•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як популяризувати Свободу на Сході і взагалі по Україні.

Автор Повідомлення
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 19:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Гамза
Якби Тягнибок в ефірі Шустера післав куди-подалі Яценюка, то це б його дуже і ДУЖЕ сильно зробило популярним ;)

Ага, популярим дурнем...(Хай простить п.Олег, дай Боже йому мудрості)
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 20:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
Гамза
Треба враховувати, що у Свободи грошей нема а задля широкої популяризації потрібні шалені гроші, про що Ви, доречі, і писали. Тому я намагаюсь робити пропозиції, виходячи з того, що грошей обмаль а популяризовувати треба. Ще одне :) Якби Тягнибок в ефірі Шустера післав куди-подалі Яценюка, то це б його дуже і ДУЖЕ сильно зробило популярним ;)
Я просто пишаюся своїм спинним мозком. :) Від Вас - що не пропозиція, то все на шкоду.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 20:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот
Тобто, якби Свобода вимагала ретельного контролю за якістю продуктів харчування, - це теж на шкоду?
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 20:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
ПотПрот
Тобто, якби Свобода вимагала ретельного контролю за якістю продуктів харчування, - це теж на шкоду?
Здається мені, що Свобода не має впливу й у профільному комітеті. Чому б, приміром, не звернути увагу на реальні активні дії Свободи у царині контролю за навколишнім середовищем? Теж, звичайно, результат блоковано більшістю, але тому маю ще більший сумнів щодо доцільності розпилювати й без того незначні сили ще й на якість продуктів харчування. Чи без того не видко буде теж абсолютно реальних дій Свободи з викриття та закриття розливайок, які нащиміли мешканцям прилеглих будинків, чи торгових закладів, які під кришею влади реалізовують тютюнові вироби та алкогольні напої неповнолітнім?
Перш, ніж вимагати, необхідно ретельно вивчити питання. А так, на майбутнє, то, звичайно, не на шкоду.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ПотПрот написав:
Здається мені, що Свобода не має впливу й у профільному комітеті.

Давайте опустимо рученьки, помовчимо і будемо й далі їсти картопельку, на якій НЕ зазначено БЕЗ ГМО.

Ваш спинний мозок підказує вам що ви повинні перемогти у якійсь цій словесній бійці, зраджуючи при цьому собі самому!
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 23:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
ПотПрот написав:
Здається мені, що Свобода не має впливу й у профільному комітеті.

Давайте опустимо рученьки, помовчимо і будемо й далі їсти картопельку, на якій НЕ зазначено БЕЗ ГМО.

Ваш спинний мозок підказує вам що ви повинні перемогти у якійсь цій словесній бійці, зраджуючи при цьому собі самому!
Підловив, таки, трохи... ) Так. Я хотів би, аби Свобода була кругом, але мушу визнавати, що ресурсу для кругом замало, бо Свобода однак має демонструвати серйозність підходу, а не бути кричалкою за будь-якою забаганкою. А, у наведеному Вами зараз випадку - довести, приміром, що в картоплі без напису "Без ГМО" містяться ГМО, інакше - буде виставленою на посміховисько. Сьогодні ж - установи, які можуть та повинні здійснювати фаховий контроль за якістю продуктів харчування, підпорядковані чинній владі. Маєте претензії - звертайтесь туди, не маєте задоволення звідти - пам'ятайте до виборів. Десь так...
Одружений

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 08:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У спорах, як відомо, народжується істина!
Я також дещо зрозумів! Подана мною перша пропозиція все ж таки неприйнятна! Суспільство різне, і якщо для одних це якась інформаційна альтернатива та обізнаність то для інших, - прямий заклик до погромів найближчих сусідів без розбору. Людина, яка шукає істину, її знайде!
Слава Україні!
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Молодець Одружений!!!!
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 10:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
У спорах, як відомо, народжується істина!
Я також дещо зрозумів! Подана мною перша пропозиція все ж таки неприйнятна! Суспільство різне, і якщо для одних це якась інформаційна альтернатива та обізнаність то для інших, - прямий заклик до погромів найближчих сусідів без розбору. Людина, яка шукає істину, її знайде!
Слава Україні!

Героям слава!

Вітаю, друже. )
Мій спинний мозок нервово курить, а то пряма ознака, що надалі буде більш настороженим та прискіпливішим удвічі. ;-)
ПотПрот

ПовідомленняНаписане: 12 червня 2013, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гамза написав:
Цитата:
на мою думку, популяризувати Свободу на сьогодні може одне, це робота лідерів партії . У парламенті, в комітетах, у місцевих органах. Якщо вони зможуть всі п.ять років доказувати, що вони інші, люди підуть за партією.

В Парламенті, як раз „Свобода” втрачає індивідуальність, самодостатність, оскільки приєдналась до псевдо-опозиційного БЮТу та УДАРу. Які зміни можуть запропонувати ці гнилі ліберали, фінансовані олігархами? Народ має чітко розуміти за що боротись і хто лідер. Я звичайно розумію що велика політика - це великі гроші. Напевно лідери „Свободи” планують щось отримати від цього союзу, вважають, що щось перепаде, але отримають зневіру, ототожнення з цими недолугими.
Я, дивуюсь, невже ви і справді вважаєте, що виступи „Свободи” в парламенті, чи десь на шоу, піднімуть людей в Луганську чи в Донецьку?
Можливо ось це буде для Вас приємною новиною...

У Луганську свободівці пікетували обласну прокуратуру з вимогою припинити тиск на підприємців.
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039944/

То правильний шлях, на Вашу думку? Чи залишилось непоміченим?...
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 09:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Від мене, дрібного підприємця – власника маленького магазину – вимагають відремонтувати 3-поверховий будинок. А бюджетні кошти тим часом осідають у кишенях міського голови Кіровська В. Патюти, а також інших чиновників. Після моєї відмови безпідставним вимогам на мене почали чинити тиск, було скеровано численні перевірки від різних інстанцій. Мою квартиру та магазин грабували, але винуватців досі не знайшли. Я потрапив у автомобільну аварію й дивом залишився живий. Причиною аварії стали дивно відкручені болти в автівці. Тиск чинять на багатьох підприємців, які сплачують до бюджету податки, але не бажають виконувати безпідставні вимоги міської влади. Я звернувся до "Свободи" та народного депутата Ігоря Швайки, бо бачу, що ці люди, які мають совість і турбуються про долю України, щирі у своїх словах та діях", – оповідає про ситуацію підприємець із Кіровська Петро Ткаченко.

Прикметно, що після того, як Петро Ткаченко звернувся зі своєю проблемою до депутата-свободівця Ігоря Швайки, міська рада скликала комісію під керівництвом міського голови В.Палюти, яка наклала на підприємця штраф. Міський прокурор Голубов заявив підприємцю: якщо він не буде звертатися до "Свободи", влада припинить чинити на нього тиск. Позиція ж Петра Ткаченка та пікет обласної прокуратури призвели до того, що на 13 червня скликано нове засідання комісії при міській раді Кіровська, яка, ймовірно, накладатиме нові штрафи на підприємця.".

Ні ну це добре, що Свобода стає на захист унижєним і оскорбленним, але...
Стаття називається " Собода " ... у захист підприємців..." Чи то Петро розмножився, як у мультику Наруто...
Скоро до Свободи будуть приходити галасливі сусідки, бо гуси одної повичублювали городину іншої... І скаржитися, про занепад сільського господарства у особистому подвір.ї... Уявляю вже свободівці з прапорами понаїдуть і стануть гусей позорити, та вмовляти не чинити більше свавілля, та щоб неповадно було привсегусно з.їдять одного...
Мене такі заяви трохи бентежать. Враження таке, що Петро одна у місті турбота влади. " Петро Ткаченко звернувся зі своєю проблемою до депутата-свободівця Ігоря Швайки, міська рада скликала комісію під керівництвом міського голови В.Палюти, яка наклала на підприємця штраф.", " на 13 червня скликано нове засідання комісії при міській раді Кіровська, яка, ймовірно, накладатиме нові штрафи на підприємця.".
І збираються і збираються ті комісії, всі кругом до Петра придираються і придираються... І в аварію сіромаха попав і болти павикручували... Ні мені його шкода, але може все він сам винен і п.яний за рулем їхав і машину довів своєю розхлябаністю і т.д....
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 09:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:

Скоро до Свободи будуть приходити галасливі сусідки, бо гуси одної повичублювали городину іншої... І скаржитися, про занепад сільського господарства у особистому подвір.ї...

це прояви тієї самої психології, що її називають "віра в доброго царя".
Тепер ці люди, замість того, щоб самоорганізовуватися і колективно чинити спротив бандитській владі біжать за допомогою до Свободи, інстинктивно відчуваючи в неї зростаючу силу, а от чи захочуть вони її підтримати дією особисто - поки що велике питання.
Втім не розумію суті Вашої претензії до Свободи.

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 10:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

У Луганську свободівці пікетували обласну прокуратуру з вимогою припинити тиск на підприємців.

Шлях правильний! Але, дійсно хто про це знає? Тут треба задіяти ресурс, юридичну допомогу, депутатські запити, контроль результату. Я не знаю про цю справу, ще мабуть рано казати про результат, але якщо він буде негативним, то це лише покаже слабкість „Свободи”. Треба прораховувати результат. Дія має бути або результативною, або резонансною, інакше не потрібно починати, бо можна зробити ведмежу послугу тим кого захищаєш, або попсувати імідж організації. Нажаль „Свобода” часто демонструє слабкість. Взяти, наприклад, ситуацію з вчителькою в Києві – результату поки що нема!
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Таня Танюша написав:

Скоро до Свободи будуть приходити галасливі сусідки, бо гуси одної повичублювали городину іншої... І скаржитися, про занепад сільського господарства у особистому подвір.ї...

це прояви тієї самої психології, що її називають "віра в доброго царя".
Тепер ці люди, замість того, щоб самоорганізовуватися і колективно чинити спротив бандитській владі біжать за допомогою до Свободи, інстинктивно відчуваючи в неї зростаючу силу, а от чи захочуть вони її підтримати дією особисто - поки що велике питання.
Втім не розумію суті Вашої претензії до Свободи.

Не до Свободи, а до нездар, ледарів і інших скорбно просящіх... Свободі треба пильніше приглядатися до таких, аби не бути посміховиськом...
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 13 червня 2013, 10:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гамза написав:
Цитата:

Шлях правильний! Але, дійсно хто про це знає? Тут треба задіяти ресурс, юридичну допомогу, депутатські запити, контроль результату. Я не знаю про цю справу, ще мабуть рано казати про результат, але якщо він буде негативним, то це лише покаже слабкість „Свободи”. Треба прораховувати результат. Дія має бути або результативною, або резонансною, інакше не потрібно починати, бо можна зробити ведмежу послугу тим кого захищаєш, або попсувати імідж організації. Нажаль „Свобода” часто демонструє слабкість. Взяти, наприклад, ситуацію з вчителькою в Києві – результату поки що нема!

Та ну ні!!! Трясина всмокче, поки буде прораховувати!
З ваших слів Свободі треба приходити на допомогу лише тоді, коли назбирається певна кількість спостерігачів її подвига? то вже бульки підуть...

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,