•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Стратегія та тактика, чи важливі поняття для Свободи?

Автор Повідомлення
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2013, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З 1990 року була за Народний рух. Останні два роки більше схилилася на бік Свободи.
... і ось таке такі питання до форуму...
По перше, хочеться спитати модераторів сайту, чому російськомовні тексти ви переводите українською, чому звужуєте коло тих, хто хоче знайти однодумців, але спілкується російською. Тож тим хто вміє розмовляти тільки російською або на суржику немає місця у ваших рядах,навіть якщо вони поділяють ваші погляди? Прикро.
По-друге, чому такі теми форуму, як "Російська мова іноземна, або псяча? " взагалі мають місце на сайті і ви їх не відкидаєте, як сміття. Гадаю на Ваш сайт заходять потенційні прихильники і що вони бачать, як нездорове, та неосвічене безкультур,я городе дурниці.
Але потрібно розум мати , щоб отримувати в подальшому перемоги. Для цього треба створювати більшість, залучати українців до своєї сили, тим більше приводів вдосталь: розкол Нашої України, неоднозначне становище БЮТ. То користайтеся хоча би притягненням до себе померанчевих сил.
Нащо їздите всюди з червоно -чорними прапорами, визиваєте спротив у населення, тим самим залучаєте морально-нестійку молодь під комуністичні прапори?
Так, вважаю, саме через вас комуністи гордовито піднімають своїх ідолів.
Бажаю вам мудрості побільше. Мудрості не відштовхувати людей, не перевиховувати російськомовних, а дати їм змогу самим зробити свій вибір.

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 18:48)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2013, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
То користайтеся хоча би притягненням до себе померанчевих сил. Та одночасно приспіть ворогів. Нащо їздите всюди з червоно -чорними прапорами, визиваєте спротив у населення, тим самим залучаєте морально-нестійку молодь під комуністичні прапори7
Прошу висловлюватися.

Пані Тетяно,чи краще по ніку Вас кликати?Я спробую без хамства пояснити де-які речі.
Перше-то правила форуму,на які Ви ж погодились,де зазначено,що спілкування виключно українською.Ви вважаєте то зле,що навіть в такий спосіб пробують спонукати і стимулювати до вивчення української мови...
Друге-то про прапори.То наші прапори,то прапори нашої слави,відваги і завзяття,які передали нам наші батьки і діди,котрі під цими прапорами проливали кров за волю України.Чи було б гідним і шляхетним вчинком відцуратись від них,зрадивши пам*ять полеглих і репресованих героїв?
Третє-то притягнення помаранчевих сил.Націоналісти не бувають помаранчевими і ніколи не були.Так,де-які персони і організації були в таборі помаранчевих,но мої знайомі ніколи не вдягали помаранчевого шалика,розуміючи,що то не наші символи.
Розумієте різницю :бути в таборі і бути помаранчевим?Це всього-на-всього було спільне бачення якихось дій.Може,світлої пам*яті бабу Параску,за заслуги потрібно посмертно до Свободи прийняти?
А про схарапуджених овець,які метались між Юльов і Вітьов-то,хто за них має зробити вибір,як не вони самі?Тай куди їх притягнути,чим і навіщо?
Четверте-про приспання ворогів...Та у нас *друзі* такі,що вороги відпочивають...А найкраща колискова для ворога-це черга з кулемета,як вчив мене мій дід.Тому нам не підходять де-які методи з арсеналу візантійщини,якими не гребують бувші помаранчеві.
А Свобода шукає свого,нового шляху для України через реальні терни.Хоч пробує щось змінити в цьому багні під назвою політика.
Тут на форумі не тільки свободівці,але й багато симпатиків і просто перехожих зівак,тому не робіть огульних висновків,бо народець тут зубастий,пошматують і не спам*ятаєтесь.
З повагою....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2013, 22:32 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Такою ворожою силою здалася я фарумчанам.

Помилкова думка.
Побудете на форумі - зрозумієте чому :)))

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 11:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добридень, дід Володя. От як мені вбачається такі роззсуди. Смішні ви люди,вибачте, якось по-дитячому наївно відсторонюєтесь .обособлюєтесь від життя. "Це моя пісочниця, тут гралися моя бабуся, татко, та моя кукла супермен. А ви нам чужі, йдіть своєю дорогою".
Та може все ж такі не чужі? І прапори вашої-нашої слави ми також поважаємо.
Рік назад читала книжку "Чорний ворон" Шкляра. Філософія одна. Нічого у ваших головах не змінилося з часів Холодного Яру. Там теж чекали допомоги, та ховалися по лісах і бачили як гинуть товариші (до речі, багато з яких виявляються зрадниками, то не сильно ручайтеся за "друзів") та рідні.
Ви мрієте про якусь дивну країну, ідеалізуєте, та потім плачете разом з цитатами померлих героїв над її образом. І всім нав.язуєте цей плач . От, мовляв, побачте як міцно ми тут вміємо любити, от так і ви повинні.не більше не менше і саме під прапорами героїв .
Ви самі собі протирічіте. Якщо вам все одно скільки вас націоналістів і більше не треба, то поклоняйтеся своїм прапорам у своїй Галичині, наприклад. Навіщо ж тоді, якщо у вас немає цілі згуртувати під ці прапори інших. іздити з ними кругом Україною. Чи то тільки і ціль, що бунтувати схарапуджених овець. Нащо тоді , якщо є свої герої. читати про А.Македонського, та вибачте, робити помітки, а як змогли більшовики прийшли до влади. Та багато змогли ваші герої? А може треба шукати інші шляхи. Смішно думати про кулемети, якщо вас одиниці.
До того ж, от наприклад, більшовики прийшли до влади з розумом. Вони не кричали, що царь батюшка такий-сякий, голосуйте за нас і підтримуйте. Вони піднімали економічні лозунги "земля-селянам, заводи робітникам". Вони пройшли шляхом хитрощів - Листівки, тайні організації, наклепали своїх мучеників, яких царська влада посаджала по тюрмах, по каторгам. Результат всі знають-перемога.
А ви ідеалісти- утопісти. яким шляхом ви йдете, якими стежками крадетесь, і, взагалі, чого хочете.
От ви кажете,що Свобода-це сайт націоналістів, а померанчевим не треба сюди. До прихода на форум, я сама себе відносила до націоналістів. Та не знала, поки не стикнулася з кількома, що є ще й націоналістичні націоналісти. Я гадала, що ідеї озвучені цією партією: визнання геноциду, захист українців, захист мови ,це і мої ідеї, тому я тут за адресою. А ви мені - от ворот поворот, мовляв померанчевих ми тут не чекаємо.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 12:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
і ось таке розчарування ...
:)
Таня Танюша написав:
По перше, хочеться спитати модераторів сайту, чому російськомовні тексти ви переводите українською, чому звужуєте коло тих, хто хоче знайти однодумців , хто може хоче висловити наболіле, але спілкується російською.
висловити наболіле, але навмисне пише російською, хоч вміє українською?
Вам би краще було, щоб російськомовні дописи видалялися?
Вам не здається, що у ваших думках забагато егоїзму? - Адже всі повинні знати російську, щоб прочитати ваш допис, а українську бач знати можуть і не всі.
Таня Танюша написав:
Тож тим хто вміє розмовляти тільки російською
Тобто ви хотіли сказати, - які принципово розмовляють тільки російською, вигадуючи тисячу причин, щоб не розмовляти українською?
Таня Танюша написав:
а їх таки багато і вони таки українці.
тих що не розуміють російську також багато, і до речі вони також українці. Не бандіти! Не бандєровци, не петлюровци, не мазєповци, не зрадники! Українці!
