•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про царя, Мілу Куніс, Гайтану, батько Махно і таке інше.

Автор Повідомлення
Олвіт

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2013, 16:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво, але я теж бажав би знати, якої національності наші депутати. Не з приводу,
чи агенти вони Москви чи щось інше? Зовсім ні. У нас на Русі (Україні) вже з 12 віку
немає ладу як раз з цього приводу. Можу назвати завдякі кому - славетним Рюріковичам.
Багато чого вони зробили на Русі. Річ не в
тім. Не тої нації були царі ті та князья. Був здивований, коли прочитав в Біблії, що
коли Ізраїль просився у бога дати їм царя, то Господь відповів, щоб вибрали царя собі
із середи народа свого. У нас ця божа порада не була тоді відома та врахована. Але
закон є закон. Тим більш закон божій. Батько Рюрікович бажав для своїх синів тільки
найкращого, тому кожному дав по надєлу - князівству. Маленькі були князівства, та
подалі від Русі - на північі у медвежіх кутах. Батько - князь планував розширити
свої володіння на північь та схід. То була експансія Русі на нові землі. Русь же
батько-князь залишив за собою. Окраїною була як раз Москва і іже з нею. Коли
батько-князь пав і ми відійшли до князя літовського, то ніхто з Рюріковічей не
заступився за Русь. Князья-сини сиділи у своїх землях і попуківали від задоволення
та страху. Раділи від того, що над ними тепер тількі бог, а боялись тому, що
розуміли свою слабкість проти сильних ворогів. Мабудь від тоді пішло прислівья -
моя хата з краю, нічого не знаю. Князь літовський звісно теж не був россом.
Тому проміняв нас з легкістю на цицькі панночкі Ядвіги. Так Русь опинилась під
страшенною тиранією Речі Посполітої. Не було гірше часу для нас, як під поляками.
Так і до нині не ті царі в нас. Царь разом з Радою повинні бути патріоти з тітульної
нації. У нас
тітульні - це росси (корінні, північні та білі); в Криму - росси, татари караїми і
кримчаки. Ще євреї, бо на то є промисел божій. Я пропонував би прєм'єр- міністром
назначати тількі єврея. Найкращій прем'єр всіх часів і народів був Іосіф - єврей
у фараона. Щодо батькі Махно, то він вважав, що з розвитком місцевого самоврядування
партії відійдуть як рудімент. Був правий. Яка б гарна партія не була, вона буде
працювати спочатку на себе, як любий орден, а потім на громаду. Прийшов член до влади
- поклади
партквіток і займайся громадою. Міла Куніс та Гайтана, якщо народились в Україні і
виросли між нас, то ми маємо пишатись такими квітками. Бо де кому народитись -
то від бога і тому вони наші дівчата. А хто не згоден з богом - той хай спочатку
спробує попісати проти вітру, а потім зробить виводи.

P.S.Прошу пробачити мою українську.[/b]

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте, пане Азіров, чи це ви?))
Олвіт

ПовідомленняНаписане: 06 вересня 2013, 21:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[У нас спілкуються українською. Адміністрація.]

ПовідомленняНаписане: 06 вересня 2013, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Друже Олвіт, якщо не шкода, відкрийте джерела своїх чудернацьких історичних знань.

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 20:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Градижчанин написав:
Друже Олвіт, якщо не шкода, відкрийте джерела своїх чудернацьких історичних знань.

Якщо Ви вивчаючи історію не розмірковуєте над прочитаним, то Ви не навчаєтесь нічому. Тільки тренуєте пам'ять. Хоча, це теж у житті згодитись може.

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2013, 03:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олвіт, з вашою "пам'яттю" - можна сміливо йти в найближчу клініку на прийом до психіатра... так про всяк випадок.

Мені молодим помирати
Олвіт

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2013, 19:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спасибі, пане доктор Кайзер Батькович. Так мабуть і є: якщо Ваша думка не співпадає з іньшою, то іньшому треба лікуватись. Наша Батьківщина чимось нагадує клініку, де лікуватись потрібно багатьом. Раз вмієте ставити діагноз, то вчиться і лікуйте.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 02:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олвіт написав:
Спасибі, пане доктор Кайзер Батькович. Так мабуть і є: якщо Ваша думка не співпадає з іньшою...

Не переоцінюєте свої можливості, у вас нема власної думки.

Мені молодим помирати
Олвіт

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:
Олвіт написав:
Спасибі, пане доктор Кайзер Батькович. Так мабуть і є: якщо Ваша думка не співпадає з іньшою...

Не переоцінюєте свої можливості, у вас нема власної думки.

Зрозуміло. Ви - думаєте, я(ми) робимо те, що кажуть. Були б у мене свої думки або хоча б трохи пам'яті, сказав би що мені це щось нагадує.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,