•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Наукова новина великого політичного значення

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Японці. Поляки. Фінни. Культуру знищують не джинси. Японці на своъ традиційні свята знімають і джинси, і костюми і надягають кімоно.

Лев Прозоров якось писав, що коли американський сенатор одягається як ковбой або не самий останній японець бере участь в процесії вирядившись в кімоно і дерев'яне взуття на платформах, то ніхто не вважає його ретроградом і не висміює. Проте що російянин, якби він надів розшиту сорочку - це ніззя, це не по-пацанські.)))

Треба зберігати свою культуру, і тоді спокійно можна вивчати і поважати культуру інших. Але не забуваючи свого.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 10:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
не заважаючи один одному і не змішуючись

ну то змішання і вплив культур - це постійний процес з того часу як мавпа надряпала щось на стіні печери

без цього мавпа так і залишилася б мавпою або неандертальцем в набедреній повязці
чи напівдикому стані як бушмени з пігмеями
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 10:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Японці. Поляки. Фінни

можу помилятися, але щось не пригадую польського президента в традиційному польському вбранні

Цитата:
Треба зберігати свою культуру

давайте конкретику - що Ви вважаєте своєю культурою?
біс з ними, японцями, вони на островах :)[/b]
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одна з ознак нашої культури-це не плювати і не кидати сміття на землю.Бо ЗЕМЛЯ-це святе!

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2013, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви навіть не уявляєте скільки газових камер треба побудувати, щоб повернутися до цієї культури.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2013, 19:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Одна з ознак нашої культури-це не плювати і не кидати сміття на землю.Бо ЗЕМЛЯ-це святе!

Підтримую. Кожен має починати з себе і виховувати інших.
Ось один приклад: на зупинці жлоб кинув недопалок на асфальт,
поруч стояв свободівець,котрий мовчки підняв цей недопалок
і кинув в урну. Це бачили всі на зупинці,думаю жлоб наступного
разу подумає.

А що стосується повторення Моргенштерном чужих научних гіпотез-я вважаю ,що
ми усі марсіяни:)
А,якщо серьозно, я б взагалі цю тему не піднімала,
бо у неї нема початку і нема кінця.
Наукова спільнота підтримує сталу теорію про походження світу і людей.
Поодинокі вчені,котрі знайшли артефакти,які не вкладаються
у жидівську систему цінностів протистоять цій науковій системі,
жертвуючи своєю кар"єрою,але залишаючись на боці правдивості.

Нам зараз,це все рівно нічого не дасть і не допоможе.
Тому я згодна з пані Джурою,поділяти на свиней і культурних.

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2013, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саме цікаве,що зараз на форумі не зустрінеш націоналістично
налаштованих дописувачів.
А пані Джура-це як смаракд в темряві ваших інтриг,
яка стійко витримала ваші образи, але не пішла.
Я буду підтримувати пані Джуру.

ПовідомленняНаписане: 22 червня 2013, 06:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І ще треба боротися з пияцтвом і алкоголізмом. Іран саме тому чистий, що там це заборонено. У нас повністю заборонити не можна, але обмежити можна запросто. Хоча б щоб не пили пиво у тролейбусах і метро. Але саме з пивом великі проблеми, бо пивні (як і горілчані) магнати - спонсори політичних партій. Колись "Оболонь" підтримувала "Рух", потім "Їхню Україну". Кличко не дарма рекламує "Чернігівське", хоча на Заході спортсмени принципово не рекламують товари, шкідливі для здоров"я, хоч то пиво, хоч цигарки чи ще щось. Коли виникла пропозиція підняти акцизи на пиво, як завопив на Укрбрехні товстий Чаленко "Пиво це клас!". Рифмується, звичайно, з "А Чаленко підарас", але йому пофіг, і навіть він, русскоміровєц, не знає, що писав Миронов в книжці "Хто вбиває Росію", де сказано, хто, чому і для чого нав"язує Росії пивний алкоголізм. Ті ж самі, що й тут. Вважаю, що тут треба боротися різким підвищенням цін, повною забороною вживання в громадських місцях. До речі, без розбитих пляшок і пластикових стаканчиків і сміття стане менше.
Марибор

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2013, 10:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
брит-поп

Не бачу в цьому переліку геть нічого хорошого, що мало б хоч якусь цінність для людства. Бачу лише хитрих чуваків, які заробляли собі гроші на лохах. Це не культура, а антикультура.

Чому брит-поп продукт мультикультури, це ж ніби було суто британське явище?І чого в ньому такого поганого?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 04:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
І ще треба боротися з пияцтвом і алкоголізмом. Іран саме тому чистий, що там це заборонено. У нас повністю заборонити не можна, але обмежити можна запросто. Хоча б щоб не пили пиво у тролейбусах і метро. Але саме з пивом великі проблеми, бо пивні (як і горілчані) магнати - спонсори політичних партій. Колись "Оболонь" підтримувала "Рух", потім "Їхню Україну". Кличко не дарма рекламує "Чернігівське", хоча на Заході спортсмени принципово не рекламують товари, шкідливі для здоров"я, хоч то пиво, хоч цигарки чи ще щось. Коли виникла пропозиція підняти акцизи на пиво, як завопив на Укрбрехні товстий Чаленко "Пиво це клас!". Рифмується, звичайно, з "А Чаленко підарас", але йому пофіг, і навіть він, русскоміровєц, не знає, що писав Миронов в книжці "Хто вбиває Росію", де сказано, хто, чому і для чого нав"язує Росії пивний алкоголізм. Ті ж самі, що й тут. Вважаю, що тут треба боротися різким підвищенням цін, повною забороною вживання в громадських місцях. До речі, без розбитих пляшок і пластикових стаканчиків і сміття стане менше.

А я з вами не погоджуюсь.
якби була моя влада, я б не рубила з плеча.
Спочатку з"ясувала б у чому справжня проблема.
Підняттям цін нічого не вирішується.
Ціни піднімають олігархи.
Олігархам здоровий спосіб життя нашої молоді не потрібен.

Оце пан Барабас каже,що я раз у місяць дописую,
ну я просто фізично не можу лаятися благородною українською
лайкою цілодобово:)
У пана Барабаса є час обговорювати всі аспекти нашого життя,
сперечатися з марночасом Моргенштемом.
Риба гниє з голови,треба відрубувати голову.
А все інше при гарному вихованні прикладеться.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 08:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для боротьби з пиятством, наркоманією і тютюнопалінням необхідно прищепити дітям відразу і огиду до всього того в школах. Засобів - безліч. Тільки це нікому не потрібно.
Декілька лекцій і наочна демонстрація НАСЛІДКІВ - і у дитини викарбується назавжди в підсвідомості.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 09:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас в родині не заведено пиячити,курити.А дитина якось,п'є чай,і говорить,що то вона п'є пиво і курить.Звідки це?Ми в садочку так граємось.Потім приходжу в садочок,а там діти в роздягалці цілуються "по-дорослому".На моє зауваження вихователі сказали що зайняті,у них багато різної роботи...
У нас наркоманський затишок,якось одного такого пана друзі тягли по сходах,а голова у нього все падала назад.Я скористалася моментом і прочитала дитині лекцію,використовуючи пана як наочний матеріал.І це справило враження.То ж не чекайте,що хтось виховуватиме ваших дітей.

ПовідомленняНаписане: 27 червня 2013, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
То ж не чекайте,що хтось виховуватиме ваших дітей.

ми здається говорили про більш глобальне явище
а наші діти, як би ми добре не виховували - будуть знаходитися в цьому суспільстві
в пиво і цигарки у нас в садочку дякувати Богу не граються :)
основне виховання це звичайно власний приклад
можна безкінечно розказувати, як погано палити цигарки, але це дорівнює нулю, якщо батько сам палить, а то і мати. І 99 % що і діти в такій родині будуть палити.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,