•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Принципи дії

Автор Повідомлення
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні форумчани! Вкрай достало сидіти й кидати слова на вітер. Робимо це, бо не маємо можливості (і, нажаль, ідей) зробити щось інше у місті. Сам я з Криму. Живу як в окупації - ані поговорити на рідній мові, ані поспілкуватись з однодумцями. Пропоную наступне: поділиться досвідом боротьби проти внутрішних окупантов у своєму місті. Моливо щось знайдемо і для себе серед ваших ідей.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 09:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Мовне питання для Криму, звісно, важке, але я знаю дуже багато російськомовних (навіть росіян за походженням), що симпатизують Свободі і готові за неї голосувати.
Це пов'язане з тим, що вони аж ніяк не зацікавлені в посиленні впливу путиноїдів і перспективи зближення з бидломосковщиною для них геть не цікаві, а владу ригів вони бачать у всій красі, і розуміють, що Свобода - єдина сила, яка їм реально намагається протистояти.

Зателефонуйте за безкоштовним номером 0-800-50-29-31 - Вам нададуть контакти осередків.

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Мовне питання для Криму, звісно, важке, але я знаю дуже багато російськомовних (навіть росіян за походженням), що симпатизують Свободі і готові за неї голосувати.
Це пов'язане з тим, що вони аж ніяк не зацікавлені в посиленні впливу путиноїдів і перспективи зближення з бидломосковщиною для них геть не цікаві, а владу ригів вони бачать у всій красі, і розуміють, що Свобода - єдина сила, яка їм реально намагається протистояти.

Зателефонуйте за безкоштовним номером 0-800-50-29-31 - Вам нададуть контакти осередків.

Дякую. Це мусить допомогти знайти однодумців. Але питання дещо у іншому. Свобода, на мій погляд, одна з найрадикальніших партій України - це безперечно, та у Криму, акції свободи майже не проходять - хібащо по величезних святах - хотілося б, так вимовити, діяти значно радикальніше - а у рамках політичної партії - це майже неможливо (хочаб тому, що це - майже завжди за межами закону у тієї чи іншої мірі). Отож, партія, яка б вона не була, певно, мало допоможе у тієї "справі".
Українець1308

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 23:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"що Свобода - єдина сила, яка їм реально намагається протистояти."

Цікаво, як обирається те чому саме намагається протистояти?
Алекс Моралес

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2013, 13:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олекса300689 написав:

Дякую. Це мусить допомогти знайти однодумців. Але питання дещо у іншому. Свобода, на мій погляд, одна з найрадикальніших партій України - це безперечно, та у Криму, акції свободи майже не проходять - хібащо по величезних святах - хотілося б, так вимовити, діяти значно радикальніше - а у рамках політичної партії - це майже неможливо (хочаб тому, що це - майже завжди за межами закону у тієї чи іншої мірі). Отож, партія, яка б вона не була, певно, мало допоможе у тієї "справі".

Мені здається, що Ваш погляд на проблеми у Криму дещо однобокий. Радикалізм у своїх крайніх формах ні до чого доброго, ніде в світі, ще не привів. Крим завжди був проросійським, тому якщо Ви будете хоч щодня на кожному розі кричати "Ганьба Росії" чи щось подібне, нічого окрім неприязні кримчан ви не побачите. Питання національної ідентифікації дуже складне, і починати, на мою думку, потрібно не з мови, чи нав’язування думки про протистояння "Україна-Росія", а людину необхідно переконати, що українцем бути зовсім і не погано, і мова в нас не чим не гірша, а навіть краща. Ось тут як раз і є у політичної партії простір "для маневрів". Це участь у організації різного роду фестивалів (музичних, літературних, художніх...), міжнародних спортивних змагань і турнірів, не обов’язково масштабних і дорогих. Особливо яскраво національна ідентифікація проявляється в спорті, люди завжди вболівають за "своїх".

Розумію, що написав дещо ідеалізовано, без урахування багатьох нюансів, та наших реалій, особливо враховуючи, що влада "грає на боці суперника", але особисто я, рухався б у цьому напрямку.

І до речі, мені цікаво, що Ви включаєте в поняття "діяти значно радикальніше..."? Пропонуєте методи "червоних бригад"??? Партія, яка має 10% у національному парламенті, має діяти іншими методами. І я думаю інструменти для цього в неї є.
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2013, 15:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Мені здається, що Ваш погляд на проблеми у Криму дещо однобокий. Радикалізм у своїх крайніх формах ні до чого доброго, ніде в світі, ще не привів. ...............
................І до речі, мені цікаво, що Ви включаєте в поняття "діяти значно радикальніше..."? Пропонуєте методи "червоних бригад"??? Партія, яка має 10% у національному парламенті, має діяти іншими методами. І я думаю інструменти для цього в неї є.

Думка, безперечно, цікава... радикалізм - це погано. Згоден. Але, що не до чого не привів ніде у світі - з цим, дозвольте не погодитись. Радикально діяли Пруські політичні діячі у 19 сторіччі. Фактично, йшли "ва-банк" - і це призвело до об єднання Німеччини. Ще радикальніше діяли націонал-соціалісти - і це призвело до того, що Німеччина вийшла з серьйознішої культурної й політичної кризи - та стала (хоч і не набагато) - однією з найвеличніших держав світу (в цьому контексті, може здатись, що я славлю нацистів - та нічого такого не мав на увазі - лишень підкреслюю правельний приклад радикалізму). Радикалізм на Кубі призвів до революції - та, як наслідок - позбавлення цієї країни від тотального панування американських корпорацій. Радикальні міри проти комуністів в Угорщині, Австрії, Прибалтиці у 20-х роках призвели до стабільності в ціх країнах та до їх національного відродження.
Звісно, це не суперечить тому факту, що радикалізм - є крайною мірою дії. Та настав час саме для таких дій. Сам я людина кримська - знаю про що говорю. Кацапство у Криму сьогодні - це організований та контрольований сепаратистський рух, що зводить на нівець усі (навіть найчистіші) навагання Української влади.
Мова? - знайдіть мені хочаб сотню людей, що говорять українською. - та зі усіма вчителями Української мови не знайдеться стільки. Більш того, ви дійсно вважаєте, що Крим без "обязаловкі", без "страху" перед карою з боку оточуючих людей заговорить українською? - дуже сумніваюся у цьому.
Фестивалі? - вони є. На них ходять, та ви б чули, що ця "публика" говорить... як хулить вона все українське... в цілому, такі фестивалі мають цілком обратний ефект. П ята колонна приходить "пасматрєть на хохлов".
Спорт? - можливо. Але лише в тому разі, якщо "наші" завжди перемагатимуть. - тоді можно почути підтримку, та як українці програють - майже повсюди можно почути ту ж саму "хулу" на "хахлов", що програли.
Методи, що я пропоную... можете називати їх як хочите "методи червоних бригад", "методи штурмових бригад" і т. ін... Я це називаю - методи боротьби справжнього націоналіста, що відстоює свої права не просаджуючи штани у парламенті раз на тиждень, у сподіванні на дядю з... (вставте пропущене слово самі), а на вулиці - де вже зараз іде війна. Методи ці - боротьба. Кожень день, кожен час, кожну хвилину. Бити ворогів, вбивати зрадників, нищити ознаки іншої держави, взривати кацапські колонії, вішати Чорноморських "морячьков" - лише такими методами можно добитись результату. Чи можна це робити згідно з законом? - ні. Нажаль. Сьогодні на вулицях така картина - "вони" нас бьють, а ми - "пред явлюємо їм дипломатичну ноту протесту".

Я розумію, те що Ви написали - це ваша думка - і вона має право на існування як будьяка інша. Спорити з вами не буду. Вибачте також за те, що написане мною - є текстом дещо різкуватим, та як людина, що живе серед цьго - я вже, нажаль, не можу оцінювати це інакше.

[Олекса300689, будь-ласка, уникайте надмірних цитувань. Виправлено. Адміністрація.]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,