•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Особисто Олегу Тягнибоку

Автор Повідомлення
Одружений

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Олеже Ярославовичу!
Останні події в Україні примусили мене звернутися до Вас. Я, як виборець який голосував за партію ”Свобода”, хочу сказати наступне.
Ви пройшли в Верховну Раду, і цим здобули унікальний шанс проявити себе та партію. Коли я голосував то в моїх переконаннях було те, що ні ”Партія регіонів” зі своїм лідером ні блок Ю. Тимошенко в повній мірі не відстоюють національні інтереси України. Країні потрібні особистості, які не будуть лізти поперед батька в пекло в Європу чи Росію, а будуть радикально впроваджувати ідею національних інтересів. Більшість киян і виборці центральних областей, на мою думку, через це і голосувало за Вас і вашу партію.
Опозиція спільними зусиллями, блокуючи парламент добилася відхід від кнопкодаства в парламенті. За це я дякую Вам, Батьківшині і головному ініціатору В. Кличку.
Разом з тим, подальше блокування парламенту та вислови з боку партіі «Свробода» щодо необхідності розпуску парламенту, а також гасла типу «народ вставай та йди в бій» сприймаються дуже однозначно. Ви хочете переграти вибори на свою користь, ідучи на поводу «Батьківшини» при цьому витративши наші кошти та марнуючи час. А в нас зараз біда! Підписаний завдяки Ю. Тимошенко газовий контракт вимагає термінових та рішучих дій з боку всіх гілок влади для його розірвання чи внесення до нього змін. І Ви це розумієте та все одно ідете на відволікання народу від істинних загроз. Опозиція взагалі нічого на камеру не говорить про методи вирішення проблем з розрахунками за поставки природного газу, і тим самим, відхилилася від газових проблем, а це – суверенітет України. А потім що, разом з ”Батьківщиною” будете народу казати, що ось, дивіться до чого привів Янукович та компанія?
Ваша бездіяльність в вищезазначеному напрямку кладеться на Вас ярмом відповідальності за бездіяльність. Розставляйте крапки над “i”, народ все знає і те що накоїла пані Тимошенко. Я цей контракт особисто перечитав і висновок зробив.
Коли Ви тільки прийшли до Верховної Ради, то заявляли що партія ”Свобода” буде діяти самостійно і друзі в Раді тільки на деякий час. Сьогодні вже треба відходити від усякого політв’язнецтва у висловах та розірвати союз з ”Батьківщиною”. Ви знаєте за що сидить Ю. Тимошенко і народ все більше це теж розуміє. Народу не треба спекуляцій, демонстрацій і тарабарщини. Загралися всі вже! Ви самі не за цим йшли до Верховної Ради.
Зважаючи на вищезазначене, прошу Вас, шановний Олеже Ярославовичу, закликати всіх депутатів до Верховною Ради України і разом, навіть разом з партією регіонів, вирішувати невідкладні та болючі проблеми України.
енергетик

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 20:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Черговий "розчарований", з одним повідомленням . Судячи з дописів цих поцієнтів, у ПР сидять одні ідіоти і таких самих засилають на цей форум. Куріть бамбук
Шугай

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 20:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені також допис дуже сподобався. Особливо слова: "навіть разом з партією регіонів, вирішувати невідкладні та болючі проблеми України"
Це так мило. Я навіть просльозився. Це певно чоловік анюшки герман до нас завітали.
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Взаємовиключні поняття у пості, нагальна і болюча проблема України це ПР.

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2013, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я ніколи не голосував за Януковича та ПР за Тимошенко також, вона в свій час вбила українського товаровиробника коли було зменшено митні збори. Тепер м'ясо, помідори і все інше за кордоном купуємо. Не треба тут ображати та тролів пускати. Газова проблема зараз торкається всіх, це питання найважливіше зараз за інші. А в ефірах тільки про Власенка і мова, бідолага. Я ще до виборів знав що він суміщає посади але справа не в тому. З Власенком та Луценком можна питання вирішувати пізніше. Ви думаєте зараз борг 7 млрд. за газ? Може вже 8? Почитайте газовий контракт спочатку, його в інтернеті не важко знайти.
енергетик

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Я ніколи не голосував за Януковича та ПР...

Буває...
Тепер по суті - парламент працює уже 20 років, вам від цього стало краще жити?
Конкретно в цьому парламенті у ригів більшість, якщо він запрацює вам стане краще, чи Україні стане краще?
Для альтернативно обдарованих поясню ще простіше - Янукович створив прецедент, за допомогою ВАСУ почавши позбавляти депутатів їх мандатів. За короткий час в парламенті лишаться лише повністю ручні і лояльні йому депутати. Якщо парламент запрацює, то так і буде.
Ситуацію вдається втримувати лише блокуванням парламенту. Це розуміють усі. Ті хто це розуміє краще за інших, починають строчити "зойки душі", "розпачливі звертання"...
Ви вважаєте що тут сидять наївні люди?