Тих що не розуміють української... не розуміють! їх важко назвати українцями. Швидше їх можна назвати мешканцями України.
Таня Танюша написав:
По-друге, чому такі теми форуму, як "Російська мова іноземна, або псяча?" взагалі мають місце на сайті і ви їх не відкидаєте, як сміття.
Лише в дискусіях народжується істина.
Таня Танюша написав:
Гадаю на Ваш сайт заходять потенційні прихильники
розумні люди не роблять поспішних висновків. Сім раз міряють, а лише потім роблять висновки. Люди із низьким рівнем інтелекту, не здатні ні на що. Їхнє місце - це шеренга ПР чи комуняк, вартістю 75грн за год.
Таня Танюша написав:
замислитесь про те , шо українці живуть не тільки на Західній Україні.
згідний. Але на Заході їхній відсоток інший. Це не наша і не ваша вина. Це вина загарбників України.
Таня Танюша написав:
Але потрібно розум мати та хитрість, щоб вигравати, отримувати і в подальшому перемоги.
усе треба робити з розумом. Хитрість, брехня, підпільність? якщо ми переймемо ці риси, тоді чим ми будемо відрізнятися від наших ворогів?
Таня Танюша написав:
Далі, Свободівці, не зациклюйтесь на мовному питанні
Далі? Мабуть ви хотіли сказати - "Знову", "В черговий раз я на цьому наголошую".
Таня Танюша написав:
А тепер прохання. Хочу знати, чи багато вас таких нетерпимих, ненависників, з якими вже стикнулася на вашому форумі
вам одразу дати досьє на усіх? чи давати на кожного окремо? чи може будете такі ласкаві і розберетеся самі в тому "хто є ким"? Ви кажете що читали "Залишенця", то ж не буду вам нагадувати щодо "засланих козачків". Адже форум відкритий для усіх.
Десь в нас тема була на форумі, присвячена тому "як розпізнати троля". До речі "Діда Володю" я вважаю тролем... Звісно ж в нього на чолі не написано, але... Та й щодо вашої персони ще всі приглядаються.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 13:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю. Я навмисно писала російською, тому що я з регіону російськомовних.А ще, щоб краще вас, западенців, пізнати. Пізнати чи дійсно у націоналістів ненависть охоплює всіх хто думає окремо.
Я прийшла на форум не для того ,щоб разом з вами кричати гала-гала, вперед, слава героям. А прійшла щоб з вами ближче познайомитись, та поділитися своїми спостереженнями. Може я і здалека, та живу я між заходом та сходом, майже як арбітр у сторонці.Тож і бачу , можливо , те що не помічаєте і не хочете помічати ви.
Ви себе вважаєте високоінтеллігентною елітою нації. А інші, хто не доростає, або не встиг дорости -вперед у шеренги партії регіонів? Ви ще один теоретик прямостящої І. Фаріон. Я вважаю, щоб стати газдами на своїй землі не треба цуратися різних методів боротьби. Світ не в Карпатах зародився!
В Японії є така приказка ( а японці дуже розумна нація) "Чим нижче пригнешся, тим скоріш виправишся".
Якщо ти гнешся, це не означає-ламаєшся. Я не маю на увазі прогинання перед владою!!!!, а то вже відчуваю. як ви мене зрозумієте. Я маю на увазі пересічних жителів України, котрі далекі від політики. Пам.ятаєте гарні були декабристи, прямо стояли герої, та занадто далекі були від народу. І революцію зробили інші...
Всіх пересічних вже задовбала політика і політики, але сумлінно кожні 3-5 років вони вилазять на виборчі дільниці і задаються питанням ( особливо розбратовані померанчеві, або до їх схільні) за кого голосувати. Тож заманюйте прибічників та симпатиків кожен день , кожен час. Та, борони Боже, їх відлякувати, чим займаєтесь ви регулярно і необачно.
Маєте серце гаряче, хай буде розум холодний.
.

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 18:54)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Тетяна,всі оті плачі,про які Ви з такою іронією пишите,це частина нашої душі,яка передалась по спадковості.Рід мого батька походить з Кубані,але він,на відміну від Вашого чоловіка,не вважав себе росіянином.Його два рідних дядька були з сім*ями розкуркулені і вислані до Сибіру,а батько поліг під Москвою,а тому йому були досить не чужі і наші западенські цінності.Скажіть чесно,Ви єврейка,бо в мене склалось таке враження?Ну важко,аби Македонський був для мене героєм.Хіба в школі.Тепер-то тільки геніальний загарбник.....Більшовики прийшли до влади завдяки терору.Ви неуважно читали Шкляра на рахунок заручників(отвєтчіков)з сімей повстанців...Напевно,одним оком поглядували на серіал на Інтері...:)
------------------------------------------------
До того ж, от наприклад, більшовики прийшли до влади з розумом.
Вони пройшли шляхом хитрощів - Листівки, тайні організації, наклепали своїх мучеників, яких царська влада посаджала по тюрмах, по каторгам. Результат всі знають-перемога.
А ви ідеалісти- утопісти. яким шляхом ви йдете, якими стежками крадетесь, і, взагалі, чого хочете.
--------------------------------------------------
Но і де тут логіка?Цей розум був оплачений мільйонними жертвами...
Не образьтесь,але Ви пробуєте нав*язати якісь космополітичні погляди,
та переплутали*РАЗОМ НАС БАГАТО* з націоналістами.Нас не багато,але ми дійсно разом.Ось ми разом з тролем Шугаєм,робимо що в наших силах.Ще й навіть жартуємо.Ось я в поті чола,тру надпис на тому ж чолі,не хочу,аби Шугай бачив,що і в мене такий,як у нього...Де ж Ви побачили сльози?
Ми прихильників не заманюємо,ми привертаємо своїми ідеями і справами...

Востаннє редаговано: дід Володя (12 березня 2013, 15:49), редаговано 3 раз
Ліна

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Світ не в Карпатах зародився і застив навіки. Кулібіни, не треба вигадувати велосіпед, агов , він вже є!
В Японії є така приказка ( а японці дуже розумна нація) "Чим нижче пригнешся, тим скоріш виправишся".
Та, борони Боже, їх відлякувати, чим займаєтесь ви регулярно і необачно.
.

Другий день спостерігаю за дискусією. Вже кілька разів пролунало: "западенці", "світ у Карпатах", що викликає подив. Чому Ви регіоналізуєте українську ідею? Біль Голодомору тридцятих, який не заторкнув Галичину і Волинь, страждання катованих, виселених українців "приєднаних" територій - це спільна трагедія українців. В Києві з нагоди сімдесятиріччя УПА пройшов марш, у якому взяло участь кілька десятків тисяч киян. А ще на початку дев'яностих добрий ґрунт мали кимось поширені чутки, що прийдуть "бандери" і почнеться різня. А отже, не прогинання і замовчування, а чесна і діяльна постава науковців, митців, громадських діячів далася взнаки. Напівправда - це неправда, на якій путньої держави не побудуєш.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 16:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя.От силюся я побачити і що ж ви таке робите з Шугаєм. Під мікроскопом хоч видно? А якщо ви дійсно, без шуток, дієте, то чи на користь України? Вірніше, а чи буде з того користь Україні?
Разом нас багато, то це не значить ,що це погано і для націоналістів. Чи ви гадаєте, що таких єлітних українців повинно бути якесь означене число, для чистоти нації. Але ж ви такіж люди, як всі українці. Не треба гордитися і відсторонюватись від світу, і чекати щоб на вас дивилися як у музеї. Будьте простіше і до вас потягнуться... українці.
Про сльози, то це образно і не зовсім про вас, але схожість з вами є , а саме у пафосі, з яким пишете.
Про Шкляра. То я ж і кажу що ви враховуєте і чуєте тільки те ,що почули від своїх. Про террор то це ви зря. Однім террором вони нічого не зробили. Я мала на увазі,як вони прийшли до влади,а не те ,що почалося потім. Саме приход до влади мене і турбує.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 17:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя. Щодо еврейки. Логіка така: одеська область _ весела вдача- діагноз-еврейка. Ви не уважний, пиши -пиши вам свою родословну до п.ятого ,пам.ятного мені, коліна ви знов -єврейка. Здрасьте.Так, в нашім краї їх багато (було, виїхали всі). Ті, кого я знала, були доволі харизматичні особистості. За що їх поважаю. Нічого поганого за ними не помічала. Навпаки, таким характерам, могли б позаздрити деякі українці. Ну про це якось розповім, якщо буде цікаво.
Щодо псячої мови. У вас же на форумі у всіх вже сформований свтогляд. Мало того, ви тут майже всі однакові, виключаючи деякі розбіжності. От, якщо ви дискутуєте, багатьох схиляєте на свою точку зору? Правильно ні. Поговорили ,висловились, розбіглися. Істина в спорі-то народжується теоретично, та десь відлітає, як сизий дим. Став чоловік коло свого двору, та й дивиться на кучу навозу. То те псяче, ні коняче, ні свиняче. Та візьми , чоловіче, совок та віник, та вимети, поки не так насмерділо.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 17:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліно. На вищезазначені Ваші слова я написала на форумі "...І.Фаріон.Але!!!" Вибачте, але як відповідала би , то повторювалася.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Шугаю. Я навмисно писала російською, тому що я з регіону російськомовних, а ще тому, щоб розбурхати - розворушити вас на розмови
Ви не є першою на цьому форумі, із тих які починали так само, і з тією ж самою метою.
Цитата:
наблюдениями, наблюдатель
спостереженнями, спостерігач. є багато електронних перекладачів, які пришвидшать процес вивчення української.
Цитата:
Але в мене розвинені аналітичні здібності.
так. ви всіх нас об-хитрили.
Цитата:
ви себе вважаєте високоінтеллігентною елітою нації
ми вважаємо себе українцями. немає таких термінів як "елітний українець" чи "інтелігентний українець"... є лише <українець>
Цитата:
Чим нижче пригнешся, тим скоріш виправишся
так. прикро що не всі розуміють суть цих слів. Я б застосував цей вислів до усіх тих українофобів, які чомусь живуть в Україні і мають українські паспорти.
Цитата:
колись, через десяток років, коли подохне останній ворог України... ми всі заживемо у спокійному ліберальному світі.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай. Дід Володя. Що це Ви розбираєте мої написи на запчастини? Розкажіть краще як жили ваши предки-герої своїми словами, на невеличких прикладах. Без усяких посилань на сайти. Посилання, це не цікаво. Хочеться відчувати це!!!!, зі слів хоча б потомков очевидцев, реальних людей.

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 18:58)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну подобається Вам Ющенко,який мав нас за*маленьких українців*,то то є Ваш головний біль.Ось і пішов *ліс білити*.як тут на форумі говорять,завдяки цим вдячним маленьким.Вана теж хотіла погратись в месію-он місить подушку в Качанівській.Мені до них немає діла,я їх не сприймав і далі не сприймаю.
Будьте простіше,відкритіші.Скажіть,що Вам не подобається,що Свобода набирає обертів,стає більш сильною і популярною.Вам подобаються такі м*якохребетні як Кириленко,чи Катеринчук.Більш толерантні,помірковані,прогнозовані лапочки....Тоді,що Ви робите тут?Вирішили перевихованням зайнятись?Ой дарма.Погостювали в нас,ми були дуже Вам раді,а далі шукайте свого берега,будемо раді,якщо завітаєте наступним разом з якимись добрими новинами.А то виходить,що хочете бути націоналісткою,розмовляти російською,толерувати різних пройдисвітів,кланятись нерозгинаючись.Це нагадує недоукраїнщину,тобто малоросійщину.Для чого то пристосуванство?
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2013, 22:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя.
От ви все перевертаєте мої слова догори дригом, приписуєте мені любов до лапочок, клеїте брехню "кланятись не розгинаючись". Прощаю. Але, наперед думайте, що пищете. Ви ж не у войнушки граєтесь іграшковими пістолетиками. Люди, то не іграшки, а слова вражають не менш за кулі.

Редаговано: Таня Танюша (15 вересня 2013, 19:00)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,