•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Як боротись з бидлом.Креатив.

Автор Повідомлення
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 11:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
дійте голіруч

тільки після того як Ви власноруч зарубаєте курку, випатраєте, обскубете і обсмалите :)
а потім насадите конопель, і зробите тканину, а то знаєте яку шкоду завдало екології вироблення отої спіднички, в яку Ви вдягнені!? мовчу вже про черевики, бідна корівка теж мучилася
Максим07

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Л.М. Толстой: «Суспільство, яке погано ставиться до тварин завжди буде жебрацьким і злочинним».
Але коли зустрічаєш здичавілу собаку в угіддях на полюванні, ії треба вбивати, бо це перш за все санітарна небезпека поширення сказу.

Редаговано: Максим07 (16 жовтня 2013, 13:48)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 12:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Повертаємся до наших баранів - чи є твариною щур? Безумовно. Причому дуже розумною. Розумнішою за бобіків і шариків. Єдина вада - не уміють жалісливо дивитися і ставати перед царем природи (людиною) на задні лапки. Пропозиція - поширити межі гуманізму на щурів, і от коли ці розумні тваринки почнуть бігати по під"їздам, квартирам (і головам) і паркам - поговоримо про ставлення до тварин з жалісливими лже-гуманістами, не буду показувати пальцем.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 12:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю весь гуманізм закінчиться, коли одна з наших пані, повертаючись додому з супермаркету наступить в темному під"їзді на одного-двох щурів, і гепнеться сідничками на підлогу, ображені тваринки пробіжаться по пані, одна застрибне в пакет (надгрзши твердий сир) а під пані буде текти розбившийся "Піно-нуар". Якщо після того вони будуть продовжувати відстоювати права тваринок і їх стерилізацію - зніму капелюха і запишуся в грінпіс.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одразу даю наводку - за телефоном 044) 4839070 та (044) 4833853 бездушні садюги викликають дезинтифікаторів, які труять тваринок, і їх діточок, і вони гинуть в тсрашних муках. В Києві - додатково ще більше півсотні таких щурохантерів. Чому ви не боретеся з ними, і чому не підгодовуєте щурів, щурих і милих щуреняток?
Одружений

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 12:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли такі собаки покусають дитину і батьки пишуть у відповідні інстанції скарги, "господар" каже, це не мої пси! Так біля мене крутяться їдять трохи, але ніякої відповідальності я брати на себе не буду! Так ідіть ви під три чорти господарі-благодійники! Хочеш песика - оформляй його та забирай додому!
Одружений

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 13:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
А ще тварини не вбивають слабших за себе, лише для їжі.

Це Ви вже загнули! Собаки стаєю розривають котів, коти ловлять і душать мишей та щурів, при цьому далеко не завжди їх їдять. Щурів взагалі не їдять!
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Думаю весь гуманізм закінчиться, коли одна з наших пані, повертаючись додому з супермаркету наступить в темному під"їзді на одного-двох щурів, і гепнеться сідничками на підлогу, ображені тваринки пробіжаться по пані, одна застрибне в пакет (надгрзши твердий сир) а під пані буде текти розбившийся "Піно-нуар". Якщо після того вони будуть продовжувати відстоювати права тваринок і їх стерилізацію - зніму капелюха і запишуся в грінпіс.

О! Точно, щурів треба стерилізувати:-)

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 13:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Одружений написав:
М.Джура написав:
А ще тварини не вбивають слабших за себе, лише для їжі.

Це Ви вже загнули! Собаки стаєю розривають котів, коти ловлять і душать мишей та щурів, при цьому далеко не завжди їх їдять. Щурів взагалі не їдять!

у вас дійсно якісь скажені собаки, бо у нас собаки або дружать з котами, або бояться їх.

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 14:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
у вас дійсно якісь скажені собаки, бо у нас собаки або дружать з котами, або бояться їх.

скажені коти!?
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нас коли розвелися гуманісти і приблудні собаки (яких зазвичай відловлювали і відправляли на мило) - зникли зайці, ці блохасті потвори зжерли весь молодняк.
Уже за одне це потрібно ліквідувати всю популяцію бобіків і шариків.
драбина

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 14:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Повертаємся до наших баранів - чи є твариною щур? Безумовно. Причому дуже розумною. Розумнішою за бобіків і шариків. Єдина вада - не уміють жалісливо дивитися і ставати перед царем природи (людиною) на задні лапки. Пропозиція - поширити межі гуманізму на щурів, і от коли ці розумні тваринки почнуть бігати по під"їздам, квартирам (і головам) і паркам - поговоримо про ставлення до тварин з жалісливими лже-гуманістами, не буду показувати пальцем.

а чого ? - хороша пропозиція.

В мене і живе щур - дуже лагідна тварина, не гавкає коли не треба і обожнює гризти горіхи. А звуть його Мафусаїл. Любить згорнутися на руках і спати коли ситий.
От тільки сере де хоче - тут вже привчити неможливо, бо вони не здатні контролювати цей процес.

Хоча може й еволюціонують з часом.

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

скажені коти!?

Ні, просто коти це хижаки, а собаки- раби і пожирачі падла.

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2013, 23:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Наступного дня я припаркувала свою машину у них на клумбі.
Поламала усі рослини к єбєній фєні.доречі,дорогі.

Слухається справа у суді.
Суддя: Підсудний, за що ви вбили свого сусіда?
Підсудний: За те, що він вбив мого собаку.
Суддя: Так ваш собака покусав його кролика.
Підсудний: А навіщо його кролик моєму собаці так образливо морщів носа!

Редаговано: Олвіт (21 жовтня 2013, 20:22)
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2013, 09:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олвіт написав:
Шкода написав:

Наступного дня я припаркувала свою машину у них на клумбі.
Поламала усі рослини к єбєній фєні.доречі,дорогі.

Слухається справа у суді.
Суддя: Підсудний, за що ви вбили свого сусіда?
Підсудний: За те, що він вбив мого собаку.
Суддя: Так ваш собака покусав його кролика.
Підсудний: А навіщо його кролик мойому собаці так образливо зморщів носа!

Попрацюйте над перекладом, бо замість сміятись, плакати хочеться.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,