•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про війну з атлантами або як раніше називалась Європа

Автор Повідомлення
В.М.Ш.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2013, 08:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго всім здоров'я!

Ця стаття - продовження статей "До питання про значення слова "варяг"" ( http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15508.php ) та "Із історії народу, ім'ям якого названо континент" ( http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15526.php ).

Як і попередня стаття, написана вона для вдумливого читача, який не лінується переглянути посилання та попередні статті. В іншому разі все викладене видасться незрозумілим або неймовірним.

Повинен відмітити, що моєї заслуги в написанні статей мало. Якби не Божа поміч - нічого не було б. Але потрібна інформація знаходилась сама, якщо я допускався хибного висновку - щось тормозило роботу, доки я не звертав увагу на помилку, або мені її вказували. Так було і цього разу. При розгляді питання - як семіти із сходу Середземномор'я прийшли на його захід - виникла проблема перетину Гібралтару. Відомо, що Гібралтар багаторазово перетинали величезні маси народу. Але як?

При детальному вивченні виявилось багато цікавого, що гарно пояснює багато незрозумілих дій (або бездіяльності) середньовічних людей. Наприклад, те що досить-таки довго (А. Степаненко вказує, що до початку XVIII сторіччя) Гібралтар був несудоходний - добре пояснює, чому Колумб поплив із Іспанії. Чи чому венеціанцям не повезло з колоніями. Чи чому Петро I вперто ліз до Балтики... Виявляється, коли в "античні" часи Середземне море було мілкішим - можна було помилуватися впадаючим у нього Гібралтарським водопадом...

Було ще кілька несподіванок. Про них і про знаходившихся у рабстві у хурритів семітах - тут: http://alternathistory.org.ua/o-voine-s-atlantami-ili-kak-ranshe-nazyvalas-evropa .

Редаговано: В.М.Ш. (07 квітня 2013, 09:35)
Татусь

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2013, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

"Вічний двигун" вигадують не інженери та науковці, а слюсарі-самородки. Відбувається це через нерозуміння останніми поверховості своїх знань.
Проте, на "вічні двигуни" буває приємно дивитись, бо створені вони дійсно вмілими руками.

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2013, 09:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
"Вічний двигун" вигадують не інженери та науковці, а слюсарі-самородки. Відбувається це через нерозуміння останніми поверховості своїх знань.

Я образив Вас, прийнявши за християнина? Вибачайте... Якщо у Вас досить знань - чому Ви ними не поділитесь, а обходитесь загальними фразами - "слабенькі джерела, вільне поводження з фактичним матеріалом" ( http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_15526.php )? Яке джерело Ви вважаєте потужним? А наведені в статті приклади показують, що вільно з фактами поводяться якраз традиційні історики. Надзвичайно вільно. А виконані людьми з технічною освітою дослідження якраз логічні і вбудовують розкидані істориками факти в струнку систему.
Татусь

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2013, 23:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Не бачив жодних розрахунків, виконаних "людьми з технічною освітою". Щоправда, пам`ятаю, що було посилання на статтю "сварщика, слесаря и т.д.".
Дозвольте зауважити Вам, що наукові статті в друкованому вигляді завершуються переліком джерел інформації. Складіть такий перелік для власних... Вибачте, розгубився, не знав, як написати. "Опуси" -- хамськи, до цього я не прагну. Дослідження -- не відповідає реальності. Най вже буде "стаття".
Так от, складіть перелік наведених Вами джерел до власних статей, відкиньте посилання на інтернет-версії періодичних видань, Вікіпедію та власні дописи, погляньте на те, що зостанеться, і, можливо, Вам не захочеться більше створювати фантастичних тем у розділі "Історія".
З повагою.

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2013, 19:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
Не бачив жодних розрахунків, виконаних "людьми з технічною освітою". Щоправда, пам`ятаю, що було посилання на статтю "сварщика, слесаря и т.д.".

От якраз цей "зварювальник, слюсар і т.і." при роботі зі своїми базами даних і використовував математичні методи. Додумався, як і Фоменко з Носовським (взагалі вважаю їх основною заслугою виділення математичними методами, хай і не досконало, сфальсифікованих періодів). Хоча я мав на увазі інше - люди з технічною освітою звикли вибудовувати логічні ланцюжки між причиною і наслідком. І їм нема потреби оглядаться на авторитетну думку свого керівництва. Звісно, ланцюжок може бути і хибним. Але це перевіряється при подальшому розгляді подій.

Татусь написав:
Дозвольте зауважити Вам, що наукові статті в друкованому вигляді завершуються переліком джерел інформації.

Після першої статті перелік є. Побачивши результат, скажімо так, розслідування - я зрозумів, що жодне академічне видання не стане копати під своїх основних авторів-істориків. Тому махнув рукою на правила написання наукових статей - на оформлення іде значний час, Хоча практично всі посилання на періодику та Вікі мають свої відповідності в наукових виданнях. Правда, написані вони не так популярно. Прошу також врахувати, що я розмістив статті не на сайті якоїсь академії, а там, де людям потрібна правда незалежно від наукоподібності статті.

Ви знаєте, першу правду про минуле я узнав не із авторитетних науково-історичних видань. Всі вони на той час писали, що Хрещатик підірвали при відступі в 1943 році німецько-фашистські окупанти. Тож розповідь киянина, який був свідком тих вибухів (його сім'ю німці якраз із Хрещатика і відселили за кілька днів до того) справила на мене враження. До речі, у ноьго була своя версія причин Бабиного яру: мовляв, коли німці почали гасити пожежі, їм кілька разів порізали шланги. Диверсанта спіймали. Ним був молоденький єврей. Взагалі вся підпільна організація виявилась повністю єврейською! От після цього, мовляв...
З повагою, В.М.Ш.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"