•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

фізичні розправи над нашими побратимами

Автор Повідомлення
Михайло01

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2013, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З огляду на фізичні розправи над нашими побратимами, пропоную організовувати каральні загони, які би здійснювали фізичний опір. Вважаю що треба вже зараз розробляти план дій і відправляти готові групування на відстеження Українофобів. Це треба присікати жорстоко, бо прості невинні люди залишаються майже каліками. На мою думку треба задіяти найкращих осіб в вирішенні цій ситуації.

http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039032/
Леонід

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2013, 19:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Питання дуже складне і для його вирішення потрібно працювати у багатьох напрямках.
Один з них проводити семінари-тренінги для всих членів партії на тему тактики самозахисту.
Інший - теоретично-практичний, потрібно розуміти, що нинішня правоохоронна система країни складається з суддів , прокурорів, мєнтів, і злочинців. всі чотири елементи системи тісно пов'язані і співпрацють на всіх рівнях, тому говорячи про причетність міліціянтів, є потреба відслідковувати їх контакти у злочинному світі. Виконавцями нападів були саме уркагани, а от інформацію їм передавали мєнти, і мєнти "прикривали" дії бандитів у разі отримання ними організованого відпору. Колись в 90-ті стикався з ситуацією, що звільнений зек вже на другий день після звільнення з зони мав у своєму розпорядженні корочки капітана міліції з усіма оригінальними підписами і печатками, пістолет макарова з набоями, і займався "колекторською" діяльністю. Тому потрібно встановлювати нагляд за тими відділами мєнтів, які займаються оформленням документів, там завжди можна нарити інформацію, хто з мєнтовських начальників має бандюків-бойовиків, бо саме мєнтовські начальники оформлюють документи для всіляких "відділів развєдки"- фактично кришованих ними злочинних уруповань. Парламенська фракція має через депутацькі запити отримати в своє розпорядження інформацію про всі такі підрозділи в мєнтярні, СБУ, серед податкової, митниці, погранців та в армії. Такі підрозділи використовують справжні номерні документарні бланки, що виготовлені у подвійних екземплярах, тому сліди їх діяльності можна починати шукати в державних друкарнях, що виготовляють ті бланки, елементарно співставляючи дані надрукованих бланків та виданих до різних відділів.
Можна вести роботу і в напрямку негласного відстеження конкретних мєнтів, які останнім часом перекочували з Донєцка до Києва. Але то вже нелегальна робота, та вона сама інформативна, через місяць "слєжки" буде відомо всі контакти тих "правоохоронців".
Тобто потрібна системна робота.

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2013, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не потрібно ніяких тренінгів- семінарів, потрібно створювати радикальне крило яке буде зненацька з'являтись саме в такі моменти коли міліція не втручається або в упор не бачить "братків" які гамселять простий, зазвичай ображений, люд. З'являтись і завдавати адекватний удар "браткам", і так само швидко зникати. Я думаю прості міліціонери ще і дякувати будуть, тому що влада їх змушує ставати в таку позу в якій вони перебували років так 20 тому. Варто зрозуміти, що з цією владою боротися законними методами - утопія. КЛИН ВИБИВАЮТЬ КЛИНОМ.
Марибор

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2013, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Юрій3883 написав:
Не потрібно ніяких тренінгів- семінарів, потрібно створювати радикальне крило яке буде зненацька з'являтись саме в такі моменти коли міліція не втручається або в упор не бачить "братків" які гамселять простий, зазвичай ображений, люд. З'являтись і завдавати адекватний удар "браткам", і так само швидко зникати. Я думаю прості міліціонери ще і дякувати будуть, тому що влада їх змушує ставати в таку позу в якій вони перебували років так 20 тому. Варто зрозуміти, що з цією владою боротися законними методами - утопія. КЛИН ВИБИВАЮТЬ КЛИНОМ.

Не будьте наївними, про то взнають ще на етапі створення. І швидко зникнути не вийде, мліція пов'яже зразу або потім і всіх пересадять
Юрій3883

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2013, 15:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
Юрій3883 написав:

Не будьте наївними, про то взнають ще на етапі створення. І швидко зникнути не вийде, мліція пов'яже зразу або потім і всіх пересадять

Я не наївний і немаю на увазі групу здорових лобів на чолі з національносвідомим фізкультурником. Я говорю про організацію яка б складалася з юристів, людей у погонах і т.д. ну і звісно силовий підрозділ. Наївно гратися з це владою в закони.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2014, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Затримали сволоту,що знущалась з побитих демонстрантів.
Рос.мова.
http://gordonua.com/news/localnews/Miliciya-zaderzhala-zhenshchinu-kotoraya-izbivala-evromaydanovcev-v-Harkove-18742.html?fb_action_ids=1412477139022303&fb_action_types=og.likes

http://www.charter97.org/ru/news/2014/4/18/95227/

Редаговано: дід Володя (11 липня 2014, 02:23)
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2014, 03:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зореслав Ф.
Сьогодні рівно 5 років як вбили Макса Чайку. Досі вбивці його непокарані. Досі невідомо, чи це було політичне вбивство, чи щось інше. Але в 2009 в Одесі бути націоналістом було немодно і небезпечно. Націоналісти вважались фашистами. Їм протистояли "протоколоради" - антіфа.

В нас було багато спільних знайомих, він вчився на моєму факультеті, зустрічався з однією моєю приятелькою, ще з кількома дружив, працював з моїм другом, який також трагічно загинув двома роками пізніше.

Під час ходи його пам`яті я вперше йшла в колоні під червоно-чорним прапором. І мені було незвично, що в мене перехожі тицяють пальцями і називають фашисткою. Як це показали на марковському АТВ - можна уявити. Цинічна наруга над пам`ятю хлопця, про якого я не чула нічого, крім хорошого від різних людей.

Макс, ти б радів, якби бачив Одесу в ці дні у жовто-блакитних кольорах. І червоно-чорний прапор біля Дюка. І нас більше не називають фашистами. Тепер ми просто патріоти
ImageImage

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2014, 02:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Костянтинівці викрали депутата від "Свободи" - ЗМІ
http://fakty.ictv.ua/ua/index/read-news/id/1513469

Редаговано: дід Володя (11 липня 2014, 02:23)
Случ

ПовідомленняНаписане: 05 травня 2014, 17:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Севастополі збирають адреси українців заявивших себе як сторонники майдану і т.п. Готуються до розправи.
http://sevpolitforum.info/viewtopic.php?f=11&t=790032

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"