•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Повага до себе.

Автор Повідомлення
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2013, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Це не погане число,але небезпечне.От,бачите,на вас наїхала ШКОДА,але ви вижили.Вітаю!

Наїхала?!!! Дякую за те що розсмішили! ))) Ви пам'ятаєте для чого прийшов Остап Бендер в редакцію газети "Станок"?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 05:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій19 написав:
М.Джура написав:
Це не погане число,але небезпечне.От,бачите,на вас наїхала ШКОДА,але ви вижили.Вітаю!

Наїхала?!!! Дякую за те що розсмішили! ))) Ви пам'ятаєте для чого прийшов Остап Бендер в редакцію газети "Станок"?

Сергію,невже не відчуваєш сморід лайна сам від себе?

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 06:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені число "19" нашіптує,що Сергій не з Дрогобича.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 18:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Сергій19 написав:
М.Джура написав:

Сергію,невже не відчуваєш сморід лайна сам від себе?

Барабас раніше написав що Ви подібні на машину, яка випльовує кістки - це правда? Невже Ви така страшна? А якщо серйозно - шановна, я би не радив Вам мені хамити, бо якщо почну хамити я, то Ви будете бідна та блідна.
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 18:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

Не бачу логіки в цьому нашіптуванні: навіть якщо я і не з Дрогобича - і що з того? Якщо я б хотів написати не своє місто, то я би не став писати маленьке і нікому не відоме місто, а написав би (наприклад) Львів, чи Київ, чи Ялта-Одеса-Донецьк-Луганськ... Хай Ваш "нашіптувач", задасть Вам якесь питання на яке може відповісти тільки дрогобичанин, це найпростіший варіант встановити істіну, якщо, звичайно, Вас так цей момент допікає, бо особисто мені не дуже важливо хто і де мешкає.

Редаговано: Сергій19 (28 червня 2013, 00:00)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Важливо не те хто де мешкає,а те хто говорить правду,а хто лукавить.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 19:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:

А мені хтось нашіптує,що він не тільки не з Дрогобича,
а взагалі не знашої країни.
Я вже не пам"ятаю,бо борюся з цими вишкребками на всіх форумах,
чи писала?
Що всі,хто зазіхав на Україну чекала невдача рано чи пізно?
Римська імперія чому впала?
Бо була брехлива і зачепила інтереси Готів.
Хто такі Готи?-це кочевникі ,котрі вийшли з території України.
Готи ж просили по-людяному:-дайте нам землю,і ми вас не будемо
чіпати.
Римляни,як той Ющенко обдурив наших пращурів.
То,згини скотино!
І так завжди...
Доля поводиться з нами і карає наших ворогів.
Саме сумне,що у нас на території живуть-ху зна хто,
або іх послідовники, тому і не маємо тотальної влади.
Слава Нації!

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 23:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Шкода"]

чіпати.

Цікава думка, Ви звідки її взяли? Якомусь кваліфікованому історіку про неї казали? Він не сміявся? Свідомість не губив? :-)))
Сергій19

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Важливо не те хто де мешкає,а те хто говорить правду,а хто лукавить.

Це натяк на те, що десь, в чомусь, лукавлю я. Можна точніше, жах як не люблю всіх цих туманних фраз.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 23:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Сергій19"]
Шкода написав:

чіпати.

Цікава думка, Ви звідки її взяли? Якомусь кваліфікованому історіку про неї казали? Він не сміявся? Свідомість не губив? :-)))

Ваші кваліфіковані-як правило жидівськи науковці,
котрі не зацікавлені у відбудові справжньої їсторії.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 23:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Шкода"]
Сергій19 написав:
Шкода написав:

чіпати.

Ваші кваліфіковані-як правило жидівськи науковці,
котрі не зацікавлені у відбудові справжньої їсторії.

Істориків-українців у нас що, вже нема?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 06:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо вже говорити про готів,то перед тим як вийти з України,вони сюди зайшли і зруйнували древню цивілізацію,хоча,певно,й кровно поєдналися з нею.Але погоджуюся з тим,що кожен хто плюндрує нашу Святу Землю,отримував,і ще отримає покарання небес.Тільки для цього Українцям треба стати гідними дітьми цієї ЗЕМЛІ.Тут ми і повертаємось до питання самоповаги.

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Якщо вже говорити про готів,то перед тим як вийти з України,вони сюди зайшли і зруйнували древню цивілізацію,хоча,певно,й кровно поєдналися з нею.Але погоджуюся з тим,що кожен хто плюндрує нашу Святу Землю,отримував,і ще отримає покарання небес.Тільки для цього Українцям треба стати гідними дітьми цієї ЗЕМЛІ.Тут ми і повертаємось до питання самоповаги.

Якщо повертатися до питання самоповаги то якраз можна і почати з походження. Не зовсім розумію чому Шкоді так хочеться бути нащадком германських народів, які промишляли вбивствами та грабунками, але я, особисто, тішу себе думкою що моїми пращурами були східні слов'яни, гарні, миролюбні та працьовиті люди.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чиїми нащадками вони були?

ПовідомленняНаписане: 28 червня 2013, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Войовничий дилетантизм не є перевагою на нашому форумі. Дописувачу Сергій19 надається перепочинок від писання постів, але для вивчення матчастини. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,