•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Молотов Риббентроп

Автор Повідомлення
Серж456

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 15:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Іноземна мова. Адміністрація.]
Вікотор Гюго

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 17:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергію,

Українська держава територіально більша чим сьогодні існувала вже в 1919 році.
І якби радянська Росія не напала на УНР, то існувала б і далі.
Одружений

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я не історик, тому відкрив вікипедію.. Те що я вичитав про цей пакт, це те що існував додатковий таємний протокол, у якому якраз і був поділ країн та територій впливу. Зазначено, що оригінал протоколу до цього часу не знайдено. Тому впевнено казати що там кому перепадало, з моєї точки зору, точно не можливо. Крім того, цей пакт втратив силу одразу після нападу Німеччини.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 19:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Серж456 написав:
Уважаемые Украинцы,

Я русский сразу говорю и не имею отношения к Вашей стране.

Дивно.
будь-ласка, докладіше : хто мама-папа ?

Серж456 написав:
Но недавно мне попалась на глаза статья в инете про вышеназванный пакт.Она имела ярко выраженный русофобский характер и критиковала данный договор.

Она - це та, що з свілинами ?:
Image

Серж456 написав:
Аргументы автора думаю все могут себе представить. Я вот просто историей интересуюсь и мне стало интересно. Если логически думать то без этого пакта западная Украина не вошла бы в состав СССР. Просто в том же 39ом её занял бы Гитлер.

Так, Ви праві : Гітлер - другий, після Наполеона, творець Об'єднаної Європи. Це взагалі цікава і окрема тема.
p.s. Маленкий факт - виделку (для їжі), наприклад, в Москві вперше побачили тоді, коли Марина Мнішек (та сама) там нею (привезеною з Європи) пообідала.

Серж456 написав:
А после Победы вошёл бы в состав ПНР. И был бы сейчас Львов польским городом. Так что ведь именно благодаря пакту существует Запад Украины.
Так, і це не заважає нам вчитися безкоштовно в Університеті Відня, наприклад,( безкоштовно !), бо "Запад Украины" колись був в складі Австро -Угорщини.
А чи існує безкоштовне навчання для українців в МГУ ?

Серж456 написав:
Как можно критиковать событие которое в конечном счёте пошло на благо стране сделав её как минимум больше??? Может есть объективные аргументы которых я не знаю???
"Больше" - це москальське слово, що символізує ненажерство. Але взагалі - Ви про що ? Хіба історичний досвід не "есть объективные аргументы" ?

p.s. для України - ЄС є вибір цивілізаційний. ( Якщо Ви розумієте різницю між цивілізаційним і сутошлунковим, звісно )

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 20:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Іноземна мова. Попередження. Адміністрація.]
пан майор

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2013, 21:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Серж456 написав:
Уважаемые Украинцы,

Я русский Если логически думать Может есть объективные аргументы которых я не знаю???

Шановний пане Серже!
Якщо логічно думати, то чому ви себе називаєте в родовому відмінку? (В родительном падеже?)
В именительном "русский" не успело сформировавться. Потому что...
Такий короткий відтинок часу в 1000 років.
А ви берете якусь там мить - якийсь там вшивий пакт.
Беріть віхи історії - хоча б цих 1000 років. Наймогутніша країна в Європі - це Україна. Візміть не якийсь там ПАКТ РІБЕНТРОПУШКИ -МОЛОТУШКИ за 1938 рік "втіхаря" написаний.
А візьміть ЛІТОПИС УКРАЇНИ-РУСЬКИЙ ЛІТОПИС.
І своїми очима прочитайте, що тільки центральна частина Великої Держави -УКРАЇНА РУССЮ називалася. Це - Переяславське, Чернігівське і Київське князівства. А уся інша територія НАШОЇ Держави разом із цими областями-полковництвами-князівствами називалася -УКРАЇНА.
Українська мова була тоді, як нині англійська знана в усіх країнах державними діячами. А хозяїн Татаро-Монгольського Масковскава Улуса безпросвєтний алкоголік Пєтькааномєр Одін збонділ названіє Русь у нас, українців. А германская тётя Катя Цвай - сидевшая на прєстолє в Пєтєрбургє , щоб її соромно не було за те що вона "НА" фаворітам саме на татарському престолі, й принуждала своїх підручних істориків-брехунів "катюжити" НАШУ Історію РУСИ-УКРАЇНИ і москалики-злодюжки, бо поголовно вони такі - розповсюджували її, як історію Расєйскава Гасударства.
Одним слово - назву держави своєї - ВКРАЛИ, ЯЗИК-НАРЄЧІЄ МАСКОВСКОЄ - ВКРАЛИ ,
ГЕРБ ВКРАЛИ - В ВІЗАНТІЇ. ПРАПОР-ТРИКОЛОР стибзили десь там - В ГОЛАНДІЇ. Гімн - теж у Європі москалями вкрадений. У Маскавєї-Расєї НЕМА ТОГО РІДНОГО СВОГО ГЛИБИННОГО КОРІННЯ, ЯК У НАШОЇ ВКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. ТОМУ Й заздрите нам, чіпляєтесь до нас, в справжній історії ковиряєтеся, як курка в навозі. Тому і БІДУЄТЕ. Без України скиглете, скиглите...
ЖАЛКО НАМ ВАС, ТАК БИ МОВИТИ, як ви полюбляли казати - "БРАТІВ МЕНШИХ", За 300 РОКІВ УСЬОГО ЛИШЕ НАЗВАНИХ "РУССКИМИ" НЕ В НАЗИВНОМУ ВІДМІНКУ . Бо Ж - КТО ТИ?
- НІМЕЦЬ, КИТАЄЦЬ, УКРАЇНЕЦЬ. А ти хто? РуссКИЙ Але ж ,китаєць не каже: Я - КИТАЙСЬКИЙ,або ж німець: Я - НІМЕЦЬКИЙ.
Чому ж ви себе Серже так не логічно називаєт: Я - русский ????
Де логіка ?
Га ?
Оце тобі об'єетивні арнументи, яких ти просив.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
БАРАБАС

Можна детальніше про навчання в Видне?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 12:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:
Цитата:
БАРАБАС

судячи з рівня Вашої грамотності на форумі, Вам це не загрожує.

Але уряд Австрії фінансує навчання громадян України та інших країн, що народилися на територіях колишньої Австро-Угорської імперії, в кількох університетах, за умови відмінної здачі відповідних тестів та екзаменів, і навіть виплачує таким студентам пристойні стипендії.
Це - стала багаторічна практика, але подробиці шукайте на відповідних сайтах.

ПовідомленняНаписане: 16 січня 2014, 14:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Влад555 написав:
Цитата:
БАРАБАС

судячи з рівня Вашої грамотності на форумі, Вам це не загрожує.

Але уряд Австрії фінансує навчання громадян України та інших країн, що народилися на територіях колишньої Австро-Угорської імперії, в кількох університетах, за умови відмінної здачі відповідних тестів та екзаменів, і навіть виплачує таким студентам пристойні стипендії.
Це - стала багаторічна практика, але подробиці шукайте на відповідних сайтах.

Так пан, ви прави.Мені навчання там не загрожує. І з приводу грамотності ви знову таки маєте рацію. Але намагаюся зміниться.

Дякуємо за інформацію.
Братко

ПовідомленняНаписане: 10 липня 2014, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="БАРАБАС"][quote="Серж456"]

Серж456 написав:
Аргументы автора думаю все могут себе представить. Я вот просто историей интересуюсь и мне стало интересно. Если логически думать то без этого пакта западная Украина не вошла бы в состав СССР. Просто в том же 39ом её занял бы Гитлер.

Серж456 написав:
А после Победы вошёл бы в состав ПНР. И был бы сейчас Львов польским городом. Так что ведь именно благодаря пакту существует Запад Украины.

Серж456 написав:
Как можно критиковать событие которое в конечном счёте пошло на благо стране сделав её как минимум больше??? Может есть объективные аргументы которых я не знаю???
Якщо так розмірковувати, то Україні в складі Радянського Союзу належали і Кубань з воронезькою областю, і будь яка інша територія СРСР. Але під час розпаду СРСР ці території чомусь до складу України не ввійшли.
Ось є хороший уривок із статті, в якій йдеться про пакт Молотова-Ріббентропа.

Цитата:
Все починається з вимог передачі Німеччині Данцигу та створення екстериторіального коридору для будівництва автошляху до Східної Прусії. Поляки розпочинають консультації з представниками Великобританії та Франції, до яких згодом долучається Радянський Союз. Але добре пам’ятаючи 1921 рік поляки в категоричній формі відмовляються пустити Червону Армію на свою територію, цілком справедливо вважаючи, що вона вже звідти не піде. Переговори та консультації завершуються тим, що Великобританія та Франція обіцяють полякам надати допомогу в разі агресії проти неї.
Але не тільки Гітлер був невдоволений Версальським договором. Радянські більшовики також вважали себе правонаступниками царської Росії, розглядали держави, які виникли на колишніх російських територіях як тимчасове явище і сподівалися знову повернути їх до складу своєї імперії. Різниця полягала лише в тому, що Німеччина втратила території в результаті поразки в кровопролитній війні, а Росія внаслідок революції, яка розпочалася з невідомих причин.
Остерігаючись військового зіткнення з СРСР, Гітлер вирішує знайти порозуміння з керівництвом Радянського Союзу. Перші контакти між представниками Німеччини та СРСР відбуваються в липні 1939 року і переговори тривають до кінця літа. Нарешті, 23 вересня 1939 року в Москві відбувається підписання радянсько-німецького Договору про ненапад. Текст цього договору не містить нічого цікавого, вся його суть заключалась у секретному протоколі, який до нього прикладався і який поділяв Східну Європу на сфери інтересів, або на зони, які в разі окупації не викликали б заперечень іншої сторони. Територія Польщі, згідно цього протоколу, поділялася між обома сторонами приблизно навпіл і таким чином в разі нападу Німеччини на Польщу убезпечувала її від конфлікту з СРСР.
Війна з Польщею все-таки була великим ризиком для Німеччини. Адже лише збройні сили Франції більше ніж в два рази переважали по силам німецьку армію, Німеччина мала на західних кордонах лише недоукомплектовані і тому небоєздатні дивізії і якби Франція вступила в війну, то поразка Німеччини була б неминучою. Але політика, яку ведуть останні роки британський та французький уряди та постійні контакти з ними переконують Гітлера, що вони не будуть втручатися і він віддає наказ про початок операції “Вайс”.

Весь текст знаходться тут http://borysenko.in.ua/biografiya-adolfa-gitlera/ Стаття велика, але вона варта того, щоб її прочитати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,