•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Горілка ,пиво , цигарки і здорова нація ?

Автор Повідомлення
Вільний вітер

ПовідомленняНаписане: 13 липня 2013, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хмільний алкогольний напій . Розповсюджується без обмежень !
Так, це пиво !

Я кожного ранку ,дня і ввечері зустрічаю молодь підліткового віку із пивом і цигарками .І байдуже які перепони придумав "заКонодавець" .... Я бачу молодь із пивом ,слабоалкоголкою і цигарками !
Що очікує нашу націю?
"ВО СВОБОДА" не має жорстої позиції із цього питання ,навіть заперечувала підняття акцизів на "народий напій" !
Що з цього приводу міркують форумчани ?
упорядник

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 05:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

схильність до алкоголю - фільтр, що відділяє зерна від полови. Залишаться тільки здорові і не схильні до алкоголю та тютюну.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 10:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У часи моєї молодості такого не було.
Всіх рятувати? Насильно?
Може краще хай зіп"ються і сканають?
Такий собі природній відбір.
Залишаться найкращі.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 10:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.ex.ua/72516209?r=1987,23775

Не зайве буде подивитися цей фільм.
Північні корейці зняли просто шедевр.
Півтори години фільму вміщається в одну фразу-світовий жидівській
уряд.
Можна ,звичайно звинувачувати цей уряд,що він впливає на міски:)
Але,якщо хтось не схоче-то там впливай не впливай:)
І не треба мені розповідати-що молодь зомбують.
Бо я бачу іншу молодь-красиву,розумну,патріотичну...
Молодь зростає в одному інформаційному просторі.
Але є молодці.
А ще є ті,кого еволюція перемеле.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 04:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

У часи моєї молодості такого не було.
Всіх рятувати? Насильно?
Може краще хай зіп"ються і сканають?
Залишаться найкращі.

На жаль, кращі дуже охоче беруть до пари гірших.

А такі речі як травка і штучний фітіль з 400-ма добавками цигарка псує гени на 3-5 поколінь.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Шкода написав:
Може краще хай зіп'ються і скoнають?
Залишаться найкращі.

На жаль, кращі дуже охоче беруть до пари гірших.

А такі речі як травка і штучний фітіль з 400-ма добавками цигарка псує гени на 3-5 поколінь.

ЦЕ - СТАЛО ОЧЕВИДНИМ
- при застосуванні в найсучаснішій науці спеціальних програм комп'ютерної техніки.

Усі сили тих, що зацікавлені вирощувати з людей покірних рабів, спрямовані саме на прищеплення їм таких же тілесних задоволень, як у МАВП.
Одначе, навіть, у МАВП інтелект вищий інтелекту тих 8 млн. українців, яким досить кинути трохи бабла на бухло і вони оберуть ПРЕЗИДЕНТОМ, таку ж, як і вони МАВПУ. Яка буде МАВПУВАТИ і ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ І ЛЮБОВ ДО УПА І ДО УСЬОГО ІНШОГО УКРАЇНСЬКОГО. Саме через таких МАВП в політиці "докотилась Україна до самого краю". Тарас Шевченко.
Саме в політиці активно використовується для покори України ЛЮБОВ ДО СВОГО ТІЛА.

А - це і наркота і алкоголь і культ бабла і секс бородатих з бородатими. "Неначе люди подуріли..." Тарас Шевченко

ФАКТИ - НАЙНОВІТНІШІ - ЄВРОБАЧЕННЯ.

З ДНЕМ МАТЕРІ, ДОРОГЕСЕНЬКІ !!!

Шкода написав:

ЛЮБОВ ТІЛЬКИ ДО ТІЛА - ЗАГИБЕЛЬ !!!
ЛЮБОВ ДО ДУШІ - П Е Р Е М О Г А !!!

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 21:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Геніально й лаконічно. На жаль, більшість людей не взмозі сприймати такі тексти.
пан майор

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 23:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Геніально й лаконічно. На жаль, більшість людей не взмозі сприймати такі тексти.

Геніальним був - і Є !!! - Тарас Шевченко.

Не було 200 років тому комп'ютерів. Не було ІНТЕРНЕТУ. А за 47 років відтинку свого життя, прожитого ним в скафандрі, який ми бачимо на його портретах, як Шевченко ВСТИГ ОХОПИТИ так багатого минулого до свого народження часу, прижиттєвого в скафандрі часу, та часу після скафандрового свого життя ТЕПЕР разом із нами в часи існування ІНТЕРНЕТУ ???
На жаль, більшість людей не взмозі сприймати такі тексти.

Чому?

Ми читаємо його "Кобзар". І дивуємося - звідки ж він набрався тієї інформації, якщо у нього не будо доступа до комп'ютерів, до ІНТЕРНЕТУ?

ДУХ Шевченка невмирущий. Ми ЦЕ повторюємо скрізь. А хто брався довести ЦЕ наочно, на практиці ?

Дякую, пане Глечику за підтвердження цього здавалось би, на перший погляд ПАРАНОРМАЛЬНОГО ЯВИЩА.
Дуже дякую!
З Повагою.

P.S. Шановний АДМІН дуже прошу не витирати цей ТЕКСТ. Дуже хочеться поексперементувати саме на цьому - найдостойнішому форумі в ІНТЕРНЕТІ. Я розумію, що маю попередження від Вас, щоб зі своїми експерементами я не вилазив за межі спеціально для мене відведеної гілки. Буду старатися, але прошу - робіть для мене де-коли винятки.
До речі вдячний Вам за постійні коректировки-підстраховки щодо моїх текстів.
ГАРНО ДЯКУЮ ВАМ !
З ПОВАГОЮ.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2014, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

... Від неба. ... відЗемлі ... від отих частинок менших за молекули (забув їх назву), що пронизують космос.

І я вважаю, що те, що Вас просять не виходити за межі своєї теми - явище тимчасове - на період окупації отієї перетинки між мозком і душею. Але тема "Ідея теж придатна, адже Ви саме Ідею й висловлюєте.

Справді, аби не було інтернету, уявляю себе... Через Інтернет здобуто стільки інформації...

А може, Тарас Шевченко - і є Друге Пришестя, якого ми, недолугі, не побачили? А ХХ-поч. ХХІ ст. і є Страшний Суд?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,