•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Про мозок і душу.

Автор Повідомлення
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пану Майору, вочевидь вистачає здібностей тільки на пліткоподібні "жіночі" сварки чіпляючись до моєї особистості від теми до теми. Якось ганебно, не по чоловічому, але що поробиш, якщо це поклик душі, правда? :) Пане Майоре, якщо ви мене не поважаєте, поважайте хоча б автора цієї гілки та тему в якій створилась можливість цікавої дискусії. Ваші скандальність та флуд тут нікому не потрібні. Якщо ваша душа нестримно прагне до цього бруду з приводу моєї особистості створіть відповідну тему для власної психотерапії.
Зважаючи на безліч нудних одноманітних заклинань: "в мене є душа, в нього нема, в мене є душа, в нього нема...", я вже хотів позіхнути та пройти мимо, але спіймав себе на думці, що моя відповідь може мати відношення до теми, про мозок та душу.
пан майор написав:
Цю "мишу" в "комору" - на Форум "СВОБОДИ"...

Ви що, намагаєтесь привласнити собі роль оцінювача відповідності моїх поглядів з поглядами ВО "Свобода"? А хто ви такий? Хай хто-небудь мені пояснить, яким чином мої погляди на необхідність гарної освіти, науково-інтелектуального розвитку українців, та погляди на релігію, мистецтво, культуру можливо суперечать ідеології цього форуму?
пан майор написав:
... навмисне запустили - читайте в цьому її власне зізнання: мене в цьому дехто попросив.

З цього приводу я вже давав декілька раз пояснення, що мені запропонували мої звичайні знайомі не кидати тему про науку та суспільство, зважаючи на яскраву показовість проблеми невігластва і мракобісся серед людей та небезпеку в цьому для суспільства. Але ж Пан Майор ніяк не може заспокоїтись і продовжує від всієї своєї душі вигадувати про мене брехню, нібито мене "навмисно запустили" для чогось і багато іншого. В цілому поведінка Пана Майора зрозуміла, просто він виявився тим показовим прикладом мракобісся і головним центром уваги в сусідній гілці, і тепер намагається якось "відігратися" після бою, душевно вигадуючи про мене всі можливі на світі гріхи. Він не може зрозуміти, що його войовниче відношення до науки, освіти та інтелектуальної діяльності людини не робить людину більш духовною. Я писав:
ІтаН написав:
Наука і релігія - різні сторони людського життя, кожна займається своїм, і намагання їх зробити непримиримими антонімами викликає дисонанс, як і намагання їх змішати.
Релігія - це частина духовного життя людини, спосіб суб'єктивного світовідчуття, емоційна складова. Наука - це об'єктивні знання...
Духовність не в зарозумілості, а в відношенні до світу, до людей і головне до розуму. Може бути людина духовною без розуму? Без знань про природу та людину? Без мистецтва? Без знань історії та саме розуміння моралі?
Ніщо не заважає кожній людині вірити в Бога і при цьому поважно відноситись до науки та власного розуму.

пан майор написав:
Не тільки мене, але й усіх, майже без винятку, на Форумі ця миша бездушно гризе своїм мозком.

Будь-яка коректна дискусія ведеться саме засобами логіки та фактів, а також в межах елементарної культури спілкування між людьми і ніяк інакше. Це і є гармонія душі та розуму в спілкуванні. Саме так я і веду дискусії. Якщо людина не володіє необхідним колом знань для обговорення відповідного питання, вона тихенько сидить, слухає і вчиться, або якщо їй це не цікаво іде геть, а не ображає і грубіянить іншій людині, як робить "задушевний" Пан Майор. Від власної необізнаності він замість аргументованої дискусії виключно зосереджується на паплюженні особистості співрозмовника, а потім від своєї безпорадності розповідає всім, що його "гризли мозком". :):):) Вочевидь, щоб залишитись духовним в його очах необхідно погоджуватись з усіма його дурницями які він залишає в дописах, інакше аргументоване опонування - є бездушністю. :D В підтвердження моїх слів існує тема "Наука та суспільство", хай будь-хто спробує знайти у мене там порушення норм ведення коректної дискусії і водночас проаналізує хамську поведінку пана Майора переповнену особистісним флудом.
пан майор написав:
Цю гризню вона використовує в якості - читайте в цьому її власне зізнання: я використовую для інтелектуальних вправ.

Свої коментарі до типових та інколи оригінальних помилок Пана Майора я дійсно використовую для інтелектуальних вправ, тому що його брудні сварки - це не мій стиль, і ще для того щоб зацікавлені могли проаналізувати їх. А взагалі дискусії використовую, щоб розвивати свої знання і допомогти іншим. Пан Майор напевно натякає, що це неймовірний гріх. :):):)
пан майор написав:
Усю цю гризню на Форумі миша називає "грою".

Усю цю аргументовану полеміку люди називають коректною дискусією:
http://www.e-college.ru/xbooks/xbook005/book/part-012/page.htm#i02934
пан майор написав:
І думає, що вона кіт.

Думаю, що я людина яка цікавиться широким колом знань та духовними цінностями, які створила і продовжує створювати людська цивілізація.
пан майор написав:
Саме для цього вона і використову свій мозок.

Саме для навчання та пошуку об'єктивних причинно-наслідкових зв'язків в цьому світі я і використовую свій мозок, а також для корисних дискусій. А душу використовую для "розуміння" мистецтва, культури, відношенні до людей та в емоційному (духовному) сприйнятті навколишнього світу.

Редаговано: ІтаН (09 червня 2013, 14:55)
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Пане майоре,краще ігноруйте його дописи,не реагуйте на провокації.

Пані М.Джура ви мене вразили цим дописом, я чомусь не очікував від вас такого. При спілкуванні ви мені здалися досить виваженою людиною, але це звісно мої проблеми, що я в вас помилився. Будь-ласка вкажіть моєю цитатою де в мене була провокація пана Майора? Здається, я до нього взагалі не мав ніякого діла поки він не зачепив мене образливим відмінюванням моєї особистості в черговий раз, коли я спілкувався з іншим.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 17:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Біороботи - це запрограмовані апарати, які повністю копіюють тіло людини. Уже наука здатна це зробити. Але ж наука не здатна втілити в цей апарат таку річ, яку дає тільки Бог - життя і душу.

Але ж наука, яка не визнає Бога, тобто, диявольська, яка виконує волю "князя світу цього, іде ІнакШим шляхом.
"Відшибаючи" у дітей сприйняття світу душею ще зі школі, вирощуються з них біороботи, про що пише в своїх наукових працях шановний пан Процесс. Якого нещадно"КРИТИКУЄ" один із ярих противників його науки, а саме - представник НАУКИ БЕЗ БОГА - ІтаН.

Ці, уже зформовані сучасною безбожницькою нукою біороботи, здатні підступно використовувати подвійні стандарти - тобто, одночасно в житті хитро виконувати роль, наприклад, Кота Леопольда і миші.

ІнШий відкрив цю тему " Душа і мозок" не персонально ж для ІтаНа.

ІтаН настирно роз'яснював раніше, що ВІН !!! має право "влазити" в будь-яку тему на Форумі, так саме, як і ВІН !!! вліз в тему "ВІДКРИТЕ ХОРОБРЕ СЕРЦЕ" і зовсім не знаючи мене, розпочав териризувати мене. І хоч я був під іншим ніком - Леонід Йорж, його попросили це зробити і ВІН !!! перечитав на Форумі усю мою біографію, де я був під ніком Пан Майор.
Тому я цю "нишпорку" й називаю Іудою.

Своє ж особисте хамство людям ВІН !!! називає не інакше, як КРИТИКОЮ.

То чому ж тоді сльози л'єєєєє? Коли його, наприклад, несприйняття Святого Письма, КРИТИКУЮТЬ, застосовуючи до нього порівняльні з ним, вірніше з його діями, такі біблійні персонажі, як "едемський змій" чи Пилат ???

Не моя вина у тому, що йому не відкривається Святе Письмо і ВІН !!! своїми мозгами не може втямити, що і до чого.
Йому неодноразово писалося, що його душа не працює. Але ж ВІН !!! намагається довести що ВІН !!! не ІнаКший і у нього душа є. (???)

ІтаН написав:
М.Джура написав:
Пане майоре, краще ігноруйте його дописи, не реагуйте на провокації.

Пані М.Джура ви мене вразили цим дописом, я чомусь не очікував від вас такого. При спілкуванні ви мені здалися досить виваженою людиною, але це звісно мої проблеми, що я в вас помилився. Будь-ласка вкажіть моєю цитатою де в мене була провокація пана Майора? Здається, я до нього взагалі не мав ніякого діла поки він не зачепив мене образливим відмінюванням моєї особистості в черговий раз, коли я спілкувався з іншим.

Шановна пані М.Джура, цей ІтаН без перебору "НАУКОВО КРИТИКУЄ" не тільки Вас за те, що Ви сприймаєте світ не як ВІН !!! - ЗАПРОГРАМОВАНИЙ СИСТЕМОЮ БІОРОБОТ, але навіть, "НАУКОВО КРИТИКУЄ" і пана БАРАБАСА.

Певно, що є користь для СУСПІЛЬСТВА спостерігати на практиці за біороботами, які з точки зору нормальної людини не відчувають того розгнузданого хамства, яке вони застосовують. не відчуваючи в цьому саме хамства, а не критики, як їм ввижається у їхньому мозку.

ІтаН написав:
Барабасе, я спочатку покладав на вас великі надії сподіваючись на цікавого опонента, але я жорстоко помилився. Зі мною це рідко буває, мається на увазі, що я зазвичай добре бачу розумних людей в спілкуванні. Мене в вас підкупило добре володіння мовою, широкий кругозір і ясне формулювання своїх думок, але на жаль як виявилося це лише обгортка. Ваші думки, це лише наслідок копіювання того що ви читаєте або чуєте, тому далі ваших вивчених тез дискусія з вами не клеїться. Якщо необхідно логічно щось проаналізувати це вже виявляється не для вас, ви просто не розумієте і розмова не продовжується. А володіння мовою, напевно ви якийсь просочений до кісток гуманітарій? Все ж таки Барабасе, моя порада, вчиться мислити.

Ось у цій ЙОГО !!! пораді - "вчиться мислити" заховане від ІтаНа те, чого не спроможний збагнути його мозок, бо душа його, як в народі кажуть черства, або ж, що його дуже дратує, коли я кажу - мертва.

_________
Пан Майор

Востаннє редаговано: пан майор (09 червня 2013, 18:15), редаговано 3 раз
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2013, 18:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знаєте,пане Ітане,такий мій допис став рефлексією на ваші слова про те,що вас попросили,скажу так,поспілкуватися з паном майором.Звичайно,тепер ви будете доводити,що ми вас не так зрозуміли,але ж ви бовкнули зайве,що ж тепер поробиш.Особисто я не бачу нічого поганого в ваших наукових поясненнях,але дратує,що ви даєте російськомовні джерела і вказуєте свої гіпотези як єдиноможливі.Ще таке,якщо ви тепер почнете мене принижувати,я вважатиму,що ви це робите на замовлення тієї самої людини,з ціллю вижити мене з форума.

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що, Пане Майоре, набір стандартних речень вашого кругозору закінчився і ви почали спочатку? Ну що ж поїхали спочатку:
пан майор написав:
"Відшибаючи" у дітей сприйняття світу душею ще зі школі, вирощуються з них біороботи...
Біороботи - це запрограмовані апарати, які повністю копіюють тіло людини. Уже наука здатна це зробити.
Ці, уже зформовані сучасною безбожницькою нукою біороботи, здатні підступно використовувати подвійні стандарти - тобто, одночасно в житті хитро виконувати роль, наприклад, Кота Леопольда і миші.

Насправді існує інша категорія - віруни, я про них писав:
ІтаН написав:
...в мене є інша версія про войовничих ВІРУНІВ. Спочатку, ще в школі, вони прогулюють уроки, чи то від душевного потягу до "цицьок", чи то просто від розумової недолугості або лінощів. І як результат стаючи здоровими дядьками не можуть потім згадати не тільки в якому центрі Всесвіту висить Земля але й і купу елементарних знань середньої освіти. Неосвіченість робить їх не здатними ні до якої складної професійної діяльності, вони як правило ніким і нічим не становляться, не володіють ніякою творчою практичною спеціалізацією. Іноді досягають деяких успіхів в професіях розмовного жанру або в мистецтві. Але пусте місце в голові шукає якийсь легкий і швидкий наповнювач, і цією монтажною піною дуже добре становиться усіляка фентезійна маячня. Таким чином завершується побудова світу ілюзій в якому потім такий вірун приречений животіти до кінця свого життя. Поки життя протікає в комфортному оточенні сучасної цивілізації яку для нього побудували науковці, інженери, архітектори та інші представники складних творчих практичних професій його ілюзії ізольовані від зіткнення з суворою реальністю. Такі віруни знаходять собі відраду в вигадуванні своєї надзвичайної особливості, начебто тільки навколо них обертається справжній світ, а всі ті науковці, інженера і т.д. примітивні створіння які не розуміють особливої величі вірунів. Здебільшого такі ілюзії створюють цілком зручний психологічний світ, але іноді і трапляються зіткнення лоб в лоб ілюзій з реальністю, що стає дуже тяжким сценарієм для віруна.

От такі віруни і вигадують потім байки про біороботів, про єдино справжню власну душу та безліч іншої маячні пропагуючи в суспільстві войовниче відношення до різносторонніх людських знань, тобто мракобісся.
пан майор написав:
Але ж наука не здатна втілити в цей апарат таку річ, яку дає тільки Бог - життя і душу.

Ми вже говорили на цю тему. Не існує ніяких теоретичних обмежень в створенні штучного інтелекту. Поки є обмеження технічні.
пан майор написав:
Але ж наука, яка не визнає Бога, тобто, диявольська, яка виконує волю "князя світу цього, іде ІнакШим шляхом.

Не треба вигадувати. Безліч раз повторював, наука не займається визнаннями, наука займається дослідженнями об'єктивного світу. Покажіть свого Каспера і наука з радістю його буде досліджувати.
пан майор написав:
...про що пише в своїх наукових працях шановний пан Процесс.

І ще нарешті вивчіть, що таке науковий метод:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Науковий_метод
бо від так званих "наукових праць" Процесса, в мене вже болить живіт від сміху. Я вам вже приводив ще одну "наукову працю" про зелених чоловічків в фіолетову цяточку та психогенератор у сідницях , краще її почитайте. :):):)
пан майор написав:
Якого нещадно"КРИТИКУЄ" один із ярих противників його науки,

Так, нещадно і дуже добре критикую з аргументами і докладними посиланнями на справжні наукові факти. Вчення Процесса - дилетантська інфантильна псевдонаука, яка суперечить навіть його кумирам Грофу та Юнгу, але якщо не намагатись її впихувати в науку, то її можна назвати черговим релігійним сурогатом.
пан майор написав:
...а саме - представник НАУКИ БЕЗ БОГА - ІтаН.

Знову вигадування різної безглуздої термінології. Вивчіть що таке наука:
http://uk.wikipedia.org/wiki/Наука
от саме цю звичайну і справжню науку я і захищаю від невігласів та мракобісів.
пан майор написав:
ІнШий відкрив цю тему " Душа і мозок" не персонально ж для ІтаНа.

А що не так? Я щось маю проти дискусій по темі?
пан майор написав:
ВІН !!! вліз в тему "ВІДКРИТЕ ХОРОБРЕ СЕРЦЕ"

Чисто формально звертаю увагу на чергове грубіянство.
пан майор написав:
... і зовсім не знаючи мене, розпочав териризувати мене.

:D:D:D Бідний Пан Майор, його натероризуєш, аякже. Взагалі, це я якби повинен жалітися, але зараз не можу бо дуже смішно. :) Зовсім не важко згадати історію і почитати з чого все почалося і як я почав "тероризувати" бідного пана Майора:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_14995.php
там ще Барабас був, але певне у пана Майора душа була більш свіжовипечена і тому вона розтероризувалась значно веселіше. :)
пан майор написав:
І хоч я був під іншим ніком - Леонід Йорж,

Не були.
пан майор написав:
його попросили це зробити і ВІН !!! перечитав на Форумі усю мою біографію, де я був під ніком Пан Майор.

Знову стара байка.
пан майор написав:
Своє ж особисте хамство людям ВІН !!! називає не інакше, як КРИТИКОЮ.

Вкажіть хоча б одну мою цитату де я нібито хамство називав критикою?
пан майор написав:
То чому ж тоді сльози л'єєєєє? Коли його, наприклад, несприйняття Святого Письма, КРИТИКУЮТЬ,

Та невже? :) Я вас розчарую, але ви критику сплутали с пустопорожнім базіканням, ось що таке критика:
Цитата:
Критичне мислення (англ. critical thinking) - система суджень, яка використовується для аналізу речей і подій з формулюванням обґрунтованих висновків і дозволяє виносити обґрунтовані оцінки, інтерпретації, а також коректно застосовувати отримані результати до ситуацій і проблем. У загальному значенні під критичним мисленням мається на увазі мислення більш високого рівня, ніж мислення докритичне.

Для прикладу, весь мій аналіз, який я робив по науковим питанням, зроблений в межах коректної дискусії з аргументами і фактами без примітивних апелювань: argumentum ad hominem. Бажаєте критикувати? Будь-ласка, я вже давно від вас чекаю цього.
пан майор написав:
Не моя вина у тому, що йому не відкривається Святе Письмо і ВІН !!! своїми мозгами не може втямити, що і до чого.

Таак, тут маємо чергове святе грубіянство.
Пропоную почати мене по справжньому критикувати. Я вам допоможу для початку запитаннями, щоб скласти власну аргументацію для критики. Як ви визначили, що Святе Письмо мені не відкривається? Що саме повинно відкритися і який зміст за це відповідає? Прошу, належно обґрунтуйте своє твердження і критикуйте мене як слід скільки завгодно на здоров'я. :) А інакше мені дійсно ніяк не відкривається вся оця маячня:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=14995&postdays=0&postorder=asc&start=599
Визнаю, що весь той тільки невеличкий витяг абсурду і моральної гидоти з так званого Святого Письма в мою душу дійсно не вкладається.
пан майор написав:
Йому неодноразово писалося, що його душа не працює.

Папір стерпить будь-яку писанину, ви не пишіть, ви це доведіть. Я теж можу написати що завгодно, і навіть вже написав про зелених чоловічків та психогенератор. Чим моя казка гірша? Крім того, я вже багато доведень привів дивної роботи вашої душі яка грубіянить і зневажає людську етику в дописах, та демонструє фанатичну нетерпимість до людей з іншим світоглядом. Для аргументації критики, я можу вам знову допомогти запитаннями. Що таке душа? Як ви визначаєте включення душі? Чому саме ваш критерій повинен бути єдино вірним?
пан майор написав:
Але ж ВІН !!! намагається довести що ВІН !!! не ІнаКший і у нього душа є. (???)

Приведіть цитату коли я намагався доводити цю дурість? Доведення вимагається від вас, а не від мене, як по презумпції невинності. Це все одно, що я вам скажу, що у вас нема мозку і буду чекати щоб ви довели зворотнє. Для мене ваші дитячі вигадки про душу, про те як ви її собі натренували до майстра спорту, як ви нею сприймаєте зелених зміїв, ельфів, тролів, цицькатих русалок, біороботів і таке інше, мені глибоко байдужі. В дискусії приймається тільки аргументація або хоча б демонстрація вміння пускати магічний дим через ніс та вуха, наприклад, або через інші отвори. :)
пан майор написав:
Шановна пані М.Джура, цей ІтаН без перебору "НАУКОВО КРИТИКУЄ" не тільки Вас за те, що Ви сприймаєте світ не як ВІН !!!

Ні, пані М.Джуру я критикував філософськи, а не науково за це, і навіть не критикував, а обговорювали взаємно обернені власні тези. В захист своїх поглядів Пані М.Джура перша ствердила, що я не так щось там сприймав, я контраргументував зворотню тезу. Як такої критики в її адресу ще і не було, було звичайне форумне спілкування, кожен культурно захищав свою позицію.
пан майор написав:
але навіть, "НАУКОВО КРИТИКУЄ" і [b]пана БАРАБАСА.

Опа... А що ж це ви мене зразу не попередили, що пана Барабаса критикувати не можна? :D І що ж тепер буде? :)
пан майор написав:
...спостерігати на практиці за біороботами, які з точки зору нормальної людини не відчувають того розгнузданого хамства, яке вони застосовують.
Ось у цій ЙОГО !!! пораді - "вчиться мислити" заховане від ІтаНа те, чого не спроможний збагнути його мозок,

Приклади розгнузданого хамства в студію, щоб не бути голослівними.
І ще, мене дуже засмутило це одкровення пана Майора, що мій мозок "не спроможний збагнути" того, що збагнули "нормальні люди". Це так мене вразило, що я дав обітницю не їсти копченого сала по суботам. Адже я вважав раніше, що можу це збагнути, а виявляється не можу, якби не пан Майор я і не знав би, дякую. Життя виявилося таким суворим до мене. Я дуже вдячний, що мені відкрили нарешті очі, мені соромно, що я раніше не бачив захованого в пораді "вчиться мислити". Мені дуже хочеться бути "нормальними людьми", але я не знаю, що це таке. Мабуть нормальні люди це Джон та Мері з відомого оповідання:
http://politiko.ua/blogpost21807
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UpWSuSjobcU
пан майор написав:
...бо душа його, як в народі кажуть черства, або ж, що його дуже дратує, коли я кажу - мертва.

Щось ви дуже оптимістично дивитесь на себе, якщо вважаєте, що ви мене здатні дратувати. Я вже казав, що відношусь до вас з розумінням як до маленької дитини яка ще живе в казках з дідом Морозом. :)

Востаннє редаговано: ІтаН (10 червня 2013, 23:37), редаговано 2 раз
ІтаН

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2013, 23:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Знаєте,пане Ітане,такий мій допис став рефлексією на ваші слова про те,що вас попросили,скажу так,поспілкуватися з паном майором.

Зрозуміло. Будемо тоді вважати це непорозумінням, вашою занадто високою довірою міфам.
М.Джура написав:
Звичайно,тепер ви будете доводити,що ми вас не так зрозуміли,але ж ви бовкнули зайве,що ж тепер поробиш.

Давайте проаналізуємо той міф який вигадав пан Майор, який ви дуже легко, навіть на мій подив, сприйняли. Насправді тут нема що доводити, і навіть нема навіщо це робити, користь тільки може бути від аналізу для теми про народження міфів. Спочатку прочитайте уважно мою фразу:
ІтаН написав:
З Паном Майором я не сперечаюсь, я використовую його для коментарів типових помилок поки в мене є настрій для інтелектуальних вправ, а ще тому, що мене в цьому дехто попросив.

А тепер скажіть, де в цій фразі інформація про те, що я виконую якесь нібито замовлення, нібито проти форуму? Де в цій фразі інформація про те, що я вивчав досьє пана Майора? Вам не очевидно, що в словосполученні "мене в цьому дехто попросив", слово "цьому" може відноситись до "коментарів типових помилок", а не до пана Майора?
Навіщо вигадувати те, чого просто і елементарно нема в цій фразі, початково? І де тут зайве, що не відповідає більш докладним моїм поясненням, які я надав пізніше, коли у пана Майора розбушувалася фантазія? Моя фраза містить дуже мало інформації, щоб робити такі кумедні та несподівані для мене висновки. Я вирішив створити тему саме з приводу, про який я писав декілька раз ще раніше - це критика псевдонауки, роз'яснення наукових знань для розуміння важливості науки для суспільства. Тепер давайте проаналізуємо факти. Якщо ви читали тему спочатку, то очевидним є те, що я саме популяризацією науки та критикою псевдонауки і займаюсь, і приділяю увагу всім дописувачам в темі однаково. А також що в моїх поглядах та дописах не було нічого, що могло б розцінюватись як проти форуму. Я був би навпаки дуже вдячний пану Майору, якби він тихенько посидів в сторонці і не заважав своїм скандалізмом спілкуватися з людьми які вміють коректно дискутувати. Мені зовсім нема ніякого бажання відповідати на його грубіянство та безкультурність, але я вимушений це робити. Його релігійний фанатизм яким він намагається дискредитувати науку та інтелектуальну діяльність людини змушують мене захищатись критикуючи релігію, і цим побічно чіпляти почуття нормальних віруючих, які поважають науку. Я взагалі не планував підіймати тему релігії при обговоренні наукових питань. Але якщо вам це все не очевидно, звісно, ви можете продовжувати вірити в цей неймовірно швидко-народжений міф який суперечить і логіці і фактам.
М.Джура написав:
Особисто я не бачу нічого поганого в ваших наукових поясненнях,але дратує,що ви даєте російськомовні джерела...

Ні, я надаю різні джерела. Я вже пояснював, що я завжди пріоритетно, в першу чергу, надаю українські джерела, але проблема в тому, що українські наукові і енциклопедичні джерела вкрай обмежені, до речі ця проблема і є наслідком того відношення до науки, яке склалося в нашій країні і проти якого я загалом і виступаю. Якщо ви уникаєте російську, я для вас можу надавати джерела на англійській, що навіть є ще більш бажаним. Я надаю саме їм перевагу для поглибленого різностороннього аналізу, англомовний інформаційний світ найбільш широкий.
М.Джура написав:
... і вказуєте свої гіпотези як єдиноможливі.

Приведіть хоч один приклад, коли я вказував СВОЮ ГІПОТЕЗУ, як єдино можливу??? Пані М.Джура, цього ще ніколи в цьому житті не було.
М.Джура написав:
Ще таке,якщо ви тепер почнете мене принижувати,

Це у вас такі превентивні заходи для профілактики? :) Пані М.Джура, не хвилюйтесь, я ніколи не принижую людей які відносяться до мене з повагою, це добре видно якщо ви слідкували за моєю темою спочатку.
М.Джура написав:
...я вважатиму,що ви це робите на замовлення тієї самої людини,з ціллю вижити мене з форума.

Дуже цікаво почути навіть гіпотетично навіщо це робити? :) Та і практично цілком даремні наміри. Все ж таки сподіваюсь, що ви не будете занадто легко довіряти різноманітним міфам.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 05:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Ітане,ви теж даремно ображаєте людей з гуманітарним мисленням ви ж теж користуєтеся плодами їхньої діяльності:книжки,картини,кіно(не апарат,а мистецтво),дизайн і т.д.
Ви не хочете приділити свій час перекладам наукових статей на українську мову?Може спробуєте?
Найкраще було б не переходити на особистості,а спокійно послухати різні погляди на певні явища,це ж завжди цікавіше.
А,взагалі,це вже давно так ведеться:гуманітарії технарів вважають обмеженими,а технарі гуманітаріїв -тупими.

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Пане Ітане,ви теж даремно ображаєте людей з гуманітарним мисленням...

Приведіть приклад, коли я даремно ображав гуманітаріїв? Ви слідкували з самого початку за "Наука та суспільство"?
М.Джура написав:
... ви ж теж користуєтеся плодами їхньої діяльності:книжки,картини,кіно(не апарат,а мистецтво),дизайн і т.д.

Повністю з вами згідний! І я дуже ціную ці плоди їх діяльності і казав це енну кількість раз. І ні разу не зустрічав зневажливе відношення "технарів" до цього. Неповага якраз зворотня, але не гуманітаріїв загалом, а окремих "особливих".
М.Джура написав:
Ви не хочете приділити свій час перекладам наукових статей на українську мову?Може спробуєте?

А що я робив в "Наука та суспільство"? Терпеливо пояснював наукові премудрощі. Вважайте, що я вже почав вносити свій вклад в це діло. Просто перекласти статтю може кожний в гуглі, більш цінним є допомога зрозуміти її. Крім того я підтримую українську вікіпедію.
М.Джура написав:
Найкраще було б не переходити на особистості,а спокійно послухати різні погляди на певні явища,це ж завжди цікавіше.

Саме так я завжди і дію, перехід на особистості, це тактика "особливих". Неможливо захиститись від "меча" голими руками, необхідний інший "меч", і тоді завжди хтось "травмується". Підставляти іншу щоку - це не мій стиль, як і війна теж.
М.Джура написав:
А,взагалі,це вже давно так ведеться:гуманітарії технарів вважають обмеженими,а технарі гуманітаріїв -тупими.

Я б так не узагальнював. Насправді вони давно живуть в злагоді і повазі один до одного, смуту вносять тільки "особливі".
мирун

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="ІтаН"]
М.Джура написав:
Пане Ітане,ви теж даремно ображаєте людей з гуманітарним мисленням...

[b]Приведіть приклад, коли я даремно ображав гуманітаріїв.
Цитата:
Пане Ітан, я на цю тему зайшов ,бо мене зацікавила думка "Іншого", от я читаю... читаю... і раптом на гілку вривається пан ІтаН... Це щось схоже на шкільний коридор за мить перед тим як задзвенить дзвоник... Вся увага на дзвоник,потім відкриваються двері класів і....Невже Ви ,така розумна людина не помічаєте як ображаєте інших своїм зверхнім ставленням? Усі хто мав спілкування в "гілках" отримали від Вас "по заслугам".алеж отримали.... Ну не можуть усі бути науковцями,інакше жодна Ваша ідея не отримає втілення в інструменті який виготовить фахівець, скажімо у токарній справі. Ми різні і то є файно!,але ми є Українці. Давайте спробуємо гуртуватись для спільних корисних справ,давайте спільно протистояти тим хто не шанує нашу країну а головне її нарід. Наука хоче розвивати українське суспільство? а гумонітарії, а кожен хто зараз присутній на гілці??? Давайте це робити доповнюючи своїми талантами нашу країну.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2013, 20:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

мирун написав:
Пане Ітан, я на цю тему зайшов ,бо мене зацікавила думка "Іншого", от я читаю... читаю... і раптом на гілку вривається пан ІтаН... Це щось схоже на шкільний коридор за мить перед тим як задзвенить дзвоник... Вся увага на дзвоник,потім відкриваються двері класів і....

Знову вдруге для вас мені згадується байка Крилова:
http://www.stihi-rus.ru/1/krylov/27.htm
Уважніше перечитайте тему будь-ласка, ви за шкільним дзвінком не помітили істеричне "Пожежа!!!" і панічну евакуацію всієї школи. :):):) Ще в сусідній гілці я вам звертав увагу на приклад як треба коректно вести дискусії. І тоді питання на засипку - хто "панічними закликами" розігнав всіх учнів? А хто збирався провести заняття по темі в класі? Хоча сподіватись, що ви побачите "слона" під тяжким впливом корпоративної солідарності гадаю утопія? :)
мирун написав:
Невже Ви ,така розумна людина не помічаєте як ображаєте інших своїм зверхнім ставленням?

Приведіть мою цитату де я ображав людей зверхнім ставленням? Ми вже вели з вами розмову на цю тему, не полінуюсь нагадаю цитатами:
ІтаН написав:
Розумієте, зверхність - це якраз і є коли людина непривабливо висловлюється про іншу, особливо про її особистість не обтяжуючи себе аргументованими поясненнями при цьому ігноруючи можливість захисту.

ІтаН написав:
Але я нагадаю для чого існують форуми. Це місце інтелектуальних дискусій. Шляхетне протистояння можливо тільки інтелектуально. Наявність і використання інтелекту - це необхідна умова. Ви мене називали "зарозумілий", "зверхній", ви можете пояснити, що це означає в вашому розумінні? Розумна людина автоматично зарозумілою ще не стає. Зарозумілість - це виказування своєї вищості без моральних зобов'язань це доводити.
Я не проти інтелектуальної чесної битви, хай Барабас і Пан Майор утворюють коаліцію, збирають друзів на допомогу, розминаються, медитують для концентрації своїх інтелектуальних сил і вступають в чесну інтелектуальну дискусію без особистих образ. Хай неповерхнево пояснять яким чином, наприклад, у них електрони злякались погляду. :) Є підручники по квантовій механіці, є опис цього досліду, будь-ласка, використовуйте вміння логічно мислити, використовуйте оригінальні матеріали та вступайте у коректну полеміку. Я вимагаю чогось неприродного для форуму? Якщо людина розуміє, що не має необхідної підготовки щоб "неповерхнево" зануритись у ці питання, то навіщо цей театр неповаги до опонента? Відійди убік і не скачи на людину з іншої "вагової" категорії. Через брак необхідних знань людина починає замість аргументованої розмови зачіпляти і ображати іншу людину при цьому встигає нагенерити купу помилок і очевидної дурні. І коли у відповідь отримує докладну та аргументовану критику безпосередньо по своїм помилкам, починає звинувачувати в зарозумілості, зверхності і т.д.
У вашому підписі відбита вся мудрість по цьому питанню.

ІтаН написав:
Ми з сім'єю разом кожен рік дивимось таку передачу "Танцюють всі". В ній я звернув увагу на цікавий людський фактор. Кожен раз на кастингах зустрічаються танцюристи які відверто незграбні, не володіють елементарними танцювальними рухами і елементами, з поганою фізичною підготовкою та з примітивним мистецьким змістом. Однак при цьому вони відверто вважають що вони не тільки не незграби, а навіть кращі за тих суддів які їх оцінюють та які займаються танцями все своє життя з дитинства і досягли успіхів в своїй професійній діяльності. Таких незграб і не тільки, судді частенько "відправляють" до "станку" або ще можна назвати за "танцювальну парту". Подібні люди зустрічаються скрізь в нашому суспільстві і мене завжди цікавило звідки береться така людська неадекватність? У тих людей, які з горем пополам вивчили таблицю множення але вважають себе мудрішими і розумнішими за науковців. Або у тих людей які зненацька зрозуміли банальні речі, що добро - це добре, а зло - це погано, вдають себе самими духовними істотами в світі, при цьому не в змозі розуміти і поважати інших людей, розуміти мистецтво, людську культуру та з повагою відноситись до різносторонніх знань.
Особисто я намагаюся до останнього кожній людині пояснити ті знання які мені зрозумілі і буду з нею спілкуватись поки вона відверто намагається розібратися з ними. Але якщо з'являється такий собі зарозумілий "танцюрист-незграба", я аргументовано з фактами показую на його помилки і якщо він їх вперто не помічає, я змушений натякнути йому про парту.

ІтаН написав:
Критика - це коли без грубощів та хамства, людині АРГУМЕНТОВАНО вказують на її помилки. Таку критику і я завжди вислухаю з розумінням в свою адресу.

ІтаН написав:
Кожне моє слово критики було підтверджено цитатами, аналізом та фактами упродовж всієї теми. Далеко ходити і не треба, вже на попередній сторінці я аналізував казки Пана Майора про квантову механіку, з посиланнями і згадуванням джерел. Черговий доказ, яких вже зібралось безліч, того, що мої слова це - ПРАВДА. В них нема образи та зверхності, навіть нема тут іронії, яку я частенько використовую. Але тут дійсно є досить гостра критика, яка закономірно буде неприємною. Критика - це обґрунтована правда про недоліки. Взагалі, мені не властива така риторика, але якщо мій опонент наполегливо і гостро намагається грати на особистості на межі неповажного фолу я відповідаю раціональною критикою. Я вам радив почитати тему спочатку, та звільнитися від корпоративної солідарності.

Пане Мирун, ви теж розумна людина, невже ви не помічаєте хамства пана Майора?
мирун написав:
Усі хто мав спілкування в "гілках" отримали від Вас "по заслугам".алеж отримали....

Та невже, отак прямо і всі? Можливо ви натякаєте на те, що мені заборонено дискутувати з людьми які опонують мені, або дозволяється тільки в усьому погоджуватися? Добре, приведіть цитату де отримала "по заслугам" пані М.Джура? Приведіть цитату де отримав "по заслугам" інший? Приведіть цитату де отримав "по заслугам" пан Іггор? Дід Володя? Жора Волин? Хоча є більш близький приклад - Ви. Приведіть цитату де Ви "отримали по заслугам"?
мирун написав:
Ну не можуть усі бути науковцями,

Приведіть мою цитату - де я вимагав від всіх бути науковцями?
мирун написав:
...інакше жодна Ваша ідея не отримає втілення в інструменті який виготовить фахівець, скажімо у токарній справі.

Ідея точно не отримає втілення якщо "фахівці" будуть марити біороботами та іншим мракобіссям і не будуть вчитися. І вони точно не допоможуть таким своїм особливим "талантом" країні. ;)
мирун написав:
Ми різні і то є файно!,але ми є Українці. Давайте спробуємо гуртуватись для спільних корисних справ,давайте спільно протистояти тим хто не шанує нашу країну а головне її нарід.

ІтаН написав:
Вважаю однією з ознак української ментальності виваженість, мудрість та єдність українців, а не фанатизм та пошук ворогів серед своїх же.

ІтаН написав:
...головне не забувати про чесність та шляхетність. Нагадаю ще, що я пропонував Пану Майору мир, він відмовився.

мирун написав:
Наука хоче розвивати українське суспільство? а гумонітарії, а кожен хто зараз присутній на гілці??? Давайте це робити доповнюючи своїми талантами нашу країну.

Приєднуюсь до заклику.
мирун

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2013, 12:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

мирун написав:
Ну не можуть усі бути науковцями,

Приведіть мою цитату - де я вимагав від всіх бути науковцями?
Цитата:
Пане ІтаН, уявіть собі акцію "Встань Україно" і один з ораторів (скажімо Яценюк) щось пояснюючи натовпу каже-"...ну не можуть усі бути науковцями!!!..." і тут десь посеред натовпу він чує обурений крик- "Приведіть мені цитату-де я вимагав від всіх бути науковцями!!!". На гілці висловлюючи свою позицію я її доношу не тільки до Вас пане Професоре ,але і до інших,тому не реагуйте так імпульсивно ,будь ласка.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 12:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

мирун написав:
Пане ІтаН, уявіть собі акцію "Встань Україно" і один з ораторів (скажімо Яценюк) щось пояснюючи натовпу каже-"...ну не можуть усі бути науковцями!!!..." і тут десь посеред натовпу він чує обурений крик- "Приведіть мені цитату-де я вимагав від всіх бути науковцями!!!".

Пане Мирун, ви плутаєте дві різні ситуації, ви, на відміну від гіпотетичного Яценюка звертались саме до мене, а не до натовпу, почитайте себе уважніше:
мирун написав:
Невже Ви ,така розумна людина не помічаєте як ображаєте інших своїм зверхнім ставленням? Усі хто мав спілкування в "гілках" отримали від Вас "по заслугам".алеж отримали.... Ну не можуть усі бути науковцями,інакше жодна Ваша ідея не отримає втілення в інструменті який виготовить фахівець, скажімо у токарній справі.

Ви казали саме про мене, коментуючи нібито мої вимоги та відношення до людей.
мирун написав:
На гілці висловлюючи свою позицію я її доношу не тільки до Вас пане Професоре ,але і до інших,тому не реагуйте так імпульсивно ,будь ласка.

На форумах завжди висловлення позиції так чи інакше доноситься до всіх. Але в першу чергу має моральне право відповісти той кому опонують або чиє ім'я згадується в дописі. Тому здається, імпульсивна реакція скоріш у вас на мою цілком адекватну вам відповідь ніж у мене.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,