•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Позбавитись від "гнилих українців".

Автор Повідомлення
Кіро-Рі

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 17:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Добрий день, панство. Я хотів би висловити ідею більшості, а саме - позбавитися від гнилих гілок, які починають гнити самі і потім стає гнилим все дерево. Я хотів би щоб ми не бачили на вулиці, по телевізору виродків, які роблять з цілої нації дегенератів. Якщо не витрачати кошти на зеків-рецидивістів, а відразу же вбити цю тварину, яка ледь нагадує людину, то кошти підуть не на цих тварин, а наприклад на школу, на пенсію, на зарплату людині, яка заслугувала цього, яка робила, не покладаючи рук, все життя. Я вважаю, що нікому не стане гірше, якщо ми будемо відчувати себе безпечніше на вулиці, якщо ми будемо більш впевнені що з нашою дитиною зараз все гаразд, що вона дійде додому живою, здоровою. Поки мерзота, що зве себе Українцем, буде вбивати наших близьких, буде гвалтувати наших рідних, поки буде ця мерзота впевнена в своїй безнаказанності вбивати, вбивати, вбивати, то ми ніколи не станемо однією нацією, ми будемо скотом, який забивають на рідній землі, який має право лише бути свідком смерті своїх друзів, батьків, сестер, братів, дітей. Я пропоную ввести Закон, за яким кожен хто здійснив другий злочин повинен бути пройти через евтаназію, не думаю що цим виродкам треба давати йще один шанс. А що стосується тих, хто вчинив перший злочин, то якщо цей злочин був згвалтування, то таку людину треба стерилізвати, також злочинці мають трудитися, щоб їхній "курорт" не оплачували українці. Знаю, що написано не дуже грамотно і максималістично, але цей Закон знищить мерзоту, яка плюнула на закон і на українські життя, ви згодні зі мною?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 18:18 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Читайте "програму захисту Українців" і Ви побачите, що Свобода виступає за відновлення смертної кари для особливо небезпечних злочинців.

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 18:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Кіро-Кірі, ви ніяк не вгамуєтесь! Що у вас там в Дніпропетровську відбувається? Невже все так жахливо?!
Ще таке: мерзота себе Українцем не назве!!!
Шануйтесь, бо щось мені підказує, що якщо ми почнемо винищувати мерзоту, ви будете одним з перших.

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2013, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для того щоб люди залишались людьми потрібно щоб обставини були людськими.
Чим більш справедливе суспільство тим менше негативних проявів. Як показує наша практика справедливе суспільство встановлюється не законами які можна повернути як дишло. А принципами розподілу матеріальних благ у країні.

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2013, 22:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

знову повертаємось до питання про ВІЛЬНЕ ВОЛОДІННЯ ЗБРОЄЮ
Можливо є слушна пропозиція про рецидив злочинів.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,