•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Переляк.

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 14 вересня 2013, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Образа учасника форуму. Останнє попередження перед баном. Форумна форма звертання - на Ви. Адміністрація.]

Я зрозуміла,до лайна треба звертатися на "ви",
від цього воно мабуть буде менше смердіти.

Якщо лайну потурати,то воно так розсмердиться,
що потім самі забудете як вас звуть.
Мені сумно,що форум не тримається принципів.
Візьміть того самого Моргенштема.
Він,коли з"явився на форумі,зразу заявив-я не поважаю Степана Бандеру.
Та вже після цієї заяви він мав як мінімум у комі валятися:)
І бути забаненим на віки на форумі.
Для мене цей Моргеншем зразу після цієї заяви припинив існувати.
Потім ще виявилося,що на інших сайтах Моргенштем поливає
брудом Свободу і її принципи.
Потім всі ці Тані...хуяні..маячня якась.
Штірлиці цілодобово сидять за компом і впливають на міски
модераторам:)

У кращих традиціях:) давайте свою запресуємо:)
Забанемо,може не помітить,бо вона всерівно на вулиці мітингує.

Ох:(

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 02:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкодочка,а ти ще не вкурила??? (перепрошую що на ТИ бо ...Форумна форма звертання - на Ви. Адміністрація).. таких Тань та Моргенштейнів тримає адміністрація.... для загартовування.... тіільки не розумію кому воно потрібне це віртуальне загартовування??? в рило дати я в реалі краще це зроблю... а тут пучки збивати і доказувати Тані чи моргену (які тролями працюють) .. ІГНОРУВАТИ
єдине вірне рішення

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксаню,просто обідно.
Б"єшся на різних сайтах, а приходиш сюди на форум відпочити
і поспілкуватись як думаєш зі своїми однодумцями-
а тут тобі...получі хфашист гранату:(

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 05:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спочинку на цьому форумі вже давно не має, певне тому, що немає тих хто підтримував порядок, пам'ятаю свій захват, коли вперше прийшла, тут можна було писати виключно українською, навіть зноски на російськомовні витоки не можна було лишати. Мене й саму це дісциплінувало, якось соромно було на форумі писати про важливість говорити украінською, а в житті говорити російською, а такі люди, як Шугай надихали до змін.
Зараз тут цього і близько немає, тільки дядя Ваня зі своєю пропагандою суржику, і все це почалося після виборів, то тобі російськомовні агітатори на вулицях, то ще подібна лажа, пом'якшення дісципліни призводить до відсутності порядку і поступового розпаду.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 06:36 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Люди, що вважають себе монополістами націоналізму, виглядають трохи кумедно.

Чи може ви, дівчата, вже приватизували право українців висловлювати власні думки ?

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 08:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Легка форма параноїдальної шизофренії,напевно,впливає зменшення тривалості світлового дня...То сезонне.Пройде.
Ось не бачу коментарів останньої публікації *Експресу*що до цього діяча
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/site2/p_deputat?d_id=15707
тут російською,бо ніяк не дам ради ту сторінку українською мовою знайти,але цікаві його бізнес і маєтки.
http://vybory2012.comments.ua/rada/person/Krivetskiy-Igor-Igorevich
Цікаво,чи реально то все,аж так далеко зайшло?
Ох уже ці вороги з їхніми наклепами....
http://www.pravda.com.ua/news/2012/09/3/6971952/
http://lviv.nashigroshi.org/2013/07/19/nardep-kryvetskyj-zaplatyt-22-miljony-bo-poruchyvsya-za-biznes-partnera/
а то вже для нагадування-

35. Не заздри нікому. Приймай те, що здобудеш власною працею і вартістю.

44 правила українського націоналіста
(Написані кров'ю на стіні польської в'язниці)
http://oun-upa.org.ua/documents/ukr_04.html
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що ж. Я не так часто помиляюся в людях.
Понос- то є цілком природня реакція на переляк.

.............................................
М.Джура, вам хотілося би сказати лише одну фразу:
...І ти , Брут...

................................
Я прийшла на форум, щоб спілкуватися з цікавими, розумними, справжніми людьми. І якщо все інше буде мене ігнорувати, я буду цьму тільки рада. Та й для вас це буде на краще, щоб не було і надалі переляку.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 08:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кого я зраджую? Вас? Чи може ви мене вже записали в свої прихильники? Відколи це? І чого б це?

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 09:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Кого я зраджую? Вас? Чи може ви мене вже записали в свої прихильники? Відколи це? І чого б це?

Я не СуперСтар, щоб шукати прихильників.
Та мені здавалося, що з вами ми спілкувалися досить дружньо.
Чи це мені тільки здавалося?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 09:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я з усіма на форумі спілкуюсь однаково. Вас я ще не знаю. А тих кого без вагань могла б назвати своїми друзями, з цього форуму вже давно вижили. Та й, що таке дружба? Головне- спільна ідея. Треба перш за все підтримувати своїх "братів" по вірі(навіть, якщо по життю не завжди знаходиш з ними порозуміння), бо лише так можна досягти спільної мети.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 09:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
а тут пучки збивати і доказувати Тані чи моргену (які тролями працюють) .. ІГНОРУВАТИ
єдине вірне рішення

Ігнорувати так ігнорувати.... та в нас і спілкування -то ніколи і не було.
Ваші дописи я читала. В мене немає до вас неприязні.

Правило українсьного націоналіста: (дякую, Дід Володя)

39. Шануй жінок, що мають стати тобі подругами духа ідеї і чину, але гидуй розгнузданими.
Таня Танюша

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Я з усіма на форумі спілкуюсь однаково. Вас я ще не знаю. А тих кого без вагань могла б назвати своїми друзями, з цього форуму вже давно вижили. Та й, що таке дружба? Головне- спільна ідея. Треба перш за все підтримувати своїх "братів" по вірі(навіть, якщо по життю не завжди знаходиш з ними порозуміння), бо лише так можна досягти спільної мети.

Дружба- то дружба, а дружнє спілкування то дещо інше.
Та й підтримка п.яного товариша і підтримка брата по вірі -то теж не одне і те саме....
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 10:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дружнє спілкування(як і спілкування взагалі) не починається з претензій, воно ними закінчується.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 10:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ви, Таню, занадто переймаєтесь тим, як вас сприймає "хтось". Не намагайтесь сподобатись всім, є люди, які цінують вас такою, якою ви є, є такі люди і на цьому форумі: от і добре, от і просто чудово.

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2013, 10:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Таня Танюша написав:
Ну що ж. Я не так часто помиляюся в людях.
Понос- то є цілком природня реакція на переляк.

.............................................
М.Джура, вам хотілося би сказати лише одну фразу:
...І ти , Брут...

................................
Я прийшла на форум, щоб спілкуватися з цікавими, розумними, справжніми людьми. І якщо все інше буде мене ігнорувати, я буду цьму тільки рада. Та й для вас це буде на краще, щоб не було і надалі переляку.

А ну геть з моєї гілки!

Бачите,Джура? вона сама до мене лізе, а потім верещить.

[На форумі не існує приватизованих гілок. Припиніть провокувати скандали на форумі задля дурної розваги. Адміністрація.]

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,