•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Міжнародна міграція. Як не наступити Україні на граблі?

Автор Повідомлення
карабін

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2013, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Міграція - одна з найбільш актуальних проблем сучасності. Це пов'язано з тим, що через глобалізації ринків відкрилися кордони, і люди стали більш мобільними. Міграція в ряді випадків дозволяє поліпшити економічне становище в деяких галузях економіки, проте, в цілому, як показав досвід двох останніх десятиліть, міграція позитивна лише з точки зору короткострокових інтересів деяких видів бізнесу, а в довгостроковій перспективі, небезпечна для суспільства і держави.
Найчастіше мігрантами стають жителі слаборозвинених країн, що мають абсолютно іншу культуру і релігію і знаходяться на більш низькому рівні соціального розвитку. При масової міграції, що вразила багато країн Західної Європи (в першу чергу, Францію, Голландію, Бельгію і Великобританію), стає неможливою повноцінна їх асиміляція. Формуються анклави, які живуть за своїми законами, а часто і поза законом, що в майбутньому, при триваючих темпах міграції призведе до утворення вже не анклавів, а численних етнічних груп, що складають 20-30 % населення. Це призведе країни Європи до їх «сомалізації» або «сіріізації» - патової ситуації, де всі воюють проти всіх, не маючи явної переваги в силі, що робить подібні конфлікти нескінченними.
І це не утопія, а, на жаль, нова реальність. Наприклад, у французькому Марселі ок. 40 % складають араби, 10% - негри, решта - французи з іншими європейцями. У місті вулична злочинність вийшла на такий рівень, що з середини вересня 2013 року, порядок у місті забезпечується французькою армією. Не краща ситуація у Парижі та Лондоні. У Парижі часті напади мігрантів на корінних французів на расовому грунті. Те ж відбувається і в Лондоні, який за останні 10 років покинуло ок. 600 тис. корінних британців, переїхавши інші міста або за кордон.
У цих країнах активно продавлюється мігрантського образ життя: не підконтрольні нікому шаріатські суди, заборона на святкування Нового Року (у Брюсселі та передмісті Копенгагена в 2012 році), установки ялинок. Агресивно проштовхується харчування тільки халяльною їжею в школах, студентських їдалень. Активно насаджується негативне ставлення домашнім тваринам: собакам, наприклад. Дуже часто в західноєвропейських містах таксисти - мусульмани не пускають сліпих пасажирів з собаками - поводирями до себе в таксі. Це яскравий сигнал початку дегуманізації західноєвропейського суспільства. Недавні мігрантські погроми в Лондоні, Стокгольмі, вбивства мігрантами військових в Лондоні і Парижі, показують безперспективність адаптації чужорідних мігрантів у західних суспільствах. У сусідній Росії мігранти вже нападали на кілька православних храмів під час богослужіння, погрожуючи застрелити служителів церкви. Вони також вбивають місцевих жителів, приводячи до масштабних бунтів, на зразок недавнього Бірюлевского в Москві.
Україна рано чи пізно вийде з кризи. І, по мірі зростання економіки, вона потребуватиме нової робочій силі. І тут головне не підсісти на мігрантський гачок, як Росія, а модернізувати економіку, автоматизуючи процеси, що дозволить замінити тисячі і мільйони робочих рук. Далеко ходити не треба: сучасний коток пліткоукладальник замінює 30 осіб, німецькі асфальтоукладальники замінюють 100 осіб, а, наприклад, на заводах «Airbus» в Тулузі конвеєр виконує роботу сотень робітників: токарів, слюсарів, фрезерувальників і т. д. І сучасне сільське господарство не потребує великої кількості робочих рук. Аргентина - тому приклад. Будучи одним з лідерів експорту сільгосппродукції, частка сільських житі в ній лише 8%, оскільки практично все там автоматизовано. В Україні сільського населення 25%. Тобто з точки зору сільських працівників вона більш ніж самодостатня.
У цьому зв'язку, як мінімум, дивними видаються пропозиції українського уряду залучати для «модернізації» українського сільського господарства китайських селян. Недавня новина про передачу 3 млн. га орних земель китайцям, начебто виявилася качкою, але немає диму без вогню. Тут треба розуміти одне: китайців дуже складно вигнати. Асимілювати і адаптувати їх неможливо. Це доводить історія: китайці, що живуть в Малайзії, Сінгапурі та Індонезії коло 200 років, так і залишилися китайцями. І асимілюватися не збираються. Тому завезення китайців в Україну - або безпросвітна дурь, або зрада. Не можна забувати, що китайський уряд заохочує еміграцію надлишкового трудового населення з Китаю.
Правителі живуть за парканами. Їм абсолютно байдуже, хто живе і працює в країні. Але простим людям - ні. Запрошення навіть декількох тисяч китайців зробить нестерпним життя місцевих українських мешканців. В Україні вже йдуть міжнаціональні конфлікти. У Марганці Дніпропетровської области з вірменами, у Цюрупинському районі Херсонської області з курдами.
Потрібно розуміти, що ні в одній країні Старого Світу міграційна політика не була успішною. У Новому Світі таких проблем немає, тому що Австралія, США чи Канада - країни іммігрантів. Але країни Європи - це національні держави з тисячолітньою історією. Ці країни століттями боролися за свою незалежність і національну ідентичність не для того, щоб їх бездарно розтринькати. Тому політика американського мультикультуралізму їм і нам не підходить. Це підтвердили і керівники провідних країн Європи: Ангеля Меркель, Ніколя Саркозі та Девід Кемерон.
Тому основне завдання громадськості - відстежувати наміри влади завозити в Україну мігрантів. Пропоную в цей розділ поміщати статті про проблеми з мігрантами та власні спостереження і або проблеми, пов'язані з міграцією.

Востаннє редаговано: карабін (04 листопада 2013, 20:16), редаговано 2 раз
карабін

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2013, 15:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пізнавальна стаття про бездарність російської міграційної політики.
............................
2013-10-18 Ігор Панін
метод скунса
Як мігранти звужують наш життєвий простір
Скунс - звірок невеликий ; навіть найбільші особини ледь досягають маси в 5 кілограм. Однак у тваринному світі мало знайдеться бажаючих вступати з ним у конфлікт . І ведмеді , і лосі , і вепри , як правило , поступаються дорогою скунс . Це не означає , що він не може стати жертвою якогось хижака , але, загалом , почуває себе на природі досить впевнено. Як відомо , під хвостом у нього знаходяться залози , які виділяють неймовірно смердючу і пекучу рідину. Скунс дуже влучно « стріляє » своїм їдким « еліксиром » , без праці потрапляючи в «яблучко » на відстані до 4 метрів. Цього смороду не в змозі винести жодна тварина . Потрапляючи в очі , отруйна рідина може навіть на якийсь час засліпити жертву , а запах викликає блювоту , нудоту і довго не вивітрюється з вовни. Якби скунси володіли розумом , вони могли б захопити всі території , придатні для їхнього проживання , витіснивши інших звірів у своєрідні резервації , межі яких були б помічені все тієї ж рідиною.

Світ людей влаштований дещо складніше. Тут в основі стоїть розум. Але хто сказав , що інстинкти і фізіологія вже не мають значення ? Якщо придивитися , ми побачимо все ті ж закони тваринного світу , в тій чи іншій мірі властиві нашій цивілізації. Ні польоти людини в космос , ні розвиток інтернету не можуть заглушити поклик природи . І тоді доводиться з ним рахуватися ... Мені дзвонить знайомий і скаржиться , що в столиці не залишилося пристойних парків , де можна відпочити з дружиною і дітьми: «Розумієш , усюди мігранти. Не можна спокійно посидіти на лавочці , пограти в бадмінтон. Обов'язково поблизу бродить якась зграйка . Либятся , дивляться спідлоба , бурмочуть щось на своєму. Смітять навколо . Я не можу , мені це важко виносити . За дітей страшно. А що робити ? Парк- то загальний . Тепер , щоб погуляти на природі , доводиться їхати на дачу ... » Якби я почув одне таке висловлювання , то , напевно, не надав би йому значення. У всіх у нас свої таргани. Ну , не шанує людина мігрантів , що тут поробиш . Але ж я чую це від багатьох знайомих , та й сам не сліпий ...

Зовсім ще недавно москвичі любили зустрічати Новий рік на Красній площі. Я цього ніколи не розумів , і напівпідпільно випівоном на морозі завжди віддавав перевагу свято у колі сім'ї , в теплій квартирі. Однак мода на Червону площу пройшла зовсім не тому , що багато надихнулися моїм прикладом . Просто гуляти під кремлівськими стінами занадилися мігранти. У новорічну ніч їх там не просто десятки - сотні тисяч! Російське обличчя насилу знайдеш у цьому натовпі . Чи треба говорити , що ніякого особливого інтересу у москвичів це місце традиційних - підкреслюю , традиційних - гулянь вже не викликає ? Ніхто не хоче конфліктів , бійок і інших неприємностей у свято . Територія без бою віддана приїжджим . Як і багато парки , сквери , розважальні центри. Усюди натикаєшся на мігрантів , які в будь-який момент можуть « пирснути » у тебе смердючій рідиною.

Кілька років тому я з задоволенням ходив до ставка в нашому спальному районі. У гарну погоду приємно було посидіти на лавочці в тіні , почитати книжку , обміркувати майбутні вірші або статті , просто відпочити. Потім якось перестав - то робота , то дача. Цього літа , коли я випадково опинився біля ставка , мене вразив різко змінився етнічний склад відпочиваючих. Приблизно половина - азіати , ще чверть - кавказці , і тільки остання чверть - слов'яни. Причому слов'яни вели себе досить насторожено , намагаючись ніяк і нічим не зачепити гостей столиці. А ось безцеремонні гості на повну котушку своїх мобільних телефонів крутили східну музику , не просто голосно говорили , але й часом кричали , і пили . Так-так , у нас же прийнято вважати , що вони не п'ють. А ви не відводите очей , не прослизає повз них переляканою тінню , сядьте навпроти і поспостерігайте . І побачите , що не тільки п'ють , але і смітять дужче будь російського бомжа. У цьому засмічуванні теж особливий сенс .

Російська людина не любить смороду. Так вже вийшло , вибачте нас . Але ми такі. Одне з найгрубіших і неприємних слів у нашому лексиконі - це « срач ». Воно не матірне , але якесь вже дуже різке , « погано пахне » , що включає в себе цілий комплекс неприємних речей і обставин. Російському незатишно там , де загиджено або загажівать . Не тільки в побутовому сенсі загиджено , але і в моральному . Тут є дуже тонка грань , яку не всі відчувають, або роблять вигляд, що не відчувають, задаючи питання: «А що , хіба серед росіян не зустрічається таких - сяких ? » Зустрічаються , звичайно. Але якщо російська кидає порожню пляшку в ставок , це говорить тільки те , що він придурок . Якщо це робить мігрант , то тут вже цілком усвідомлений акт . Він « мітить » територію , пред'являє на неї свої права. Він ніби показує оточуючим , що відтепер тут все буде так , як у його рідному кишлаку . Ми не зізнаємося собі в цьому , але в глибині душі розуміємо весь жах ситуації. Ніякої війни начебто не ведеться , усюди мови про дружбу народів і інтернаціоналізм , а нас стрімко видавлюють з споконвічних територій , звужуючи наш життєвий простір .

Ось я виходжу з коляскою на дитячий майданчик , що біля будинку . Нікого немає , тиша , дитина спить , дістаю книгу ... Через п'ять хвилин з'являються дві жінки- азіатки в строкатих халатах і строкатих ж хустках , а з ними - (раз , два , три , чотири , п'ять !) - П'ятеро дітей , дошкільнят . Чорняві ці діти починають розкручувати карусель і радісно на ній повисають . Ловлю на собі неприязні погляди жінок. Вони починають розмовляти своєю гортанному говіркою , голосніше , голосніше і голосніше. Начебто спеціально . Одна з них бере на руки найменшого з дітей і починає крутитися з ним , видаючи при цьому різко - верещати : « ррррррррр ! » Не знаю , може , вона ростить майбутнього водія маршрутки ? Стає занадто шумно . Я беруся за коляску і відводжу її в дальній кут майданчика. Жінки переможно дивляться на мій відступ . Знову розкриваю книгу. Проходить трохи часу , і раптом помічаю , що мої нові знайомі в повному складі переміщуються до того кутку майданчика , де я влаштувався . Діти починають кричати і скакати поблизу і навколо , зрештою мало не налітають на коляску . Я роблю їм зауваження , але вони дивляться на мене такими очима , що я здогадуюсь - навіть найпростіші російські слова їм невідомі .

А жінки ? Це адже матері , вони-то повинні розуміти , що в колясці лежить дитина , і шуміти біля неї небажано. Я стримано звертаюся до жінок : « Вибачте , не могли б ви попросити своїх дітей не кричати ? » А що я ще можу ? Формально вони нічого не порушують , майданчик для всіх , вони теж тут з дітьми гуляють , мають право , напевно ... Моя прохання не секунду призводить жінок в замішання . Вони переглядаються, потім перекидаються парою фраз один з одним і , повернувшись до мене , починають дико реготати , оголивши золоті зуби. Це вже виклик . Це не просто безкультур'я , але спроба вказати мені на моє скромне ( на їх думку ) місце. Вони і не думають відводити своїх дітей , які , підбадьорені сміхом старших , продовжують носитися навколо . Знову лунає: « ррррррррр ! » Я встаю і досить твердим голосом прошу не шуміти , додавши до тиради пару міцних слів. Жінки , кривляться , знехотя відкликають дітей , і всі вони відходять метрів на двадцять , щоб через нетривалий час знову опинитися біля мене . Що я повинен робити в такій ситуації? Писати на них скаргу ? Лізти в бійку ? Викликати , вибачте , поліцію ? Що? Правильно , я беру коляску і везу її на інший майданчик , яка розташована куди далі від мого будинку , ніж ця . Вослед мені несуться нові вибухи сміху і якийсь зашкалює « ррррррррр ! »

Що ж, власне , сталося? Мене просто витіснили з моєї території . Без погроз , без застосування насильства , без порушення закону. Нахабство , безцеремонність і якась моральна неохайність . Справа не у відсутності культури - елементарні речі можна розуміти і без навичок читання . Якби вони відчували хоч найменше повагу до мене , як до корінного жителю , то, звичайно , настільки зухвало себе б не вели. Але вони чудово розуміють , що росіяни в Росії - ніхто , що про нас можна витирати ноги , що нас можна обливали помиями , від одного тільки запаху яких ми будемо бігти , стрімголов. Це у них така тактика . І стратегія . Діють методом скунса , і ніяк інакше. Скунси , віддамо їм належне , не намагаються завоювати територію , чого не скажеш про приїжджих. І ми в цьому протистоянні , на жаль , тільки й робимо , що відступаємо . Багато москвичів , кому дозволяє робота , з недавніх пір вважають за краще жити в Підмосков'ї. А інші , здавши квартиру , живуть на ці гроші на дачах , в інших російських містах або в ближньому зарубіжжі - так і дешевше , і спокійніше. А ну її , цю брудну Москву. Тільки от чому вона брудна ?

Я не кажу , що скунс - тварина шкідливе. Він може бути і досить корисним. Наприклад , поїдає гризунів і ненажерливих комах , оберігаючи тим самим фермерські поля. Скунсів також вирощують на спеціальних фермах заради хутра. Тільки от спочатку вирізають під хвостом залози , щоб звірятко не міг качати права і знав своє місце. Важко сказати , де знаходяться залози у тих , хто намагається жити серед людей по тваринам законам і поняттям . Ученим ще належить це з'ясувати . А поки вистачило б легкою електричної терапії. Знаєте , як деякі дресирувальники вчать ведмедів ходити на задніх лапах ? Покривають підлогу в клітці залізними пластинами , а потім пропускають через них струм. Тут хочеш не хочеш , а пустився в танок . І це залишиться в підсвідомості на рівні рефлексу. Грає музика , звучить команда - значить , треба вставати на задні лапи. Вважаю , що це був би дієвий метод виховання для тих , хто готовий пов'язати свою подальшу долю з Росією. Пройшов карантин , довів свою профпридатність і адекватність - ось тобі випробувальний термін , а там подивимося . А якщо що буде не так - дивись , потанцюєш у нас! Тільки от здається мені, що ті , від кого це залежить , зацікавлені саме в зворотному - щоб ми танцювали перед двоногими скунсами .
.....................
Оригінал читати тут:
http://www.apn.ru/publications/article30350.htm
карабін

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2013, 19:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще одна цікава стаття про геніальну міграційну політику Кремля і пов'язаної з нею високу ймовірність розпаду Росії.
Можливо, скоро на сході Україна межуватиме із суцільною зоною хаосу. До цього треба бути готовим.
..........................................
Орда Володимира Путіна - 2
Данило Константинов про наслідки «азіатського вибору» Росії

Рік тому я опублікував статтю під назвою «Орда Володимира Путіна», в якій передрікав перетворення Росії на чисто азіатську державу. Як з'ясувалося , дуже прозорливі статтю.

Тоді я не міг передбачити кількох обставин .

По-перше, важко було очікувати такої жорсткої реакції влади на мою критику. Не кожному випадає така «честь» : бути хибно звинуваченим у вбивстві (!) , У відповідь на висловлення своїх політичних поглядів.

Тепер , по закінченні року , я думаю , що саме « Орда Володимира Путіна» стала спусковим гачком спецоперації з фальсифікації проти мене кримінальної справи .

Мабуть моя критика політики « Єдиної Росії» і її лідера зачепила за живе когось з великих функціонерів системи .

Що ж , я за своїм гордий тим , що виявився однією з основних мішеней путінських спецслужб.

Не відмовляюся від своїх поглядів і готовий відстоювати їх до кінця.

По-друге , я не припускав , що процеси , про які йшлося в статті підуть так швидко , а керівництво країни проявить таку твердість у відстоюванні та реалізації своєї концепції « азіатського вибору».

Нагадаю , рік тому йшлося лише про створення Євразійського союзу (нової Орди ), ну і звичайно, про неймовірно упертой політиці підтримки північно - кавказьких етнократій .

Тепер же мова йде про « стрибку в Орду » , тобто про підпорядкування всіх аспектів політики цілям « азіатського вибору» і страшному прискоренні описаних тенденцій .

Ось кілька свіжих фактів .

Спочатку нам пропонується законопроект про можливість спрощеного отримання російського громадянства всіма жителями колишнього СРСР. Потім деякі сенатори пропонують масове переселення мігрантів до Сибіру (Не СПРО думки самих сибіряків ) .

У кінцівці , президент і його партія заявляють про необхідність терміново ввести заборону на згадування в ЗМІ національності злочинців. Мабуть, для того , щоб позбавити нас можливості на власні очі бачити результати такої політики.

А результати передбачити неважко: різке зростання як легальної , так і нелегальної міграції і розгул етнопреступності .

Судячи з усього , керівництво країни одержимо імперськими амбіціями та планами. Тільки реалізуються вони дуже дивно.

Замість реальної модернізації і перетворення Росії на сучасну державу з потужною економікою , передовими технологіями виробництва , ефективними механізмами управління і власним зростаючим населенням нам пропонується стати країною- притулком для всіх жителів нещасного СНД. Причому ніяких привілеїв у корінних народів Росії в цьому притулку не буде.

Такий підхід , швидше за все , призведе до того , що мільйони малозабезпечених і малограмотних жителів Середньої Азії ( разом з Афганістаном ) і Закавказзя знімуться з місць і кинуться в знову відкрилося « простір вільного полювання » на території , умовно званої Росією.

Наслідки нового Великого переселення народів кожен може уявити собі сам .

У кінцевому підсумку нам загрожує втрата державного суверенітету і розпад країни на безліч ворогуючих етнічних анклавів , ряд яких може бути поглинений сусідніми державами (насамперед Китаєм ) .

Такі найбільш ймовірні наслідки « азіатського вибору» російської політичної еліти.

Мова йде саме про вибір , а не про історичну зумовленість , тому що поряд з азіатським , є ще « європейський» варіант , а є власне «російський » , з опорою на наші історичні традиції. І обидва вони поки ще остаточно не закриті.

Але повторюю : політична еліта свій вибір зробила.

Складається враження , що головна « історична місія» Путіна - прорубати вікно (навіть не вікно, двері ) до Азії.

Питання, навіщо ? Може тому , що в країнах , на союз з якими робить ставку Кремль , процвітають авторитарні традиції , настільки милі серцю російських керівників ?

Може бути , цю напівфеодальну модель суспільства і хоче запозичити наша еліта ? З одноосібним передається спадково правлінням , з жахливим безправ'ям населення , з жорстким придушенням опозиції, з розстрілами робочих демонстрацій , як у Жанаозені (Казахстан).

Це і є ординська модель державності. Нова Орда Володимира Путіна і його оточення.

А хіба може бути в сьогоднішній Росії інакше?

Може ! Тільки для цього потрібно проводити зовсім іншу політику.

Ось тільки кілька її аспектів .

1 . Максимально сприяти демографічного росту населення Росії , особливо в депресивних вимираючих регіонах. Тут потрібен комплекс надзвичайних заходів соціально -економічного та культурно -просвітницького характеру . Ось куди слід направити левову частку нафтогазових доходів .

2 . Дати людям відчути , що вони живуть на своїй землі у всіх сенсах цього слова. Безоплатно роздати нашим громадянам порожні ділянки землі і допомогти там влаштуватися з сім'ями у власних будинках. Адже держава майже не використовує свій колосальний земельний фонд , або використовує безглуздо .

3 . Надати відкрите громадянство всім російським (близько 20 мільйонів) і представникам інших корінних народів Росії , які проживають за кордоном , і не мають своїх національних держав за її межами.

4 . Надати серйозні преференції і можливість для переселення і постійного проживання в Росії європейцям і представникам інших розвинених країн . Жили ж у нас століттями німці і греки , чому б не відродити цю традицію?

5 . Вести продуману диференційовану політику щодо міграції з малорозвинених країн Азії. Росії потрібні не різноробочі і дрібні торговці , а висококваліфіковані фахівці : вчені , лікарі , інженери ...

Ці заходи дозволили б прискорити наш економічний розвиток , що не розмиваючи при цьому сформовану століттями національно -культурну ідентичність і зберігаючи в основному етнічний склад населення .

Однак , все це можливо тільки після перемоги національно орієнтованих опозиційних сил. До цього нам ще далеко.

Я знову звертаюся до всіх здорових політичних сил Росії з пропозицією почати загальнонаціональну кампанію протесту проти міграційної політики влади і прийняття непродуманих поправок до закону про громадянство .

Ця ініціатива має знайти живий відгук у наших співгромадян , втомлених від заїждженої протестної риторики: «За чесні вибори» і « Росія без Путіна».

Можна запропонувати інші гасла : «Ні путінської Орді», «Ні нелегальної імміграції та етнопреступності» !

Персонально зі своєю пропозицією я звертаюся до лідерів ЕПО «Русскiе» , Національно -демократичної партії , партії «Нова сила» , партії « Російський загальнонародний союз» і партії «Демократичний вибір».

Сподіваюся, що ви відгукнетеся !

Данило Константинов - член КС російської опозиції , нині відбуває ув'язнення в СІЗО « Матроська тиша»

Оригінал тут: http://svpressa.ru/blogs/article/62380/
.....................
Тому той, хто наполягає на вступ до Тайожного Союзу, або кретин, або зрадник.
Такі статті треба б тиражувати на Півдні і Сході України. Кількість тайожникiв зменшилася б в рази.
Гапон

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2013, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нелегальних мігрантів в Україні треба розміщувати в зоні Чорнобиля. ( або оголосити про це в ЗМІ) таким чином потік нелегалів суттєво знизиться.
карабін

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2013, 17:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Насадження толерантності призведе до глобальної катастрофи
10 листопада 8:30
Сьогодні термін «толерантність » є чи не найбільш уживаним у сучасному політичному побуті . Більше того , сьогодні «світовим співтовариством » визнано, що «толерантність » є основним трендом розвитку внутрішньо-і міждержавних відносин , основною ознакою сучасного цивілізованого суспільства і людини. І це стосується всіх держав - членів ООН , притому безвідносно їх релігійних , історичних чи геополітичних особливостей , особливостей їх історії та культури.
У Росії все «як завжди» , тому мода на толерантність перетворилася на установку на толерантність і вже досягла загальноосвітніх шкіл , де вводяться спеціальні «уроки толерантності» , а всі (особливо ліберальні ) ЗМІ просунулися настільки , що стали « маяками толерантності » і можуть без страху лаяти тільки нашу владу і армію.
Здавалося б , що поганого чи небезпечного в тому , що , наприклад , «треба терпіти і поважати один одного » , що «свобода особистості закінчується там , де проходить свобода іншої особистості » , або « всі проблеми можна вирішити шляхом діалогу та взаємних поступок » , і так далі , тим більше що на іншому смисловому фланзі перебуває відверто страшне - « нетерпимість » ?
Аналіз сучасного буття переконує нас у тому , що не все так просто , так як , наприклад , саме офіційна державна політика толерантності і мультикультурності Франції , Німеччини , Англії та Італії призвела до практичного стирання білої християнської цивілізації Заходу прийшлими етносами інших цивілізацій - ісламу - безпосередньо в Європі , тобто в її родовому та історичному месторазвітіі .
Це є початком глобальної історичної та геополітичної катастрофи , наслідки настання якої негативно позначаться на всій майбутньої історії людства. Ця історична даність є практично офіційно визнаною , притому , що цей виклик фізичному виживанню білого християнства Заходу як провідної цивілізації сучасного людства спеціально не парирується державами Європи як єдиними офіційними та соціально відповідальними організаціями її народів .
Джерело - тут:
http://a-vladimirov.vkrugudruzei.ru/x/blog/post/nasazhdenie_tolerantnosti_privedet_k_globalnoj_katastrofe

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,