•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Блаженні миротворці

Автор Повідомлення
Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 14:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У запалі нелюбові до усього не нашого згадайте
Ісус Христос каже: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. Евангелія від Св.Матвія, 5.9

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Людмила Петрівна, ну в якому світі Ви живете?
Не існує миротворців-є загарбники!

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 16:52 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

А де це Ви побачили "запал нелюбові" ?

Навпаки - ми дуже любимо всіх ворогів, українофобів, крадіїв і т.і.

І, згідно з Біблійними традиціями, вважаєио, що чим сильніше їх покараємо, тим краще проявимо свою християнську любов до них.

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ісус Христос говорив також: "І пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить..." (Ів.8.32).
А правда полягає в тому, що коли "наше" намагаються зробити "не нашим" ті, для яких усі усюди, де ступає їхня нога, є "нашими", - нам слід давати рішучу відсіч.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 березня 2013, 19:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

" А де це Ви побачили "запал нелюбові" ? "

Знаєте,що це таке? Це кожна людина підкладає соломку під свою
дупу.
Але не хоче бачити,що коїться навкруги.
У мене постійно стоїть перед очима один випадок:
коли ще я їздила метро.
Я колись була файна фіфа,вся у білому і їздила транспортом:)
Так от: стою,тримаюсь за поручень-і тут мені дитятко,яке сидить
на колінах у мамці переді мною,починає своїми черевиками
бруднити мені сукню.Спеціально.
Кажу-малий,ти себе погано поводиш.
Не буду все пересказувати...
Мамці я пояснила,що проблема не в мені і не в брудних
черевиках дитини.
Проблема у культурі і відношенні один до одного.
Поки будемо паскудити .І залишатися не культурними,
тобто не поважати самі себе,
то і будуть не поважати нас, хто завгодно.

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 00:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Людмила Петрівна написав:
У запалі нелюбові до усього не нашого згадайте
Ісус Христос каже: Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. Евангелія від Св.Матвія, 5.9
Цитата:
Людмила Петрівна,Ви заторкнули важливу тему,але вона сьогодні не в пошані у наших політиків,не тільки від партії регіонів але й з боку опозиції. Ми можено впевнено сказати що,по іншому з супостатами просто не можливо!!!. Та я вірю що обовязково прийде той час коли, миротворці будуть незважаючи на супротив чинити мир і мир затверджений у законі подарує нашій змученій країні добробут і впевненість у заможньому завтрашньому дні. Та місія миротворця може поширюватись і на весь світ... Питання чи потрібно це людству? коли зло впевнено набирає оберти?,воно просто подобається людям більше ніж добро. Тому це важкий але дуже важливий шлях!

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2013, 10:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Усьому свій час, і час кожної речі під небом. Час розкидати каміння і час визбирувати каміння; час обнімати, і час ухилятися від обіймів. Час любити і час ненавидіти; чаc війні і час мирові (Книга Екклезіястова 3. 1, 5, 8).

Я спостерігав і слухав: Не говорять вони правди, ніхто не покаявся за своє безчестя, ніхто не каже: Що я зробив? Кожний завертає на свою стежку безоглядно, мов кінь, що кидається в битву. І лелека під небом знає свою певну пору, і горлиця, і ластівка, і журавель пильнує час, коли їм прилітати, а народ Мій не відає ухвали Господньої. Як ви запевняєте: Ми мудрі, і закон Господній у нас? Та ось, брехливе писало книжників [і його] обертає на лжу. Осоромилися мудраки, знітилися і заплуталися в тенетах: Ось, вони відкинули слово Господнє; тоді в чому є мудрість їхня? За це дружин їхніх віддам іншим, поля їхні – іншим володарям; тому що всі вони, від малого до великого, – усі віддалися зискові; від пророка до священика – всі діють лукаво. І лікують рану доньки народу Мого легковажно, кажучи: Мир! Мир! А миру немає (Книга пророка Єремії 8.6-11).
Іггор

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 00:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Час любити і час ненавидіти; чаc війні і час мирові

А Він такий терплячий,
Мов те бидло.
Нехай собі зажде!
За розкладом у нас - ненависть,
Попереду у нас - війна.
Хіба ж то наша воля?
Щоб світом правив сатана.
---------------------------

Боже Слово надихає.
От тіки,, чи вірно розуміємо? Чи не забуваємо про оту найбільшу заповідь?
Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 09:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Усім, хто відгукнувся на моє повідомлення, щиро дякую.
То ж були й горячи, як кажуть, голови й миротворні. Одне знаю й дітей у своєму християнському шкільному театрі навчаю: "То ж усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому ЗАКОН і Пророки." - Ев.від Св.Матвія, 7.12.
А ще знаю, що горячи голови так можуть отстоювати свої права, що й кричати готові: «Розпни Його!» Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кожен християнин має власне сприйяття теми "Християнство і суспільство, політика". Але для переконування інших слід мати аргументацію. Вирвана з біблійного контексту фраза Святого Письма не є достовірним висловлюванням.

Гідна уваги думка фахівця з морального богослов'я Петра Гусака.
Петро Гусак - старший викладач кафедри філософії в УКУ, кандидат філософських наук, доктор філософії, Ph.D.

Завершальний абзац його статті "Війна, мир і самозахист з християнського погляду":
"Прагнучи до встановлення миру в міжнародному та внутрішньополітичному вимірах, християни повинні пам’ятати, що мир не може бути самоціллю. Він є наслідком моральної доброти громадян і політиків, а також засобом – базовими умовами для розквіту культурного, релігійного та суспільного життя. Не можна прагнути «миру за всяку ціну», входячи в хибні компроміси та нехтуючи основними християнськими та загальнолюдськими цінностями".

Стаття тут:
http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t192.html
Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 12:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Людмила Петрівна, ну в якому світі Ви живете?
Не існує миротворців-є загарбники!

Шановна пані Шкода! Хіба сьогодні світ, у якому ми з Вами живемо, і який зветься цивілізованим, чимось відрізняється від того, яким він існує вже тисячоліття? Завжди, у всі віки, було зло (загарбники) й добро. Але людство познало людинолюбну мораль Христа. Що до мене, то я хочу бути в колі добра, милосердя та справедливост,і і я вірю в їхню творчю силу. І ніхто мене не переконає, що такі цінності можна встановити зброєю, яка здібна тільки на те, щоб стерти усе на порох. Я вам жадаю здоровья та усіх земних благ. Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 12:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

Гідна уваги думка фахівця з морального богослов'я Петра Гусака.
Петро Гусак - старший викладач кафедри філософії в УКУ, кандидат філософських наук, доктор філософії, Ph.D.

Завершальний абзац його статті "Війна, мир і самозахист з християнського погляду":
"Прагнучи до встановлення миру в міжнародному та внутрішньополітичному вимірах, християни повинні пам’ятати, що мир не може бути самоціллю. Він є наслідком моральної доброти громадян і політиків, а також засобом – базовими умовами для розквіту культурного, релігійного та суспільного життя. Не можна прагнути «миру за всяку ціну», входячи в хибні компроміси та нехтуючи основними християнськими та загальнолюдськими цінностями".

Стаття тут:
http://bohoslov.org.ua/distribution/topic-t192.html

Браво !!!

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 13:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А ще знаю, що горячи голови так можуть отстоювати свої права, що й кричати готові: «Розпни Його!» Людмила Петрівна

Я Вас заспокою - слова так і залишаються словами
далі лозунгів і закликів справа скоріше за все не піде

Цитата:
Не можна прагнути «миру за всяку ціну»

вважаєте що хороша війна це краще поганого миру?
Людмила Петрівна

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 13:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Ліна"]Усьому свій час, і час кожної речі під небом. Час розкидати каміння і час визбирувати каміння; час обнімати, і час ухилятися від обіймів. Час любити і час ненавидіти; чаc війні і час мирові (Книга Екклезіястова 3. 1, 5, 8).

Я спостерігав і слухав: Не говорять вони правди, ніхто не покаявся за своє безчестя, ніхто не каже: Що я зробив? Кожний завертає на свою стежку безоглядно, мов кінь, що кидається в битву. І лелека під небом знає свою певну пору, і горлиця, і ластівка, і журавель пильнує час, коли їм прилітати, а народ Мій не відає ухвали Господньої. Як ви запевняєте: Ми мудрі, і закон Господній у нас? Та ось, брехливе писало книжників [і його] обертає на лжу. Осоромилися мудраки, знітилися і заплуталися в тенетах: Ось, вони відкинули слово Господнє; тоді в чому є мудрість їхня? За це дружин їхніх віддам іншим, поля їхні – іншим володарям; тому що всі вони, від малого до великого, – усі віддалися зискові; від пророка до священика – всі діють лукаво. І лікують рану доньки народу Мого легковажно, кажучи: Мир! Мир! А миру немає (Книга пророка Єремії 8.6-11).[/quote

Шановна Лина! Все, що Ви привели було до того, як мир пізнав Христа, самого Великого і людинолюбного Вчителя моральністі. І я у своєму житті стараюся кожний свій крок звіряти з його повчанням :"Блаженні миротворци..."[/u][/i]

ПовідомленняНаписане: 21 березня 2013, 13:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
як мир пізнав Христа, самого Великого і людинолюбного Вчителя моральністі

зауважу, що політика не має ЖОДНОГО відношення до людинолюбові і моральності

і нехай мене поправлять якщо я не правий

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь