•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

судебный иск

Автор Повідомлення
одесдуд

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2013, 08:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Надо срочно остановить рыговскую лавину лжи против вас. Путь один. Любое напоминание о Свободе в связке с фашизмом вы должны сопровождать иском в суд.Эти иски должны быть и против партии регионалов, и против журналистов и против любого кто лжё на вас. Ведь у вас в программе нет и духа фашизма. Делайте это срочно и последовательно,вплоть до европейского суда.Иначе они у народа выработают стереотип и тогда будет трудно.

[Мова спілкування нашого форуму - українська. Адміністрація.]
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

одесдуд написав:
Надо срочно остановить рыговскую лавину лжи против вас. Путь один. Любое напоминание о Свободе в связке с фашизмом вы должны сопровождать иском в суд.Эти иски должны быть и против партии регионалов, и против журналистов и против любого кто лжё на вас. Ведь у вас в программе нет и духа фашизма. Делайте это срочно и последовательно,вплоть до европейского суда.Иначе они у народа выработают стереотип и тогда будет трудно.

[Мова спілкування нашого форуму - українська. Адміністрація.]

Добрий день, земляче.
Фашисти, це єдина образа та зачіпка, якою на сьогоднішній день можна завадити поступовому руху "Свободи" . Тож вони користуються нею всюди де не попадя. Більше вкусити нема за що.

Запрошую Вас на свої сторінки "Стратегія та тактика", та у розділі "Духовність і мова" "І.Фаріон...Але!!!" Буду рада поспілкуватися.

Окрема подяка АДМІНІСТРАЦІЇ, що залишили повідомлення у начальній формі. Якщо Одесдуду, так зручніше, і по-іншому він не вміє, то не видаляйте такі російськомовні повідомлення.

Р.М. Доречі, Одесдуд, я так само починала на форумі спілкування російською. Та українську знаю теж добре. Доволі легко перейшла. Тепер досить суттєво вдосконалила свою українську завдяки тому , що АДМІНи відмовили мені у прийманні повідомлень російською.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 14:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Позов до суду по якій статті?
А якщо соціал-націоналістами будут називати, це не так буде образливо?
Бо дійсно, називати соціал-націоналістів фашистами - це неподобство.
одесдуд

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 15:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дело в том,что мне 66 лет и я всю жизнь прожил и родился в Норлаге. Там сидело очень много украинцев,в том числе и мой отец Дидык Михаил . Я всю жизнь прожил в Норильске,а жена моя украинка.Пять лет мы уже на пенсии и приехали в Одессу. Нам дико,что так можно не любить свою Родину как её не любят одесские коммуняки. Поэтому простите,что я не пишу на мове. Но я всё понимаю,а учиться уже поздно И очень прошу обьявить войну вице-премьеру Вилкулу. Он демонстративно говорит только на русском языке и потребовал всё делопроизводство вести для него только на русском. Надо ,чтобы земля у него горела под ногами.
одесдуд

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 16:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я всё-таки посоветую керевникам во Свододы по каждому оскрблению вас фашистами подавать судебный иск и хоть гривну,но выигрывать. Иначе эти чудовища выработают у народа стереотип. Народ - то оттучен думать,особенно в Донбассе
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 16:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
хоть гривну,но выигрывать

дурна справа, тим паче з нашими забюрократизованими довгограючими судами
це який треба мати людський ресурс щоб такими дурницями займатися
бартка

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 16:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Змонтуйте сатиричного ролика з цим гавканням фашисти-нацисти.Один *гав*рига-один ГАВ справжньої собаки,аби то гавкання чергувалось,та й запускайте...
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2013, 19:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дід Володя, не придурюйтесь - пишіть під своїм ніком.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2013, 10:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

одесдуд написав:
Нам дико,что так можно не любить свою Родину как её не любят одесские коммуняки.

Пане Одесдуд! А це ніяк неможливо поміняти "одеських комуняк", на таких , як Ви з Норільська? Бо в них, у нашій сонячній Одесі, голови поперігрівалися. Спитайте, вони не хочуть туристами на екскурсію трохи охолонути?

В нас у місті жила і зараз живе одна сім.я. Займалися бізнесом, ліпили пельмені для ресторанів. Та була в них ВЕЛИКА мрія жити в Росії!!!...
Всім розповідали, як за чутками, там добре жити і багатіти. Назбирали трохи коштів,та виїхали десь до Калуги.
Що Ви думаєте, через рік, без надмірного гаміру та коментарів повернулися. Та знов за старе. Тишком ліплять свої пельмені...
Маю сподівання, що тихенько, про себе, нехай у глибинах своїх сердець, чи підсвідомо, благословляють тепер свою землю....
одесдуд

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2013, 06:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вы очень правильно отметили суть проблемы. Мы не устаём раскрывать их заблуждения. Они же только смотрят бесконечные сериалы,в которых бытпростых людей соответствует образу жизни лорда Кантанберийского. Они думают ,что глянцевый рекламный быт простых людей - это повседневный стиль жизни и не догадываются,что в 100 км от кольцевой дороги Москвы царит мрак грязи,мата,нищеты и беспробудного пьянства

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,