які пишуть в контактах:типерь,киперь,замість нечего делать-нечего работать,пашол....
Холєра,як чує-так і пише.Книжок не читали в дитинстві,як ми.Якщо думаєте,що молоді,яка в найближчі 10 років поїде гарувати до Московії непотрібне знання там-тої мови,то це помилка.Хай на рівні іноземної,чи якої.Не потрібно плутати знання російської з російськомовною експансією етеру.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2013, 15:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Якщо читати виключно україномовні ресурси,а їх,на жаль,можна перелічити на пальцях
А ви думаєте завдяки кому їх можна перелічити на пальцях? Думаю завдяки таким як ви. Якби усі українці принципово ставилися до даного питання, ми б жили в україномовному середовищі. Попит спонукає до пропозиції! Якщо ви читаєте статтю російською, то для чого її створювати українською? Подумайте.
Щодо суржику, яким ви дуже обурюєтеся. От ви думаєте звідкіля він береться? Я думаю що завдяки цій мішанині мов. Це коли ти дивишся фільм російською, читаєш статтю російською, дивишся футбол із російськомовними коментаторами... хочеш не хочеш почнеш забувати українську. от вам і суржик.
енергетик

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2013, 22:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
енергетик, Вам смайликів бракує?... прошу надайте перелік незручностей.... особисто мене все влаштовує, просто цікаво все ж знати, які незручності у вас

І смайликів і аватарок :)
Якщо серйозно, то форум незручний в плані навігації по ньому, має надзвичайно бідні можливості. Не можливо вставляти відео, незручно вставляти фото, немає можливостей приватного спілкування... Загалом майже нічого немає з того, що є в сучасних форумах.
Звідси і парадоксальна ситуація - в самої масової націоналістичної партії України, форум маловідвідуваний.

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 00:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:

Щодо суржику, яким ви дуже обурюєтеся. От ви думаєте звідкіля він береться? Я думаю що завдяки цій мішанині мов. Це коли ти дивишся фільм російською, читаєш статтю російською, дивишся футбол із російськомовними коментаторами... хочеш не хочеш почнеш забувати українську. от вам і суржик.

Так.
Але рідну мову забудеш навряд, якщо тільки сам цього не захочеш.

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 11:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
Так.
Але рідну мову забудеш навряд, якщо тільки сам цього не захочеш.
Не забудеш. Але мова йде за окремі слова, які і роблять із мови - суржик.
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 14:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Цитата:
Якщо читати виключно україномовні ресурси,а їх,на жаль,можна перелічити на пальцях
А ви думаєте завдяки кому їх можна перелічити на пальцях? Думаю завдяки таким як ви. Якби усі українці принципово ставилися до даного питання, ми б жили в україномовному середовищі. Попит спонукає до пропозиції! Якщо ви читаєте статтю російською, то для чого її створювати українською? Подумайте.
Пане Шугаю, а що конкректно може зробити окрема людина для того, аби випхати російськомовність з українського інформаційного простору? Наприклад як я можу змусити телевізійників не показувати російських фільмів по тим каналам що транслюють у нашому місті?
Стримбак

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2013, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

енергетик написав:
Оксанка-львівянка написав:
енергетик, Вам смайликів бракує?... прошу надайте перелік незручностей.... особисто мене все влаштовує, просто цікаво все ж знати, які незручності у вас

І смайликів і аватарок :)
Якщо серйозно, то форум незручний в плані навігації по ньому, має надзвичайно бідні можливості. Не можливо вставляти відео, незручно вставляти фото, немає можливостей приватного спілкування... Загалом майже нічого немає з того, що є в сучасних форумах.
Звідси і парадоксальна ситуація - в самої масової націоналістичної партії України, форум маловідвідуваний.

Так, саме це і покращення дизайну інтерфейса, а також декілька дрібниць я й мав на увазі. А що стосується шрифту, то мав на увазі сайт, там хіба я маю право редакції?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2013, 17:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
а що конкректно може зробити окрема людина для того, аби випхати російськомовність з українського інформаційного простору? Наприклад як я можу змусити телевізійників не показувати російських фільмів по тим каналам що транслюють у нашому місті?
Мільйони людей про це питають. І мільйони людей говорять - "а що я можу сам зробити?". І мільйони людей нічого не роблять.
Змусити? Єдине чого людям бракує - то це принциповості! Всі хникають і плачуть і водночас дивляться російськомовне, читають російськомовне, слухають російськомовне і чомусь дуже дивуються чому україномовне не розвивається... Надіюсь ви зрозуміли до чого я веду.
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2013, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Жора Волин написав:
а що конкректно може зробити окрема людина для того, аби випхати російськомовність з українського інформаційного простору? Наприклад як я можу змусити телевізійників не показувати російських фільмів по тим каналам що транслюють у нашому місті?
Мільйони людей про це питають. І мільйони людей говорять - "а що я можу сам зробити?". І мільйони людей нічого не роблять.
Змусити? Єдине чого людям бракує - то це принциповості! Всі хникають і плачуть і водночас дивляться російськомовне, читають російськомовне, слухають російськомовне і чомусь дуже дивуються чому україномовне не розвивається... Надіюсь ви зрозуміли до чого я веду.
Намагаюся. Скажу за власний приклад. Російськомовних книжок не купую уже давно, хоч знайти дійсно хорошу УКРАЇНСЬКУ книжку у нашому місті майже неможливо. Слухати російськомовне? Звідки? З брехунця? Нема сенсу. Залишається телевізор. Тут таки дійсно, є гріх, буває що й подивишся щось російське. Хоч воно мені не дуже й треба. АЛЕ Ж. Що дивитися, як з "українського"(саме в лапках) у нас можна подивитися лише "Вітальку" або щось на кшталт "Роми і Лесі". Це ще добре що є можливість виходу в інтернет, то ще можна поспілкуватися. Тож хнич, не хнич, а вибору нема. До того ж, якщо особисто я не буду навіть вмикати телевізор, як це вплине на той склад програм що нині крутять по телевізору?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2013, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
До того ж, якщо особисто я не буду навіть вмикати телевізор, як це вплине на той склад програм що нині крутять по телевізору?
Попит викликає пропозицію. Якщо ви дивитися російськомовне і не вимагаєте україномовного, то...
енергетик

ПовідомленняНаписане: 06 березня 2013, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стримбак написав:
...там хіба я маю право редакції?

Ви не знаєте можливостей свого браузера. В ньому можливо збільшити будь що.

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2013, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Жора Волин написав:
До того ж, якщо особисто я не буду навіть вмикати телевізор, як це вплине на той склад програм що нині крутять по телевізору?
Попит викликає пропозицію. Якщо ви дивитися російськомовне і не вимагаєте україномовного, то...
ЯК вимагати? Стати під місцевою телевежею з плакатом? А що це дасть? Вони показують тільки те, що їм вигідно, і що їм вказують зверху і нести збитки не збираються. Чи писати листа? Кому і куди?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 07 березня 2013, 12:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
ЯК вимагати? Стати під місцевою телевежею з плакатом? А що це дасть? Вони показують тільки те, що їм вигідно, і що їм вказують зверху і нести збитки не збираються. Чи писати листа? Кому і куди?
Вимагати будь-якими шляхами, включно із листами. Маючи інтернет, зв'язатися із будь-ким зараз не є проблемою.
Робити окремо самому і приєднуватися до груп однодумців. От наприклад що ви робили 04 і 30 липня 2012 року?
Єдине чим українській мові не допоможеш - то це ниттям яке залишається в межах власної квартири. Стіни вам точно не допоможуть і не поспівчувають. Дурнуваті жартики від дідів Володьків також нікому користі не приносять.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,