•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як боротись з бидлом.Креатив.

Автор Повідомлення
Ліна

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А як очистити "ареал" від бидла, яке "практикує" котлети з голками і не боїться про це писати на сайті, що не має нічого спільного з шкуродерами?
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 05:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А їм "Ганничка вже розлила олійку"...

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 05:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З бидлом треба по-бидлячи боротися! Разок-другий будку перевернеш, дивишся воно вже і здоровкається і посміхається! :)
Ліна

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 09:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
А їм "Ганничка вже розлила олійку"...

Так і є. І тішить, що в ролі таких "ганнусь" годні виступити чоловіки атлетичної зовнішності, що знають, як застосувати биту. Деякі просто марять цим. Але хотілося б жити і діяти в площині права, а не в просторі джунглів.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 10:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Закон джунглів" - не найгірший варіант. Пам'ятаєте "Мауглі"? "Ми з тобою однієї крові..."

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене є пес, метис - доберман + якась потвора, здоровий гучний і трохи дурнуватий. Живе в вольєрі, там сухо, є тепла будка і харчі. Нікому не загрожує, коли треба гавкає - відлякуючи непроханих гостей. Це нормальна громадянська позиція. А ненормальна - каструвати, вигнати і підгодовувати під двором. І ще принадити десяток. І сваритися з сусідами, у яких троє дітей від 3 до десяти років. І доказувати принципи гуманізму і любові до братів менших.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 10:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
"Закон джунглів" - не найгірший варіант

чудовий варіянт
але по тому закону джунглів (справжньому) ці собачки з"їдять вас (з кісточками) якби тільки була така нагода
не підгодовували б це точно, зате і не кастрували - це прояв гуманізму з їхнього боку
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Всіх до себе додому не забереш. Ви ж не возьмете до себе додому хоч кота з вулиці? Хоча живете не в квартирі.
Взагалі варто було б обкласти податком власників породистих собак і котів. А ці гроші віддавати тим хто забирає тварину з вулиці. Або хоч надавати безкоштовні послуги ветеринара.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
"Закон джунглів" - не найгірший варіант. Пам'ятаєте "Мауглі"? "Ми з тобою однієї крові..."

"Мауглі" - гарна книжка з героями і антигероями, з підказками до українських реалій. Нещодавно переглянула фільм, який учергове спонукає поміркувати про "мету і засоби". Чи боротьба за добро може бути беззубою, коли зброя в руках рятує конкретних дітей? - тема фільму "Machine Gun Preacher " ("Проповідник із кулеметом"). Мені не вдалося знайти фільм англійською, як і його український дубляж.
Леонід

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 17:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ліна написав:

Але хотілося б жити і діяти в площині права, а не в просторі джунглів.

Шановна, а Ви коли небуть задумувались, яке "право" виплекане в Україні?
От для прикладу почитайте Конституцію і трохи "розкиньте мізками"
ст. 55 "Кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Подробнее: http://kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statja-55.htm"

Захищатися від незаконних дій Ви як громадянин маєте право лише в законний спосіб. Цебто, якщо Вас вбиватимуть, то Ви повинні "просити пардону" і погрожувати" що звернетесь до суду за захистом своїх порушених прав. Тільки дебіл чи падлюка міг таке записати у "основний закон". Бо лише адекватна відповідь може зупинити правопорушника. І якщо хтось порушує Ваші права, то за всіма вимогами жанру Ви маєте повне право застосувати проти нього адекватну відповідь, і не надійтесь "що всі всіх перестріляють" в разі узаконення такого права. Всі будуть чемненько всміхатись один одному, щоб не дай боже не виникла ситуація, коли хтось таки вирішить що порушуються його права і він має право на "адекватну відповідь. Чи будуть нетверезі "правоохоронці" когось давити на пішохідних переходах, якщо будуть впевнені, що отримають "адекватну відповідь", чи буде хтось вимагати хабара в школі, лікарні, чи державній установі? Бо вимагання хабара є прямою загрозою матеріальному стану того з кого його вимагають, і він має право на "адекватну відповідь",- типу "битою хабарника проміж очей" і т.п.
Готовий вислухати заперечення на викладену мною позицію.
І "підгодовування" стаї диких собак у середмісті порушує моє право на безпечне довкілля, тому вважаю за собою повне право зарядити "підгодовувачу" проміж очей, для захисту своїх прав. Та я "толерантний" до неможливості і лише знищую пряму загрозу,- саму стаю диких собак. Основа громадської злагоди у суспільстві, це коли кожен пам'ятає, що його права закінчуються там, де починаються права іншого.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 23:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леоніде,те що ви є ненависником тварин,я пам"ятаю.
Мені вже набридло вам доводити,що ви даремно вважаєте
себе царем природи!
Розвивайтесь,дивіться науково-популярні фільми,як людина знищує
все навколо себе живе і рослинне!

Ще раз розповідаю.
У мене на клумбі перевернули будку,полами кущики,
в надії що я це проковтну,щей рожи корчили:)
І пішли спати собою задоволені.
Наступного дня я припаркувалася у них на клумбі.
По закону,що у них,що в мене-це сільрадська власність.

Дядя Володя,мене не зупинив би ніякий статус людини.

Пані Джура,Ви опелюєте тролям.

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Розвивайтесь,дивіться науково-популярні фільми,як людина знищує все навколо себе живе і рослинне!

угу
машиною по рослинкам... отак і знищує... а скільки знищено при цьому корисних жучків і павучків!? Порушена ціла еко-система, а скільки гидоти викидає Ваш автомобіль отруюючи довкілля!? Взагалі їздити на автівці і патякати про екологію і знищення - то є велике лицемірство
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 10:35 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

От бачите, Шкодочко, а Ви хотіли видалити цю корисну тему, де Ваня зможе поплакати за тими тарганчиками, що їх потруїв разом з павучками та жучками, за своє лицемірноантиекологічне життя.
До речі - антиблошиний ошийник теж є злочин проти цивілізації бліх і їх маленьких блошенят.
А ще деякі дослідники вважають, що динозаври зникли з вини зграй великих хижих мавп, що мали певну соціальну організацію і тому злагоджено діяли гуртом.

та й взагалі : http://www.youtube.com/watch?v=U-ijUylm64k

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Леоніде,те що ви є ненависником тварин,я пам"ятаю.
Мені вже набридло вам доводити,що ви даремно вважаєте
себе царем природи!

Шодо, я не твариноненависник, я тварина ;), яка в тваринному світі бореться за свій ареал існування.

У ситуації подібній до Вашої, я б не вступав ні в які конфлікти, ніяких будочок не чіпав би, а тихесенько витруїв би собачу зграю. Чим би забезпечив собі і своїм близьким безпечне навколишнє середовище. Потім би ходив і чемненько з Вами вітався. І, повірте, ніякої насолоди від загибелі псів, чи від пролитих Вами сліз над їх бездиханними тушками не отримав би. Якщо Вам подобаються песики, то це Ваше право, Ви можете, тримати їх біля себе, годувати їх, спати з ними в одному ліжку, якщо Вам до вподоби, то можете й сексом з ними займатися, але не публічно. Та коли Ваші улюбленці почнуть гуляти довкіллям без повідків і без супроводу, гадити в громадських місцях, кидатися на перехожих, то я докладу максимум зусилль, щоб згая була знищена, і при цьому не буду ніяким чином робити це публічно. Бо, як показує українська дійсність, серед "любителів тварин" доволі багато людей з хворими мізками, які вважають, що їх улюбленці мають більше прав, ніж люди, та потребують більшого захисту та уваги ніж людські діти. Доводити ж хворми їх неправоту, є пустим переведенням часу. Мене мало цікавлять умови існування багатьох тварин, бо я вважаю, що люди є точно такими ж тваринами, і за свій ареал існування мають право боротися всіма доступними їм методами, окрім того, вони повинні дбати про збільшення своєї популяції, навіть витісняючи інших тварин. і вбивство в цій боротьбі є досить розповсюдженим методом, головне, щоб, доки можливо, люди не вбивали один одного.

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 11:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якщо ви тварина, то й бийтеся по твариннячому- чесно, використовуючи власні руки і зуби. Бо ваші методи боротьби підступні, схожі на людські, людські істоти слабкі і тому змушені використовувати не чесні методи боротьби, але ж ви не такий... Давайте, Леоніде, дійте голіруч. А ще тварини не вбивають слабших за себе, лише для їжі. Чи, може, ви їсте собачатину?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,