•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Особисто Олегу Тягнибоку

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 13:02 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Фесс написав:
02.04.2013 року відбувся мітинг біля Верховної Ради на вимогу провести вибори мера Києва, та до міської ради.

В мене виникло таке враження, що радикальність ВО Свобода, яка багатьом подобається та за яку дану партію підтримують починає потрохи згасати......

радикальність аж ніяк не згасає. Але треба розуміти - в сучасних реаліях Свобода робить все можливе, аби змінити владу в країні МИРНИМ ШЛЯХОМ.
Це робиться для того, аби такі гарячі голови, як, зокрема, Ви, мали перспективу нормально жити, вчитись, працювати і ростити дітей, а не гинути в полум'ї чергової громадянської війни.

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 14:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фесс написав:
... продовжувала безкомпромісно та прямолінійно відстоювати інтереси українців, а ми в свою чергу будемо вас всіляко підтримувати.

Ви хлопці з своєї сторони получайте по пиці від мусорів, мерзніть і голодуйте в мітингах, а я схвально буду споглядати як ви мої інтереси відстоюєте. І якщо рівень вашого виконання мені сподобається і не трапиться можливість заробити шляхом продажу свого голосу, то я віддам його вам.
Що і довело недавнє голосування у ВР.
Сила, яка достойно буде відстоювати інтереси українців є, воля і розуміння щїї треба обрати є, а сили волі відмовитись від 100 грн і не продати голос нинішнім окупантам - нема.
"Будьмо!", сказав "зашитий" і випив свої 200 грам.

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2013, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зовсім, я не гарячкую. Вчора ми вже побачили на скільки дієві мирні засоби і який з них результат - ніякий по великому рахунку. А змінювати мирно прогнившу наскрізь державну систему в якій опери платять хабарі слідчим, щоб ті взяли їхні матеріали на розслідування!!!,такими темпами можна довго й нудно. При цьому кординально нічого не зміниться. Як ми бачемо свободівців менти вже почали тягати на допити за вчорашнє, пацанів в Сумах взагалі засадили за трафарети Яника. Так регіонали поступово всіх пересаджають. Щось у них методи не дуже мирні. Здавати українську землю американській фірмі "шелл" це мирний шлях? Він тихий, але не мирний по відношеню до нас це точно. Якщо "шелл" зайде в Україну зі своїми можливостями та ресурсами їх вже ніхто не зможе звідси вигнати. Це розуміє будь-яка тверезо думаюча людина.

А щодо громадянської війни то ти перегинаєш. Щось в Європі кожен мітинг супроводжується такими речами як кілька спалених машин і розбитих вітрин (шкода в Україні до цього ще не дійшли) і все добре, всі тупоголові політики розуміють, що народ не буде миритися з їхніми викрутасами і поступається.
А ми, після того як вони (регіонали) нас вчора кинули, пішли додому... Добре хоч опозиція трибуну заблокувала - молодці. ( я особисто не відчуваю ніякого впливу від роботи, або навпаки простою ВР поки що. Надіюся прихід свободівців все змінить). Як ми попускаємо їм такі речі, то чого ж це раптом ви думаєте, що в один чудовий момент вони стануть прислуховуватися до народу.

Ніколи такого не станеть, адже щомісяця виходять нові моделі мерседесів, які за щось треба купувати.
праві

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 09:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня.
Звертаюсь до регламентного комітету ВРУ, до голови ВРУ Рибака В., до керівників парламентських фракцій ВРУ Тягнебока О., Кличка В., Яценюка А. у звязку з тим что на зібранні ПР на вул. Банковій 04.04.2013р. о 14год. 8 хв. депутат Немилистовий(Немілистовий) заявив що він підприємець.
Відповідно до закону регламентний комітет ВРУ направляє на підпис голові ВРУ Рибаку подання про позбавлення депутата Немилистивого(Немілистивого) депутатських повноважень ,яке підтверджує ВСУ.
На відміну від подання на депутата Власенко у ВСУ не залишається запитать, так як на все уже відповів сам Немилистовий(Немілистовий) в своїй заяві на засіданні ПР на вул. Банковій 04.04.2013р. о 14год. 8 хв.

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 09:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
заявив що він підприємець.

ну то й що?
в Свободі нема депутатів-підприємців?
печеніг-вітер

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Дядя Ваня,а як правильніше-депутат-підприємець,чи підприємець-депутат?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Пане Дядя Ваня,а як правильніше-депутат-підприємець,чи підприємець-депутат?

одне і те саме
не бачу різниці
одне я точно знаю, жоден депутат не живе на депутатську зарплату :)
Дима Золочівський

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2013, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Події останніх років наочно показали наскільки сучасна Україна неблизька від самодостатньої незалежної держави. Провладне політичне угрупування, що іменує себе «Партією регіонів», проводить політику реставрації устроїв СРСР і УРСР. Зайве нагадувати що це єдина партія, що практично безконтрольно використовує адмінресурс. Сумно і смішно дивитися на колишніх радянських держслужів, їхніх колег по підлеглому бізнесу та інших ідейних бійців за місця і зарплати біля державної годівниці, яких як баранів зганяють на мітинги та інші заходи на підтримку режиму. У радянські часи така практика була тотальною, регулярної та повсюдною.
Обговорювати пов'язані з нею ефекти та їх наслідки абсолютно марно − вони можуть призвести лише туди, де вже зараз знаходиться СРСР і КПРС.
Україні та іншим державам пострадянського простору необхідно законодавчо і конституційно виключити цю безглузду традицію минулого шляхом прийняття етичного кодексу, обов'язкового для чиновників усіх рівнів, та забезпечити його виконання. При цьому бажано щоб держава не розвалилося остаточно або не перетворилося на маріонетку якої-небудь великої держави чи придаток місцевих мафіозних кланів. Тому, хто це зробить можна сміливо давати звання героя і ставити пам'ятник навіть при житті.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2013, 22:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олекса Ярославцев: День народження в Олега Тягнибока
http://www.poryad.com/?p=21898

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику