•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

тато+мама

Автор Повідомлення
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 19:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго дня! Я вже давно відвідую цей форум. Прилинуло натхнення - вирішив написати нову тему. Вона для мене болюча. Бо без тата, а особливо мами нема майбутнього. Мої батьки люблять гроші. Я - фінансист і їх дуже добре розумію. Без грошей теж нема майбутнього. Але відкрита тема не про гроші, а про "родаків". Шнурками їх називати не буду: шкода кросівок. Я їх колись любив. Зараз мій інтелект розвинувся до такої межі, що тато і мама - це зайвина. Але за вбивство є якась там стаття Карного кодексу України. Я б вчинив щодо них бешкет, щоб знали, але шкода трьох циферок цього ж кодексу - 2, і 9, і 6. Підкажіть, куди мені йти. Чекаю на поміч.

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я свого тата обожнюю,можливо,тому,що серед живих його вже немає.Маму жалію,хоч вона для мене як іншопланетянка(вона з Землі,а я з якоїсь 813-ї).Взагалі,поки батьки живі треба встигнути їх побільше розпитати,щоб було потім про що розказати своїм дітям.Зараз найкраще жити від батьків окремо і ходити в гості.Не знаю,як раніше люди кількома поколіннями жили в одній хаті.
Ще у Р.Баха є таке поняття,як духовна родина,яка рідніша ніж кровна,і потрібно знайти цю свою духовну родину.

Редаговано: М.Джура (06 травня 2013, 22:12)
Процесс

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2013, 20:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
Я їх колись любив. Зараз мій інтелект розвинувся до такої межі, що тато і мама - це зайвина.

Привіт.

Наскільки я зрозумів - тобі погано. І погано не тільки у взаєминах з батьками, а взагалі - у житті.
Думаю, ти розумієш, що оце загальне "погано" сталося не через батьків.

Причина у тобі самому.

Є такий принцип сходинок - життєві процеси відбуваються послідовно. Робиш щось реальне - став на першу сходинку. Тут твоя точка зору міняється - дивишся на світ з висоти цієї сходинки. Тільки з цієї точки ти зможеш побачити наступний крок (сходинку).

Відклади проблему з батьками в сторону, та зроби щось реальне - прийми те, що причина у тобі самому. Це і буде перша сходинка. Коли станеш на неї, можна буде рухатися далі.

Давай будь ласка спілкуватися на "ти" навзаєм.
("ВИ" для мене - важко та неприємно)

З Повагою,...
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2013, 20:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

не розумію... як можуть батьки бути зайвими? для мене завжди батьки були,є і будуть потрібні!! я їх не бачу день -два і вже скучаю..благо що існує телефон,що можна чути їх щодня! я чую від багатьох *прєдкі* *родакі*..якийсь холод у цих словах... скоріш за все Так Собі,вони ніколи для вас не були друзями у житті... ви з ними ніколи не ділились потаємним,до вас був брак уваги... от тому зараз ви й кажете про них як про непотріб.... це вам урок на майбутнє..своїх дітей треба виховати так,щоб вони потім не сказали те саме про вас

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2013, 21:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оце золота думка.Своїх батьків нам вже не змінити,а от стати бажаними батьками для своїх дітей ми шанс маємо.Проте,це не легко,як говорив Спок:"Бути батьками -це робота"А наша викладачка з сімейної психології стверджувала,що ми приречені повторювати помилки своїх батьків.Мусимо постаратися.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2013, 07:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
ми приречені повторювати помилки своїх батьків.Мусимо постаратися.

Щоб не повторювати цих помилок,слід бути уважними,священник неодноразово про це нагадує..
Так, М.Джура,батьків не змінити,декому з нас їх і не потрібно змінювати,бо влаштовує все як є..

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2013, 08:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

От і добре,це чудово коли всі одне одного влаштовують і ніхто нікому нівчому не докоряє.Проте,ситуації в житті бувають різні.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2013, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не зрозуміла,щож мав наувазі Так Собі?
Що він хтів сказати?
Але,ви дівчата теж трохи не праві...
Не можна сліпо поважати своїх батьків.
Вони дали вам життя і знали що ви виростите особистостями,
а не іх клонами.
Ви іх просили щоб вони вас народили?
Ні.
Тож получітє і роспішитєсь:)
Часто буває,що дитина стає на багато порядків свідомішою за батьків.
Хто мене знає,знають хто у мене був батько.
Потомствені родини зеків,алкашів і наркоманів мене не цікавлять.
(там,доречі теж дивом хтось вибивається у люди).
Дитина не забов"язана поважати своїх батьків.
Так от повернусь до свого батька.
Такий приклад. років 20 тому сварилася з батьком:
,мовою оригінала: твой отец! жижни не жалеет,крепет мощь
советского союза,не живет с семьой! спит где попало!
твоего отца уважают в кремле! я требую уважения от тебя!
-Кажу,а я вимагаю поваги до своїх поглядів.
Чим ми з тобою один від одного відрізняємося своїми вимогами?
У кожного своє, і кожен вважає,що він правий.
Але,час як правило показує-хто був правий.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2013, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Чернишевського є така думка,приблизно:"Твоя мама недобра і ти не мусиш її любити,але ти маєш бути їй вдячна,бо саме тому,що вона така,ти стала тим,ким ти стала."Батьківська любов-це любов на відпускання,чим більше батьки дають дітям свободи тим діти їх більше люблять.Просто в житті настає момент,коли ти розумієш,що живі батьки краще ніж мертві батьки.
А стосовно того,що діти вищі за батьків,це добре,коли так.Ось моя дитина взагалі не їсть м'яса(я намагаюся замінити його іншими продуктами),вона не розуміє як це люди вбивають тварин і їдять їх.Спочатку я її змушувала,а потім подумала,може вона знає щось чого не знаю я,і лишила її у спокої.
А ще мій батько говорив так:"Маму як і батьківщину не вибирають."
Мій дід був запеклим комуністом(правда безпартійним),ми з ним сперечалися про політику,але всеодно дуже любили одне одного.Тож любити,чи хоч жаліти батьків не означає сліпо наслідувати їх.

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2013, 23:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
У Чернишевського є така думка,приблизно:"Твоя мама недобра і ти не мусиш її любити,але ти маєш бути їй вдячна,бо саме тому,що вона така,ти стала тим,ким ти стала."Батьківська любов-це любов на відпускання,чим більше батьки дають дітям свободи тим діти їх більше люблять.Просто в житті настає момент,коли ти розумієш,що живі батьки краще ніж мертві батьки.
А стосовно того,що діти вищі за батьків,це добре,коли так.Ось моя дитина взагалі не їсть м'яса(я намагаюся замінити його іншими продуктами),вона не розуміє як це люди вбивають тварин і їдять їх.Спочатку я її змушувала,а потім подумала,може вона знає щось чого не знаю я,і лишила її у спокої.
А ще мій батько говорив так:"Маму як і батьківщину не вибирають."
Мій дід був запеклим комуністом(правда безпартійним),ми з ним сперечалися про політику,але всеодно дуже любили одне одного.Тож любити,чи хоч жаліти батьків не означає сліпо наслідувати їх.

Я не кажу,що діти вищі за батьків,
як відомо природа на дітях видатних відпочіває-
вислів якогось жида.Але це не правда.
От,бачите пані Джура, ви егоїстки,бо ви народжуєте для себе!!
Це я кажу про всіх жінок-несушок.
І дітям ламаєте психику під себе.

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2013, 06:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну так то ж на дітях видатних відпочиває...а у звичайних людей діти мають удосконалюватися і бути кращими за своїх батьків.

Я не народжувала для себе,це не правда.Народжують для себе самотні,а я не була самотньою тоді,і вже геть не самотня зараз.А стосовно того,що ламаю під себе-це теж не правда,просто передаю їй своє бачення світу(може й помилкове,час покаже),бо це обов'язок батьків,не лише годувати й одягати.А,коли вона виросте то сама вирішить для себе як їй бути.Найчастіше діти,коли дорослішають відкидають батьківську науку,а коли самі стають батьками,повертаються до неї.

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2013, 09:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Джура,розумієте...у чому справа....тут як не крути,
а у мене подвійні стандарти:)
Якщо дитину виховують в українському дусі-то звичайно,
маму треба слухатись:)
А,якщо щось інше...то мама може бути і не права:)

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2013, 11:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

якщо мама така, як Шкода, то хай краще не в українському дусі, а якщо така, як Оксанка, то я б не проти, щоб і мене всиновила.

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2013, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
якщо мама така, як Шкода, то хай краще не в українському дусі, а якщо така, як Оксанка, то я б не проти, щоб і мене всиновила.

Ну,правильно нікому не сподабається батогом по сраці.
Краще їсти..

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2013, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Якщо дитину виховують в українському дусі-то звичайно,
маму треба слухатись:)

Шкодочка,маму слухатись треба,але й при всьому цьому,варто мати і свою точку зору... тобто,якщо дитина робить по свому,і те своє,краще ніж радимо чи вчимо ми,то я тільки ЗА!
Цитата:
ви егоїстки,бо ви народжуєте для себе!!
Це я кажу про всіх жінок-несушок.
І дітям ламаєте психику під себе

чому егоїсти? Діти,це наше майбутнє.. ми відповідаємо за тих, кому дали життя.... і будемо все життя турбуватися про своїх дітей, бо це природньо.... так само будемо радіти їхнім успіхам...

Цитата:
якщо така, як Оксанка, то я б не проти, щоб і мене всиновила.

БАРАБАСе,тільки при одній умові,що Ви не будете мене годувати слимаками)))))..бо я тих слизняків не ликну))))

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,