•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про мозок і душу.

Автор Повідомлення
інший

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2013, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Від автора: В основі статті припущення, що мозок і душа – людські параметри, котрі, між собою, взаємно обернені стосовно розуміння і взаємно доповнюючі, взаємодіють у пошуку балансу інтересів.

Мозок – баче і усвідомлює.
Душа – відчуває і чує.

Мозок – баче дійсність, а усвідомлює потребу.
Душа – відчуває потребу, а чує дійсність.

Мозок – баче дійсність на тлі того, як душа її чує.
Мозок – усвідомлює потребу на тлі того, як душа її відчуває.
Душа – відчуває потребу на тлі того, як її усвідомлює мозок.
Душа – чує дійсність на тлі того, як її баче мозок.

Мозок - примушує душу чути дійсність, такою, як він баче.
Мозок – усвідомлює потребу, чим задовольняє відчуття душі.
Душа – примушує мозок усвідомлювати потребу, такою, як вона відчуває.
Душа – чує дійсність, чим розвиває бачення мозку.

Десь, такою, наприклад, можливо уявити собі взаємодію мозку і душі. І, наче, такою вона була у нашій цивілізації. Але давно. На часі ж, маємо те, що маємо, - панує і посилюється примітив і бездухість, в усьому і скрізь, - в Україні, в Росії, на Заході і на Сході.
А це означає, що душі людей відключені, а тому, мізки їх клонуються єдиним загально прийнятим кількісним світобаченням, котре баче тільки те, що під носом, на поверхні і подібне відомому.

Грудень 2012р.

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2013, 18:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

думається, що Вам варто було б почитати трохи з того, що вже написано на нашому форумі, аби зрозуміти просту річ : іноді читати важливіше, ніж писати.

Спробуйте ось це : http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=12883&start=0

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2013, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прочитав. Щось подібного і цікавого собі не виявив. Прошу Вас, надалі, бути конкретнішим.

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2013, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

інший написав:
Прочитав. Щось подібного і цікавого собі не виявив. Прошу Вас, надалі, бути конкретнішим.

Конкретніше: Стоїть мішок повний полови. А в тій полові є де-кілька зерен.

Так ось, щоб ті зерна знайти, потрібно перебрати усю полову.

Але ж, якщо не можеш відрізнити зерно від полови, то - марна праця.

_________
Пан Майор
інший

ПовідомленняНаписане: 04 червня 2013, 14:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майоре. 2500р. тому, геній Платон дійшов висновку, що розвинене народовладдя-демократия означає останню стадію існування цівілізації, або кінець останньої.
Далі. А німец-філософ Ф.Шеллінг, (1775 – 1854), - що "Нескінченний прогрес неможливий. Він веде у тупик. Потрібна зупинка, точніше, переорієнтація. Бо настане кінець того світу, в якому живе людство."
Причому, за усіма ознаками, те збувається у нас на очах. Але ж, і досі, на ті висновки ніхто, кому треба, не звертають увагу і, ба більше, вперто займаються популізмом. Тобто, усі безвідповідально чекають, допоки лихо станеться і буде пізно.
Стаття, скажу так, опублікована "до відома читачів", причому, є і такі, кому вона, вже, чимось сподобалась, та переписали собі на профіль. А аби написане розжувати іншим, до того, мушу, ще, розжувати собі, як розжувати собі іншу нову правду дійсності. Дякую всім, хто звернули увагу на мою творчість.

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2013, 16:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Вважаю за необхідне переадресувати вашу статтю на розгляд в тему "Наука і суспільство". Там її є кому розглянути всебічно. Це, одаково, що кістку кинути собаці. Дуже підходяща буде "кістка" у тій темі.
Там є любитель, як ви пишете - "жувати" таке. Він, навіть, цей вираз "розжовувати" так, як і ви, постійно любить вживати.

_________
Пан Майор
інший

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 08:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вельми вдячний Вам, пане майоре, за високу оцінку моєї творчості. Але, нажаль, "наука і суспільство" в Україні обожнюють лише чужих авторитетів, минуле, на котрому усі паратизують, і, теж чужинцями, нав'язані догми.
Признаюсь, від Бога, у мене надвеликі духовні здібності. А тому, я потрапив на Форум, аби допомоготи українським патріотам теоретично. Бо я добре розумію українську, і не тільки українську, перспективу, мовне питання, в цілому, і перевагу української мови, в подальшому, тощо.
Але мене одразу свої почали бити цензурою, аби чужі боялися. Викинули першу статтю "Нація", з чим я змирився, бо завдяки Барабасу, збирався її досконально переписати. Проте, за що викинули статтю "Про свідомість"?
Тож, останньої образи я не витримав і вирішив покинути Форум. Та зле я швидко забуваю. Бо мої здібності (неповторні) належать усім майбутнім українцям, аби, спочатку, розвиватись, а потім, і жити нормально. Тож, зверайтесь до мене з будь-якого питання.
Хай щастить Вам. Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 16:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

інший написав:
Від автора: В основі статті припущення, що мозок і душа – людські параметри, котрі, між собою, взаємно обернені стосовно розуміння

Мозок і душа можуть приймати як протилежні так і одинакові рішення, залежить від багатьох чинників і ситуацій. Вони не обернені один одному в цьому.
інший написав:
...і взаємно доповнюючі, взаємодіють у пошуку балансу інтересів.

Можливо, коректніше сказати - взаємно доповнюючі взагалі. І що значить баланс інтересів? Можна який-небудь приклад?
інший написав:
На часі ж, маємо те, що маємо, - панує і посилюється примітив і бездухість, в усьому і скрізь, - в Україні, в Росії, на Заході і на Сході.
А це означає, що душі людей відключені, а тому, мізки їх клонуються єдиним загально прийнятим кількісним світобаченням, котре баче тільки те, що під носом, на поверхні і подібне відомому.

Якось дуже розпливчато. Корисно взяти який-небудь конкретний приклад, який ілюструє що з вашої точки зору є примітив і бездуховність? Тоді можна буде проаналізувати як на це впливає "кількісне світобачення".
інший написав:
Але, нажаль, "наука і суспільство" в Україні обожнюють лише чужих авторитетів, минуле, на котрому усі паратизують,

Так а де ж взятися вітчизняним авторитетам, якщо в Україні науку ніхто не розвиває? Ми тільки і користуємося тим, що створили чужі авторитети.
інший написав:
...і, теж чужинцями, нав'язані догми

Наприклад?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2013, 18:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний ІНШИЙ,ви не тікайте так швидко,мене,до прикладу,ваша мовна позиція окрилює!

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2013, 10:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Любі ІтаН і М.Джура! Щиро вдячний вам за підтримку мого творчого духу.
ІтаН, за Ваш реферат ставлю "відмінно з плюсом". Він є зразковим прикладом того, як правильно треба аналізувати статтю.
Тепер, по його абзацам:
1.Рішення взаємно обернених параметрів є ефектом їх взаємодії. А ефект залежить від переваги того, чи іншого параметру на часі. Перевага ж, у часі коливається. Це стосується не тільки окремих людей, а й сімей і суспільства в цілому.
2.Пошук балансу інтересів між душею і мозком людини можливо порівняти з пошуком балансу інтересі у сім'ї, де душу її уособлює жінка, а мозок - її чоловік.
3.Бездухість, це коли люди і суспільство, в цілому, не знають і не розуміють, як далі і для чого жити, не відчувають і не розуміють потреби майбутнього часу свого краю, а також, потреби взємної.
4.Ви в усьому праві.
5. Наприклад, тупою догмою є англійська теорія походження мов, котру не підтверджує жоден факт. Але ж у неї вірять і патріоти, а тому, й нічим захищати українську мову.
М.Джурі. Мовне питання не тільки головне в Україні, а ще й дуже цікаве. Заглиблюючись у нього, я вже дещо написав. Але, читають багато, а зацікавлено відгукнулись Ви перші. Не все написане мною мені потім подобається самому. Я хотів українське мовне питання розкрутити, на повну, на цьому форумі. Але й на ньому, як бачу, прагнуть тішитись брехнею. А тому, нова правда, котра обов'язково настане, може виявитись для усіх вкрай тяжкою.
Хай щастить Вам і будьте здорові!

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2013, 13:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

інший написав:
4. Ви в усьому праві.

В усьому - правий.
Якщо ж - неправий, дивись пункт 4.

Тому, що у нього є мізк, який, в принципі, можна помацати і науково розказати - "що це таке?" .
А - ось душі - нема. Тому, що її не помацаєш і тому ніяк науково не розкажеш - "що це таке?".
Застосування алегорій, метафор і т. д. - не принесе ніякої для нього користі. Тому, те що її не помацаєш - для нього вона фантастика, віра, містика та інший брєд...

_________
Пан Майор
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
А - ось душі - нема.

Ви плутаєте відсутність розуму з духовністю.
пан майор написав:
Тому, що її не помацаєш і тому ніяк науково не розкажеш - "що це таке?".

Ви знову кажете неправду. Я достатньо витратив часу, щоб пояснити в сусідній гілці своє відношення до душі:
ІтаН написав:
Ви дуже помиляєтесь, я вам це пояснював вже декілька разів. Я надаю перевагу гармонії розуму і душі, і з цим в мене проблем не має. Вони не повинні один одному заважати, кожна категорія повинна займати своє місце в житті людини. Наприклад, буде дурістю, якщо математик для математичних обчислювань або інженер для пошуку несправності в техніці почне використовувати душу. Також буде дурістю, намагання композитору або митцю використовувати для створення музики, мистецтва - логіку. Ваша біда в тому, що ви ніяк не можете відрізнити одне від одного.

пан майор написав:
Застосування алегорій, метафор і т. д. - не принесе ніякої для нього користі.

Також не плутайте користь зі своїми поглядами.
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

інший написав:
ІтаН, за Ваш реферат ставлю "відмінно з плюсом". Він є зразковим прикладом того, як правильно треба аналізувати статтю.

Приємно бачити, що це хтось цінує.
інший написав:
Тепер, по його абзацам:
1.Рішення взаємно обернених параметрів є ефектом їх взаємодії. А ефект залежить від переваги того, чи іншого параметру на часі. Перевага ж, у часі коливається. Це стосується не тільки окремих людей, а й сімей і суспільства в цілому.

Чому ви їх називаєте "взаємно обернені"? Мозок і душа принципово відрізняються тільки за своєю природою, але це не означає, що вони взаємно обернені параметри. Вони виконують однакові функції - вони керують поведінкою людини. Мозок через усвідомлення і мислення, душа через відчуття. Ефектом їх взаємодії може бути повна згода, а може бути і ні. Кінцеве рішення все одно залишається за мозком, адже усвідомлення і керування за ним. Він вимушений приймати кінцеве рішення: або довіряти емоціям, душі, або шукати раціональне рішення. Вони доповнюють один одного. Загальне добро яке коливається на часі залежить від балансу вірних і не вірних рішень, а помилятися можуть як мозок так і душа. От наприклад, пан Майор, який за покликом своєї душі вважає за потрібне ображати незнайому йому людину не лише тому, що вона не розділяє його світогляду, але і тому, що і не розуміє її. Вважаєте такий поклик душі додає духовності в наше суспільство? Яке майбутнє такого суспільства, в якому українці шукають ворогів серед українців навіть по таким критеріям?
інший написав:
2.Пошук балансу інтересів між душею і мозком людини можливо порівняти з пошуком балансу інтересі у сім'ї, де душу її уособлює жінка, а мозок - її чоловік.

Добре, приймається така аналогія. Баланс в сім'ї дійсно необхідно шукати, якщо інтереси або погляди відрізняються, але вони можуть і повністю збігатися.
інший написав:
3.Бездухість, це коли люди і суспільство, в цілому, не знають і не розуміють, як далі і для чого жити, не відчувають і не розуміють потреби майбутнього часу свого краю, а також, потреби взємної.

Чому ви тоді вважаєте, що люди і суспільства не знають і не розуміють як далі і для чого жити? Як ви це визначаєте для окремої людини і для окремого суспільства? Що з вашої точки зору є потреба майбутнього часу свого краю, а також окремої людини?
інший написав:
5. Наприклад, тупою догмою є англійська теорія походження мов, котру не підтверджує жоден факт. Але ж у неї вірять і патріоти, а тому, й нічим захищати українську мову.

На жаль, зважаючи на те, що я не є фахівець з лінгвістики і "спеціалізуюсь" більше на природничих науках, я не є компетентним в цьому питанні, щоб підтримати або опонувати вам.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Пан Майор, який за покликом своєї душі вважає за потрібне ображати незнайому йому людину не лише тому, що вона не розділяє його світогляду, але і тому, що і не розуміє її.

ІтаН написав:
З Паном Майором я не сперечаюсь, я використовую його для коментарів типових помилок поки в мене є настрій для інтелектуальних вправ, а ще тому, що мене в цьому дехто попросив.

Ви бачили, як кіт бавиться з мишею?
Як що ні, то подивіться.
Цю "мишу" в "комору" - на Форум "СВОБОДИ" навмисне запустили - читайте в цьому її власне зізнання: мене в цьому дехто попросив.

Із першої ж її гризні у темі: "ВІДКРИТЕ ХОРОБРЕ СЕРЦЕ", я зразу ж своєю душею відчув присутність цієї миші.

Не тільки мене, але й усіх, майже без винятку, на Форумі ця миша бездушно гризе своїм мозком. Цю гризню вона використовує в якості - читайте в цьому її власне зізнання: я використовую для інтелектуальних вправ.

Усю цю гризню на Форумі миша називає "грою".

І думає, що вона кіт.

Саме для цього вона і використову свій мозок.

Ну прямо таки - Кіт Леопольд !!! :)) ... і миші !!! :))
Дававйте жити дружно !!! :))

_________
Пан Майор
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2013, 19:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майоре,краще ігноруйте його дописи,не реагуйте на провокації.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,