•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Медична реформа на Миколаївщині-неприхований геноцид нації

Автор Повідомлення
С1


Повідомлень: 44
Звідки: UKRAINE

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2017, 18:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр,
можливо, і так. Але головна проблема в тому, що наша влада хоче цього ще більше, ніж Європа.
ГАККЕН


Повідомлень: 1601
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2017, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

д.Тигр написав:
С1 написав:
Як завжди, "пАкращання" продовжуються. Запчастин майже немає, немає навіть медичних масок. "Купите марлю и пошейте" - така "геніальна" відповідь недоукраїнських недореформаторів. І при цьому кажуть, що прати іх не можна, одноразові. Зате є гроші на інше. .............................................................................................................
"Євро"-"реформи" в дії, так це у них називається...

Це і є "Євро"-"реформи"! Бо Европа розглядає територію України як місце розселення арабів та негрів. І аборигени тут тільки заважатимуть.


Не зовсім. Передивіться сайт "Дойче Велле", зверніть увагу на тематику.

1. Вони зараз інтенсивно вивчають стан справ в Україні, суспільство, економіку, настрої молоді, галузі, в яких наявна кваліфікована робоча сила.

2. Німці також активно вивчають досвід поляків щодо залучення українських гастарбайтерів. Рівень зарплат, дисципліну, фактори мотивації, тощо.

3. Німці почали приготування до змін у трудовому кодексі, стосовно збільшення протяжності робочого часу. З урахуванням того, що одночасно вони говорять про постаріння нації - це зміни кодексу вони намітили для чужих.

Якось так. Німці не хапають, що ближче зверху лежить, як уже зробили поляки, а грунтовно готуються до переманювання нашої працездатної, освіченої молоді. А вже що там, якого кольору і віросповідання наповзе на україньські землі - то для німців справа шоста.
С1


Повідомлень: 44
Звідки: UKRAINE

ПовідомленняНаписане: 20 лютого 2018, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зима закінчується, а зимової гуми вже традиційно не дочекалися. Норми пального були літні! Також вже традиційно в одному із районів "швидка" використовується в якості "таксі" - результат "бескорыстной дружбы мужской" між Самойловим та головним лікарем того району.
Тварюки працюють!!!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET