•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

У Кременчуку відбудеться марш на честь Українського війська

Автор Повідомлення
Свобода Кременчук

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2013, 11:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

13 жовтня 2013 року Кременчуцька міська організація Всеукраїнське об'єднання "Свобода" проведе марш на честь Українського війська під гаслом "Захист національних, соціяльних, історичних та громадянських прав українців".

Збір учасників маршу об 11:00 біля Палацу культури "Кредмаш".
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2013, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Неприємне питання: як довго "Свобода" буде захищати соціяльні і громадянські права лише маршами і декляративно?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2013, 18:47 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Вню, приходь. Я дам тобі парабеллум.

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 09:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

вово
Хіхоньки хахоньки і Квітка Цісик, жуйте з маслом. Шевельовим закусюйте
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 10:53 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

вово
Хіхоньки хахоньки і Квітка Цісик, жуйте з маслом. Шевельовим закусюйте

Ваню, а ти замислюєшся над тим, що пишеш ?

От, наприклад :
Дядя Ваня написав:
Неприємне питання: як довго "Свобода" буде захищати соціяльні і громадянські права лише маршами і декляративно?

Розшифруй - які саме ТВОЇ ОСОБИСТІ права Свобода має захищати не декларативно і яким саме чином ?
Ти от працюєш в якомусь банку і ні хріна не робиш цілісінький день, бо ж строчиш на форумі.
Але на акції Свободи прийти не маєш часу, зате сильно опікуєшся проблемами підарасів.
Що Свобода може для тебе зробити ? Влаштувати акцію перед твоїм банком ? На яку тему ?
Бо ж на пропозицію колготок ображаєшся, то може вимагати для тебе більшої завантаженості протягом робочого дня ?
Які ще проблеми ТЕБЕ ОСОБИСТО турбують ?

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 11:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

Наприклад оформлення спадщини, переоформлення майна, отримання ДЕРЖАВНОГО папірця, який коштує копійки - але вимагають тисячі, як результат - дуже багато громадян України будуть просто бомжами, бо не буде якогось папірця. В кожній ДЕРЖАВНІЙ конторі сидить (офіційно!) недержавна контора яка за 500 доларів робить те, що робиться або безоплатно або максимум 50 грн. Це серйозні питання
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ні хріна не робиш цілісінький день, бо ж строчиш на форумі.

Кілька дописів на день - приблизно 15-20 хвилин робочого часу, не переживайте так. У нас зараз реорганізація, тому маю кілька хвилин на спілкування.
Цитата:
і яким саме чином ?

законотворчою діяльністю
http://www.svoboda.org.ua/dokumenty/zakony/

Редаговано: Дядя Ваня (11 жовтня 2013, 11:14)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
то може вимагати для тебе більшої завантаженості протягом робочого дня ?

пан Ярославцев якось настрочив мені на роботу доноса, уявляєте?
пореготали, але присмак гидотний, і від Ярославцева і від його організації
"совок" в гіршому його прояві
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 11:23 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
Цитата:

Наприклад оформлення спадщини, переоформлення майна, отримання ДЕРЖАВНОГО папірця, який коштує копійки - але вимагають тисячі, як результат - дуже багато громадян України будуть просто бомжами, бо не буде якогось папірця. В кожній ДЕРЖАВНІЙ конторі сидить (офіційно!) недержавна контора яка за 500 доларів робить те, що робиться або безоплатно або максимум 50 грн. Це серйозні питання

але ж ти розумієш, що для цього потрібні певні законодавчі зміни, що їх приймає ВР ?

Нагадати тобі - скільки саме голосів має наразі Свобода, аби проштовхнути їх через голосування ?

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 11:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Нагадати тобі - скільки саме голосів має наразі Свобода, аби проштовхнути їх через голосування ?

Свобода + опозиція + позафракційні (від одного з них я і чув про подібні ініціятиви - нажаль на словах все і закінчилося)
та і регіонали думаю підтримали б, і комуністи, вони ж тіпа за народ
мої батьки проводили газ за символічну плату, зараз - це шалені гроші, навіть якщо труба під носом, якщо тягнути - то взагалі мовчу
і куди не кинь - тисячі і тисячі. може це лише в Київі, в регіонах дешевше, я не знаю
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За оформлення СВОГО на СЕБЕ уже я заплатив, щоб не збрехати, ну більше тисячі доларів, ще - стільки ж, якщо не більше, за кожен папірець - кілька тисяч, потім бац - кажуть треба переоформити бо якийсь указ вийшов, чи поправка... хочеш- кажуть, їдь сам оформляй, знаєте як - займаєш чергу з вечора, ніч ночуєш, і не факт що попадеш, як ні - знову займай, і так можуть роками тягнути. Будівельний паспорт - (безкоштовно, по закону - нещасний папірець) - в конторі сидить дядя, каже 500 доларів - і отримаєш без питань. Ну я ще знайду, а де знайде бабуся з пенсією або як захоче не дай Боже щось оформити чи переоформити?
Максим07

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 13:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

По перше, ви ж казали що не треба нічого міняти, дайте стабільність й все само наладиться... це був ваш чи не головний аргумент за ПР.
По друге, ніяка партія за вас не вирішить цих проблем, можу вас запевнити - ПР точно не буде (наскільки я можу це відстежувати побори тільки зростають, як у кількості так і у розмірах)
По третє, надалі ситуація буде погіршуватись, бюрократичний клас розростатись, бо мовчати кожен у своїй хаті ще будемо довго...

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 13:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ви ж казали що не треба нічого міняти

по-перше я такого не міг казати
по-друге стабільність і боротьба з вищевикладеними проблемами - одне одному не заважають, не потрібна революція щоб навести лад в оформленні майна
Цитата:
ніяка партія за вас не вирішить

чудовий приклад вирішення - відміна корупційного талону техогляду - замість боротьби з наслідками було прибрано причину
Максим07

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 13:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Техогляд це єдине за що можу поставити + ПР, але ось уже другий рік товчуться зміни до правил, за якими право техогляду отримають ДАЇ прямо на дорозі, спеціальні бусики вже придбані, далі не буду розповідати чим це загрожує (дуже дивуюсь як це вони досі не прийняті)

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 16:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Де закон про землю?
Голосів для цього закону достатньо.
ОО+ВОС+УДАР+КПУ+позафракційні.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови