•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи можливо реформувати міліцію

Автор Повідомлення
Райдо

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2013, 09:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чи можливо реформувати міліцію в Україні?
Чи у наших реаліях - це утопічна ідея?

Останні події явно показали протистояння між народом і міліцією. Прості люди не сприймають міліцію як правозахисника, а міліція сприймає народ як ресурс, з якого потрібно вичавлювати гроші.

Чи можна зробити посаду міліціонера виборною? Вимоги до кандидатів висуваються такі ж як і зараз, але призначення на посаду тільки за згодою громади села, району і т.п.. Таким чином міліціонери будуть залежати від людей, яких вони покликані захищати. А люди будуть знати кого вони обирають.

Я вважаю, що це не тільки знизить кількість міліціонерів, а й підвищить їх якість.

Але чи можлива така схема? Чи застосовується така схема в якихось країнах?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2013, 09:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Буде скоро поліція.
Зараз іде методична підготовка до реформування.
Варто лише подивитися телебачення.

Поліція + масове скорочення
Райдо

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2013, 10:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хіба від зміни назви зміниться суть?
Максим07

ПовідомленняНаписане: 17 липня 2013, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звісно що ні, люди ті самі лишаться. А хто ж з начальства відмовиться від грошового потічка наверх добровільно. От і далі будуть вибивати зізнання, грабувати, насилувати. Тільки назва буде дещо ближча до гестапо якщо вже казати про катування)))
Вважаю, що дійсне реформування можливе тільки при застосуванні варіанту накшталт грузинського.

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2013, 16:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оце надається до реформування?

http://blogs.lb.ua/evgen_karas/214322_nihto_hoche_buti_okupantom.html?utm_source=lbua&utm_medium=link&utm_campaign=blogs
Шкода

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2013, 17:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я скажу банальну річ,але зміни у наших власних руках.
Поки будемо мовчки відсижуватись у власному хуторку і будемо грати
за правилами,нав"язанами нам нечесними, ментами і кришуючою іх владою,
порядку у нас не буде.
Робіть кожен маленьку непокору,відстоюйте свої права.
Приведу приклад з одної своєї ситуації: мене зупинили даїшники і тупо вимагали
владнати все на місці, я не погодилась.
Даїшники склали протокола,в якому звинуватили мене у всіх смертних гріхах:)
Щей сфоткали.
Далі був суд.
Я виграла його у даїшників.
Просто я хочу наголосити,якщо ми хочемо щось змінити,то на це треба не пожаліти
власного часу.

ПовідомленняНаписане: 25 липня 2013, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про "врадіївський феномен", Південну Україну, міліцію і нашу перспективу розмірковують брати Капранови.

http://blogs.tvi.ua/2013/07/25/videobloh
Ліна

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2013, 20:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Автор цієї статті вважає, що українську міліцію можна реформувати, тому що наш сумний досвід не унікальний.
http://www.day.kiev.ua/uk/blog/politika/moya-miliciya-mene-sterezhe

Автор цієї статті, не втративши оптимізму, нагадує про українське звичаєве право.
http://www.day.kiev.ua/uk/article/nota-bene/vradiyivka-shozhe-zminila-vse
Татусь

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2013, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Навряд чи можна реформувати нашу міліцію, занадто вже сталі традиції клановості та викривленої корпоративної етики. Хіба що, ретельно перебравши кадри, створити нову організацію.
А як буде формуватись поліцейська служба, -- за прикладом США, Великобританії чи Швейцарії, -- питання важливе, але не саме суттєве. Важливо -- хто це буде робити.

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2013, 00:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

можливо,коли коли почнуть замислюватись над своїми вчинками......