ПовідомленняНаписане: 14 березня 2013, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо уявити сценарій перевиборів, то мабуть ситуація змінитця кординально, всі донецькі проголосують за Свободу і заговорять українською мовою. Браво!
енергетик

ПовідомленняНаписане: 16 березня 2013, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Якщо уявити ... то мабуть...

Я не гадаю, з цим до циганів.

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2013, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений згадав про борг 7мілярдів. Цей борг був ще до Юлі, а хто його створив. Тут вині всі. А хто віддав зі сховищ 13міл.куб. зі сховищ Фірташу. А хто взяв 550міл.$ на стадіон у Донецку. Валити все на ПОПЄРЄНІКИВ-легко.
Нехай Одружений зверне увагу, що нам залишить ця влада.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2013, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цього боргу до Юлі не було. Це перекручування. Цей борг більшою частиною створився за недобір газу Україною за контрактом Путін-Тимошенко. Контракт діє з 2009 по 2019 роки. І я не просто згадав цей контракт, чим далі Україна буде тягнути час тим більше буде борг. Фірташі, стадіони, Власенки зараз на другому плані.
Тиверець

ПовідомленняНаписане: 18 березня 2013, 20:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я думаю, ПР накрала уже набагато більше ніж 7 мільярдів.

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 03:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Ниття з намаганням перекласти відповідальність на інших. Адміністрація.]
Сергій Гребенюк

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 09:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну ви цікаві, людина говорить "Давайте заставляти їх усіх робити", а ви заходитесь в істериці - наших синочків не трогай - це святе, хай перше ті бяки роблять.
Та забудьте ви за назви партій - їх до цього було десяток і після цього скільки буде.
І здуються вони всі. Тому, що немає в них головного - інтересів держави.
Не інтересів людини, не економічної вигоди, а бачення, що саме потрібно для суспільства та змоги донести це людям.
Та говорити про це потрібно не тут. В мене таке враження, що форум створено тими ж ПРами, для того щоб відлякувати від "Свободи". Поясню.
Відсіювання тверезих поміркованих думок, ухиляня від політичних та економічних питань за допомогою істерії та розкручування цікавих але другорядних тем, нервові та образливі нападки на тих хто виказує думки невгодні їм (підкреслю, саме невгодні окремим особам, а не політичній лінії партії), неадекватна цензура форуму - ознаки того, що люди або від оманливого відчуття своєї сили "втратили береги", або це робота конкурентів.
Можна зачепити ще кілька деталей.
Якщо людина пише з помилками висуваючи недолугі провокаційні ідеї, але вставляє "совіти", "кацапи", "москалі" - ні правки, ні цензури немає, а якщо пишеш "давайте подивимось на аналітику і прогнози наших та російських вчених" - це вже флуд і тебе гамузом стирають.
Але така поведінка це підтримування інтелектуальної убогості та ознак деградації, що якраз і потрібно справжнім ворогам.
Чи коли говориш - не дивіться який в нього прапор і які в нього труси та що він говорить, дивіться на його дії та думайте про наслідки - це що теж флуд?
Я скажу, що таке флуд.
Флуд - це весь ваш форум разом з адміністрацією партії.
Тому, що в вас навіть немає сміливості називатись своїми іменами та взяти хоча б уявну відповідальність на себе.
Безстрашні і сміливі герої - як впевнено ви виступаєте за свої ідеї, аж дрижаки по спині йдуть.
Але по факту це мекання полохливих овець, які сміливі коли всі в отарі.
Я пишу під своїм іменем, я відповідаю за свої переконання, за свої слова, за свої вчинки та дії. Так мені подобається і так мене робота привчила.
Я сам відповідаю і не люблю коли другі сучаться, рахуючи себе розумними - час покаже ницість і мерзоту.
Про свої переконання я писав по всьому форуму - давайте реально оцінювати дані нам вихідні умови і здійснювати адекватні дії, незалежно від своїх нікому не потрібних пристрастей.
Якщо це форум тих хто називає себе сміливими патріотами, спробуйте написати від свого імені - ось він я, і вмене ось такі переконання та попробуйте аргументувати свою позицію.
Спробуйте, якщо мами не страшно. Чи може це ви тут ВЕЛИКИЙСТАШНИЙФАШИСТ, а фактично тільки "умняки" ганяєте. Так я це теж вмію, це не цікаво.
Тому і пропоную, давайте говорити конструктивно.
Чи може це і справді те, за що мені дали меНдаль флуду - Бобік здох і форум це конвульсії від його безцільності і небажання партії давати гіркі ліки.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 10:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це ж треба, видалити мій допис охарактеризувавши його ниттям.Нехай люди кажуть ниття це чи щось інше. Дякую Сергію Гребенюку, мені на цьому форумі все теж зрозуміло, двічі дякую. А я тут більше вже писати не буду.
Фесс

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

02.04.2013 року відбувся мітинг біля Верховної Ради на вимогу провести вибори мера Києва, та до міської ради.

В мене виникло таке враження, що радикальність ВО Свобода, яка багатьом подобається та за яку дану партію підтримують починає потрохи згасати. А саме радикальність дій проти існуючої в країні влади на даний момент це те, що може нас врятувати та вивести з такої ганебної ситуації в якій опинилася країна. Такими мирними мітингами я вважаю вже ніхто нічого досягти не може. Нікого такими мітингами вже не злякати, вважаю, що на них Партія регіонів навіть не звертає увагу. Ставить навколо ВР зграю ментів, да побільше, і далі спокійно проводить антиукраїнську політику, приймаючи рішення, які їм потрібні. Що й було продемонстровано, коли постанову про вибори мера Києва не було проголосовано 02.04.13р.. Якби спалити декілька дорогих машин регіоналів, що припарковані біля ВР (та й ще куплені на наші звами податки) можливо тоді б вони звернули на нас увагу й перелякалися. А сніжки на голову, які їм летіли думаю мало справляють на них враження (хоча й ще раз підтверджують ненависть простих людей до цих паразитів), адже вони знають, що прийніті іми за цей день рішення в найкоротший термін приведуть до тітого, що у нас з вами не буде навіть грошей на жетони метро, яким ми б могли доїхати до ВР, щоб кидатися вних і це їх заспокоює.
Як, я розумію соціал-націоналізм, який є ідеологією ВО Свободи це є радикальніший вид націоналізму. От і не треба відходити від радикальності, яка прослідковувалася на протязі більш раніших акцій ВО свобода, тим більше, що серед суспільства я бачу тільки схвалення таких дій.
Причиною зниження радикальності в діях нашої улюблеої ВО Свободи я бачу в тому, що вони злигалися з Яценюком-єврейчиком, а як ми з вами знаємо євреї люди не надіїні ( і згодіні до будь-яких дії, що приносять більшу вигоду в даний момент) і при першій ліпшій нагоді вженуть в спину ножа, крім того вони присмиряють таким чином дії та настрої суспільства. Також не слід забувати, що Кличко, і я впевненний у цьому, не надійний партнер тому, що його можна підкупити або переманити дуже легко. Це стає зрозумілим навіть з його боїв в ринзі. Адже людина, яка явно підкупає своїх противників, щоб вони лягали на ринзі і в той й же час уникає справіді сильних бійців не може в умовах нашої брудної політики залишатися довго на одній стороні. Також це свідчить про відсутність будь-яких ідей. І вказує лише на поклоніння грошам.
Крім того, перед виборами президента розвалиться все товариство з Кличком та Яценюком із-за того, що спонсори Кличко та Яценюка однозначно хочуть бачити свою людину президентом, ніяк не менше.

Звісно що ВО Свобода це все розуміє. Головне, що треба так це робити ходи на випередження таким підлим діям, які однозначно будуть вподальшому зі сторони „удару” та „батьківщині”.
Єврейське- підлещування (як ми знаємо – це одна з найнебезпечніших збої в раках та устах „обраного народу”), мені здаєтья, проявляється в тому, що під час виступу на мітингу, Яценюк, Кличко, та всі інші хто насправді не підтримують ідеї соціал-націоналістів користуються їхніми гаслами такими, як „Слава Україні – Героям Слава!” та іншими. Використання чужих гасел можливо пояснити тим , що такі люди розуміють, що мітенгувальникам вони подобаються та їх буде підтримано, що з постійним використанням чужих гасел великим масам людей вони прищеплять думку в тому, що це їхні власні гасла та ідеї (а насправді вони такими не являються), що в свою чергу призведе до підтримки тією частиною суспільства, яке спочатку підтримувало ВО Свободу. Проявиться це все в у відтоці голосів виборців від ВО Свободи до „удару” та „батьківщини”, адже частина людей буде введена в оману що удар і батьківщина це таж сама ВО Свободу, а цього нам не треба, як ви розумієте. Тоді план підступних партнерів буде успішно виконано.
Неодноразово Яценюк і Кличко наголошували, що ідеї і погляди зі Свободою у них різні, то якого чорта вони використовують чужі гасла. А того чорта, що вони розуміють такий принцип, як: якщо довго говорити, що це моє, в кінцевому результаті всі у це повірять.

Хотів би я подивитися як Яценюка пітримали б мітенгувальники, якби він кричав гасла свого підступного та безідейного блоку на зразок „за Україну порву”, або „партій багато, батьківщина – одна”. А про Удар я вже мовчу взагалі.

Отже, як висновок потрібно сказати та попросити ВО Свободу, щоб вона не загрязнила свої ідеї в чортовому парламенті та не повязла в союзах з псевдоукраїнськими партіями та продовжувала безкомпромісно та прямолінійно відстоювати інтереси українців, а ми в свою чергу будемо вас всіляко підтримувати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,