•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

рятуйте лелек!

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2013, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня,а звідки ви взяли що я не захищаю щурів?
Я і проти отрути.
Щури це такі маленькі тваринки,якщо вже існують,
то хай собі існують.
Чи ви з тих,хто бере на себе відповідальність вирішувати-
кому жити,а кому ні?
Жила у мене у садочку щуриха Юлька, розумна зараза:)
Зростала на моїх очах і харчах.
Потім народила,і десь у хаті,бо як полізли ці дітки зі всих щилин:)
Нац по три штуки вбивав за день.
І після цього Юлька пішла від мене. Мабуть образилася:(
Оце нормальне винищеня щурів.Природнє.

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2013, 17:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас у дворі хлопці полювали на щурів.Десь вони почули,що за кожного щура в "жеку" дають гроші.Назбирали цілий ящик.Пішли з тим добром в ЖEК,їх звідти погнали.Так вони ще тижднів з два з тим ящиком носилися,шкода було викинути.Знущалися над тваринками страшно-піоніри.

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2013, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так так піонери...
Невиправдана жорстокість, якщо не подобається,
то вбий одним ударом,але навіщо знущатися.
Крокодилів,тигрів,гієн,носорогів на них нема у Кривому Розі:)

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2013, 18:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли діти отримують задоволення від вбивства-це взагалі дикість.

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2013, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Діти такі,як іх виховують у родині.
Українцям не притаманна жорстокість.
Тож робимо висновки,з яких родин ці детятки.

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 10:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Щури це такі маленькі тваринки,якщо вже існують,
то хай собі існують. Чи ви з тих,хто бере на себе відповідальність вирішувати-кому жити,а кому ні?

Іноді доводиться на правах вищої істоти вирішувати і обитати між картоплею і дитинчатами невинного колорадського жука, теж тваринка між іншим.
Або яблуневим цвітом і колоніями тлі, бездушно обприскуючи деревцята, може разом і якусь мураху доведеться отруїти, але то не зі зла, нехай вибачає. Миші якщо лізуть в хату - доводиться труїти, не люблю як шкрябають вночі і гризуть усе, може ще якусь заразу розносять. Щурі точно розносять. А якби не було у Вас кота (алергія наприклад) - що б робили зі щуренятами? Дозволили б розмножуватись? Через рік їх було б стільки що по головах ходили б. Воно Вам треба?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 10:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про собак і кішок - я не проти їх існування, якщо вони не становлять загрози для мене і родини. Два живі приклади. У сусіда придуркуватий пітбуль, недавно порвав іншу собачку. Мої діти по вулиці гуляють, а той придуркуватий б"є головою в благенький паркан і несамовито гарчить. А до сусідської кішки бігають кавалєри з усього кутка, верещать і мітять територію, в пісочнику гадять і залишають яйця гельмітів. Поки що гуманно ганяю палкою, але настане день коли дістану рушницю і доведеться радикально вирішити проблему. На пляжі, де моє дитя може колпатися в пісочку - теж бродячі собаки залишають сліди. Може не купатися і на річку не ходити, щоб не дай Боже собачок не турбувати? А краще підгодовувати і написати скаргу якщо їх образять? Я звичайно гуманіст, але у всіх вищеперерахованих випадках я без найменшого вагання підписався б за утилізацію бідолашних тваринок, і рука б не здригнулася. А образити невинну тваринку просто так - Боже збав, або вбити горобця чи ластівку, або навіть шпаків що їдять виноград - мені вистачить і не жалко.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 11:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ви не подумали,що ваше чадо може заважати дитяткові тієї собачки?Краще не створювати конфліктів між мешканцями планети Земля.Якщо вже в певних випадках людина і змушена виборювати собі певну територію,то треба хоч вибачення попросити у самої Землі і в інших форм життя.

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А ви не подумали,що ваше чадо може заважати дитяткові тієї собачки?

боюсь що це вже проблеми собачат
нажаль :(
Цитата:
Краще не створювати конфліктів між мешканцями планети Земля.

Ви у комара який ссе Вашу кров теж вибачаєтесь чи вбиваєте? Чи гуманно дозволяєте напитися і полетіти геть щоб не порушувати карму і природний баланс всесвіту?
саме існування популяції людини - це конфлікт з природою
вже багато тисяч років
припинити цей конфлікт можна лише в один спосіб - припинити існування людської популяції в сучасному вигляді - залишити лише бушменів, папуасів і ескімосів, і то не всіх
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я стараюсь зробити так,щоб комарі наніч в дім не залітали,а на вулиці комарів не вбиваю.

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2013, 17:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Будемо дітям розказувати що в річках колись риба водилася, і щуки метрові, а також бобри, лисиці і дикі качки.
бобрів тра стрельнути бо вони прирівнюються до вовка-хижаки тай все,і шкура в них дешева...
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 травня 2013, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я з віком стаю все більш цинічною,
і розумію,що від таких індивідумів ,яким всі заважають-
точно нема захисту.
Вирубуйте зелену зону планети,знищуйте тварин...
як ви кажете для відвоювання вашого особистого простору.
Але пам"ятайте,що кожна рослина і кожна тварина
несе користь в екосистемі.
І ваші нащадки будуть жити в кам"яних "джунглях"
хмарочосів і вдихати кисень через трубочку.

п.с. вигадуйте не тривіальні методи боротьби:)
Наприклад,заважають коти?
Знайдіть пару гілочок валеріани і повісьте іх ненависному сусіду біля
паркану:)

ПовідомленняНаписане: 01 травня 2013, 20:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А,забула спитати. Вам тільки собаки заважають жити?
А Азаров не заважає?
То чого ви не гострите зброю проти нього?
Бо він сильніший за Вас. Правда?

ПовідомленняНаписане: 01 травня 2013, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Та ще і кралю нашу не помітила:)
Мигавка,а шо такоє?
Хлопці не люблять?
На бобрах вирішила злість зігнати?
Вони то тут при чім:(

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2013, 20:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Та ще і кралю нашу не помітила:)
Мигавка,а шо такоє?
Хлопці не люблять?
На бобрах вирішила злість зігнати?
Вони то тут при чім:(

Думаю після Великодня заміж виходити...
а бобри просто жахливі тварини-карасів їдять..

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,