Для мусорів про мусорів // Бидло, задумайся, що ти робиш !!!
http://oko.if.ua/2013/10/20/57476/
Леонід

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2013, 12:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Реформа однієї міліції є повною дурнею. Навіть реформа всієї правоохорнноі виглядає повним безглуздям без реформи всієї системи влади. "Совєцька" система влади побудована на повній безвідповідальності посадових осіб, так, щоб неможне було знайти "крайнього" за прийняте рішення. І мене дуже радував факт "посадки" пані Тимощенко. Було таке враження, що за деяких зусилль "Свободи" і всього українського суспільства система почне жерти сама себе. До буцигарень вистроїться довжелезна черга українських посадовців-кримінальних злочинцв. Та олігархам вдалося вчасно зупинити януковоща і "гідра" української влади перестала жерти свій хвіст, зараз ласує тільки власними шматочками, які на зразок "врадіївських насильників" відвалюються "по-бєспрєдєлу", та й то дуже стримано їх "поїдає"

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2013, 13:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якби суспільство щиро хотіло позбутися корупції та злочинів у владних структурах то позбулося б давно. Для цього потрібно змінити кримінальний кодекс таким чином, щоб чим далі людина просувалася по службі, владним посадам, тим більше була її кримінальна відповідальність. Тут можуть бути задіяні ранги держслужбовців, звання військових, посади, зарплата та інші. Наприклад, якщо взятку в 200 грн. взяв службовець жеку - 1 рік примусових робіт, капітан міліції - 3 роки, депутат - 5 років, прокурор або суддя - 10 років. Але при такій системі, якщо у вас брат працівник ДАІ ви ніколи б йому не зателефонували при ДТП, а якщо ви ректор, то свого синка ніколи б не "пригорнули" до свого ВУЗу, тому що відповідальність Висока. Але суспільство не хоче такої системи! Якщо я директор цегляного заводу, то свій будиночок я хочу звести на шару.. Людина хоче мати якійсь зиск зі свого високого положення, і чим вище я піднімаюся тим більше хочу і це природньо, і це певний рівень свободи, який говорить "чим вище я піднімаюся по державних сходах, тим більше я можу собі дозволити, і дозволити для своїх рідних та друзів".
Одружений

ПовідомленняНаписане: 22 жовтня 2013, 15:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Дніпропетровський терорист" Віктор Сукачов стверджує, що виконував вказівки Служби безпеки України до і після вибухів.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/10/22/7000478
Іван Лякайчорт

ПовідомленняНаписане: 01 листопада 2013, 18:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пенітенціарка теж має бути модифікована таким чином, щоб унеможливити зв'язок злочинців між собою. Бо то не виправні заклади, а спаскуджуючі. За камерами має обов'язково бути встановлений веб-нагляд щоб в'язні почували себе мов в зоопарку, а ті бовдури, що думають робити хибний крок по сто раз задумаються чи хочуть вони, щоб на них всі дивились. За одно й громадський контроль.
Олександр_Дніпро

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2014, 21:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Навіть якщо міліціонерів почнуть обирати, ніхто незможе їм завадити творити безлад у інших територіях... Чи підкупивши тих, хто рахували голоси цькувати своїх...
Головна проблема міліції як і усієї влади в Україні - це безвідповідальність та безкарність...
Поки посадові особи та силовики, які нехтують правами та свободами українців творять свавілля та беззаконня і їх не карають за посадові злочини, доти й буде процвітати посадовій бандитизм...

На мою думку потрібно створити ефективну систему громадського контролю за усіма гілками влади та державними структурами, наділивши громадські організації законодавчим правом на фіксування та розслідування посадових злочинів, збирання доказів, та подання позовів до можновладців у будьякі суди...
Також треба ввести карну відповідальність посадовців, силовіків та суддів за приховування, псуваня або ігнорювання доказів злочинів, тиск на свідків та потерпілих або їх переслідування...
Будь який посадовець, якого впала підозра про вчинення ним або його родичем злочину повинен автоматично бути відсторонений від посади, а у разі доведення злочину, знятий з посади із певним терміном заборони займати інші посади.
Також треба виключити термін давності за посадові злочини..
Щоб будь яке "поважне бидло", яке знаходячись при владі змогло приховати докази свого злочину, після зміни влади можна було притягнути до відповідальності і потім не тільки його посадити до в`язниці, але й залишити його без "елітної пенсії" та конфіскувати усе майно, яке було придбанно за незаконні прибутки...
Якщо посадовий злочин в Україні стане дуже ризиковим видом бізнесу, люди перестануть інвестувати гроші у придбання посад і на них почнуть приходити чесні та професійні фахівці...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,