•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ірина Фаріон, як захисник української мови. Але!!!!

Автор Повідомлення
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[переклад з російської]

Роздумую над новиною, в якій Ірина Фаріон направила позов до суду Києва з вимогою визнати протиправною бездіяльність апарату
Верховної Ради щодо забезпечення перекладу на державну мову виступів питань і реплік нардепів на засіданнях Комітету із питань науки і освіти.
Краще б в Раді не торкатися питань мови виступаючих, і взагалі не зациклюватися на мові, хоча її роздратування розумію. Хотілося б, щоб щоденною своєю роботою в Раді свободівці, своїм прикладом, справами, без домішку емоцій, показували нашим совкам, особливо
нашого регіону, що не "бандерівців" треба боятися, через те що вони "насильно нав'язують українську", а просто - кохати свою країну, піклуватися про неї, захищати українців . Менше теорії, більше практики. Дурням теорія - непосильна задача, а тиск - взагалі не доречний у наш час.
В стародавньому, як світ, гаслі "хліба і видовищ", все ж таки на першому місці стоїть "хліба", а вже потім і займемося
з навчанням убогих. Образливо, що українська мова стала каменем спотикання ідеологій, виставляється якимсь "хлопчиком для
биття", і кожна ... буде знущатися над ним скільки дозволяє його російсько-імперське походження і виховання. Всяка сила і
тиск цієї влади викликає опір і з часом все стане на свої місця. Бути культурними і не уподібнюватися російськопідданим,
не ...філам, не ...фобам - ось задача для свободівців. Всьому свій час. Зараз час путіна і януковіча. Цей час розставляє свої акценти і в сліпих розплющуються очі, наприклад на те, що для Росії
ми зовсім не брати, а всього лише сусіди. А януковіч і братва, це не варіант - норма, вони не є провідниками у світле майбутнє,
а тупик. Це час тугодумів і тих що вагаються, в нашому регіоні їх дуже-дуже багато. Не треба створювати батіг, у вигляді нав'язування
мови, щоб загнати баранів в стійло. Самі зайдуть.

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 20:35)
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша, от одразу видно що ви досить розумна і культурна людина і про те хто кому що нав'язує, добре видно з кількості російських шкіл в Україні, та кількості українських шкіл в РФ. Про політику мови я думаю що нинішній закон потрібно відмінити і залишати тільки одну мову державною, по простій причині так ДЕШЕВШЕ! А потім вже і референдум можна, щоб закрити це питання.
P.S.Пишіть українською бо тут такі правила форуму і ви з ними погодились перед реєстрацією, не подумайте що я займаюсь "насильницькою українізацією" :)

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 13:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тиверець,Ви такий самий задріпаний інтелегент як і я.
Чомусь боїмося називати речі своїми іменами:)
[образа співрозмовника]

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 13:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
[образа співрозмовника]

От через таких як ви думають що у "Свободі" усі нацисти. До речі чого у вас віндовс не українізований?

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тиверець написав:
Шкода написав:
На форумі з"явилася чергова курва.

От через таких як ви думають що у "Свободі" усі нацисти. До речі чого у вас віндовс не українізований?

Так і є, я на біле кажу біле.
На чорне-чорне.
І фашистською мовою розмовляю:)
І євреї у мене-жиди.
Афроукраїнці-у мене нєгри.
(думала,до нормальної людини звертаюся...)
помилочка вийшла...

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 14:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода, так і я жидів жидами називаю, бо у нас на Буковині вони самі себе так називають. І зайвою "політкоректністю" не страждаю, але якщо людина висловила свою думку, хоч і з порушенням правил форуму то я, як і адміністрація на це ввічливо відреагували. І одразу називати людину "******" тільки за те що у вас різні погляди на життя, м'яко кажучи дивно. Ви так і не відповіли про віндовс, може ви заслана москалька яка ображає нормальних людей, щоб дискредитувати ВО "Свобода"?

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 14:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний,та я дуже толерантна:)
Це ще я поки мовчу.

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 14:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Шановний,та я дуже толерантна:)

Не сумніваюсь :)

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Грамотна, дотепна, влучно мислить,
як я
:)

Я б на місці Ірини зробив би так само. Легше найняти перекладача, ніж навчити деяких розмовляти українською.
Вороги Свободи не російськомовні громадяни України, а корумпована влада, разом із продажними міліцією і судами...
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я вперше на форумах. В інеті майже не спілкуюся . Але дякую за коментар. Українську знаю добре, але в цьому випадку навмисно писала російською. Моя ціль показати , що не зважаючи на російськомовність деяких українців (лінивих як я) ви , україномовні, не шукали ворогів там, де їх немає. Я, наприклад, поважаю переконання західноукраїнців, щодо мови, а також вважаю їх хранителями української культури і традицій. Та наші місцеві налякані "бандерами". В їхніх головах страх перед націоналістами побільше буде, ніж страх перед бідністю. Цілком згодна з Вами щодо Закону про одномовність, але в кожного свій путь, хай вирішує кожен сам на якої мові розмовляти, хоч би й у Верховній Раді. А то Ви не розумієте. що російськомовні депутати бояться виглядати таким самим посміховиськом , як Азаров. За державу стидно. Нехай брешуть на якій можуть.[/b]
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 16:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 20:36)
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Та наші місцеві налякані "бандерами".

Те про що не знаєш, завжди лякає. Тут є такі що теж надлишковим "бандеролюбством" страждають, хоч і не знають хто такий Бандера і що він робив, так вже нас за часів СРСР привчили клепати собі ідола і нічого про нього не знати. Я у таких питаннях більше на нейтральні джерела звертаю уваги, можу порекомендувати чеський фільм про бандерівців:
http://www.youtube.com/watch?v=gtwX3yv4_Rk

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дякую, я дійсно мало знаю про Бандеру і з задоволенням перегляну у вільній час стрічку. Але турбує більше те,що окрім Бандери, якого давно нема, у наш час постають в багатьох головах населення нові страшилки в обличчі Тягнибока, та особливо Фаріон. Деякі вислови , наприклад, І.Фаріон у дитбудинку про имена, у нас цитують та перевертають по своєму . Вони вже і чути інше від Фаріон не хочуть і не можуть. Та , гадаю, це все ж її помилка, а також стратегічна помилка партії, бути аж занадто реакційними та нетерпимими у питанні національної ідеї. Все ж мій ідеал політика - Ярослав Мудрий. Переженив дітей на іноземцях- посіяв зерня великої політики. А реакційність - це стиль Сталіна та Гітлера. Та ми знаємо, як вони скінчили разом зі своєю політикою.
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про той випадок у дит.садочку(а не дит.будинку :)) згоден. Сама по собі акція, була правильна "знищити суржик" і якби вона сказала "Маша не правильно це російською, а правильно Марічка" та й на тім кінець, ніхто б слова не сказав. По різних форумах навіть велися дискусії "а чи не засланий козачок Фаріон?", особисто я думаю то просто жіноча емоційність і відсутність звички знати, що за тобою постійно слідкують. А політики Ярослава ми ще скоро не побачимо, нам потрібен його дід Святослав Хоробрий, який дасть відсіч хазарам при владі.
Image

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша.
По-перше, прошу з повагою відноситись до Ірини Фаріон! Не варто легковажно називати її Іриною, бо нарветесь на зневагу дуже багатьох форумчан.
По-друге, особисто мене вже задовбала ота баєчка про наляканих російськомовних жителів півдня. Нехай бояться, якщо клепки в голові бракує . А поважати мову, культуру і традиції титульної нації має кожен громадянин держави.

Сила ВО Свобода в прямостоянні, як каже Ірина Фаріон.
А ще пані Ірина любить цитувати оці слова Великого Тараса Григоровича з поеми "Гайдамаки""
"Спасибі за раду.
Теплий кожух, тілько шкода –
Не на мене шитий,
А розумне ваше слово
Брехнею підбите.
Вибачайте... кричіть собі,
Я слухать не буду...
"

Ви ж таки люди, не собаки!

Редаговано: Марися (10 березня 2013, 19:16)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,