•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Дещо про гроші.

Автор Повідомлення
інший


Повідомлень: 15
Звідки: дніпропетровськ

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2013, 10:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

1.У російській вікіпедії природу грошей тлумачать наступним чином: «Деньги – специфический товар максимальной ликвидности, который является универсальным еквивалентом стоимости других товаров и услуг».
Але, як відомо, специфіка не поєднує, а різнить. Тобто, швидше за усе, гроші не є товаром. До того ж, усе інше, у формулі, нічого подібного з товаром не має.

2.А головне, вони протилежно різні по ефектам. Так, товар, у продавця, має потенційний ефект, або духовний потенціал, «споживчий». А гроші, у покупця, - «платіжний».
Споживчий потенціал пропорційний натуральній кількості і ціні товару, А платіжний, якщо думати за зразком, - знаковій кількості і вартості грошей.
Отже, якість товару називаємо «ціною», а якість грошей, - «вартістю».

3.Обидва духовні потенціали, тут, з звичного погляду, мають розуміння різних духовних енергій. Причому, останні, духовні тому, бо є чинниками фізичним.

4.Ясно, що параметри грошей, знакова кількість і вартість, між собою, в усьому взаємно обернені. А довести це просто, скажімо, якщо оплачувати однакові покупки в одному магазині різними валютами. В усіх випадках, будемо розплачуватись не просто знаковими кількостями, а однаковими грошовими потенціалами. А тому, знакова кількість долярів у однаковому грошовому потенціалі буде у вісім разів меншою за знакову кількість гривень, бо вартість, як платіжна якість, долярів у вісім разів більша за гривневу.

5.Взаємно обернений характер параметрів грошей можливо довести й іншим способом. Наприклад, в наслідок інфляції, ми, щоразу, за куплені речі, віддаємо продавцям, порівняно, більшу грошей знакову кількість, бо, ясно чому, стала пропорційно меншою їх вартість.

6.Але, що ж за такий параметр, - вартість грошей?
По-перше, ясно, що він прозорий (не видимий), як суто уявний.
По-друге. В Україні має право єдина валюта – гривня. А тому, наприклад сьогодні, можливо припустити, що вартісна кількість гривень така ж, як і знакова. Це, насамперед, зручно, бо тоді, сьогодні, знакова кількість і вартість однієї гривні, теж, будуть уособлювати одиниці, що, також, спростить аналіз руху її параметрів у майбутньому.

7.Тепер, повернемось до розуміння грошового потенціалу і, здається, найважчої новини для сприйняття читачами у цій статті.
Адже, з пояснень вище, слідує, що розплачуючись грошовими потенціалами, ми, таким чином, розплачуємось не кількостями грошових знаків, а їх умовними духовними квадратами.
Відповідно, таку ж, квадратну позначеним цінам, пропорційність мають і потенціали товарів у магазинах.

8.І нарешті, розглянемо, бодай, один приклад, що ж, принципово, це змінює?
Отже, припустимо, що моя зарплата 5000грн., а Ваша – 10000грн.. Ясно, що Ви заможніший. Питання, - у скільки разів?
Відповідь загальноприйнята, - у два рази.
А відповідь наша, - у чотири рази.

Червень 2013р.

[Дубль теми "Економіка". Припиніть створювати зайві гілки і вчіться користуватись форумом. Попередження. Адміністрація.]

_________________
інший

 
Нова тема Цю тему зачинено

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET